Jump to content

Jautājums kaķu īpašniekiem, kuriem virtuvē ir elektriskā plīts virsma.


Sky_High
 Share

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ggg97

    10

  • Konstatators

    6

  • Bruketajs

    9

  • Bonifacijs

    5

nevertell

A kas par problēmu- nachrenizēt visus klaidoņ kaķus ? Paši (vecmuterītes un vecmeitas) jau tos lopus baro. Viss, ko tie lopi dara ir drāšanās, miskastes ēšana un slimību iznēsāšana. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

A kas par problēmu- nachrenizēt visus klaidoņ kaķus ?
 Arī tādus kā tevi, jo no morāliem kropļiem arī ir maz jēgas!  :resent:
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja runa būtu par narkomāniem vai žurkām, tad tava attieksme būtu tieši tāda pati. Domā tiem kaķiem ar deformētajām ekstremitātēm un strutainajām acīm ir baigā luste dzīvot ? Kaķis jau nezin, ka esošā situācija ir sūdu bedre un ka bezjēga pi$anās apkārt radot vēl vairāk trīskājainus ciklopus situāciju neuzlabos. Es nesaku, ka vajag tagad staigāt ar cirvi un viņus slaktēt, eitanāzija var būt arī humāna. Sētas bidlo kaķu baru es neuzskatu par neko vairāk kā žurku baru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir i divi kaķi ,i plīts elextriskā - kaut kā nav novērota dzīvnieku interese par plīti....

Manējās arī par plīti neintresejas, parasti tur nokrāmēts ar panām un kastroļiem, ieslēgt nespēs vecie grozāmie kloķi. 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tad ej savāc visus pārējos kaķus, kas ir bērnu bērni slinku saimnieku nekastrētiem un nesterilizētiem 5 minūšu čamdāmdzīvniekiem. 

Tu apzinies, ka nevar visus tos kaķus izmitināt jaukās mājās ? Un tu arī apzinies, ka tā ir problēma, ko esam radījuši mēs paši  ? 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

mēs paši


viņi tie citi, es ņipričom. Man četrkājaino nav, jo apzinos, ka ar manu izlaidīgo dzīvesveidu un prombūtnēm pat kaķis noilgotos pēc sabiedrības, kaut parasti viņiem to nax nevajag - lai tik paika, lokamais un miers visapkārt! :grin:
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jā, es to apzinos un arī piedalos problēmas risināšanā. 

Ja katrs, kas reāli var, aizvāktu vienu kaķi no ielas, problēma pazustu kā tāda.

Bet nu mūsu spīdošajā valstī, kur pat bērnu konteinerā izmet, uz ko tādu cerēt ir panaivi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ielas kaķi ļoti mazas cerības peiradināt. Kāds mežonis ir tāds arī paliks.

Bet vispirms pamēģini viņu noķert un tad aiznest uz māju bez spectērpa ...

Link to comment
Share on other sites

 Kas te par kaķu nīdējiem? Piekrītu, kaķi pilsētā kaut kā jākontrolē, jāregulē. Bet galīgi bez kaķiem - žurkas jūs visus tajā pilsētā nograuzīs, ja visus kaķus nolikvidēsiet. Mežoņi nežēlīgie. Īpaši biedrs nevertell.

 Ja par tēmu kaķi uz plīts. Arī gribēja kaķi sākumā līst uz plīts. Pogas ik pa brīdim pīkstēja, kā sakāpa uz tām. Pāris reižu novaktēju, notriecu no plīts, vairs nelien. Gluži kā tajā filmā: "Piedzemdēt jau nav liela māka - audzināt vajag."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Paldies, tagad man arī būs kruts paraksts.

Kāda starpība, kas tev iznēsā slimības un blusas, sētas kaķis vai sētas žurka ? Man nav nekas pret kaķiem, ja tiem ir iespēja dzīvot normālu mājdzīvnieka dzīvi. Pašam ir kaķis. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kāda starpība, kas tev iznēsā slimības un blusas, sētas kaķis vai sētas žurka ?

Nuka, gaidam sarakstu ar slimībām, ko pārnēsā kaķis un, kas pārnēsājas uz cilvēkiem!


Pasteigšos priekšā - cilvēkam, kas ievēro higiēnas pamatprasības, nedz kaķu nedz žurku pārnēsātās slimības nav saistošas. Kāķis ar trakumsērgu, atšķirībā no suņa, cilvēkam neuzbruks. 

