Jump to content

Kādas slidas/skrituļslidas izvēlēties slidotājam parastajam?


rodgerz
 Share

Recommended Posts

Padod ziņu rīt, varbūt es arī ātri aizskrienu paslidot, ja var. It kā jau pa nakti piesalst. :) 
Teikā man uz balkona +1.7 pašlaik… neizskatās ka piesalst ārā :( 

Link to comment
Share on other sites

Cikos Tu domā uz turieni braukt? Nu aptuveni?

Link to comment
Share on other sites

 

Nezinu..izgulesos..tad manis 😆

Pat neticas ka tur ok..jo pieriga .švaki..pulkstenezera ar krosa močiem slīpeja šodien..

Daugava varbut vairak udens un gludaks .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

Baigais grubulus.bet ir taisnaki posmi

Kartibga trase

Tad ir vērts aizbraukt?

Link to comment
Share on other sites

Skaties pats ..vējš ar baigs

Screenshot_20220213_110100.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , osscar teica:

Skaties pats ..vējš ar baigs

Ģērbjos un braucu!

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Vari auto atstāt uzreiz aiz dambja jūras stāvvietā -  un kāpt no šosejas/dambja  uz trases

Es iebraucu visu

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , osscar teica:

Vari auto atstat uzrsiz aizvdambja juras sravvieta un kapt no šosejas uzvtrases

Es iebraucu visu

Esmu pie ūdens… kur Tu?

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es jau metu mieru, sievietes salīgas :D vējš esot baigais. Es nodevu intensīvi 1h :D nezinu man karsts ar plāno termoveļu...riktīgi sasvīdu :D

IMG-20220213-WA0016.jpg

 

 

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kartinga trasi izmauci :D

 

es vienā līkumā uz bietes paķēru aiz kukuržņa,...ouč..celis biku sāp...kad centners+  noliekas :D sen nebiju lidojis

es vēl vakarā varbūt aizbraukšu ja nebūs slinkums ar tēju termosā, ja vējš pierims.

tik ceru ka  ar auto nebrauc tur klāt, tur dabas parks, var sodu atrauties , tie kas nezina uzraujas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , osscar teica:

tik ceru ka  ar auto nebrauc tur klāt, tur dabas parks, var sodu atrauties , tie kas nezina uzraujas.

Es ceļa malā atstāju, tieši kur iet ceļš iekšā uz to izjādes laukumu un tur jau arī tā zīme par dabas parku ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Starp citu pagājušo gad, šajā pat laikā +- kad sals ieknieba - turpat jūrā (pretī vecdaugavai)  - uzsala  josla 5-6m plata - starp torosu un krastu - gandrīz no Mangaļsalas līdz Vecāķiem vai pat tālāk - varēja maukt. Un labākais , bija tas, ka to joslu redzēja, tikai pārkāpa pāri tam krāvuma, tie kas nepārkāpa - domāja kas pa dorņiem ar slidām rokās staigā :D Protams bija vietām smiltiņa ledū..bija pēc  pāris tādiem reidiem jāasina. Cik dīvaina reizēm daba///IMG-20210218-WA0033.jpg

 

 

Screenshot-20210218-210654_1.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Par cik iekrita šodien brīvdiena, aizšāvu uz Regiss iebraukto trasi :D Vakar pa dienu bija atkusis un pa nakti piesalis - bija gludāks nekā vakar, tikai atkal vējš liels...bet nekas, biku paslidinājos..izskatās ka šonedēļ nekas vairs nespīd skatoties prognozi...

IMG-20220214-124811.sized.jpg

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varbūt var kāds virsrakstu palabot = slidas/skrituļslidas ? ( jo tām nav atsevišķa tēma)

 

stāsts , tāds, ka salasījos biedra martinno  stāstus kā šis skrituļo + ziema galā un gribēju skritulenes (Fila 48 man nederēja - kāju iekšā nevarēju pat dabūt..attiecīgi budžets 2x jāpalielina bija).

 

Tad nu pasūtīju skritulenes (LV pielaikoju - lielie izmēri dārgi vai maz...) tad nu no grindhouse.eu pasūtīju ( ņēmu lētāko "parastā" pasta piegādi no DE - biegās to arī sūta ar dhl+itella, tā ka nav ko pārmaksāt- atnāca 4d laikā).

