Jump to content

Neskaidrība ar luksoforu


versatile
 Share

Recommended Posts

Ne jau aplī pagrieziens, pat to jau neiet runa. Pagrieziens ir tad, kad tu piebrauc pie apļa un nogriezies uz apli.

marrtins, kur garantija, ka tu neesi iemetējs un daudz ko nerubī? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    16

  • Zux

    24

  • smartdevil

    16

  • marrtins

    33

Top Posters In This Topic

Posted Images

marrtins

 

 

marrtins, kur garantija, ka tu neesi iemetējs un daudz ko nerubī? :)

Tas ir absolūti izslēgts :lol:

 

Iebraucot aplī, rādot pagriezienu, tā drīzāk ir maldināšana, jo krietni lielāka ticamība, ka iebrauksi aplī nevis, piemēram, apstāsies maliņā (uz ko varētu norādīt pagrieziena rādīšana).

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

marrtins, mēs [visi] zinām, ka tev ir bmw un tam pagriezienu rādīšana konstrukcijā nav paredzēta.

Tev nav par ko uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

 Tad jau krustojumā nogriežoties pa labi arī nerādīt pagriezienu? Citādi vēl padomās, ka es taisos apstāties malā, kā sak, maldināšu.

 Maldināt sanāk arī man bieži autobraucējus, kad no šosejas griežos pa kreisi uz mājām. Sevišķi laikā, kad visi no darba brauc, satiksme blīva, man jāgriež pa kreisi, ieslēdzu kreiso pagriezienu. Vairākas reizes ir bijis, aiz manis braucošais saprot, ka es grasos apdzīt man priekšā braucošo, nu un palielina ātrumu, es tak tūlīt sākšu apdzīšanu, mana vieta atbrīvojas, viņš steidz to ieņemt, bet es nevis sāku ātrāk braukt, bet otrādi. Bija vienai paziņai tajā pagriezienā tieši tā pakaļā iebraukts, šī taisās nogriezties, rāda pagriezienu, kad sāk piebremzēt, tas labs cilvēks aiz viņas nepaspēja noreaģēt, jo tieši tā iedomājās, ka paziņa tūlīt apdzīs priekšā braucošo. Lai arī ceļš tajā vietā pietiekoši plats, varēja vairāk pa labi izgrozīties, pat ātrumu nesamazinot.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Kopš kura laika tad aplis vairs nav krustojums?

Kurš tad to saka?

 

 

 

Tad jau krustojumā nogriežoties pa labi arī nerādīt pagriezienu?

Ja tas maldina un/vai nav nepieciešams (kā, piemēram, iebraucot aplī), tad var nerādīt.


Par tiem kreisā trikiem nu kas tev liedz ieņemt pozīciju laicīgi?

Link to comment
Share on other sites

marrtins, ko tu muhļījies ar to pagriezienu nerādīšanu. Jārāda pagriezieni jebkurā gadījumā, ja nogriezies, kaut vai tuvumā neviena nav, nakts vidū, pilnīgi neviena. Nogriezies, rādi pagriezienu. Tas ir likums. Nevajag gudroties. Vot apturēs tevi policists par pagrieziena nerādīšanu, varēsi viņam stātstīt - nerādīju pagriezienu, jo nospriedu, ka ar pagrieziena rādīšanu es varbūt maldinātu to sarkano auģiku, bet tas melnais bembis vispār tiktu nomaldināts tā, ka neglābjami avarētu... Absurds.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Iebraucot nekas NAV jārāda! Ierbraukšana aplīt nav ne viens no uzskaitītajiem manerviem.

Ir. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Un šeit arī ir jārāda, vai ne? :rofl:

 

nygz3uw6i1khmuepdkwa.jpg


 

 

Nogriezies, rādi pagriezienu. Tas ir likums.

