Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Vispār jau - pirms mēs bakstam citus par viņu korumpētību, mums vēl vajadzētu tikt galā ar savējo. Ar nemaz tik rožaini neiet..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Korumpētība ir visur. Varbūt vienīgi pie Kima un Si mazāka, vai nav, jo tur ne vienu vien ierēdni pieliek pie sienas, vai pat sacaurumo ar lielkalibra ložmetēju 😁.

 Cita lieta - valstī kura karo tādus personāžus gan būtu jāuzskata par nodevējiem un pēc karalaika likumiem arī jārīkojas. Tikai kā šķiet, pārāk augsti personāži, kuriem likumi netiek klāt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

valstī kura karo tādus personāžus gan būtu jāuzskata par nodevējiem

Nebūtu slikti, ja visur tādus par tādiem uzskatītu, un attiecīgi sodītu.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 7 minūtēm , msp teica:

tiešā tekstā paprasīja 250$

Zatlera laikā to sauca par pateicību. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , HIGH-Zen teica:

Zatlera laikā to sauca par pateicību.

 

Latvijā ap to pašu laiku es esmu maksājis ceļiniekiem, bet vienmēr ir bijis pamatots iemesls.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Diez vai to var nosaukt par "pamatotu", bet vismaz tur bija iemesls, nevis izdomāts iemesls.🙂

Es savulaik arī esmu daudz šos barojis, kad vēl bija liels vējš galvā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , raiviic teica:

un pēc karalaika likumiem arī jārīkojas.

Lūk, kur arī problēma. Tāpēc jau ir tāds pretspars kara laika likumu ieviešanai.

Un nav jau tā, ka augstākajos ešelonos viss ir kārtībā. Atkal pavīdēja "baumas", ka Rezņikovam pakaļa deg.

Nezinu kurš tas bija, bet izteicās labi - pēc katras atmodas nāk šlesers. Gan pie mums gan Ukrainā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Zatlera laikā to sauca par pateicību. :D

Nē, tas bija citādi.

Link to comment
Share on other sites

Nav tieši par Ukrainas tēmu, bet globāli attiecas uz Ukrainas karu par visiem 100%. Lūk tā notiek "bizness ar nedraudzīgajām valstīm" sankcijas - https://habr.com/ru/companies/selectel/articles/752276/

Nu kurš pirmais efektīvo aizstāvis bļaus, ka normāls pizness? 🤣 Pat neiebilstu. Pizness tāds vienmēr ir bijis, ir un būs. Un tieši tāpat kā rietumi uzaudzināja krieviju, vēl trakāk šie uzaudzināja Ķīnu. Un ir tikai laika jautājums, kad nāks melnais gulbis no tās puses. Cerēt, ka Ķīna aizies pa demokrātijas taciņu...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , M@R$$ teica:

Un tā aiziet godība...

Personīgi man Feigins nepatika - ne viņa replikas, ne izturēšanās. Ja tā padomā, tad neko gudru svarīgu no viņa neesmu dzirdējis ne sarunās ar Arestoviču ne arī ar citiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Jurkins teica:

tad neko gudru svarīgu no viņa neesmu dzirdējis

Tad tev jāklausās sļesers ar savu bandu tie visi ir gudri!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

14.08.2023. , 09:37, Racer teica:

Paskatoties pēdējo dienu izteikumus - vai nu tas ir smalks plāns, vai Arestovičam vienkārši sakāpis galvā.

Es domāju ka tas ir iemesls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , jema teica:

Tad

ir citi, ko klausīties. Piemēram Tamars vai tas azerbaidžānis, neatceros kā sauca. Skatījums vairāk no malas, varētu būt objektīvāks.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

vai tas azerbaidžānis

Pasarg Dievs (šajā gadījumā gan laikam Allahs)- to taču nav iespējams klausīties. Vispirms jau jāuzliek palēninājums, lai tekstu paspētu saprast, bet tā runāšana nonstopā, monotoni, tā pārliecība ka visu par visu zin - nu nē. Nesaku, ka nav viņam laba info, bet klausīties neiespējami.

 Galīgi nepieņemams arī Tabahs - pat ja nezinātu  ka Trampists un kā pasniedz informāciju (nesaku ka vienmēr nepareizu), nereti uzsverot, ka pie Trampa tā nebūtu, nu nē.

