Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Puse posta tāda, ka principā pat negribas palīdzēt, būs vien jāļauj autoram vecumdienas pavadīt vientulībā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja jau MS to ir izveidojis tādā veidā, tad citādi nesanāks. Un neviens boot.lv biedrs tev tur nepalīdzēs.

 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vispār tie skaļruņi ir ieslēgti, kas vēl tos izmanto? Pats vienmēr ieslēdzu tikai, kad nepieciešami, tikko nevajag -izslēdzu. Kur problēma?

  Neesmu pētījis kā Linux, bet tas ka ja zilzobja iespēja ir ieslēgta, ne tikai dators, bet jebkas  meklēs ar ko savienoties, piemēram mobilais momentā atrod skaļruņus. 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , raiviic teica:

Neesmu pētījis kā Linux, bet tas ka ja zilzobja iespēja ir ieslēgta, ne tikai dators, bet jebkas  meklēs ar ko savienoties, piemēram mobilais momentā atrod skaļruņus

Man Windows 10 arī *atrod*, bet *nepievienojas* - ja gribu pievienoties, tad veru vaļā bluetooth settingus, spiežu uz austiņām un tad "connect". Parasti, kad austiņas ieslēgtas, nevēlos, lai savienojas ar to konkrēto laptopu, ikdienā viņas lietoju ar citu laptopu, tur pievienojas automātiski.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Tapēc ka tev austiņas 'iniciē' pieslēgumu, laptops tikai 'reaģē'. Austiņas cenšas pieslēgties devaisam, ar kuru tika lietotas pēdējo reizi un sūta requestus. Ja tas bij cits laptops, tad arī nepiekonektēsies. Pie tā cita gan pieslēgsies.

Windows saņemt requestu, devaiss ir sapārots un piekonektē, Windows šinī gadījumā ir pasīvā puse. Ja tas gadās pie start-up, tad arī izvēlas kā aktīvo audio interfeisu.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeb ja man ir kautkādas BT austiņas, kuras es esu lietojis ar laptopu X, pēctam izslēdzis to laptopu.

Tad sapārojis un lietojis viņas ar laptopu Y.

Vēlāk ieslēdzot austiņas es negribu lai viņas automātiski pieslēdzas laptopam X, es gribu lai viņas automātiski pieslēdzas Y un sāk uzreiz skanēt, nevis man vēl jālien settingos un kautkas jākonektē manuāli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Un kas ir skaņas iestatījumos "Izvēlieties izvades ierīci"? Un, ja to nomaina uz kaut kādu realteku vai kas tur ir? Tad pats atlec atpakaļ uz BT? Vai nākamo reizi ieslēdzot atkal ir BT?

Sound settingos var nomainīt izvades ierīci uz jebkuru citu, bet vēlamaiz rezultāts nebūs. Nākamreiz, kad ieslēgs datoru, tad aptuveni 3 sekundes pēc usera ielogošanās  savienosies ar bluetooth spīkeriem un tas savukārt uzskatīs par vajadzīgu skaļi signalizēt un pateikt, ka savienojums ir izveidots. Naktī tas nav forši.

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Puse posta tāda, ka principā pat negribas palīdzēt, būs vien jāļauj autoram vecumdienas pavadīt vientulībā.

Tu esi garlaicīgs.
Visdrīzāk būtu nevis palīdzējis, bet uzrakstijis "A kur ir problēma?!"

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Kāpēc vispār tie skaļruņi ir ieslēgti, kas vēl tos izmanto?

Viens ir smart speaker, kurš ir pie strāvas visu laiku. Viņu var arī izmantot neatkarīgi no citiem devaisiem, piemēram, uzslēgt radio.
Otrs ir pārnēsājams bluetooth spīkeris, kuru var tikai daļēji izslēgt. Viņš turpina pasīvi klausīties, vai kāds mēģina izveidot savienojumu. Manā gadījumā tas ir baigi ērti. (Kāmēr nepienāk brīvdienu vakri vai naktis, kad ieslēdzu Windows)

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Nu tad nāk prātā task sheduler. Paskaties, vai nav kāds tāsks uzradies. Jo, ja tas notiek pēc jūzera ielogošanās, tad noteikti kaut kur ir kāds trigers, kas to lietu palaiž.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapēc ka tev austiņas 'iniciē' pieslēgumu, laptops tikai 'reaģē'. Austiņas cenšas pieslēgties devaisam, ar kuru tika lietotas pēdējo reizi un sūta requestus. Ja tas bij cits laptops, tad arī nepiekonektēsies. Pie tā cita gan pieslēgsies.

Windows saņemt requestu, devaiss ir sapārots un piekonektē, Windows šinī gadījumā ir pasīvā puse. Ja tas gadās pie start-up, tad arī izvēlas kā aktīvo audio interfeisu.

