Jump to content

Jautājums kaķu īpašniekiem, kuriem virtuvē ir elektriskā plīts virsma.


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Bruketajs

 

 

Putna sūds - uz naudu...

To pasaki masoniem - Karginam un Krasovickim, kad uz viņu kajeniem un bentļiem kāds balodis uzkakā...


 

 

Kurā brīdī piejaucējot kaķi Tu tērē naudu?

Kurā brīdī es teicos kaķi piejaucējam?... ;)

Bet ja nopietni - kaķis ir jābaro, jāvakcinē un šad tad jāpaārstē - kopā daudzi simti ja ne tūkstoši Eiro salasīsies pa kaķa mūžu, bet katram pašam lemt, vai kaķis to naudu "atpelnīs" 


Par lidošanu... Kaķa ķepu konstrukcija dod šim iespēju lidojuma laikā izstiept ķepas pilnā garumā un pieskaroties zemei, dzēsties, tā teikt... taču gluži bezlimita tas pasākums nav - pat no 5 stāva lidojot kaķis var nogalināties vai salauzt ķepas un attiecīgi, obligāti jāapmeklē vetārsts, lai apskata to trako Gagarinu. No 9. stāva izdzīvošanas iespējas ir minimālas, par traumām nerunājot, ja vien pa ceļam nav koks, kurā bremzēties. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ggg97

    10

  • Konstatators

    6

  • Bruketajs

    9

  • Bonifacijs

    5

Man kaķi laukos ķer peles, ēd lapsas, nerro jenotus, staigā pa gāzes plīti un pīpē. Būtu 5stāvu māja, lektu no piektā stāva jumta zemē.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Mana kukaža (tūlīt 18 gadi būs), uz balkona putnus ķerstot, ir reizes 1000 sava mūža laikā maukusies zemē, bet tākā pirmajās reizēs apakšā bija liela sniega kārta, mācību neguva. Tad nu īpaši vairs pat nebaidās. Viņa gan ir augumā ļoti maza un viegla, kas nav tas sliktākais pie piezemēšanās.

 

Tas gan tikai trešais stāvs. 

 

Radiniecei runcis pieklājīgā svarā no 9. stāva palodzes ziemā noslīdēja uz auto jumta, viss OK. Nekādu šķēršļu pa ceļam nebija. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...