Jump to content

Iesakiet 21. gs. mobilo telefonu BEZ touchsreena


laimonis2222
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Bonifācijs ieteiks ar prieku :shok:  tik tā jau nu nebūs gan tik drīz ka pogainie pazudīs - neticas nu nepakam -nu kaut vai veciem cilvēkiem ar trīcošām rokam, tādiem arī vajag telefonu, viņu ir daudz un skārienjūtīgs ekrāns tādiem ir pilnīgi nelietojams

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 Jā, ir jau Just podziņnieki, bet tie ir tikai zvani + SMS. Pa saviem telefona lietošanas gadiem esmu sapratis, ka negribētu telefonu bez e-pasta iespējas. Tā lieta man ir vajadzīga ļoti.

 Par Vertu :). Bija mūsu forumā viens biedrs, kas visu forumiešu priekšā gandrīz nopirka savai sievai Vertu :mrgreen:. Vo super tēma bija, kā mēs izrēcāmies toreiz. Sameklējiet, būs jautri, garantēju. :sarkasms:


Priekš veciem cilvēkiem, jā. Priekš viņiem jau būs tie telefoni. Zvani un īsziņas tikai, un vēl kretīniska SOS poga. Vecaimātei ir Just. Mazmeitiņa ieregulēja tajā SOS pogā arī manu numuru, izbesīja mani pietiekoši vecāmāte, ik pa laikam nejauši nospiežas viņai tā SOS poga, es tieku traucēts, tad es zvanu, kas par lietu - vai dēliņ, es taču tev nezvanīju, nezinu, kāpēc tev īsziņa pienāca, es taču nemāku īsziņas rakstīt... Nebūs e-pasta tādos vecmāmiņu telefonos. Gribās atpakaļ tos laikus, kad podziņnieki bija biznesa klase. Nu tādi laiki vairs nebūs, žēl.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

bij bij tāds - nu Vertu laiks liekas ir aizgajis, jo tas jau derēja tik angliski brīvi komunicējošiem rokfelleriem, es par call centra servisu ar kuru vari norezervēt viesnīcas, hoteļus lidmašīnas jahtas un viss tāda garā - reāli kruto, bet tikai tiem kas var angliski izskaidrot meitenei vada galā ko vajag un apmaksāt lux rēķinu ar pamatīgu komisiju par papildus pakalpojumiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pie stūres sms rakstot un mēģinot telefona grāmatā atrast vajadzīgo kontaktu blabla

 

autors kaut ko vaicāja par "rakstīšanu pie stūres"? par šādu debilu ieteikumu imho pirkstiņi jānocērt

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nevajag rāties - vajag aprunāties :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

par "rakstīšanu pie stūres"? par šādu debilu ieteikumu imho pirkstiņi jānocērt

Kāpēc nevarētu rakstīt pie stūres? :) Nav nekā nepareiza tur, nekāds pārkāpums tas nav. Brauc ar mašīnu, pēkšņi, taču zinat, kādreiz ir tā, ka pēkšņi, nu tā sagribas pēkšņi uzrakstīt sms, ka nevar ciest. Ko tad es daru, apstājos ceļa malā un rakstu sms, uzrakstu un braucu tālāk. Nekāpšu taču es ārā no mašīnas, lai rakstītu sms, turpat pie stūres arī uzrakstu. :)  

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

agrāk sms pie stūres un nepārtraukti zvani visiem bij ikdiena, tagat ar skārienekranu nācās drusku pamainīt paradumus, jo nudien ir pagrūti stūrējot kaut ko sarakstīt, pat vienkārši atrast kontaktu un pazvanīt ir apgrūtinoši


no manis par šo - TREKNS mīnuss

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

recedīvists, ja nopietni


bet nu tā, ja nemaldos tad pat mani soda punkti ir jau līdz nullei nodzēsušies

Link to comment
Share on other sites

Visiem podziņtelefonu lietotājiem no manis, podziņtelefonu lietotāja - arlabunakti. Mūsējo ir maz, mūsējo paliek arvien mazāk, kaut kad mūsējo vairs nepaliks nemaz. Turamies.