 

 

Ielas kaķi ļoti mazas cerības peiradināt. Kāds mežonis ir tāds arī paliks. Bet vispirms pamēģini viņu noķert un tad aiznest uz māju bez spectērpa ...

Man tāds mājās ir - varu uzaicināt uz apskati un aptausti - jā, ir mazliet tramīgāks, kā vidusmēra mājas kaķis, bet tam kompensācija ir ka tas lops taču novērtē viņam sniegto un dara to acīmredzami (protams, pele vai kāds putns uz gultas malas nav tas smukākais variants, bet tomēr). Spectērpu nevajadzēja - patversmes dāmas noķēra un man izsniedza jau attārpotu, vakcinētu un bez dzimumtieksmēm - pašiem tik atlika pārliecināt to trakuli, ka divkājainie arī ir gana labi un ne katrs dos pendeli tā uzreiz un bez iemesla. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tam kompensācija ir ka tas lops taču novērtē viņam sniegto un dara to acīmredzami (protams, pele vai kāds putns uz gultas malas nav tas smukākais variants, bet tomēr)

Tā ir lielākā pateicība, ko kaķis var dot. Ne kaut kāda paijāšanās ne murrāšana, tieši tas mājā pārnestais medījums.

Man šitāds, no ielas paņemts, jau sen vienreiz bez visām standarta lietā, atstiepa maisiņu ar biezpiena sieriņiem, otru reizi kādu kilo karbonādi. Kāds kaimiņš bija "priecīgs".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Man šitāds, no ielas paņemts, jau sen vienreiz bez visām standarta lietā, atstiepa maisiņu ar biezpiena sieriņiem, otru reizi kādu kilo karbonādi. Kāds kaimiņš bija "priecīgs".

O! Tas jau ir labais! Kaķim zagšanu nepiešūsi... Ka tikai kaimiņs nesapsihojas un nemetas ar koku pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Viss par mēru ir par skādi! Nu ja ir liela varza sētas kaķu , tad tiek iznīdētas ne tik peles un žurkas bet visi sīkie putni . Vismaz fazendā ievēroju, ka agrāk , kad vazājās apkārt paris kaķi, sīko čivinātāju bija daudz, bet tagad, kad ir varza bezsaimnieka kaķu, ieraudzīt kādu mazo putniņu,kas mierīgi lasa kaitēkļus, ir grūti. Nu nekas nebūtu pretī ja tie sētas būtu sterilizēti, bet tā ... baro kāda pensionāre. Šie tik vairojās . Pensionāre nomirst -kaķi apsprāgst badā (lielākā daļa, bet atlikušie izkāmējuši, nožēlojami) . Bet par kaķu niķi plēst mēbeles-  nu paņemat mieta galu , uztināt rupju linu striķi . Nostipriniet to visu uz pamatnes un būs miers . Vismaz manējais vairāk neplucina mēbeles. Ja slinkums, var to parikti nopirkt zooveikalā. Bet par atradināšanu rāpties uz kaut kā- nu kaķi tāpat kā cilvēki ir dažādi. Citam pietiek , ja paņem aiz čupra un nocel, bet citam bez kārtīga kāviena nepielec ka nedrīkst. Nu vienu vārdu sakot ja ir dumjš, tad jāatkārto mācība vai jālieto spēcīgāki argumenti. Ja slims ar galvu un nelīdz nekāda mācība, tad , atšķirībā no cilvēka,  ... nu jāstiepj pie vetārsta lai nemoka ne saimnieku ne mokās pats lopiņš. Un ar sētas kaķiem ko paņemt pie sevis- riskants pasākums . Nu ir tāda īpašība ka jaukteņi bieži vien ir ar sliktu raksturu. Vieniem paziņam ir zvērs ne kaķis . Raksturs pilnīgi čau . Kā kas , tā klūp mājinieku kājā. Svešiem vispār jāuzmanās lai neizskrāpētu acis. Šitais ir jauktenis siāmietim ar kādu citu.

