Jump to content

Savadaka nekustama ipasuma meklesana? - II


Rs84
 Share

Recommended Posts

 

 

reku bija vēl optimālāks variants - https://www.ss.lv/ms...ntre/gnbkb.html
:lol: :lol: :lol: sitais ar bij ieverots - piedavaju tiem degeneratiem 4 stabus un tas jau ta butu kosmsos par to gaiteni:lol: :lol:

 

 

 

Nu pasaki konkrētāk, meklēšana kur? sskā? Vēl kur?
kur, kur, turpat vien ss.lv. sis mans konkretais dzivoklis ss.lv bija kadas 5 - 6 stundas - izdevas kaut ka uzkert numru un nakama diena uzgriezu, teica ka nepardos, bet pasi taisis remontu, bet pec paris dienam atzvanija un prasija vai vel interese un tad talak jau bij BAZARS...

 

Un vispar neizdariet sini tema nekadus burtinus, tie, kuri:

 

- dzivo pie senciem!

- ire istabu 10 istabu dzivokli!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    7

  • Konstatators

    8

  • Žaks Noriss

    9

  • Rs84

    8

Popular Days

Top Posters In This Topic

Žaks Noriss

Lai tas atmaksātos vajag daudz austeres ēst.

Link to comment
Share on other sites

Rs84, tas tavs meistars ar zelta rokām to mitekli ir redzējis vai tie 6k ir tavi aprēķini? Stāvvadi un elektro instalācija mājai ir mainīti? Es tieši par to interesētos nevis krāsu un logiem kāpņu telpā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ooooo, tad varu turpināt izklaides.

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

Vai tad dzīvokļiem ar malkas apkuris nav obligāti jābūt aprīkoties ar brūkošu malkas sķūnīti pagalmā?

nu piecstāvenei ar mazu iekšpagalmu brūkošajiem malkas šķūnīšiem būtu jābūt arī vismaz 5 stāvos. tāda ekstra ir pārdaugavā vai maskavas forštatē, bet neviens normatīvs neparedz, ka obligāti ir jābūt.

tāpēc jau pirms ~100 gadiem malku tirgoja 'apļos'- pienesa dzīvokļiem vienai-divām dienām.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Beidz tēlot to, kas neesi, ne tev paziņu, ne arī kaut ko caur "sakariem" izbīdīsi. Nu nav tajā rajonā pietiekams gāzes spiediens. Max tu maziņu caurplūdes sildītāju uzbāzīsi siltajam ūdenim, bet līdz apkurei stipri tālu. Ja pats uz savu galvu izdomāsi kaut ko ierīkot, rēķinies ar sodu piecciparu skaitļa apmērā.  Kamēr neredzēšu ieskanētu papīru no LG, tikmēr vari nepūst te miglu acīs. Tur nekas pa sarunāšanu nenotiek.

 

dancis ar LG ir tikai tad, ja nav sakaru un pareizo pazinu

 

Tak pa TV rādīja par šito problēmu. Malkas novietošana ir paša problēma. Ja neproti sarunāt ar kaimiņiem un zemes īpašniekiem, tad nekas nespīd. Atliek vien katru dienu braukt uz depo pēc kārtējās čupiņas. 

 

Vai tad dzīvokļiem ar malkas apkuris nav obligāti jābūt aprīkoties ar brūkošu malkas sķūnīti pagalmā?
Link to comment
Share on other sites

Tu mani pazisti vai man tevi butu japazist - "beidz telot,to kas neesi"?

 

A un ja sai konkretai maja ir skunisi pagalma, nav lieli - izmers, ka sausajai havajai uz dzivokli.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Rs84

Ja vien nestrādā LG vai Itera Latvia valdē, tikmēr es tev neticu tavai neizsmeļamai pārliecībai. Grūti tak atzīt, ka esi nopircis kaķi maisā :)

Link to comment
Share on other sites

Ir radinieki, kas strada (ne tadus ka tu doma, kas sez un apkalo tadus ka tu).

 

Kada "maisa" - es to dzivokli ka min. (pec tirgus izpetes) varetu sobrid nogrust 25 - 30k, ka te viens ieprieks mineja - tu laikam esi iesaldets 2000 gada un tagad tik atsaldets

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jā, jā, un pēkšņi radinieki uzradās :D

 

Pa 30k notirgosi labā stāvoklī un ar ne malkas apkuri. Brālēns nesen Rīgas centrā tirgoja hāti un nemaz tā grausti nemaksā. Līdz ar to nesaceries - treknie gadi sen beigušies. Potenciālie pircēji nenozīmē reālos pircējus.  

Link to comment
Share on other sites

Kapec peksni - strada jau ganriz no pasiem pirmsakumiem.