Iebraukšana apļveida kustībā NAV nogriešanās.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Izskatās, ka liela daļa šeit vispār nepārzin, kas ir krustojums. Un pēc dažiem, ka nesaprot, kur ir krustojuma robežas. Ļoti vienkārši, zīmējam krustojumus uz lapas, ja nejēdzam dzīvē saprast robežas.

 

Jebkurš in/out aplī ir krustojums. Pagrieziens tātad jārāda. Pēc pieklājības principiem lielajos apļos uz pirmo joslu pārkārtojas tikai pēdējā taisnē un tātad pagrieziens vispār ir jāsāk rādīt sākot no iepriekšējās iebrauktuves. Diez kā pārdzīvos to rokas stiepienu līdz svirai? Šausmas :D

 

Pagrieziens ir jāsāk rādīt tā, lai vismaz 4x notikšķētu pirms pagriešanās, atceroties, protams, par maldināšanu. Dīvaini, ka nevienam tizlenim neienāk prātā, ka maldināt var arī neparādot laicīgi. Un tādu maldināšanu ir kādi 80%. Bet tos, kas stūri griežot parauj sviru, vispār vajadzētu tiesības nobanot uz forevar.

 

Tāpat jārāda pagrieziens vienmēr galvenam ceļam mainot virzienu, izņemot, ja var kādu maldināt. Aiz tevis vai pretīm braucošo praktiski nekad nevar maldināt, jo tas ir krustojums un krustojumā apdzīt, nedrīkst vai būs jāpalaiž. Tātad jebkuru manevru veicot, kādam būs jāgaida. Var maldināt vienīgi kādu uz mazāk nozīmīga ceļa un tur jau ir tā izvērtēšana, kad rādam un kad nē. (Ceru, ka pareizi atceros). Kaut gan atkal. Ja esi upuris uz mazāk nozīmes ceļa, tad tupi biksēs un "gaidi, kamēr onkuļi nepasauc pienest alu". :D

 

 

Domāju, ka šitie pagriezienu nerādītāji neviens arī nejēdz izbraukt krustojumu pareizi, tā lai jebkurā nostopēšanas vietā nevienam netraucētu. :D Ne visi krustojumi ir četrstūris.

 

 

marrtins

Nosauc savu pasniedzēja un instruktora vārdus, uzvārdus. :D

 

 

ggg97

 Pieņemsim Mūkusalas aplis. Kad esam tikuši cauri krustojumam esam taisnē un tur tā smuki nav saliktas zīmes apstāties aizliegts, tātad nomēram attālumu, parkojamies abām malās un ejam copēt. :D  Aplis nekad nav bijis krustojums. Krustojumi ir iebraukšana/izbraukšana.

 

 

 

 

Krustojumā taisni braucot nav jārāda pagrieziens, tātad aplī arī nevajag, ja taisni brauksi

Diemžēl LV tādu apļu nav, kur varētu caur vidu taisni izbraukt. :D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jebkurš in/out aplī ir krustojums. Pagrieziens tātad jārāda.

Un tātad jebkurā krustojumā jārāda pagrieziens, ja?

 

krustojums un krustojumā apdzīt, nedrīkst vai būs jāpalaiž

Apdzīt nedrīkst tikai regulējamos vai vienādas nozīmes krustojumos

  

Diemžēl LV tādu apļu nav, kur varētu caur vidu taisni izbraukt. :D

Tam gan nav nekādas nozīmes, bet vai tiešām?

b49tuak54a34r4rc6403.jpg

 

Tas ir aplis ?

Nē, bet kāpēc jautā? Toties loks ir tāds pats, kā vairumā apļos.

 

Vēlreiz. Iebraucot standarta aplī, kustība ir tikpat taisni, kā iepriekš manis ieliktajā bildē uz A10 un nekas tur nav jārāda.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tam gan nav nekādas nozīmes, bet vai tiešām?

Šitas vispār ir labs, visi tik mauc pa Dzirnavu taisni. Tas, ka tajā izejā vajadzētu gājējus palaist, nevienam neienāk prātā.

