Jump to content

Aplikācijas jūsu veidtālruņos


Untals
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Opera mobile, smart audiobook player, cool reader, navitel, dropbox un polaris office, adobe reader viss vairak uz doto bridi nav pilnigi nevienas citas programmas iznemot to kas nak lidzi oneplus one

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fruzz

    26

  • nevertell

    7

  • Kitai

    10

  • INTRASERVERNET

    6

Homer J. Simpson

poweramp - viens no labakajiem ja ne pats labakais muzikas atskanotajs androidam, plasas eq iespejas, daudz dazadu skinu, nem preti jebkuru audio formatu bez jebkadu papildus pluginu instalesanas - wma, wav, aac, oog, flac, alac utt, darbojas raiti un bez glukiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Andriod jautājums: Ar ko Jūs skatāties video failus ar AC3 skaņu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

outlook.com.  Microsoftam izdevies izveidot (laikam jau nopircis tās radītājus) labu epasta lietotni, kas ar dažādām niansēm man rada lielāku lietošanas prieku nekā gmail. Uz nexxus 5 strādā bez problēmām. Vienīgais, ka Tesla unread plugin nesaprot, ka šo aplikāciju arī vajag uzmanīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dolphin browser

Es kaut kad biju pavilcies uz viņu dēļ reklāmas, ka tip labākais, bet īstenībā neērti lietojams un paliels sū. Vispār pēdējā laikā nesaspringstu un lietoju pēc iespējas tā aplikācijas kas nāk by default (brauzeris, e-pasta klients, pulkstenis, attēlu un muzikas skatāmās/klausāmās), instalēju citas tikai tad, ja patiešām vajag. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
martinno

 

 

Tesla unread plugin

Ir jālieto MissedIt :) Tesla herņa :) 


EDIT:

Bet Tesla, kā izskatās pēc Play bodes, atzīst to appu:

 

tn8l5phr.png

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

  • Adobe Reader

AppLock

Clean Master

Maps.me

Music Player

MX Player

MyScript Cauculator

Polaris Office Viewer

Trafi Latvija

Waze

WhatsApp

ColorNote

Labots - Cappuccino
Link to comment
Share on other sites

QuickPic - Skaista, "Material design" stilā ieturēta bilžu galerijas lietotne. Strādā raiti, bet viens no interesantiem plusiem ir tas, ka var pievienot kaudzi ar mākoņiem (Drive, Flickr, u.t.t) un skatīties tur atrodāmās bildes.

 

Jau labu laiku lietoju Telegram. Nav tur tik daudz to cilvēku cik gribētos, bet čatot sanāk. Ļoti labi strādā standalone win lietotne, Linux arī viss notiek. Protams, ka Android versijā viss ir ļoti skaistā "Material design" stilā ieturēts.

 

Atjaunotā Flickr - Lūk tādam bija jābūt instagram. Tik skaistas fotogrāfijas un tās var pietuvināt un ja atļauj - saglabāt ar.


 

 

Ir jālieto MissedIt :) Tesla herņa :) EDIT: Bet Tesla, kā izskatās pēc Play bodes, atzīst to appu:

 

Vai MissedIt labi ķer no paziņojumu "štorkas" lietoņu info?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Super aplikācija podcastiem

Tā arī neesmu iebraucis tēmā - kas ir vispār podkāsts un ko viņš ziemā ēd... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Andriod jautājums: Ar ko Jūs skatāties video failus ar AC3 skaņu?

 

RockPlayer - ēd praktski dajebkādu video un audio salikumu. Var izvēlēties dekodēšanas veidu -  softiski vai dzelziski.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Fruzz - ķer visu. Imho, labākais notifikāciju paziņotājs ar Nova launcher integrāciju. 

Link to comment
Share on other sites

gabals2

Endomondo

Facebook (+Messenger)

WhatsApp

Instagram

HDCamera ULTRA (kā note-uzņēmumu kamera, lai viss saglabātos citā direktorijā)

Swarm 

Internets (telefons kaut kā ar Chrome bremzē (tabletē un PC izmantoju Chrome))

AppMgr3

Zedge

Gmail

Satiksme Rīgā

Spotify

Adobe Reader

Calls Blacklist (super!)