 Dažreiz tā lopiņmīlestība aiziet par tālu. Nu no vienas stāstiņa:'' jāņem kredīts , jo kaķitim jātaisa kārtējā, n-tā operācija ''. Nu tāds neveselīgs pie miskastes savākts... Bļaviens , būtu to naudu veltijusi savas meitas izglītībai, nevis bezcerīgi slima miskastnieka glābšanai.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kaut kā pilnīgi bezsakarā ienāca prātā recepte kaķis sinepēs - ņemam kaķi, kārtīgi nomazgājam spainī, ar skoču pielīmējam pie keramiskās plītsvirsmas, iesmērējam zem astes ar sinepēm un uzliekam vidēju temperatūru uz 30 minūtēm. Pasniedz ar spalvām. Tipo melnais humors, un nē!!!  es neēdu ne kaķus ne suņus

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

iesmērējam zem astes ar sinepēm un uzliekam vidēju temperatūru uz 30 minūtēm.

 

... tās acis nemūžam vairs no atmiņas neizdzisīs. 


 

 

 es neēdu ne kaķus ne suņus

 

Es gan par sevi tik pārliecināts neesmu, kaut arī nekad ēdienu no viņu gaļas speciāli pasūtinājis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Njāa kaut kā atcerējos kā bērnībā piemajas upītē joka pēc ar plikam rokām saķēru vēžus un atnesu mājās, a vecmāmiņa uzvarija ūdeni ar dillem un pa vienam meta viņus verdošā ūdenī, a viņi tā spiedza, brēca  līdz nomira, brrr, bet nu garšīgi vienalga bija :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Sorry par spam, bet vienā kulinārijas raidījumā lielos vēžus - lobsterus, pirms mešanas verdošajā ūdenī, ieteica uz 10 (laikam) minūtēm ielikt saldētavā. Viņi aizmiegot un kad viņus met verdošajā ūdeni, viņi to nejūtot.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu vot, a man bērnības trauma pirmskolas vecuma bērnudārzniekam, un tas tikkai tāpēc ka nebija interneta kur izlasīt instrukciju, vai vismaz paskatītos youtube kā jāvāra vēži!!!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tamdeļ mājās tiek ņemts kaķis parko ir jārūpejas, kaķiem patīk galdi un tas ir sen zināms, manam kaķim patīk uzlekt uz galda ēdamistabā lai paverotu pa logu dabu, pietam viņam pie vecuma un kaušanas start ciema kaķiem ir pazuduši priekšas zobi un viņs siekalojas, viņš netiek fizisiki ietekmēts vai audzināts, un jā lien uz galdiem, nosiekalo, bet tāpēc viņs ir paņemts lai par viņu rūpetos, un protams katru dienu viņš neleguļ uz galda bet guļ biezi un katreiz tas ir jamazgā bet ar to ir jārēķinās. Par to virsmu, jauni kaķi glupi, var uzkāpt ,pie normala vecuma sajutīs karstumu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu, neesmu kaķis, bet nu reāli varu saost kad keramikas virsma vēl ir karsta. Nu gaiss virss riņķiem sasilst un kāpj uz aukšu un nu nezinu var jau smieties, bet nu ir viņam citādāka smarža pat tad ja pati virsma ir sterili tīra un nekas iztvaikot tur nevar. Ja kāds netic var pats paprovēt paostīt gaisu teiksim 10 cm virs karstiem riņķiem

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Ja kāds netic var pats paprovēt paostīt gaisu teiksim 10 cm virs karstiem riņķiem

Ja vēl nejūt, lai mēģina saost cieškontakta laikā ar virsmu... :>

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Mjā, neko nepadarīsi - kaķis ir tāpat kā Apple produkcija - mazliet veltīgi izšķiesta nauda, pretī saņemot kautkādu virtuālu prieku.

Kas attiecas uz putneļiem - jei bogu, man pilnīgi apmierina to trūkums virs manas mājas, un mašīnas virsmu tīrība no pļekām, ko tie draņķi mērķē laika tāpēc, ka man ir franžu auto.

Par toksoplazmozi - neatkārtošu tekstu par personisko higienu. Nu un franču zinātnieki... hmm, paklusēšu.

Bet vispār šķiet, ka katrs otrais vecis Latvijā ar to sirgst - psihs un greizsirdīgs... :D

Karoče, kaķis NAV mājdzīvnieks, bet gan pieradināts plēsējs un ja cilvēks, kas tur kaķi nesajēdz kaķveidīgo uzvedības pamatus un slāna kaķi par dažādu paaugstinājumu izpēti un mēģina kaķīti pāraudzināt, jo tas, redz, nav gana mīļš, tad tāds cilvēks ir oficiāli atzīstams par neizglītotu, vai stulbu.