 

Nu forši. Bet laptops tak arī var iniciēt pieslēgumu - kaut kā tak tas "connect" no laptopa puses strādā. Jebšu tas strādā citādāk? Un domā, ka nevar atslēgt to savienojuma iniciēšanu/akceptu no austiņu puses (tas, ko "problēmas" autors grib, bet neprot)? ;)Windowsā it kā daudz ko var - arī to, ko caur settingiem nesanāk izdarīt...

 

Pie reizes austiņas var būt vienlaicīgi pieslēgtas abiem laptopiem (nu tā, ka ar aktīvu konnekciju, nevis vienkārši sapārotas). Es tik neesmu atkodis, kā viņas izdomā, no kura laptopa konkrētā brīdī atskaņot audio, bet nu pārāk neinteresē - ikdienā ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi (2 laptopi vai laptops + mobilais) nevēlos lietot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Puse posta tāda, ka principā pat negribas palīdzēt

Pilnīgi normāla puse. Cilvēks mēģina preventīvi novērst spamu.

Link to comment
Share on other sites

Reāli tu tagad mēģini cīnīties ar to kā BT protokols darbojas + kā lielākā daļa cilvēku viņu lieto.

 

Piespraud BT -> analog adapteri kompim un konektē savu spīkeri pie tā.

Pirms 12 minūtēm , binary teica:

Nu forši. Bet laptops tak arī var iniciēt pieslēgumu - kaut kā tak tas "connect" no laptopa puses strādā. Jebšu tas strādā citādāk?

Jau aizmirsu, uz vecumu atmiņa vāja 😂 Nav kādu laiku neviens BT devaiss taisīts. Tad jāmeklē atkal grāmata un jāskatās.

Man liekas ka kad tu spied connect, pēctam kad devaiss jau bij sapārots, tad tur tāda 'vieglā' pārošanās notika (atslēgas jau samainītas un saglabātas).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Reāli tu tagad mēģini cīnīties ar to kā BT protokols darbojas + kā lielākā daļa cilvēku viņu lieto.

 

Piespraud BT -> analog adapteri kompim un konektē savu spīkeri pie tā.

Labi, es Tev piekrītu, ka neesmu normāls lietotājs.
BET, kāpēc Wi-Fi savienojumiem ir smuks checkbox "connect automatically", bet BT tāds nav?
Es wifi 95% tīkliem atstāju automātisku savienojumu, bet mēdz būt tie 5%. Ja Wifi rūteris bļaustītos par savienojuma izveidi, tad būtu lielāks %.

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Nu tad nāk prātā task sheduler. Paskaties, vai nav kāds tāsks uzradies. Jo, ja tas notiek pēc jūzera ielogošanās, tad noteikti kaut kur ir kāds trigers, kas to lietu palaiž.

Domā, tas nebūs vienkārši BT serviss? Pavisam BT on startup atslēgt negribu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

BET, kāpēc Wi-Fi savienojumiem ir smuks checkbox "connect automatically", bet BT tāds nav?

WiFi jau ir cits protokols. Tur laptops iesāk procesu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , TOoMoOT teica:

Domā, tas nebūs vienkārši BT serviss?

Hmmm... Nu jā, varbūt, ka uzreiz. Bet man šķiet, ka man  ir savādāk. Tas BT devaiss vienkārši parādās audioierīču izvēlnē. Tikai sapārojas automātiski.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Jā, nu toč, man arī tomēr ir tā, ka uzreiz audio output pārmetās uz BT. Iedomājos, ka varētu "noķert" BT pievienošanās eventu - tāsku šedulerī uzrkastīt tāsku ar trigeri, kurš reaģē uz šo eventu un izpilda komandu atmest audio output uz defaulto ierīci. Bet, diemžēl, mazā ķīniešu lētā sūta BT draiveris šādu eventu laikam nedod. Kā pēc tam izrādījās, šādu eventu nedod arī laptopa iebūvētā (aristokrātiskā 😁) BT draiveris. :(

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 26 minūtēm , Jurkins teica:

Iedomājos, ka varētu "noķert" BT pievienošanās eventu - tāsku šedulerī uzrkastīt tāsku ar trigeri, kurš reaģē uz šo eventu un izpilda komandu atmest audio output uz defaulto ierīci.

Nu un kura tad ir defaultā ierīce?