 Šos abus jau krietni sen neklausos, bet pamazām arī Švecs sāk krist uz nerviem. Sen jau klausījos paātrinātā režīmā (atšķirībā no sprintera azerbaidžāņa, šis ir lēnais), bet lietas, ko varētu pateikt 3 teikumos, izvērš garos spriedelējumos. Ir pāris bijušie čekisti, piemēram Žirnovs, kādreizējais pu priekšnieks Kalugins  kuri ir daudz sakarīgāki.

  Cimbaļuks - it kā neslikti materiāli, bet tas purns un runas veids - ilgāk kā 5 min nav izturams.

  Bet taisnība, ir daudzi, kurus var normāli klausīties, ar labu informāciju, situācijas analīzi.

 

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jāsaka atklāti, ka klausījies esmu visus, bet aizvien nākās vairāk daudzos vilties. Protams nav klausāms ASV azerbaidžānis Junuss, kā jau bezgala lielīgs un neiedomājami pašpārliecināts kaukāzietis. Augšminētais Žirnovs nereti atļaujās vispār aplamas fantāzijas paust, lai tikai ar oriģinalitāti paspīdētu.

Vispār jau muldoņu tur daudz. Švecs jau pamatā atreferē ārzemju presi un atsedz korupcijas lāstu Ukrainā. Cimbaļuks jau jautrais zēns, apdāvināts asprātis, bet tas tā, brīvam laikam.

Vispār jau esmu pateicīgs ''Dožģj'' skandālam Latvijā, pēc kura neklausos nevienu ''krievu liberāli''. Tie divkoši impēristi(Latiņina, Bikovs utt.) tur uzreiz savu īsto seja parādīja. Vienmēr Naki ar Levijevu gan paskatos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , jacobs teica:

Vienmēr Naki ar Levijevu gan paskatos.

Šitos apskatos - dēļ aktuālakā šobrīd un kas notiek otrā pusē . Švecs - smagnēja globālpoliskā analīze , kas protams ir nogurdinoši .

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , raiviic teica:

tā pārliecība ka visu par visu zin

Klausies nevis pārliecību, bet informāciju. Abstrahējies no viņa paša. Es sākumā tāpat abstrahējos no Feigina (jurists, advokāts - nu ko no tāda var gribēt), bet tad sāku saprast, ka no viņa nāk pilnīga informācijas nulle, pilnīga. Labāk, lai runā viens pats Arestovičs.

Tieši tas pats sakāms par Tabahu. Es pat nezināju, ka viņš ir trampists, vispār nezināju neko par viņu, izņemot, ka viņš ir bijušais Izraēlas armijnieks.

Jā, piekrītu, Maikls Naki ir labs. Šveds jā, biku apnicis ir.

Lai vispārējos vilcienos ātri uzzinātu situāciju frontēs(līdz kaut kādai ticamības pakāpei) paklausos 1/4 (sākumu) apmēram no Ždanova viģikiem. Pasarg dievs, tālāk klausīties 🤣. Svitans (cepuri nost, par viņa darbiem)... pasarg dievs.

 

Vispār cenšos abstrahēties no tā, kurš stāsta, bet koncentrēties uz to, ko stāsta. Un pēc tam atgremoju 🤣 dzirdēto.

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Šim procesam vajag šādas tādas regulāri koptas iemaņas.

Pirms 43 minūtēm , Jurkins teica:

Klausies nevis pārliecību, bet informāciju. Abstrahējies no viņa paša.

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Klausos Solovjovu, Mardanu un savu kaimiņu Ņikiforu. Kopasvilkums tāds - V.Putins 2022. gada 10. oktobrī izdeva rīkojumu, ka Zaporožjē, Doņeckā un citās teritorijās, kur plīvo Krievijas karogs, ļautiņiem jāpieņem Krievijas pilsonība. Tas attiecoties arī uz bijušajām Padomju savienības republikām, tostarp arī uz Latviju. Tie, kuri nav Krievijas pilsoņi, skaitās ārzemnieki, ja tie nav lojāli Krievijai, tie tiek izvilkti no mājas, un padzīti no valsts teritorijas, bez tiesībām ņemt līdzi mantas vai transportu. Tā teikt, jāsoļo kājiņām prom no Krievijas teritorijas, kā tas notiek ar ukraiņiem, piemēram, Zaporožjē. Tātad, ja es Latvijā dzīvoju ar Latvijas pilsoņa pasi, es skaitos ārzemnieks, un jebkurš Krievijas pilsonis man drīkst atņemt dzīvesvietu ar visām mantām. Lai sevi pasargātu, steidzami jāpieņem Krievija pilsonība, jo tad es varēšot palikt savā dzīvesvietā un pat aptiekā nopirkt zāles (Latvijas pilsoņi to nedrīkstēšot).