 

Es katru dienu petu dzivokla cenas Riga un zinu kadas ir cenu tirgus un ari ieveroju, kurus restarte ik pa 2 - 3 dienam un kuri vairs nav redzami, bet ir bijusi interesanti + paris menesus atpakal pardevu 15m2 dzivokli Gertrudes/Avotu rajona, kur nav ne gazes, ne apkures, ne normala istaba, istaba, kas lidziga ka tur  tai Klianu iela - ta ka zivi es certu sinis lietas un so pec remonta ar gazes apkuri pa 45 - 50t mierigi vares nogrust, ja pats neizdomasu tur dzivot

Labots - Rs84
Link to comment
Share on other sites

Šis no pirmās tēmas ,:'Man galigi nestav uz dzivoklu cenam, kas atrodamas LV sludinajumu serveros, varbut, kads var ieteikt, kadus savadakus nekustama ipasuma meklejumus - izsoles, atnemtie, atras realizacijas, paradiem or something....'

 

Neiet kopā ar šo ,:'Es katru dienu petu dzivokla cenas Riga un zinu kadas ir cenu tirgus un ari ieveroju, kurus restarte ik pa 2 - 3 dienam un kuri vairs nav redzami'

Labots - deriksx
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad kad ierīkosi gāzes apkuri un būsi parādījis LG izdotos noteikumus, tad runāsim tālāk.

 

Varoņus, kas solīja sarunāt, esmu daudz redzējis, it īpaši ar tādiem iestādījumiem kā LG un Latvenergo. Parasti sausais atlikums ir nulle. Protams, ar lielu naudu visu ko var sarunāt un izkārtot, tikai tad vajag skaidri pateikt, cik tas maksāja.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā tik tu domā, ka tev kāds tā viegli tagad pagrābs 50 stabu dzīvokli, ja, lai tiktu pie krīta, čut ne puse summas naļikā bankai jāsakasa. A biezeņiem, kam naudas navalom, šitādus midzeņus ar brūkošiem šķūņiem pagalmā un apšaubāmu apkuri, nevajag...

Link to comment
Share on other sites

Aizdomīga liekas publiska atzīšanās (plātīšanās), ka tiks ierīkota nelegāla gāzes apkure pateicoties radiem LG...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man dzīvokļa meklēšana vēl priekšā.. un prom no Rīgas.. ar sīko 37kvm par mazu paliek.. 2ā bija vēl ok. bet nākošgad briest vēl +1.. tad nu nav variantu :D

 

p.s. pirms 2 gadiem savu dzīvokli 37kvm.. ar visām mēbeļu pirkšanām un dažas tehnikas.. aizgāja ~3tkLs..

Link to comment
Share on other sites

Autors neko īpašu nav nopircis. Pastaigātu pa lzti izsolēm, zinātu, ka tādi dzīvokļi par tādām cenām tur navalom ir.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

A vispār nah jūs ar viņu strīdaties? Da kaut vai dubajā to 1km vai cik tur augsto ēku nopircis. Pēc viņa atbildēm vispār izskatās, ka ir nopirkta kaut kāda bārbiju māja, nevis reāls dzīvoklis.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

gestāp

Tas stabenes rajons šamam tāds so so, toties papildus drošībai mentene blakus, a tas jau tirgus cenu uzsit vismaz x2 :)

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pastaigātu pa lzti izsolēm, zinātu, ka tādi dzīvokļi par tādām cenām tur navalom ir.

Kopā ar misitiskiem īrniekiem ar beztermiņa īres līgumiem uz izplēstas rūtiņu lapas?

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja rēķinām m2 cenu, tad privātmāja un tikai! Es savējo no nulles uzcēlu pa apmēram 600 eur m2. Un esmu laimīgs, ka no rīgas prom!

Link to comment
Share on other sites

lzti - kaķis maisā, parasti mājā tikt nevari, vajag naļiku, teorijā, pats neko neesmu pircis

Link to comment
Share on other sites

Teoristi  un hello kitty safanojušās pusaudzes te ir cieņā.

Esmu pircis.

Iepriekš var aiziet un paskatīties +/- ko pērk, kautvai pa logu vai sliktakajā gadījumā elektrības patēriņu nedēļas griezumā.

Ir jābūt galvai uz pleciem.

Ja labs īpašums, un tajā mīt kāds padzīvojis īrnieks, tad nedaudz naudas pareiziem cilvēkiem un viss kārtībā :)

Link to comment
Share on other sites

Ļ. cien. biedri tuvojas Ziemassvētki un tāpēc varbūt beigsim apriet topošo īpašumu magnātu un labāk novēlēsim veiksmi iegūtā īpašuma atjaunošanā un atgriešanā apritē? Lai taču cilvēks cīnās un, iespējāms, februārī parādīs sava paveiktā darba augļus.