 

image.png.f97ea8f0f33b35719398e413e95b1e69.png

 

Minu, ka brīdī, kad saslēdzies ar to bluetooth ierīci, tev tā kļūst par defaulto.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nu labi, ne defaulto. Kaut vai spīkeri. To jau izdomātu. Problēma jau, ka nav eventa.

image.thumb.png.f3aea74308937017cc6d5ad39841689a.png

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

binary

Bet tu padomā, ko tu vari izdarīt tai logā, kuru iekopēju ;)

Reāli jau pat to logu nevajag…

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu šī bija tāds mirkļa uzplaiksnījums, jo nesen vajadzēja pa task šeduleri parakties. Vispār pa sistēmu programmējies neesmu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tikai tas ka tā BT skaļruņa problēmas gadījumā tas ir nesvarīgi.

Skaļrunis jau paziņos, ka ir 'pieslēdzies' neatkarīgi no tā kādu Audio Devaisu tu izvēlēsies

 

28.12.2023. , 11:19, TOoMoOT teica:

aptuveni 3 sekundes pēc usera ielogošanās  savienosies ar bluetooth spīkeriem un tas savukārt uzskatīs par vajadzīgu skaļi signalizēt un pateikt, ka savienojums ir izveidots

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 20 stundām , AndrisBB teica:

Skaļrunis jau paziņos, ka ir 'pieslēdzies' neatkarīgi no tā kādu Audio Devaisu tu izvēlēsies

Precīzi!
Uzsvēršu, ka vienīgais iemesls, kāpēc man tā IR problēma, ir tāpēc, ka tumba skaļi signalizē par savienojuma izveidi. Arī vēlās stundās, kad ģimene guļ. Nekādi sound settingi neatrisinās šo problēmu.
Piedodiet, ja sākotnējā sūdzības izklāstā kādu aizvainoju. Man vienkārši bija labs garstāvoklis. Es parasti bārstos ar apvainojumiem, ja esmu priecīgs. Tas notiek reti.
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 10 minūtēm , TOoMoOT teica:

tumba skaļi signalizē par savienojuma izveidi

To dara tumba, vai tomēr Windows?

Nu Windows skaņas ir pirmais ko es atslēdzu!

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 1 minūtes , Stepselis teica:

To dara tumba, vai tomēr Windows?

Tumba. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

Tumba.

Un tai neko tādu nevar atslēgt?! Dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Dīvaini, ka eventa nav. Jeb es neprotu atrast.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Man arī tāda tumba ir. Pārnēsājamā. Ieslēdzot nobļaujas: "Bluetooth mode!" tādā skaļumā, ka logi notrīc. Un tad vēlreiz: "Bluetooth connected!" Vēlā vakarā vai naktī, kad gribi klusām, piemēram, virtuvē ko paklausīties, tā tiešām ir reāla problēma, atslēgt to figņu nevar. Nudien nesaprotu, kas jālieto, lai tādu "fīču" uzprojektētu un iestrādātu ierīcē.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

maiss
(labots)

Sveiki kanareiki.  Vai vel kādam jebkurā pārlūkā gan win 10 gan win 11 ieslēdzot youtube fullscreen režīmā zūd kadri vai fps (respektīvi raustās attēls)... tā ka nav iespējams skatīties. Ja izslēdz fullscreen tā viss ok

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

maiss
Pirms 7 minūtēm , Luckystrike teica:

jā, ir tāda lieta, bet ne vienmēr. 

manā gadījumā visu laiku, dzelži nav svaigākie bet nu ivy bridge i7 būtu jāpavelk fullhd video, os pārinstalēšana nepalīdz, zināma aizdoma ka microsoft vai kas ar jaunākajiem draiveriem speciāli to dara lai pirktu jaunus dzelžus :(

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
Pirms 14 minūtēm , maiss teica:

zināma aizdoma ka microsoft vai kas ar jaunākajiem draiveriem speciāli to dara lai pirktu jaunus dzelžus :(

bizness, nekā personīga 😃

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nez, ieslēdzu kaut kādu 4K video jūtūbē pilnekrānā. It kā neraustās. w10 (~laikam 2 gadi bez apdeitiem)+firefox. Grafika nvidia 1060 gan ar pēdējiem draiveriem.

Pamēģināju ar edge. Hmm... pat šķiet, ka labāk (varbūt subjektīvi).

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 31 minūtēm , maiss teica:

ivy bridge i7 būtu jāpavelk fullhd video

Nu kāda videokarte ?  Arī nav tie jaunākie dzelži, bet neko tādu neesmu pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

maiss
(labots)

7670m

viņa gta V velk uz mnimālajām :D

 

nenoslinkoju iebootojos no live mint, un viss iet un neraustas, pat bez video drivera, shito veco amd baigais cakars palaist cik atceros uz linux

 

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Windows lēnām, bet stabili zaudē tirgus daļu. Tagad spiedīs uz AI integrēšanu, lai kautkā izmainītu trendu.

 

Desktop-OS-Market-Share-February-2023-Un

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...