 

Šitas ar labs,

https://www.google.lv/maps/@56.982275,24.149263,3a,90y,219.23h,85.71t/data=!3m4!1e1!3m2!1sch9C3KnrC2k1mxDkrniKTA!2e0

visi šajā vietā rāda kreiso pagriezienu, bet izejā uz viaduktu neviens, un vēl brauc no otrās joslas ārā, lai gan nekas tur to neatļauj. 

Link to comment
Share on other sites

Pēc likuma, iebraucot aplī jārāda pagrieziens, izbraucot jārāda. Aplis pats ir iela kas vienkārši nav pilnīgi taisna un sagadījies tā, ka ir bezgalīgi riņķojama. Kamēr tu brauc pa apli, tikmēr tu brauc taisni, JA nav norādīts citādāk. (kā Mūkusalas apļa izeja uz Jūrmalas virzienu). katra ieeja/izeja ir T veida krustojums.

 

Reāli dzīvē, iebraucot aplī rādīt pagriezienu jēgas ir maz, bet policija sodītu bez jebkādiem paskaidrojumiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hmm, tad jau arī sanāk, ka jau braucot pa apli, garām izbrauktuvei katraiz jārāda kreisais pagrieziens? Jo tas taču ir krustojums.

 

Tas, ka tajā izejā vajadzētu gājējus palaist, nevienam neienāk prātā.

Braucot pa Dzirnavu taisni, gājēji būtu jāpalaiž, ja tur būtu gājēju pāreja. Tākā nenotiek nogriezšanās ne pa kreisi, ne pa labi, tad noteikumi par nogriezšanos un gājēju palaišanu te nav aktuāli. Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Mans instruktors mācīja vienkārši - ja aplis liels, tipa, Mūkusalas - jārāda.

Ja aplis mazs, tipa Buļļu iela, Alfas parkings, utml., un netaisies braukt ārā pirmajā izbrauktuvē - var nerādīt, lai nemaldinātu, kas, starp citu, ir atļauts CSN. Un tas esot OK arī eksāmenā - mani tur nedzina, nezinu. Un tieši šādos apļos ir baigi ok rādīt jau pirms iebraukšanas, ja tiešām brauksi ārā pirmajā izbrauktuvē - ar to citi var rēķināties un laicīgi pavilkt drusku uz kreiso pusi un nebremzēties.

 

Par galveno ceļu - sļukur, dalbajob, es nekad neesmu teicis, ka ir jārāda vienmēr. Šeit es arī nerādu, lai nemaldinātu; bet citreiz tomēr vienreiz nomidžinu, ja mašīnu daudz: http://svel.me/zMzjo krustojuma robežās ir iebrauktuve blakusteritorijā. Toties tu teici, ka pie šādas zīmes, ja brauc pa galveno, nekas nav jārāda NEKAD, atsaucoties uz aptuveni 70o gadu CSN. IR jārāda, bet gadījumos, kad tas var maldināt, var nerādīt. Ja galvenais aiziet 90 grādos pa labi 4virzienu krustojumā, IR jārāda labais pagrieziens, braucot pa labi.

 

Tāpat, teorētiski, stāvot pie luksofora, ja tur vairākas joslas var saudzēt pagrieziena lampiņu un nerādīt, ka griezīsi pa labi vai pa kreisi. Bet tā dara tikai pilnīgi labs cilvēki, jo, ja kādam vajag taisni, viņš nezina, kurā joslā vai vismaz joslas pusē iekārtoties, lai visi raitāk izbrauktu krustojumu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Bet teorētiski no lokveida krustojuma var izbraukt tikai nogreižoties kādā no izbrauktuvēm. 