Link to comment
Share on other sites

Februārī, teorētiski, būs ticis tikai pie zemesgrāmatas.

 

Kamēr uz rokas nav gala zemesgrāmata, kamēr nav noņemtas visas ķīlas vai parādi, iesaku pat tapetes neplēst nost. Pašvaldībai ir pirmpirkuma tiesības un kamēr Tav nav gala zemesgrāmata, tikmēr īpašums NAV Tavs!

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Februārī, jūs ko???

Ja būs piķis ko tērēt remontam, tad uz Jāniem būs gatavs. Ja tiks taisīts saviem spēkiem, pa vakariem pēc darba, tad gadiem ilgi var ievilkties!

Link to comment
Share on other sites

To jau autots stāsta, ka februārī pa līdz 6k. Kāpēc ar viņu strīdēties, ja viņš saka, ka būs? Lai darbojas. Protams, ka realitātē būs stipri virs 10k un ap jāņiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ou.

75 gadus ( no 39 ā tos nopietni neremontēja, tikai minimāli iespējami) neremontētā ( kosmētika neskaitās) malkas apkures ēkā 5/5 stāvā - tā cena ir adekvāta.

Kas attiecas uz remontu, grīdu, sienas un griestus, griestu klājumu un pārsegumu autors skatījās? Jumta klājumu virs dzīvokļa?

Tapetes un krāsa, kā daudzi teica, ir sīkums.

 

Domāju, ja kaut trīs radziņi plītī vienlaikus labi deg...pietiks plītei un katlam. Katli mazi neēd daudz! Ko teiks LG nav ne jausmas, ko apsaimniekotājs, arī ne jausmas.

Tikai kā to dūmu izvadu noformēs? Tur jau vajadzēs specu slēdzienu, utt klapatas karstā gaisa izvada no katla kurtuves noformēšana.

Vienam čomam nerīgā tieši izvadu lika pātraisīt ka VUGD un kas tur vēl apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

Nomainīt grīdu(vecās noteikti izpuvušas un aukstas), sienas(šķības, līkas, jāliek reģipsis), ievilkt jaunu elektroinstalāciju(alumīnija vadi un nezemētas rozetes ar mūsdienu elektroierīcēm - good luck) jau vien izmaksās ap 3-5k. Sāks remontēt vannasistabu - vēl 2k. Un tad, kad šis būs pabeigts, tikai tad varēs sākt ķerties klāt kosmētiskajam remontam, kurš izies vēl uz 5-7kEur remontējot tā pieticīgi. Sāks iekārtot - var rēķināties ar 10k.

 

Esmu pircis 3 īpašumus - 1ist dzīvoklis jaunā mājā Jelgavā - iekārtošana izmaksāja tik pat cik dzīvoklis.

1ist dzīvoklis pirmskara mājā Rīgā - kapitālais remonts + budžet(!!!) iekārtošana izmaksāja 1.5x dzīvokļa cena.

Tagad pirms kāda laiciņa nopirku nelielu (50m2) māju Jelgavā, katrs sīkums jau prasa lielas investīcijas.

 

Sapņot ir labi, sapņot vajag, bet ar mēru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man arī ir čoms ar zelta rokām, taču ne es, ne viņš pats savu mūžu nav iedomājies, ka strādāt viņš varētu par "čomiskām cenām"... 

Čomam tak jebkurš normāls cilvēks būtu gatavs samaksāt arī vairāk, ņemot vērā, ka cilvēks strādā labi, ne tā? :) 

 

Tas tik tā, neliels komentārs par paziņu būšanu būvdarbos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jāskatās vēl, kas ar sienām un griestiem& jumtu. 5/5 vecā simtgadniecē, kas kapremontu nav redzējusi vismaz 75 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Vannas istaba tur visticamāk nekad nav bijusi un tualete ir kāpņu telpā, tātad vēl jāpārplāno un trubas jāvelk.

Link to comment
Share on other sites

Jebal sEKSPRI - visu jau zin - psc :lol:

 

p.s Pardodu dzivokli centra, 2 istabas, gaze, zeme zem ekas, vajag remontu. 30t :lol:

Link to comment
Share on other sites

rs84, sataisi šo dzīvokli cilvēkiem, ne bomžiem apdzīvojamā stāvoklī, aprēķini cik kopā eur/m2 tas pasākums izmaksāja. ieliec kādu bildi before/after

Link to comment
Share on other sites

Rs84, gaidām bildes ar pašreizējo stāvokli un pabeigto rezultātu februārī, kā pats lielījies. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...