Link to comment
Share on other sites

Šodien krievu balistiskā raķete (kuras, kā sen zināms, nelido vispār) iemauca desmitniekā tieši tur, kur bija mērķēta - kaujas dronu prezentācijā Čerņihivas centrā. Lasīju šo ziņu un vienkārši ohujeval - rit kara 500+ diena un kādam virsintelektam ienāk prātā reāli piefrontes pilsētā (80 km no krievijas robežas) organizēt iepriekšminēto pasākumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

vajag šādas tādas regulāri koptas iemaņas.

@Raimonds1, ja Tev tādu nav, tad nezinu, ko domāt...

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Vai ta ballistiskās raķetes nekrīt vertikāli? 

Nav teikts, ka šī liesmu buķete bija tā raķete. Jo nav brīnums, ka virsintelektam ienāca prātā eksponēt kādu dronu ar visu bruņojumu.

Bet vispār ir hipotēze par stealth spārnoto raķeti X-50. Jā, jā. Tieši tā. Krievu ražojuma, ar diezgan mazu radara signatūru, kuru gandrīz var ierakstīt rietumu stealth "standartā".(sankcijas... aūūūū... noslēpāties)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Jurkins teica:

Šodien krievu balistiskā raķete (kuras, kā sen zināms, nelido vispār) iemauca desmitniekā tieši tur, kur bija mērķēta - kaujas dronu prezentācijā Čerņihivas centrā.

Ja neskaita krievijas medijus un ārzemju medijus, kas rakstu sāk ar frāzi "kremlin-aligned russian news agency has stated that ...", ir kaut kāda informācija par to dronu prezentāciju? Kaut kā nesanāk atrast, visur runa ir par teātri, par parku, par civilajiem, kas reliģiskos svētkos atgriežas no baznīcas un tml.

 

Neesi mazliet par daudz "abstrahējies no tā, kurš stāsta, bet koncentrējies uz to, ko stāsta"?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Krmemļa boti raksta kaujas dronu prezentācija (aka tirgus), pārējie:civilo organizēta kaujas dronu izstāde civilajiem, kurā nepiedalījās militārās personas.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sanāca atrast arī kaut ko vairāk par to "izstādi".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , binary teica:

ir kaut kāda informācija par to dronu prezentāciju?

Nekāda prezentācija, bet izstāde, pie tam ne plaši reklamēta (diemžēl orki tomēr tika pie info, tātad tur ieperinājies sliktais puisis). Lielais BUM bija brīdī, kad tauta nāca no tuvējās baznīcas, kur bija pareizticīgo svētki ar ābolu svētīšanu, nepateikšu to svētku nosaukumu, un aizgāja arī uz netālo teātra ēku. Visdrīzāk, ka tur bija arī daži militāristi, bet ne jau vadošo saiets, ko reklamē orki.  Uzblieza it kā ar Iskander un nedomāju, ka to dažu dronu dēļ, bet lai iebiedētu tautu.

 

pirms 21 stundām , Jurkins teica:

Tieši tas pats sakāms par Tabahu. Es pat nezināju, ka viņš ir trampists, izņemot, ka viņš ir bijušais Izraēlas armijnieks.

Nav pat tuvumā bijis izraēlas armijai, tā ir kad tikai klausies info bet neinteresējies kas par tipu runā. Man pietiek ja kāds slavē  Trampu, lai izslēgtu no ticamas info avotiem.

Citēt

Gary Tabach: I’m a retired U.S. navy captain. I’ve served the United States navy for almost 30 years. I was born in Russia. My parents immigrated to U.S. when I was young. I joined the U.S. navy. I had the pleasure of being the first Soviet born to be commissioned officer in the U.S. navy. I’ve also had to be the first deputy commander of the antiterrorist center at Turkey. So, I served in Turkey as a NATO officer for 2 years in Ankara.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība? Izstāde vai prezentācija? Iespēja, ka būs klāt kāds vadošais no ražotājiem vai militāristiem nav? Krievu izlūkdienests ir tikpat nekāds kā viņu raķetes, kuras nelido? Protams, rietumiem var čības pienest, bet gluži nulle nav. Lai kā mums gribētos.