Slidas Powerslide next black white 100mm riteņi - bija atlaide laba. Ok uz manu 48-49 100 izskatās mazi :D  jāliek 125  bezmaz. Riteņi pacieti 88A - manam svaram kā reiz  būs ok ātrums.

Diez kā to iekšējo zābaku formē/silda ? ( ok jālasa user manuālis) . Komplektā līdzi arī atslēga un skrūves kaut kādas..hvz priekš kam skrūves.

Izrādās ja izņem sabāzto papīru ārā no  purngala - der labāk 😅

Nu ja būs jautājumi - drīkst biedru martinno patraucēt ? IMG-20220414-174029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu jau paņēmi šīs? Kā lai saka... pēc teorijas, labāk ripos jo riteņi būs tuvāk viens otram... Šīm 3 riteņu slidām ir palielas atstarpes starp ratiem un tas nepadarīs ne komfortablāku ne ātrāku/vieglāku slidošanu... Šo man ieteica viens skrituļslidošanas instruktors... Vēl kaut ko teica par lielākiem ratiem, bet to vairs neatceros... :(

Es paņēmu arī Fila, jo baigi labi derēja... bet tas tālajā 2017.g.

12D2531E-B048-455D-B438-66E283B708A1.thumb.jpeg.250c37290e30daa5edc6947f069aeeab.jpeg

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man 90mm/83A rati un ABEC 9 gultņi...

 

Manas vienīgās skritulenes... joprojām patīk. Max vienā piegājienā ap 36km noskrituļoju... Jautrākais brauciens bija Teika - Vecāķi :D 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Jau ietestēju...😄..lielaki riteņi..lielāks ātrums..mazak bedres  jūt...biku grūtāk manevrēt,+ stabilitāte mazāka.

Jo augstāk "virs zemes". Mazaka saskarme ar virsmu..tapec vajag cietakus riteņus nekā 4x80. Bet tā jā viss  baigi ok. Jātrennē skils.necreizes nenokritu pagaidām..ātrums labs

Šim modelim sākot no 44 izm. Garāks rāmis + tā trinity sistēma..maini sliedi..un liec kādus gribi riteņys

Nu un cietais zābaks...ar iznemamu zeķi..kura toč iesvīdīs un jāmazgā....var jaunu nopirkt .bet cena .

Link to comment
Share on other sites

  • rubb changed the title to Kādas slidas/skrituļslidas izvēlēties slidotājam parastajam?

Mani droši var traucēt :)

Jāņem vērā viena lieta - jo lielāki riteņi, jo nestabilākas paliek slidas un slodze uz kājām palielinās.

Pašam vairākus gadus bija 3x 125mm, pagājušo gad veikalā patestēju un nonācu pie secinājuma: 3x 110mm - pilnīgi cita lieta un sajūtas, un cits braukt prieks. Krietni labāk. Sāku pat nožēlot, ka savulaik pārdevu savas maratona 4x 110m un paņēmu modes kliedzienu 3x 125mm.

Zābaks gan tāds pats kā @osscar :)

 

PXL_20220414_192014525.thumb.jpg.079064b529dd3d5a126c61b83b9104eb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā 110 tev ok izskatās..🤣 ok sākšu ar 100..tad redzēs...ber vismaz gultņi tur startā jau labi.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau tagad vajadzēs kopīgu skrituļošanu... :D

@martinno Tu kaut kur slidas apkop? Vajag vispār kaut kādas apkopes? 

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gultņi ir baigais mārketings - nevajag cerēt, ka slidas ar ABEC 9 slidas ir kaut kas pārdabisks :) Mirstīgais lietotājs nejūtīs starpību starp ABEC 5 un augstākas klases.

Ja baigi gribās ieguldīties gultņos, tad vienīgais, kur ir jēga investēt - mitruma "drošajos" gultņos, pārējais būs nosacīta naudas izmešana.

