Jump to content

Kolekcionēju naudu (banknotes). Piedāvājumi.


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Es krāju naudu un tas nav nekāds joks... :D Ja precīzāk, tad interesē svešzemju banknotes. Ja kādam ir kas piedāvājams tad PM. 

 

P. S. Krievu un baltkrievu rubļus nepiedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Ielīdīšu biedra Kitai topikā ar tādu pašu interesi - arī pieņemu PZ saistībā ar banknotēm un monētām (apgrozības, ne kolekcionāru) no visas pasaules. Banknotēm jābūt +/- normālā stāvoklī, ne pārāk saburzītām un apdriskātām. Mans piedāvājums vairāk attiecas uz tiem, kas vienkārši aizmirsuši vai nav bijis izdevīgi atgriežoties no ceļojuma pārvērst pārpalikušo desmitnieku atpakaļ latos/euro, un rezultātā uz rokām palikusi sīcene un bankontes. Atkarībā no pārdevēja alkatības, esmu gatavs maksāt līdz 3x no konvertētās nomināla vērtības, vēlams, protams mazāk, kā rakstīju augstāk.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

J.Reinis

Arī krāmējies ar lieliem nomināliem? :)

 

 

Es krāju savukārt euro monētas. Lielais vairums eirozonas valstu monēta ir, ieskaitot dažas īpašās 2 EUR, tikai tādu eksotiku kā no Monaco, Vatikāna grūti atrast. 

Link to comment
Share on other sites

Mani interesē, jo eksotiskāk jo labāk, bet tieši banknotes, jo ar kapeikām liels čakars...

 

Ir leģenda par 2 (citam 1) ASV dolāra banknoti makā... Man līdzi nēsājas Zambijas kvača un Saūda Arābijas rijāls.

Labots - Kitai
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

P. S. Krievu un baltkrievu rubļus nepiedāvāt.

Nav minēts, bet man mētājas čupa ar EESTI PANK KROONI. Nu jau eksotika. 

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kur mētājas kaut kādas vecas krievijas banknotes no Pētera I (vai HVZ kāda tur cara) laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

man ir 20ls banknote 2004. gada modelis, labā kondīcijā, kādu interesē ?

 

Vēl eiro starta komplekts neatplēstā iepakojumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl eiro starta komplekts neatplēstā iepakojumā.

Man ar, kādi 5 gab :D

Link to comment
Share on other sites

Cik jau tev ir?

Pilns dolāru, britu mārciņu, krievijas rubļu (tai skaitā 5000 rubuļu zīme) komplekts (visas apgrozībā esošās banknotes un monētas), daļēji pilns polijas zlotu komplekts. Man interesē arī pa vairākiem komplektiem savākt, tā ka var piedāvāt arī jau krājumos esošās naudaszīmes un monētas. 

 

 

 

Arī krāmējies ar lieliem nomināliem?

Jā, pašlaik meklēju vismaz dažas 100 un 500Ls banknotes, piemēram.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Jā, pašlaik meklēju vismaz dažas 100 un 500Ls banknotes, piemēram.

Tīri ziņkārībai, cik tad domā ieguldīt tajās lielajās banktnotēs ?
Link to comment
Share on other sites

Ko tieši vari piedāvāt? Esmu salīdzinoši nesen vēl tikai izdomājis, ka jākrāj, tādēļ šobrīd vēl nekādas sistemātikas nav.

Link to comment
Share on other sites

Man arī interesē, man arī var piedāvāt, it īpaši latu banknotes. Ja nu kādam slinkums iet mainīt. ;)

Varu piedāvāt vairākus ruļļus ar Eiropas kultūras galvaspilsētas monētām, *žīdu režīms ieslēgts*, 75EUR gabalā.

 

521902_506x285.jpg

Link to comment
Share on other sites

jāskatas konkrēti, bet nu ir diezgan plašā klāstā ar pre un WW1 krievu, vācu banknotēm, parādzīmēm (šķiet tā viņas saucas), pirmās Latvijas 25 lati- gandrīz ideāli un šķiet pašvaka izskata ceineris. slinkums atsevišķi rakties, bet nu jā, nav kur īsti likt un pa vienai banknotei tirgot roka galīgi neceļas, tur vairākos simtos jamās saglabājušās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu ar saviem 5gab man baigi cenu nodempingo uz leju, es cerēju,ka esmu vienīgais

Nebaidies, pa lēto nedošu, drīzāk pagaidīšu pāris gadiņus un tirgošu jebajā :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

cik tad domā ieguldīt tajās lielajās banktnotēs ?

Nu, katru mēnesi pāris simtus hobijam var atvēlēt. Man jau pašlaik pie sienas vitrīnā ir pielīmēts vairāk, kā viss pārējais kopā istabā ir vērts.

 

 

 

interesē tikai +/- mūsdienu banknotes?
Mani konkrēti jā - tikai apgrozībā esošās naudaszīmes un monētas.
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Priekš eiro ir šitādi te albūmi, kur smuki var sakrāmēt monētas, lai nav jādala pa maisiņiem. Te gan nav vieta īpašajiem 2 EUR.