Iemācieties saprast savu kaķveidīgo un jums būs ļoti labs un interesants biedrs!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaķis ir dzīvnieks pats par sevi un nav ko viņu audzināt! Manējiem, pietiek pacelt balsi, lai šie saprastu, ka sūdus laikam vāram. Vienīgais, man ir kaķi, kas laikam savu nāvi pie astes gala ir redzējuši, un tad dzīvnieki ļoti mainās. Vienu paņēmām no patversmes, otru pameta, mēs savācām, trešais pie veikala pieskrēja klāt un tā sūdzējās par sūdīgo dzīves situāciju, ka ap dvēseli sūds aptinās! Puika vienā sekundē cīsiņu ielobīja iekšā, pabaroju un atstāju. Atbraucu mājas tik pretīga sajūta bija, izdzēru polšu, aizbraucām ar kaimiņieni meklēt, tajā vakarā neatradu, toties otrā dienā pa gaismu, atradu, nu jau gadu mājās ir trešais kaķis. Visi ļoti kārtīgi un pieklājīgi, nekādus sūdus nevāra, vienīgais, nagu asināšana, palaiž tur, kur nedrīkst. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz putneļiem - jei bogu, man pilnīgi apmierina to trūkums virs manas mājas, un mašīnas virsmu tīrība no pļekām

 

Putna sūds - uz naudu...

 

 

 

kaķis ir tāpat kā Apple produkcija - mazliet veltīgi izšķiesta nauda, pretī saņemot kautkādu virtuālu prieku.

 

 

Kurā brīdī piejaucējot kaķi Tu tērē naudu?

p.s.

ai sorri, Tu par iKaķi...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu kaķis tak nav jau glups. Šamais jūt karstumu. Pašam keramiskā virsma un raustījos, ka kaķis var kāddien savainoties, protams, ja neesi kā netupais lizards ar savu erudītdzīvnieku, bet šaubos vai tādam cilvēkam vispār mājdzivniekus drīkst turēt.

 

Jau otrs gads kā virsma, kaķis sēž blakus virmai un ieinteresēti skatās kā vārās ūdens, bet  ļoti reti ir gadījies, kad šamais pārskrien pāri virsmai... pārsvarā vienmēr apiet pa vienu vai otru malu kur ir galda virsma un dažreiz apstājas aposta gaisu kamēr riņki vēl nav bijuši galīgi atdzisuši.

 

 

Es iesaku vairāk bīties par to, lai zemē vai uz galda nepaliek kāds iepirkumu maisiņš, kurā kaķim patīk ielīst, bet beidzas ar to, ka šamajsar galvu izlien caur rokturi un apjukumā sāk bēgt, bet kā sāk bēgt tā čaboņa tik palielinās un šamam panika, es jau nobijos ka vienā vietā būs. Šamais kā traks skraidīja pa visu māju un ar galvu vismaz pāris reizes iesprēja durvīs + vēl vienā mirklī šamo saķēru lai atbrivotu, bet tādā panikā šamais man ar visām četrām saplēsa pamatīgi roku. Pēc tam, kad maiss bij nost vairākas stundas noslēpies gulēja, jo gan jautā arī neiebrauca kas tas par čaukstošu mežonu šamajam dzinās pakaļ :D

Labots - quickbot
Link to comment
Share on other sites

@@quickbot, maisos kustoņiem patīk līst.. tas ir fakts.. :D manējais jau izskatās drīz pats vannā līdīs :D vēl jau īsti laikam nav vēlmes samērcēties, bet kad mazo vannojam, tad šis ar interesi sēž blakus un mēģina ar ķepām zvejot kādu mantu :D

Link to comment
Share on other sites

kaķi vari dresēt, vari nedresēt - līdīs kur grib. Ja nelīdīs, kad esi klāt, tad līdīs - kamēr guli, vai kad neesi mājās... Kaķis nav suns. Bet tajā pašā laikā kaķis mācās no kļūdām, sāpīgām kļūdām... takā ja vienreiz apsvils, otrreiz tur nelīdis.. Tāpat ar ūdeni - ja no bērna kājas apradināsi, ka no ūdens nav jābaidās - i traukus palīdzēs mazgāt i vannā putas sitīs

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Uz karstas virsmas var tikai uzlekt lecot "pa aklo" (un ar tikai vienu reizi), neviens kakjis garaam ejot neuzkaaps virsuu.