 

Braucot pa Dzirnavu taisni, gājēji būtu jāpalaiž, ja tur būtu gājēju pāreja. Tākā nenotiek nogriezšanās ne pa kreisi, ne pa labi, tad noteikumi par nogriezšanos un gājēju palaišanu te nav aktuāli.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai manu vai.. Atkal jau vecā dziesma panesusies.. Šīs lietas bootā jau izdiskutētas līdz nemaņai, bet, kā izskatās, rezultāts = 0. Visi kā ietiepīgi āži.. Nu ja - vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Savukārt jaunie kucēni ir pārāk aizņemti studējot spokiem.lv'n'shit tā vietā lai mācītos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bet teorētiski no lokveida krustojuma var izbraukt tikai nogreižoties kādā no izbrauktuvēm.

Bet izbrauc to nogriežoties praktiski :lol:

Prikola pēc piezvanīju uz CSDD, ko viņi par šo lieto domā. Itkā labais tonis ir parādīt iebraucot aplī, bet tajā pašā laikā braucot pa apli garām izbrauktuvei kreiso pagriezienu it kā ir jārāda, it kā nav (abi manervi ta sanāk identiski); konsultants arī tā 100% nevarēja atbildēt, beigās nonācām pie slēdziena, ka šai lietai nav jāpievērš pastiprināta uzmanība - t.i., var radīt un var nerādīt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prikola pēc piezvanīju uz CSDD, ko viņi par šo lieto domā. Itkā labais tonis ir parādīt iebraucot aplī, bet tajā pašā laikā braucot pa apli garām izbrauktuvei kreiso pagriezienu it kā ir jārāda, it kā nav (abi manervi ta sanāk identiski); konsultants arī tā 100% nevarēja atbildēt, beigās nonācām pie slēdziena, ka šai lietai nav jāpievērš pastiprināta uzmanība - t.i., var radīt un var nerādīt

+++

 

Nu re, to ka noteikumi paredz rādīt, tas jau sen bija un ir skaidrs, ko te daudzi arī centās pierādīt, un kā jau teica, sen apspriesta tēma forumā, bet realitātē dzīve ievieš savas korekcijas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Noteikumi neparedz aplī vai krustojumā kaut ko rādīt. Noteikumi paredz rādīt pirms manerva, bet iebraukšana aplī ir tāds pats manervs, kā braukt pa A10 pie priedaines (skat augstāk bildi). T.i, manerva nav.

 

Zukster, tu rādi pagriezienu pa labi, kad iebrauc aplī? Un pa kreisi, kad brauc garām izbrauktuvei?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

smartdevil
Hmm, tad jau arī sanāk, ka jau braucot pa apli, garām izbrauktuvei katraiz jārāda kreisais pagrieziens? Jo tas taču ir krustojums.

Kāpēc? Tu aplī brauc taisni, ja nenogriezies. Tev tak priekš tā pat, iebraucot aplī, ir uzlikta zīme "braukšana pa loku".

 

 

 

Tam gan nav nekādas nozīmes, bet vai tiešām?

Tiešām. Tu iebrauc aplī, tātad rādi pagriezienu. Ja nepiekrīti, tad pastāsti, kuru tu tur varētu maldināt līdz avārijas situācijai tai attēlā, izņemot sevi?

 

 

 

Mans instruktors mācīja vienkārši - ja aplis liels, tipa, Mūkusalas - jārāda.

Noteikti, lai nemaldinātu, ja vien vari paskaidrot kāpēc, tā pat kā daudz citas nianses. Man tā pat otrais instruktors mācīja tikai pa pirmo joslu braukt, pēc eksāmena varēs darīt kā grib. Labi, ka pirmais bija iemācījis, kā pareizi pēc pieklājības principiem izbraukt, jo eksāmenā kā reiz 2x pa Mūkusalas apli dzina un ievērojot principus. Tagad jau vairs punktus nedod, bet skatās pēc tā, kā uzvedas uz ceļa. :)

 

 

 

Apdzīt nedrīkst tikai regulējamos vai vienādas nozīmes krustojumos

Vai līkumā drīkst apdzīt?

Un neregulējamos arī drīkst?

