Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nu lai jau paliek, ja jau tā labāk patīk.

Tomēr laikam patīkamāk ka tev 'kulturāli' paņem dibenā, tā teikt ar manierēm, nevis tā pa brutālo, semočkas graužot :D

 

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tomēr labāk patīk, ja neko tev "neizdara". tāda tā vēsture mums te sanāk. tas, lai salīdzinātu divus mērkaķus.

Link to comment
Share on other sites

Andžam jau pajāt. sēž uz salas un filozofē. mums te tie utainie orki atkal sāk klauvēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Mēs nevaram zināt, kā būtu, ja būtu. Tāpēc tā ir lieka kašķēšanās.😉

Nu nez gan. Te viens visu laiku saka, ja nebūtu efektīvo manageru, tad būtu daudz labāk. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Mēs nevaram zināt, kā būtu, ja būtu.

Pareizi, es tiešu to aŗi jau naktī pateicu, bet ''efektīvais moderis'' izdzēsa.😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es šeit un tagad redzu, ko dara efektīvie manageri. Nevis kaut kad 100 gadus atpakaļ.

Bet Tev mana neiecietība pret šiem laikam nodara lielu sāpīti.😁

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

labi, ka nav pieHdienas vakars, ietu vaļā ar divstāvīgajiem vārdiem jau. kaut kā baigi sakūrāmies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , base7 teica:

Kā nekā viņš tomēr dzīvo uz salas, bet tur kā mēs zinām, ar novičoku var apsmērēt jebkuras ārdurvis un neviens neskatīsies kas tur dzīvo, vietējais vai iebraucējs :D

Kas to lai zin vai tas bij vienīgais novičoka gadījums, varbūt citur smēreja pa reizēm 10 un tika cauri. Uz salas vienīgie atšifrēja vai arī bij pietiekoši drosmīgi to pateikt. Nu tāpat kā ar ieročiem, kamēr friči un francūži lokās kā zuši, tikmēr salinieki piegādā no pirmās dienas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas to lai zin vai tas bij vienīgais novičoka gadījums, varbūt citur smēreja pa reizēm 10 un tika cauri. Uz salas vienīgie atšifrēja vai arī bij pietiekoši drosmīgi to pateikt. Nu tāpat kā ar ieročiem, kamēr friči un francūži lokās kā zuši, tikmēr salinieki piegādā no pirmās dienas.

bet tu arī lokies un pamatīgi.

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par ko es lokos? 

Bet tas laikam būtu kautkādā paralēlajā pasaulē laikam, kur Merkele pateiktu Putinam, lai beidz te indēt savus pārbēdzējus, savādāk būs sūdi.

Link to comment
Share on other sites

varētu tu palasīt savus ierakstus šeit, bet jēga maza, jo esi to savu galvu zem astes kaula ielicis. lab, miers man uz tavu pusi, nelasīšu tavus ierakstus vairs. dzīvo salā un gaidi tās orku zemūdenes, vai ko viņi tur solīja. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Andža, par ieroču piegādēm britiem cepuri nost. Malači.

Bet Šolcs, kā ukraiņi saka, grib sēdēt uz diviem krēsliem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AlCohol teica:

varētu tu palasīt savus ierakstus šeit, bet jēga maza

Viņš jau gana sen forumā minēja, ka viņš bieži vien troļļo - redz, ka citus var pakaitināt, un kaitina, lai pašam jautrāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , jacobs teica:

Precizē, ja neesi jau nolūzis

Biju :) Precizēju: Rūdolfs, Ādolfs, neviens nav it kā latviskas izcelsmes, kā Jānis, Kārlis, Žanis vai Jevlampijs :D

Tā nu būdams sīks un ļauns, šos arī dažādi kaitināju, toties tagad esmu balts un pūkains, tagad sīkie kaitina mani :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , jacobs teica:

Atliek tikai atkārtot savu ierakstu, ja jau moderis ļaunprātīgi izmanto savas privilēģijas😏

Koa? :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Viņš jau gana sen forumā minēja, ka viņš bieži vien troļļo - redz, ka citus var pakaitināt, un kaitina, lai pašam jautrāk.

nu zin, šadā kontekstā, ja vel sevi par Latvieti sauc. aizbraukšu uz to salu ar pipku un reāli nopēršu. nav nopiepietni.bet tajā pašā laikā ignoru uzliku. ja nu aicina ciemos un kāds vēlas, lai aizbraucu noklapēt, tad saka. būtu ideāli, ja tuvāk Skotijai, varētu trīs sarkanas strīpas uz tirsas atstāt un vel pie čoma pieskriet.

