Jump to content

Aplikācijas jūsu veidtālruņos


Untals
 Share

Recommended Posts

Ir kāda iespēja kā aplikācijām nogriezt tas reklāmas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fruzz

    26

  • nevertell

    7

  • Kitai

    10

  • INTRASERVERNET

    6

 

 

Ir kāda iespēja kā aplikācijām nogriezt tas reklāmas?

 

root un rediģēts /etc/hosts 

Link to comment
Share on other sites

 

 

rediģēts /etc/hosts 

varētu paskaidrot sīkāk!? 

Link to comment
Share on other sites

kā aplikācijām nogriezt tas reklāmas?

 

 

Bija brīvs laiks un izmēģināju to,ko iesaka interneta dzīles...izmēģināju,ko atradu,bet 100% rezultātu neatradu.Sāku ar šo http://www.android4all.ru/faq/45-internet-android/1620-kak-ubrat-reklamu  Man ir kaudze ar skrīnšotiem no vienām un tām pašām aplikācijām,bet nav viennozīmīga rezultāta :( domāju,ka pilnībā reklāmu un visādus banerus neatslēdz neviena aplikācija...vismaz,man tāda negadījās.Patika ķīniešu LBE https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.security,kas ir arī tulkotā versijā krievu 4pda,bet bloķējot reklāmu ar to,neļauj piekļuvi arī it kā vajadzīgām funkcijām-Waze rezultāti utt.

Hosts faila nomaiņa arī rezultātu nedeva...jāprasa gudrākiem ļaudīm-vai vispār reklāmu Android aplikācijās var 100% atslēgt?

Jā,tēma par LBE krievu forumā http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=241453

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

Nicolas

Izmantoju : Rom Patcher

: Theft Aware

: ABC recorder

: Flashlight Torch

: Battery monitor

 

P.S. Tikai pēc posta publicešanas pamanīju, ka šī ir android sadaļa, atvainojiet mans posts līdz ar to neiekļaujas šajā kategorijā. My mistake.

Labots - Nicolas
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

adguard .apk

Atrodams: mājās lapā : adguard. com

Labi atbrīvo no reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Tikai pēc posta publicešanas pamanīju, ka šī ir android sadaļa, atvainojiet mans posts līdz ar to neiekļaujas šajā kategorijā. My mistake.

 

Tad izdzēs vai salabo uz tukšumu

Link to comment
Share on other sites

Ar aplikāciju izmantošanu baigi neaizraujos, jo pat mazās spēlītes, programmas klusām sēž procesos un grauž ram, bet pats lietoju šādas programmas.

 

droidwall - ugunsmūris ļoti noderīgs, lai apturētu programmu apetīti 3g, 4g tīklā (vajadzīgs root)

servestream - vienkārša programma, kas ļauj klausīties interneta radio (no saviem failiem, adresēm)

simpletorch - vienkāršs lukturītis

zaycev - var novilkt mp3 (kaut kāds ļaunums sēž tur iekšā visu laiku fona procesos grib sēdēt)

viber - saziņai

superuser - priekš root tiesībām

e pasts - iebūvētais

 

Tas arī laikam viss!

 

Pārējais ļoti smuki iet caur interneta pārlūku (youtube, facebook, draugiem u.c)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
intervall

Var kāds ieteikt lukturīša softu, kurš nav "piekakāts". Vecajam L65 bija @ stock, jaunajam Spirit nav, diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaa nav? Tak Lollipop pie notification kur sledz wifi utml ir lukturiitis. Vai tad spirit nenaak ar Lollipop?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Nāk ar 5.0.1, bet luktura nav.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jūsuprāt ir jēga no battery optimizētājiem? Ja ir, tad kādu appu iesakat.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

@@Kitai,Nav jēga, jo optimizētāji paši visu laiku sēž fonā, aizņem RAM, noslogo procesoru un neļauj ierīcei tik bieži "aiziet pagulēt". Pie tam, vairums no tiem iztīra RAM, aizverot visas programmas. Rezultātā tās nākas atvērt no jauna un tas atkal patērē bateriju un citus resursus. Androidam jo pilnāks RAM, jo ātrāk atvērsies programmas (tas gan attiecas tikai uz gadījumiem, ja RAM netrūkst). 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Baterijas optimizācija ir backlight'a regulēšana un antenu slēgāšana. Viss pārējais ir fufels.