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kāpēc? Tu aplī brauc taisni, ja nenogriezies. Tev tak priekš tā pat, iebraucot aplī, ir uzlikta zīme, braukšana pa apli.

Es arī iebraucot braucu taisni.

 

marrtins, 19 Mar 2015 - 03:45, teica: Tam gan nav nekādas nozīmes, bet vai tiešām? Tiešām. Tu iebrauc aplī, tātad rādi pagriezienu. Ja nepiekrīti, tad pastāsti, kuru tu tur varētu maldināt līdz avārijas situācijai tai attēlā, izņemot sevi?

Pag, tu saki, ka arī uz Dzirnavenes braucot taisni tajā aplī obligāti ir jārāda labais pagrieziens???
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Labi, ka pirmais bija iemācījis, kā pareizi pēc pieklājības principiem izbraukt, jo eksāmenā kā reiz 2x pa Mūkusalas apli dzina un ievērojot principus. Tagad jau vairs punktus nedod, bet skatās pēc tā, kā uzvedas uz ceļa.

Nu manējais arī aplī strikti lika līst uz vismaz otro, un paldies viņam par to, tas ir reflekss tagad. Arī iemācīja, ka ar ieslēgtu pagriezienu (ne tikai nomidžināt, ka es tūlīt pārkārtošos, tipa) uz pirmo jāpārkārtojas pirms pēdējās iebrauktuves aplī aiz kuras vajag ārā braukt, lai nav dragreiss jātaisa ar tiem, kas aplī iekšā brauc. Sīkums, bet atvieglo dzīvi visiem. Arī bija eksāmenā Mūkusalas aplis, dinamiski izbraucu, slaidām līnijām, viss, kā vajag.

 

 

Pag, tu saki, ka arī uz Dzirnavenes braucot taisni tajā aplī obligāti ir jārāda labais pagrieziens???

Jā. Ir gan atļauts to nerādīt, ja tas var maldināt. So, IR jārāda, bet var to nedarīt.

BET, ja braucot pa Dzirnaveni vietā, kur beidzas aplis, notrieksi gājēju, 99%, ka būsi vainīgs.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Pag, tu saki, ka arī uz Dzirnavenes braucot taisni tajā aplī obligāti ir jārāda labais pagrieziens???
Mārtiņ, ieraugot vienu anālu krustojumu/apli, nevajag tagad ieciklēties un pagriezienu nerādīšanu attiecināt uz visiem apļiem.

Tas pats ar drošības jostām. Ir gadījumi, kad tā, apstākļu sakritības rezultātā, cilvēku nav izglābusi, bet tas nenozīmē, ka to tagad drīkst nelietot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu jopt, notrieksi gājēju jebkur un būsi vainīgs.
 

Jā. Ir gan atļauts to nerādīt, ja tas var maldināt. So, IR jārāda, bet var to nedarīt.

IR jārāda, bet var nerādīt? Wtf? Kur manervs, kas atbilst noteikumos aprakstītajiem, kad jārāda pagriezieni?
 

Nu manējais arī aplī strikti lika līst uz vismaz otro, un paldies viņam par to, tas ir reflekss tagad

Man tas likās pašsaprtotami arī bez instruktoriem un piedomāšanas.

Mārtiņ, ieraugot vienu anālu krustojumu/apli, nevajag tagad ieciklēties un pagriezienu nerādīšanu attiecināt uz visiem apļiem.

Pag, es tak nerunāju par šo konkrēto Dzirnavu apli. Izlasi rūpīgāk. To es pieminēju tikai kontekstā, kad kāds ieminējās, ka aplim taisni cauri nevar izbraukt un vēl sāka stāstīt pasakas, ka tur arī ir jārāda pagrieziens  :rus_roulette:  . Galvenā runa tomēr ir par standarta apļiem.
 

Vai līkumā drīkst apdzīt?

Ja ir pāredzams, nav zīme un nav svītra - var. Kāpēc ne??