E-talons reader

RD Client

Terminal Emulator

Shazam

Smart Share (Ļoti labi satrādājas ar Samsung TV)

 

Kāds būt ērtākais office toolis priekš 4,7'' ekrāna? Reti izmantoju, tāpēc, pagaidām ir, laikam, iebūvētais PolarisOffice
 

Link to comment
Share on other sites

Tā arī neesmu iebraucis tēmā - kas ir vispār podkāsts un ko viņš ziemā ēd...

 

Epizodiska materiāla raidīšana šaurākā lokā. Tā to varētu nosaukt. Es klausos LR1 (kas to būtu domājis, ne?) , reizēm es nepaspēju noklausīties man interesējošās pārraides. Varu vai nu pēc tam mājaslapā noklausīties vai arī ar pogrammu pierakstos LR1 man interesējošam podcastam un tad, kad LR1 ieliek epizodi tā uzreiz man iekrīt telefonā un varu baudīt saturu. Tie var būt gan audio, video, teksta formātā.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Pēc tēmas palasīšanas, apdomāšanās ir sajūta, ka daļa appu jālikvidē, jo tās tāpat nelietoju. Puslīdz regulāri lietotas un par labu esam atzītas manā tālrunī ir:

Whatsapp;

Endomondo;

Facebook (Vai jums nebesī, ka jams automātiski netiek "apturēts", izejot no tā? Vai arī tā ir tikai man, jo rokas līkas?);

Twitter šad un tad;

Skype (Vairāk nē, nekā jā, jo diezgan bremzīgs);

Draugiem;

(FB) Messenger;

Adobe Reader;

Super Sudoku;

Dropbox;

Satiksme Rīgā;

Avast Mobile  Security;

9Gag;

Chrome/Firefox;

Wifi Analyzer.

Labots - anthropophagus
Link to comment
Share on other sites

ezis666

Superuser

ASR

OsmAnd

FBReader

RealCalc

MX Player

TitaniumBackup

Vibralert

Vbatt

FunctionGenerator

ElectroDroid

WiFi analyser

FoodAdditives

AFWall+

FolderPlayer

QuickPic

Opera Mini

iCircuit

ES file Explorer

Handrite

OliveOffice

Smart tools

DWGSee

MPE

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Daudz programmas saliktas man telefonaa, visas neuzskaitiishu, bet noziimiigaas uzrakstiishu.

Microsoft Office Pakete

Lync - sazinja

Mail app standarta bez taa noteikti nevaru.

RedLaser - skanejam preces kodu un skatamies kur leetaak.

Train Times app - vilcienu satiksme un bilesu iegaade.

Deliveries - paarbaudam cik taalu suutiijums

Uk postage - pirms sutam apskatamies cik izmaksaas

Here, Navigon - navigaacijai

TuneIn - radio internetaa

Tapatalk - forumu apmekleshanai viss vienu viet

Fiery Feeds - labaakais RSS readeris manaam vajadziibaam

Youtube - protams kur nu bez taa

Vert - labaakais konverteetaajs prieksh iOS

LastOwl - gaumigs un eerts Twitter klients

EBay, Amazon - jaa iepeerkos abos

Paypal - caurskatam vai veicam maksajumus Paypal.

Skyscanner - labaakais reisu izveelei ja kur veelamies lidot.