Protams, vajag pačekot, vai nav kautkāds padebīls serviss, kas visu laiku sēž background'ā, bet es ceru, ka neviens tādus tāpat nelieto.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu. Kāpēc,  cilvēki, kas orientējas salīdzinošai labi datoros, OS,  kaut kā bakstās gar "bateriju optimizētājiem"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall
Sheit widgets vienkarsh: https://play.google....freek.ledwidget

Pamēģināju, widgeta lielumu nevar regulēt, tāds nesimetrisks, neiekļāvās iekš homescreena nekādi :D

Beigās atradu vienu pavisam simple, otru smagāku, bet bez drazas(adiem etc).

 

zr99sroegpsfc4to03c7.png

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu paspaidījies, tad mans secinājums tieši tāds pats, ka jēgas nav. Tieši tas pats uz PC.

 

Starpcitu, savam Huaweo itkā smuka fīča - vienas rokas interfeiss, tikai diemžēl neder man, jo uztaisīts uz labo pusi, bet es tel. lietoju ar kreiso roku.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

@@Kitai,pieejamības iestatījumos jāizvēlas galvenā roka un/vai to lodziņu var pārvietot, velkot aiz malas. Vismaz Samsung tā ir. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pagājis krietns laiciņš  un atkal esmu ar Android tālruni kabatā.

 

No jaunatklājumiem klāt ir nākušas:

 

Yahoo weather - diezgan precīzas laika ziņas ar noformējumu izmantojot bildes no Flickr resursa. Skaisti un daudz maz noderīgi. Neuzkrītoša viena reklāma ir, bet ļoti skaisti iestrādāta un netraucē nemaz.

 

Cabinet - neatceros vai jau neesmu minējis, Super easy ērts un skaists failu menedžeris 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
fiksais24

sveicinati.

es.atvainosos.jau.ieprieks.

man.atstarpes.taustins.nestradaa.kut.kas.sodien.noplisa.tadel.lieku.punktus. :(

adminam.busu.pateicigs.ja.izlabos.manu.tekstu...

sis.topiks.bus.piemerotakais.manam.jautajumam.

runa.ir.par.whatsapp.

varbut.kads.zinas.pateikt.

piem.esot.vienas.whatsapp.grupas.adminstrators.es.varu.aizliegt.grupas.biedriem.mainit.grupas.nosaukumu?izraku.visu.mob.tadu.funkciju.neatradu...vai.vispar.tadas.ir?

Labots - fiksais24
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man arī jautājiens. Vai kāc lieto WalletZilla? Itkā varot Cenukluba un Dubļu Kafijas atlaižu kartes iebāzt. Bet viens čalis teica, ka līdzi nākot kaut kāda tizla aplikācija ar adiem. Nu negribas man ar to drazu piesārņot telefōnu. Ja bez, var instalēt, ja ar - iztikšu ar kartēm. Kā tur ir?

Link to comment
Share on other sites

Android. Ir kāds serviss, kurš backupo tālruņa lietotnes un iestatījumus. Piemēram, paņemu citu tel. ielogojos ar kontu un automātiski tiek salikti api un iestatījumi.

Link to comment
Share on other sites

Android. Ir kāds serviss, kurš backupo tālruņa lietotnes un iestatījumus. Piemēram, paņemu citu tel. ielogojos ar kontu un automātiski tiek salikti api un iestatījumi

 

Istatījumus no vecā teleona vecā androīda pārlikt uz jaunā androīdu īsti laikam nesanāks. Kontakti un tamlīdzīgi, cita lieta. Vecie api, tam pašam kontam,  rādījās, ja nemaldos google play.

Pats tikko tam gāju cauri, bet man viss ir un bija pa prasto.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Hmm, WP gan tas viss notiek smuki...

ko nu muldi :)

kad Nokia bija Nokia vareeja piespraust pie USB un ar PCSuit dzenaat datus shurpu turpu,

a jaunajaam NE Nokijaam bez MS akonta un datu zdenaashanas uz maakoni nikaa  - tpfu ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Paralēli Telegram, lietoju un sekoju līdzi šim te messengerim

 

Jauki pavērot kā abi izstrādātāji kasās viens ar otru un aug. 

 

Lietošanas ērtumā Telegram būs par kapeiku ērtāks, jo Signal Desktop versija vēl Betā atrodas.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir kāds app/soft risinājums kā no PC (Windows OS vides) streamot video uz Android devaisu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ķeru kukaiņus.

Kur Viber? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
robertiņš

Movie Creator. Vai kāds to ir lietojis?  Strādā, tikai es neprotu to saglabāto pārnest. Kur tas gala rezultāts tiek ierakstīts? Iesakiet lūdzu kādu citu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tu domā xperia move creator, tad tur izvēlnē ir iespēja eksportēt, un eksportētais fails ir saglabāts dcim/xperia/highlight_move

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...