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Sieva pirms 2 gadiem lika tiesības, arī mācīja, ka mazā aplī, kur izbrauktuve ir gandrīz uzreiz, pagriezienu nerādīt (tieši dēļ iespējamas maldināšanas), lai gan pieklājībai varot vienu reizi nomidžināt. Bet principā esot jārāda. Pašam jau tiesības liktas pirms 20 gadiem, toreiz par apļiem neko īsti nemācīja, vai nu neatceros, ko toreiz mācīja.

 

Vai līkumā drīkst apdzīt? Un neregulējamos arī drīkst?

 

 

Kad noteikumus pēdējo reizi lasīji?

 

123. Aizliegts apdzīt šādās vietās:

123.1. regulējamos krustojumos;

123.2. neregulējamos krustojumos, izņemot gadījumus, kad apdzen uz galvenā ceļa attiecībā pret šķērsojamo ceļu;

123.3. uz dzelzceļa pārbrauktuvēm un tuvāk par 100 m pirms tām;

123.4. augšupceļu beigās, bīstamos pagriezienos un citos ceļa posmos, kur redzamību ierobežo apturēti transportlīdzekļi, ēkas, apstādījumi u.tml.;

123.5. uz gājēju pārejām un tuneļos.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Un neregulējamos arī drīkst?

Dabīgi. Pietam, tev nogriežoties pa kreisi būtu man jādod ceļš, ja es jau būtu uzsācis apdzīšanu, ko es, protams, nedarītu, redzot kādi jampampi ganās pa ceļiem.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil
Es arī iebraucot braucu taisni.

Marš uz skolu. :D Bet vissvienkāršak davai es tev iedošu sava instruktora mob. sarunā vienu braukšanas stundu par apli. :D He he, labo toni atradis. Kas tas tāds par konstultantu.

Braucot garām zīmei braukšana pa apli tu šķērso krustojumu, tātad nekur tu taisni nebrauc, bet maini kustību joslas. Aplī katru iebraukšanu varētu nosaukt pat T veida krustojumu, ja tev tā vieglāk pieleks.

 

 

 

ko es, protams, nedarītu, redzot kādi jampampi ganās pa ceļiem.

Ja tu to nedarītu, tad nav jēgas iespringt ko var un ko nevar darīt, jo neviens sakarīgs braucējs to nedarītu.

 

 

 

Jā. Ir gan atļauts to nerādīt, ja tas var maldināt. So, IR jārāda, bet var to nedarīt.

 

Ja šo precizē, tad , ja nebūtu pilnīgi neviena auto vai cilvēka, kuru maldināt, tad pagrieziens jārāda.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Marš uz skolu. :D Bet vissvienkāršak davai es tev iedošu sava instruktora mob. sarunā vienu braukšanas stundu par apli. :D Braucot garām zīmei braukšana pa apli tu šķērso krustojumu, tātad nekur tu taisni nebrauc, bet maini kustību joslas. Aplī katru iebraukšanu varētu nosaukt pat T veida krustojumu, ja tev tā vieglāk pieleks.

Mani nekur nevajag sūtīt, bet pats gan nedaudz varētu pāršķirstīt CSN.

 

Labāk atbildi uz visiem manis uzdotajiem jautājumiem tev. Un pie reizes pastāsti, kuros noteikumos šis ir taisni,

whku3ojn8fu2jwitds9.jpg

Šis taču arī ir krustojums, tātad, pēc tavas lōģikas ir jārāda kreisais.