Bija interesanti, paldies par jauko tēmu. :)

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

goodnight sinjor

Link to comment
Share on other sites

Ražo gan mūsdienu tālruņus ar podziņām, tikai diemžēl ne mūsu tirgum. Tālruņi lielākoties ir "flip" konstrukcijas, Japānas tirgum tos štancē Sharp un Fujitsu. Ir gan gigaherca procis gan 10mpix kamera. Telefoni nopērkami ar sim apiešanas kartiņām, diemžēl puse no telefona funkcijām nedarbosies ārpus Japānas. Cenas atbilstoši mūsdienu tālruņiem 300....600 $

Link to comment
Share on other sites

Japāņi - viņiem visvisādi elektroniski gadžeti ir modē. Viens par otru debilāki un dīvaināki. 

 

(https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=most+weird+japanese+gadgets&spell=1)

 

Tāpēc sanāk vieta arī podziņtālruņiem. 

Reāli fakts ir tāds, ka mūsdienās 90% telefonu useru grib viņu izmantot kam vairāk kā zvaniem un sms. Tam vajag lielu ekrānu. Bet telefons nevar būt liels, lai viņu ērti pārnēsātu. Tāpēc fiziskai klavierei diemžēl nepietiek vietas. 

 

Es arī neesmu aktīvs visu smartfoņa funkciju lietotājs. Tomēr navigācija bieži noder. Arī epastu izlasīt (un lielas vajadzības gadījumā arī uzrakstīt) ir krietni noderīga fīča. Un šīm abām iespējām vajag lielu ekrānu. 

Link to comment
Share on other sites

 Navigācijai, manā izpratnē, pietiek ar mazu ekrānu, kāds bija E52, taču braucot nelūri tajā ekrānā, klausies norādes un brauc. Tāpat e-pasta funkcijai nav ne vaina uz podziņtelefona. Svarīgi, lai tev tas e-pasts pienāk telefonā, kad viņš ir pienācis pastkastē. Apskaties, izlasi, pat pielikumus E52 vēra vaļā visus (jpg, pdf, doc, docx, xls...). Vajadzības gadījumā varēja arī atbildēt. Pārsvarā man e-pasts telefonā vajadzīgs, lai nepalaistu garām kādu svarīgu sūtījumu, kad neesi pie datora. Lai cik liels tam telefonam ekrāns, nebūs nekas labāks par datora monitoru e-pastiem. Tāpat e-pastus caurskatu datorā. Telefons tik laicīgi brīdina, ka tādi e-pasti sanākuši. Tak tos jūtīgos tagad taisa tādos izmēros, ka 5 cm x 3 cm lielu qwerty podziņu klaviatūru ierūmēt varētu. Pēdējais anonsētais Blackberry tam ir labs piemērs.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Navigācijai, manā izpratnē, pietiek ar mazu ekrānu, kāds bija E52

 

Uz šoses jā, bet nepazīstamā pilsetā ar daudzām sīkam ieliņām diez kas nav, biezi vien nevar saprast jāgriežas šijā vai nākošajā ielā, nogriežoties jāizvēlas asākais  vai ne tik asais pagrieziens. Ja ekrans ir liels tad var viegli novērtet pēc apkartējam ēkām un saprast uz kuru tieši ielu un pagriezienu attiecas jaukā balstiņa kas saka pagriezieties pa labi pēc 150m

Link to comment
Share on other sites

Nu es tikai gribēju pateikt, ka neskatoties uz visiem trūkumiem liels ekrāns ir pamatīgs pluss, podziņu trūkums ir trūkums, tomēr liels ekrāns ir labāks.

 

Un tie izbīdāmie telefoni - viņi ir krietni biezāki. Un fiziska qwerty klaviere ar mini podziņām arī nekas mega ērts nav. 