 

post-1472-0-90968400-1415904292.jpg

eur_coins.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņ - smuks albums, bet man nebūtu pacietības savākt no visām EU valstīm pilnus setus - pats ceļoju visai maz, kā rezultātā man tas albums gadiem novāļātos pustukšs.. :(

Link to comment
Share on other sites

Es eiro krāju ne tikai no katras valsts vai izlaiduma pa vienai, bet arī no katra gada un kaltuves pa vienai. Cerams, ka tie eiro kādus gadus desmit būs un sakrāsies kas vērā ņemams.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man gada laikā pamazām savācās un lielākā daļa tepat veikalos atrasta, tikai vajag skatīties.  Man tāds ieradums norēķināties visur skaidrā. Tikai dažām valstīm, kā Malta, Slovēnija pasūtīju smukus spīdīgus komplektiņus :)

Link to comment
Share on other sites

eBay, piemēram, bet, protams, ar pisnesmeņu uzcenojumu. J.Reinis, visticamāk gan, tā nebūs problēma.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ebajā daudzu valstu komplekti atrodami. Tur atšķirībā no letiņu pisnesmeņiem neprasa lielo čunguru. Ja gribas tērēties 2EUR specmonētām, tad maks jāatver ļoti plaši, jo to monētu ir daudz un katrai euri valstij ir n specizlaidumi.

http://www.ebay.com/itm/SLOVENIA-complete-EUROSET-8-coins-SET-2007-1-cent-2-Euro-UNC-/221558926086?pt=US_World_Coins&hash=item3395f0eb06

Link to comment
Share on other sites

Quagmire - nu man tā IR problēma :) - es jau vairākkārt esmu sacījis, ka man besī augļošanas bizness, un lai gan ir lietas, par ko es esmu gatavs pārmaksāt (a ļa īFons, ko lietoju), taču piemēram nauda ir kaut kas, par ko man tiešām liekas stulbi maksāt 10 vai 100x kārtīgu cenu. It sevišķi, ja tā nav vēsturiskā nauda, bet gan normālas apgrozības banknotes un monētas.

 

Mežaveci - paldies, nebiju skatījies, jo man šķita, ka tur tikai najobkas iet vaļā..

 

Ā, par tēmu - te bilde kādu pusotru gadu atpakaļ tapusi, kuru šovakar biju ielicis dzēstajos topikos par pelnīšanu internetā, ar manu kolekcijas iesākumu. Tad tieši bija vēlme pacelt boot'ā bazaru par kolekcionēšanas lietām, un uztaisīju joka pēc tematisko bildi. :lol:

 

post-98258-0-30900400-1415905280.jpg

post-98258-0-30900400-1415905280_thumb.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quagmire - nu man tā IR problēma - es jau vairākkārt esmu sacījis, ka man besī augļošanas bizness, un lai gan ir lietas, par ko es esmu gatavs pārmaksāt (a ļa īFons, ko lietoju), taču piemēram nauda ir kaut kas, par ko man tiešām liekas stulbi maksāt 10 vai 100x kārtīgu cenu.

Man ir tieši tāpat, bet, redz, kaimiņu forumā pasakot, ka pērku tuvi nominālam, mani noraka līdz zemei un nezkādos vārdos sauca. :) 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir dažādas naudas zīmes ar dažādu vērtību. Pilnīgi un noteikti 500Ls banknoti pa nominālvērtību neviens nepārdos, jo tādas katram mājās nemētājās. Pašam dzīvē tikai pāris reizes gadījās saņemot trekno gadu prēmijas :) Arī govs vecie divlatnieki sen nav redzēti. 

Link to comment
Share on other sites

Sarakstījāmies ar biedru Quagmire pa PZ par tēmu, un lai es neatkārtos -

 

 

Tā kā neesmu profesionāls kolekcionārs, nav pilnīgi nekādas sistēmas - pa nomināliem tik un viss. Cenšos tikai labas kvalitātes eksemplārus vākt, un tādus, kas gadiem vazāti pa makiem esmu iemainījis savulaik prom.

Kad Tu tā ieminējis, izvilku ārā aploksni ar mazajiem nomināliem.  Pašlaik tā:
 

5Ls
2006. - 4 gab.
2007. - 3 gab.
2009. - 3 gab.

10Ls
2008. - 5gab.
 

20Ls
2006. - 1 gab.
2007. - 3 gab.

50Ls
1992. - 2 gab.

 

Man ir arī visas jubilejas divlatnieku monētas (gandrīz nekā nav pa divi, tā ka nav vērts prasīt), un kāds simts latu parastajās apgrozības monētās.

Vēl bez mazajiem nomināliem:

 

100Ls
2007. - 24 gab.

500Ls
2008. - 1 gab.


Es meklēju iespēju iegādāties vēl 6 gab. 100 latnieku banknotes, un vēl vienu 500-nieku. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Nu, katru mēnesi pāris simtus hobijam var atvēlēt. Man jau pašlaik pie sienas vitrīnā ir pielīmēts vairāk, kā viss pārējais kopā istabā ir vērts.

Labs, sasmējos, ir ok.

Lai veicas !

Link to comment
Share on other sites

...un iedod mājas adresi. :D

 

Ja es varētu atļauties, tad arī noteikti pāris simtus par šo mēnesī nežēlotu tērēt, manuprāt, viens no labākajiem hobijiem.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

 

Ļoti atvainojos, neuzmanīgi izlasīju, ko kolekcionētāji pieprasa!

Piedodiet!

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Kas jums visiem ar tiem jevrikiem... Man krietni smukāk un interesantāk liekas eksotiskas naudas zīmes, kuras nākušas piemēram no Āzijas, Āfrikas, Latīņamerikas.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jevrikus var iztērēt, ja pienāk kritisks brīdis.

 

īpaši jau 2 euro 2007 Monaco Grace Kelly kas kolekcionāriem ir tas pats kas 1500 €. :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...