 

Apkope skrituļslidām baigā nav nepieciešama - uzturēt tīras un tik cik gultņus pēc vajadzības saeļļot.
Gultņu eļļošana - nekā grūta nav, bet, ja pašam negribās ar to nodarboties tad, piemēram, veikals Taktika TK var nākt palīgā - tur džeki zin ko dara un nav tikai uz biznesu orientēti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info👍

Taktikā biju- izskatijās ok čaļi.

Link to comment
Share on other sites

Vēl - jāseko līdzi ritentiņu nodilumma un pēc idejas (tikai idejas, jo pēc fakta tās darbības baigi neko nepaildzina un braukt prieku nesaglabā) jāmaina vietām ritentiņi - jāgriež otrādi un jāliek priekšējais uz aizmuguri, u.t.t., precīzāku info var netā atrast. Katrā ziņā - ja ritentiņi ir nodiluši, labāk investēties un iegādāties jaunus. Te stāsts arī līdzīgs kā ar gultņiem - nevajag ķer pašus lepnākos, ja vien neesi "plānojis pārsists" rekordus :) 

Kaut arī pieredze man ar skrituļslidām ir liela un pietiekami bagāta, ar 125mm riteņiem nebija diez ko "stabila". Ar jaunājam 110mm pat atļāvos atcerēties bērnību un vasaras noskaņā uzkāpu uz pumptrack :) 

 

PXL_20210914_155841682.thumb.jpg.177becc89d744bb5d68570ab8a5e7779.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

Taktikā biju- izskatijās ok čaļi.

 

Īpašnieks un arī darbinieki - visi ar slidām saistīti džeki. Laikam viens no retajiem sporta inventāra veikaliem, kuri arī paši ir tajā iekšā un var ar pilnīgu pārliecību, un zināšanām pastāstīt par skrituļslidām.

Link to comment
Share on other sites

nu ko pavizinājos pāris dienas 🤣

 

viens kritiens,,,domāju visu māku - tel. rokā..runāju..un lidoju...lauzts spieķa kauls ...mēnesi mierā...ok ar auto varu braukt, cerams spiningu ar varēs paturēt - uz ālandiem jābrauc...bet tā skarbi...dadzi bērnībā ar ģipsi staigāja,,es tagad tik iedzinu... 🤣 biku besis... sporta zālē ar tik kājas un presīte paliek ..jā un protams nebija nekādi aizsargi....braukšu pirkt 🙈

 

IMG-20220416-120327.sized.jpg

  • Bēdīgs 2
Link to comment
Share on other sites

@osscarkā Tu tā izpildījies? Kurā vietā lauzi spieķa kaulu? Uzkriti virsū rokai?

Link to comment
Share on other sites

jā.nepaspēju savākties...plus tel otrā rokā...un svars...zilums uz  ciskas ar, ko tik otrā dienā ieraudzīju..nolohojos...klasiski

Link to comment
Share on other sites

Ehh, galīgi neveiksmīgi un nevejadzīgi.

Sargus vajag, varbūt ne ceļu un elkoņu (ja ir jau kādas jēdzīgas prasmes), bet plaukstu viennozīmīgi. Krītot, automātiski tiek plaukstas liktas priekšā vai pakaļā, tas ir normāli.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , martinno teica:

bet plaukstu viennozīmīgi. Krītot, automātiski tiek plaukstas liktas priekšā vai pakaļā, tas ir normāli.

Velo cimdi labi der. 😉

Link to comment
Share on other sites

Nu tur viedokli dalas vai vajag locitavu ciesi nosaitet..es ar šad tad kacalkas cimdus velku..ar garajiem velko strapiem...bet..tajā dienā neuzvilku..jo no rīta biju zālē..un cimdi biku mitri bija..bet vai tas glābtu..

Link to comment
Share on other sites

Pret lūzumiem nedod… bet pret pašļūkšanu pa asfaltu labi palīdz… vismaz 1 reizi ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

viss, back on track 🤣 labi ka ārsts nezina ka es ar ģipsi biju ālandos, 70km ar riteni + sporta zāle...biku bija sākumā mīzīgi, bet neko  - kā biedri rekomendēja - aizsargi.

p.s. tel. kā jauns, šoreiz līdzi neņēmu.  trenējam iemaņas. esmu piezemētāks,  un centīšos nepārvērtēt savas spējas. :D

 

IMG-20220604-181809a.sized.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...