Mana lidotaaja arii gudra, bet riebiiga.

~5 no riita shamaa modina augshaa, asina nagus pret kreeslu vai kasa skapim durvis.

Kaa es celjos augshaa, taa pazuud un neraadaas (vienu nakti konkreeti izbesiija un dabuuja ko gribeeja).

Kad sieva pieceljas, tad aizvelkas uz virtuvi paeest (paika traukaa jau ir, bet vajag kompaaniju :) ), un velkas guleet.

Maita dazreiz noguljas koridora viduu un fig tikshi garaam/paari - skraapee kaajaas un peec tam muuk.

 

PS., kuram veel ir dziivs kakjis kursh nolidojis no 9. staava ?

Link to comment
Share on other sites

Kaķis redz arī IR diapazonā, tā ka neapdegs, ja nu vienīgi intereses pēc pamēģinās.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kaķim jo augstāks stāvs, jo čut ne labāk - viņš var mierīgi uzspēt apgriezties pareizajā piezemēšanās pozīcijā. Vot ar otro, trešo stāvu jau kā kuru reizi, ja vēl jams kritiena laikā vēl pret kaut ko aizķeras un tas viņam visu griezienu izčakarē un tad gan var satraumēties piezemējoties uz kādas apmales vai akmeņiem piem. uz muguras vai sāniem.

 

Un vispār tiem mazajiem velliem ir 9 dzīvības, sūdus var vārīt visādus. Un ja nu būs kāds ti traks delveris, kas būs visas 9 iztrējis, Kaķu dievs gan vēl pārīti piespēlēs.. :)

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Konstatator, ieprieksheejais kakjis no 5. staaava iztureeja, no 9. nee.

Tagadeejais koshaks peec lidojuma bija speejis aizraapot un nosleepties zem balkona.

3 dienas mekleejaam.

Aizvedaam pie vetaarsta, spridzinaati paaris kaulu, laikam uz kjepaam bija piezemeejies.

 

Iisti nevaru piekrist, ka labaak chut ne labaak no 9. nekaa no 2. staava.

Koshaks nav lidvaavere, kaa arii sagrupeejas zibeniigi (pamet gaisaa virs gultas, fig uz muguras piezemeesies).

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS., kuram veel ir dziivs kakjis kursh nolidojis no 9. staava?
 

 

Manējais no 7. stāva reiz nolidoja. Apakšā bija piebradāts mauriņš. Ķepas un deguns bija pilns ar zemēm. Bet neko, noskrējām zemē, tas šokā bļaudams vilka mums garām. Vakarā pats uzleca uz skapja, lai ir miers. 2-vas dienas bija tāds samurcīts, bet 3-šajā dienā kaķis bija atkal kā agrāk. Nekādas traumas nemanījām, vienīgi lūpa pāršķelta un laikam viens zobs cietis.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

5. staaava iztureeja, no 9. nee.


Tu viņa kritienu vēroji no malas? Kā tu vari zināt, vai viņš gāžoties neatsitās pret kaut ko, piem. balkona dzegu un tādējādi visa viņa sagrupēšanās jau bija viņam pašam zem astes tb piezemēšanās bija nepareizā pozīcijā.

Un interesanti uz kā tad kaķim būtu jākrīt, ja ne uz ķepām? Uz muguras, varbūt galvas?

Vienkārši vai viņam izdodas visu izdarīt tā kā daba ieprogrammējusi, vai nu neizdodas.
Link to comment
Share on other sites

Vecākiem kaķis no 5. stāva "aizmuka", bet nu.. tur vēl koks bija.. nedēļu bija pazudis, bet atradās.. kopš tā laika vairs tādus gājienus nav veicis.

 

Pats gan mājās logus neatstāju vaļā, lai kaķis pa to neizlidotu.. bija jau vienu reizi, kad tikko mazu atvedām.. logs bija pavērts.. a šis sīks uz dzegas kā atdūries pret mietu sastindzis.. labi ka no 5. stāva skrējienā neaizlidoja..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...