Labots - AlCohol
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ko? Ir kautkāds oficiālais latviešu viedoklis? Vai tikai daži iedomājušies un sludina savējo par vienīgo pareizo vai kautkādu taisnību? 😕

Zin kā tai teicienā, ja kāds ir pārliecināts par kādu savu ideju/domu/taisnību, tad tikai priecātos par kritiku no dažādiem rakursiem, jo tas nostiprina/apstiprina viedokli. Ja sāk baidīties no kritikas, tad viedoklis nav ne kā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , AlCohol teica:

nu zin, šadā kontekstā, ja vel sevi par Latvieti sauc. aizbraukšu uz to salu ar pipku un reāli nopēršu

Atslābsti. Andža ir bezmurkaula gliemezis - kosmopolīts, vienkārši pieņem to kā faktu. ;)

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tuftas dzīšana un kautkāda nepamatota eiforija ir mugurkauls, bet nepilnību norādīšana ir bezmugurkaulainība? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

Atslābsti. Andža ir bezmurkaula gliemezis - kosmopolīts, vienkārši pieņem to kā faktu. ;)

priekš kam vel lielāku naidu uzdzen? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AlCohol teica:

priekš kam vel lielāku naidu uzdzen? :D

- Krievi bij mežoņi un vācieši bij labie

- Zin, vācieši arī nebij nekādi zaķīši

- Beidz te krievus aizstāvēt, aizbraukšu uz salu (slapjajos sapņos) un sasitīšu zilu

 

Visai spēcīga loģika,  tur jau ārstēties jābrauc ja tas uzdzen naidu :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nedzenu naidu, vienkārši konstatēju faktu. Andža  ir andža, man nav nekādu negāciju, vnk esmu sapratis viņa dzīves skatījumu. Man tas šķiet nepareizs, bet es cenšos saprast, ka cilvēki mēdz būt arī tādi... ;)

Pirms 10 minūtēm , AlCohol teica:

priekš kam vel lielāku naidu uzdzen? :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Es nedzenu naidu, vienkārši konstatēju faktu. Andža  ir andža, man nav nekādu negāciju, vienkārši esmu sapratis viņa dzīves skatījumu. Man tas šķiet nepareizs, bet es cenšos saprast, ka cilvēki mēdz būt arī tādi... ;)

 

āmen.

bet nu pērienu ar svaigu klūgu ir pelnījis. atbesījies ir, konkrēti.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Racer teica:

Tas, ka es vēršu uzmanību uz to, ka fričiem bij bēdīgi plāni, automātiski nozīmē, ka attaisnoju utaino genocīdu pret mums?

Redzi, cilvēkiem ar diuciparu intelegtu pasaule liekas strikti bināra (sevišķi, ja vēl aitišņiks, tur ir vispār auzas 90% gadījumu, ja len(tostr(IQ)) < 3).

Konepts "labi cilvēki dara sliktas lietas, slikti cilvēki dara labas lietas" viņiem ir absolūti intelektuāli nepaceļams. Kto ņe skačet, tot moskaļ ir aptuveni tas rāmis, kurā viņi domā, un, stingri novelkot robežu ap savu fizisko pasaulīti, neceļojot, nelasot, tas pat it kā strādā un, attiecīgi, ar gadiem tikai iesakņo pārliecību par viņu pasaules uzskatu.

Par vāciešiem viss elementāri - krievu zvērības bija lielākas, ilgākas un nebeidzās pēc kara. Mana ienaidnieka ienaidnieks, pat ja nav mans draugs, tomēr ir mana ienaidnieka ienaidnieks un tāpēc arī simpatizē.

Tie paši vācieši arī LV veica visa veida kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci. Akurāt tā pat kā vaņkas. Un skaidrs, ka neba nu viņiem vajadzēja Lebensraum, kur letiņiem laimē diet.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

viņiem vel nav pielecis, ka viņus ārpus tā zoodārza robežām redz? :D sorry par reddit video, bet downloads sanāca virs 115mb, nākas embeddot.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 14 minūtēm , AlCohol teica:

Barselonas katedrāle

Tur varētu būt arī provokācija. Ar domu - pārāk daudz vietējo simpatizē kremlim vai arī vienkārši vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , superKrona teica:

Tur varētu būt arī provokācija. Ar domu - pārāk daudz vietējo simpatizē kremlim vai arī vienkārši vienalga.

drīzāk jau vietējais fanu klubs.

The negev is bad" "The negev is only useful when its a beam" "The negev is  trash" "The negev takes no skill" "Its just spam" - : r/csgo

starpcitu, kaut kā tie visi atsaldētie pieklusuši par lielajām raķetēm pēdējās nedēļās.

Link to comment
Share on other sites

vakar atkal FORTE esot riņķojusi virs Melnās jūras. šodien/rīt kaut kas jautrs varētu notikt. :D

 

 

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...