 

Neinteresējos, kas par tipu runā. Pilnīgi. Klausos, ko runā un nevis pieņemu visu, bet salīdzinu, ko saka citi. Iedomājos (ka zinu), ka viņš ir atvaļināts no Izraēlas bruņotajiem spēkiem. Nu labi ASV. Varianti ir divi - klausīties tos, kas mums patīk un kuri saka to, kas mums patīk, vai klausīties arī citus, kuri saka to, kas mums nepatīk, bet var izrādīties patiesāk par to, kas mums patīk. Katram sava pieeja.

To, ka šis slavē Trampu, es uzzināju šeit no @raiviic. 🤣 Lai gan samērā daudz esmu viņu dzirdējis. Nezinu, iespējams atfiltrēju.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tu te tagad laid pilnīgu ....

Vai tad forums un diskusiju grupas nav tāpēc, lai labi justos savā līdzīgi domājošo kompānijā? Tas ir, burbulī.

Link to comment
Share on other sites

Pat nezinu, ko atbildēt. Ja visi sāks tikai slavēt viens otra viedokli un likt sisrniņas, tad nezin vai tā būs diskusija.🤣

 

Vispār... kā būtu, ja būtu nav iespējams pat nosimulēt. Bet es laikam nevēlētos pat iedomāties, lai Trampa termiņu būtu atsēdējusi pīīīīīīīīīīīīīīīī Klintone.

 

Labots - Jurkins
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu paskatīties no šīs vietas vismaz turpmākās 25 minūtes, pa vidu gan daudz ne tieši par tēmu, bet ir arī atbilstoša info, daudz kas kļūs skaidrāks.

https://youtu.be/nq5Wu-lbZd8?t=366

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

OK, paskatīšos...

Bet 🤣. Pļāāā! Man jau likās kaut kas jocīgi, jo toč likās, ka kaut kur runa bija par Izraēlas armiju.🤣

Atvainojos par kipiša radīšanu 🤣. Nevis Tabaks, bet Tamars. Ibitīt matos 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Nesatraucaties tā; visi tie jau pamatā vienalga tikai savus prātojumus vien bīda.😏

Zalužnijs jau pēc kara vien, varbūt memuāros ko pastāstīs, ka patiesībā bijis.🤨

Bet kāds noķerts Putina ģenerālis tiesas procesā.😉

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Nu nekaitiniet likteni!

Un tāpēc ukraiņiem, kā jumpravai pirmajā naktī, jāguļ bez liekām kustībām.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

kā jumpravai pirmajā naktī, jāguļ bez liekām kustībām.

Izliecies vai tiešām nesaproti?

Nu iegriez pirkstā un aizej izpeldēties pie piraņjām.

Link to comment
Share on other sites

Par Arestoviču un Feiginu.

Man Feigins no paša sākuma, kopš uzzināju jūtūbē par tādu advokāteli, asociējās ar tirgus bābu - vienas vienīgas klačas. Un jāsaka, ka visu laiku skatoties šos abus, tā zemapziņā bija doma - ko viņi abi kopā dara? Viņš visu laiku provocēja Arestoviču uz (jā!), iespējams, ierobežotas pieejas vai pat slepenas informācijas atklāšanu vai uz kaut kādām pilnīgām herņām. Visu cieņu Arestovičam. Viņš ne reizi (vismaz tur, ko redzēju) nepavilkās. Pavisam nesen esot bijis kaut kāds nesmukums - Feigins kārtējo reizi pavilcis kaut kādas klačas un Arestovičs noklusējis, bet nav apstrīdējis. Nav pavilcies, bet nav Feiginu nolicis pie vietas. Pēc tam attiecīgi virtuālajā telpā esot saņēmis ... sliktumus. Nezinu, par ko tieši, jo tieši Feigina dēļ pēdējā laikā diezgan reti skatījos. Tas esot bijis pēdējais piliens. Uz jautājumiem par sadarbības beigšanu viņš atbildot ar "nekad nedariet to, ko jums negribas darīt".

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...