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos pajautāt par TapaTalk... Kāpēc boot forumu nesanāk lasīt ar viņu? Varbūt ir kāds labāks rīks?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Taapeec ka boot administracija uzskata ka labaakais 21 gadsimta foruma aplmeklesanas iespeeja joprojaam ir no paarluukprogrammas. :(

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Mobīlā versija kujņa, nevar ar mobilo versiju smuki un aši nokļūt diskusijas beigās. Padara visas megatēmas diezgan nelasāmas uz mobiļņika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Var nokljuut peedeejaa teemaa uzreiz. Neatkarigi ka teemaa jau ir 8lpp. Lai nokljutu uzreiz pedeja tema spied uz datuma, laika zem temas virsraksta. Respektivi teema ir Dienas snapshot un zemak ir Last post: Today 12:01. Spied uz Today 12:01 un nokljusi uz pedejo ierakstu. Man web versija nepatika ka nevar pievienot foto utml. Nez esmu to jau rakstijis daudz bet joprojam kaa jau rakstiju boot administracija "rulleeee".

Seit jau bija teema par so. Mezaveci tadi pashi, tapec seit nekas nemainisies. http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/141361-bootlv-caurskatishana-no-mobilam-iericem/?fromsearch=1

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir kāda aplikācija, kur vienuviet varētu redzēt jaunumus no sociālajiem tīkliem facebook, instagram, swarm, twitter?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sēžu un domāju, kad facebook messengeris norīs whatsappu?

 

Žēl, ka Telegrams Latvijā neiegājās.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Sēžu un domāju, kad facebook messengeris norīs whatsappu?

viņi abi pieder facebookam, kad izdomās apvienot, tad arī pazudīs whatsapp, kaut gan nedomāju, ka tas notiks, par cik WA ir instant messengers, kas aizstāj sms, bet facebook messenger ir priekš sarakstēm starp facebook kontaktiem.

 

ikdienā lietoju

Mailbox app

newrelic 

google analytics

chrome

hangouts

1Password

Swedbank

Adsense

Evernote

Spotify

un Swiftkey keybvoard

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

To, ka abi pieder Facebook to jau zinu.

 

Liels, krietns + Swedbank aplikācijai.

Link to comment
Share on other sites

swdbank aplikācija visu pagājušo nedēļu man atteicās rādīt ātro atlikumu, beidzot salabojuši un padarījuši ātro pārskaitījumu daudz ērtāku un maitas izdomāja, ka par to varētu prasīt 7 centus.

Link to comment
Share on other sites

man uz iPhone jau paprasija šodien kā "komisijas" maksu, uz android varbūt vēl neprasa.

pārskaitījums swedbank ietvaros:

 

aMMebdt.png

Link to comment
Share on other sites

vai tad es teicu ko citu?

 

 

padarījuši ātro pārskaitījumu daudz ērtāku un maitas izdomāja, ka par to varētu prasīt 7 centus.
Link to comment
Share on other sites

(labots)

My mistake. Pārlasījos.

 

Jebkurā gadījumā septiņi centi par pārskaitījumu ir tas pats, kas SEB ibankā maksāt par pārskaitījumiem bankas ietvaros. (Vismaz kādreiz viņiem bija tāda maksa). Septiņi centi par par šo ērtību un ātrumu, manuprāt, ir pieklājīgi prasīta summa. Ņemot vērā, ka tā ir banka un tā pelna no komisijas maksām.

 

Sapratu, ka swiftkey lieto uz iphone.  Swype nav mēģināts?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

swype nav latviešu valodas atbalsta tapēc pārgāju uz swift, swype tika uzlikts uzreiz pēc iOS8 atjauninājuma, un ar rūgtumu sirdī tikpat ātri tika nahrenizēts

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)

Šodien sarosījos un beidzot uzkrāmēju uz saviem Oneplus One Lollipop 5.0.2 Cyanogen 12.0 - ieguvu mistiskus gļukus ar Opera, Gmail (iespējams interneta raustīšanās bij pie vainas) un diemžēl jau kārtējo reizi root noņemšanās dēļ paliku bez iespējas ar telefonu uzņemtos video pa taisno caur OTG vadiņu rakstīt iekš flash. ZB jau ir šitā ņemšanās ar rūtošanu pēc katra update un attiecīgi viktorīnas jautājums - varbūt ir jau kaut kāda programmiņa izdomāta šī jautājuma risināšanai? Neko citu par augstāk prasīto no root man nevajag.

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...