Arī savā laikā patika pogu aparāti, bet nu palietojot skārienjūtīgo ekrānu pie tā arī palikšu. 

Attiecībā uz bačas darba laiku - arī te ir normāli aparāti. Kaut manējais ķīnas tooky t30 - tur 3 dienas ja tikai sarunām izmanto vai vienu dienu ja navigācijai iekš auto. 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

androidz
Navigācijai, manā izpratnē, pietiek ar mazu ekrānu, kāds bija E52

Starp citu pilnīgi pietiek un E52 nafigācija bija ātrākā navigācija pasaulē, pavadoņus atrada tiklīdz piestartē navigācijas aplikāciju. 

 

Ja nu tiešām fetiš uz pogtelefonu tad E52 ir (bija) ar lieliskām, ērtām pogām, pamatīgu ekrānu un smārtfoņa pamata funkcijām - wifi, navigācija, e-mail varēja easy nočekot. Protams lēns kā jau simbai pienākas un weba browzēšana tādā mazā ekrānā arī ir mazohisms.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

lielssesks

Ilgu laiku lietoju gan E51, gan E71 (tas pats tikai ar pilno QWERTY).

 

Ļoti izturīgi, ērti un, manuprāt, veiksmīga dizaina telefoni.

E71 pirms mēneša nomainīju gan uz tpuch/type hibrīdu, jo aptrūkās E71 jaudas.

 

Arī e-pasts, navigācija uz abām Nokia strādāja labi. Priecēja, ka visā tanī arī Wi-Fi bija. Navigāciju lietoju maz, bet problēmu atrast pavadoņus nebija.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt īsti pamatota iemesla baidīties no touch telefoniem tikai dēļ tā, ka bača ātrāk var lādēties ārā nav.. Viss jau atkarīgs no lietojuma.. Atzīšos, baterijas darbības laiks arī bija viens no iemesliem kāpēc kādu laiku atliku pārēju uz touch, bet tagad jau gadu lietojot un saglabājot tos pašus lietošanas paradumus + nākot klāt touch telefona priekšrocībām darbības laiks telefonam ir ļoti pietiekošs.

 

Mans rekords Nokia 520 ir 8 dienas, bet kā jau minēju.. vidēji 4 dienas tur.. pat pietiekoši bieži runājot.. protams, ikdienā man visi liekie pribambasi ir atslēgti, t.sk. wifi/gps/3g utt.. T.i. ikdienas režīms telefonam ir kā parastam netouch telefonam, bet kad vajag noder daudzas touch fīčas.

Link to comment
Share on other sites

lielssesks

Jāpiebilst - kā aizvietotāju paņēmu BlackBerry Q10.

Esmu ļoti apmierināts.

Ātrai un ērtai komunikācijai nelielais ekrāns un mazais pieejamo aplikāciju klāsts galīgi nekaitē.

Link to comment
Share on other sites

Q10 taču ir ar skārienjūtīgo ekrānu. Tēmas autors tādu nemeklē. :)

lielssesks, gribu uzprasīt, kā ir jaunajiem BlackBerry ar latviešu valodu. Vai ir iespējams rakstīt latviešu burtus?

Link to comment
Share on other sites

lielssesks

vvv, es zinu, es tik tā, iestarpināju.

Nē. Latviešu valodas ievades atbalsta joprojām nav.

Man tas gan netraucē. Pati operētājsistēma ir diezgan patīkama.

Tikai, protams, nezinu, vai Rīgā ir reāli šos modeļus kaut kur uz vietas apčamdīt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info. Tātad, pagaidām, kamēr nav iespēju uz BlackBerry rakstīt latviski, šo podziņtelefoni mani neinteresē. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

No aliexpresa 6310 var pa 30 euro dabut.

E52 gan kādi 50 eur.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

edit: Kļūdijos

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sveiki.

Arī es gribu telefonu zvanīšanai. Ar podziņām....

"laimonis2222" lūdzu pastāsti, ko nopirki?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...