 

bet šis nav taisni un notiek joslu maiņa?

o9vsj1g1z3lzi13iw1w8.jpg

 

 

Braucot garām zīmei braukšana pa apli tu šķērso krustojumu, tātad nekur tu taisni nebrauc, bet maini kustību joslas

T.i., krustojumā aizbraukt taisni nevar tikai tāpēc, ka tas ir krustojums? :D

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

T.i., krustojumā aizbraukt taisni nevar tikai tāpēc, ka tas ir krustojums?
Ja kaimiņa šogs ir tik 'šķidrs', ka es tam varu iziet cauri, vai tas nozīmē, ka žoga tur nav un es droši vari iet viņa ābeļdārzā?
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Pievienots Pirms minūtes marrtins, 19 Mar 2015 - 11:23, teica: T.i., krustojumā aizbraukt taisni nevar tikai tāpēc, ka tas ir krustojums? Ja kaimiņa šogs ir tik 'šķidrs', ka es tam varu iziet cauri, vai tas nozīmē, ka žoga tur nav un es droši vari iet viņa ābeļdārzā?

Hmm, nu jau aiziet kaut kādā sviestā. Sakars?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

marrtins

Braukt pa loku nav taisni?  Otrā bildē es pat nespētu uzzīmēt šādu vietu ar braukšanu taisni. Zīmē kā gribi, tur ir krustojums.

 

Tavi jautajumi ir diezgan neskaidri, jo vienā momentā tu piesienies noteikumie, otrā stāsti pilnīgu bulšitu, kur nekā kopīga ar CSN.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Zukster, tu rādi pagriezienu pa labi, kad iebrauc aplī? Un pa kreisi, kad brauc garām izbrauktuvei?

Nē un nē.

Otrajā gadījumā, kad aplis ar vienu joslu, tajos tomēr parādu.

 

Vispār man pilnīgi nemaz netraucē, rāda kāds vai nē to pagrizienu, ne silts, ne auksts.

Te daži, kas ar putām uz lūpām par pagrieziena rādīšanu iebraucot aplī, Jums tas traucē, ka nerāda?

 

Runājot par parastu krustojumu vai izbraukšanu no pagalmiem.

Nepatīk tad, kad nerāda, ka nogriezīsies, lai varētu jau savlaicīgi sagatavoties izbraukšanai.

Lai gan ir bijuši gadījumi otrādāk, rāda, bet tomēr nenogriežas, jo šis kaut kādu iemeslu dēļ vēl nav izslēdzis pagrieziena rādītāju, bet tu izlec šim purnā. Sadursmē nokļuvis neesmu, bet gadījumi bijuši, tāpēc parasti nogaidu līdz pēdējam.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Zīmē kā gribi, tur ir krustojums.

Un?

Link to comment
Share on other sites

@marrtins, atslābsti!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

smartdevil
Zuxters

Drīzāk pastāv jautājums par to, kāpēc nerādīt, ja to nav grūti izdarīt? Jebkurā gadījumā maldināt var tikai nepieredzējušu braucēju, jo pieredzējis nekad nelīdīs priekšā, jo blondīne var arī parādīt kreiso pagriezienu, domājot nogriezties pa labi, bet aizbraucot taisni.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Hmm, nu jau aiziet kaut kādā sviestā. Sakars?

Sviests ir tāds, ka cilvēki tev mēģina ieskaidrot, ka uzbraucot uz apļa, pagrieziens IR JĀRĀDA (izņemot dažus anālus apļus), bet tu to negribi saprast un jautā par stūres pagriešanas leņkiem un citādu tuftu pats sāc dzīt.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

@marrtins, atslābsti!

Ņe, man brīvdiena un es gribu izklaidi.

 

 

 

IR JĀRĀDA

NAV [obligāti] jārāda. :)


 

 

Jebkurā gadījumā maldināt var tikai nepieredzējušu braucēju

Šim es varu piekrist. Turklāt, pieredzējušiem šoferiem 90% gadījumos vispār nav nepieciešams skatīties citu pagriezienu rādīšanā - viņi jau iepriekš zin, ko tas otrs ieplānojis.

Link to comment
Share on other sites

Ņe, man brīvdiena un es gribu izklaidi.

Tad palasi vecos topikus, kur šis jautājums ir pārcilāts! :D Un nedzen tuftu!

Šī topika virsrakstā nav neviena vārda par apļveida krustojumiem.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...