Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

It kā šodien būšot putina ārkārtas uzruna saistībā ar tiem referendumiem, kurus šodien pieprasīja dnr/lnr.

 

Link to comment
Share on other sites

Nevaru iedomāties neko citu, ka nomuļļātās večuka frāzes par "mums nebija citu iespēju, 8 gadus Donbass, rietumu intereses, operācija iet pēc plāna, Kijeva negrib mieru" utt.,utjp. 

Bet nu palūrēs.

Link to comment
Share on other sites

Un večuks arī pats; pavisam nomulļāts? Kā es nesen teicu savam moža paskata draugam 70 gadu jubilejā:Tu arī būtu vaigā kā Putins, piesakot karu visam mūsu ciematam.😃

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Rietumiem vajag ne tikai ekonomiku, bet ar moral superiority.

Kā pirms kāda laika teica Ilvess  1.03.33

https://www.delfi.lv/news/national/politics/video-ilvess-un-hovards-lampa-spriez-par-uzticesanas-krizi-rietumos.d?id=50172941

Nekāds moral superiority nesanāk tikai tirgojoties pēc izdevīguma kritērijiem.

Taču vidējam patērētājam tas var drusku traucēt.

 

 

Rietumi vienmēr jebkurā laikā sevi pasludinās par morālajiem un visi citi var iet iesālīties. pastudē vesturi

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Jurkins teica:

Vājināšot savu karaspēku.

To jau laikam Merķele ir līdz max izdarījusi, kad saprata traģēdijas lielumu DE, sāka bremzēt un dot tika svaigus ražojumus!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Slimniekus nav vērts klausīties. Tas ir krievānu vates iekšējai lietošanai. Un tai auditorijai pilnīgi normāls pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , martinno teica:

Es jau stundu to huj*u skatos - sāk jau apnikt un smadzenes sāp :)

kaut kas radikāls ir paziņots? Mani nervi netur ko tādu skatīties

Link to comment
Share on other sites

Ziņo, ka putina uzstāšanās atcelta.

Viens orks no krievijas valsts domes aizsardzības padomes paziņojis, ka mobilizācijas nebūs, bet atsevišķos reģionos varot tikt ieviests karastāvoklis.

Link to comment
Share on other sites

es tik ar to visu mobilizāciju nesaprotu. ar kādu tehniku viņi taisas karot? Ķīnieša pat uzlika mīksto un kamaziem nepārdos motorus vairāk. raķetes ar jau slauc no NK, sūtīs tupa orkus ar moziniem šaudīties? aukstums arī nāk.

Link to comment
Share on other sites

Jaunākā "častuška":biggrin:

Citēt

Спросил я y Tynuна снова:

Зачем носишь верёвку на шее?

Молчит, не шевелится Вова,

По ветру болтаясь на рее.

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Atceros, 1988. gadā, 16 gadu vecumā tiku izsaukts uz kara komisariātu tagadējā Tērbatas ielā, kur man lika parakstīties par to, ka apņemos dienēt PSRS karaspēkā. Ņemot vērā to, ka Krievija ir PSRS juridiskā mantiniece, esmu sakrāmējis mantiņas un gaidu, kad Putins izsludinās mobilizāciju, lai varētu doties izpildīt savu pienākumu pret Dzimteni!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Jauns puika vēl esi :) 

Blec, es gan esmu nozaudējis karaklausības apliecību, bet teorētiski man varētu piekomandēt pat rotu! :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Es atdevu apliecību saviem mazajiem bērniem domāju ka šie apēda, žēl tagad izrādās ka man tie divi krievu gadi ir jāpierāda pensijai, tagad saka ka 86 eur būšot, a tā būtu 86.10 tomēr pie mūsdienu izmaksām vairāk! Ir pārdzīvojama mirklis

 

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Daiļais teica:

Mošk' jau piežmiegts!

Domāju, ka atraktīvie "jauno republiku" ķeizariņi savus paziņojumus nebija saskaņojuši ar senseju. Un tur tagad aktīvi domā, kā zivi apēst un uz impja uzsēsties ( i ribku sjesķ, i hakuj sesķ), pie tam tā, lai seja nebūtu uzdauzīta.

Esot pilni sociālie tīkli ar krievāniem, kuri negribot karot (ja nu vienīgi no dīvāna). Bet ilūziju nekādu un uzdrošināšos teikt, ka tā auditorija ir no lielajām pilsētām. Glubinkā vajag tikai pareizo uzstādījumu runājošajā kastē un bariem ies za roģinu. Jā, tanki zaničkās ir veci, aplasīti u.t.t. , bet tā šobla ar vecajiem tankiem ukraiņiem būs jānošauj. Gan jau nošaus galu galā.

Link to comment
Share on other sites

Puķka izsludināja daļēju mobilizāciju - mobilizēs rezervistus.

Путин: «Призыву на военную службу будут подлежать только граждане, которые в настоящий момент состоят в запасе и прежде всего те, кто проходил службу в рядах ВС, имеет определённые военно-учётные специальности и соответствующий опыт.

Призванные на военные службу перед отправкой в части в обязательном порядке будут проходить дополнительную военную подготовку с учётом опыта специальной военной операции».

Link to comment
Share on other sites

Cerams ka liela daļa krieveļi baigi muks no šī pasākuma… un beigās būs atkal čuššš…

 

Izskatās ka mordora būs ne tikai demilitarizēta, bet arī dzīvā lielgabalu gaļa būs samazināta… 

Link to comment
Share on other sites

Iesaukšot 300000. Būtībā uz 140 citroniem...

Muks ta muks. Uz kurieni. Ja uz Āziju kaut kur, nav problēmu. Saulainu taciņu. Bet šie gribēs uz Eiropu. Naher viņi te nav vajadzīgi. Negrib karot? A bet kamēr no dīvāna karoja, tikmēr nekas.

 

edit: esot 25 citroni potenciāli mobilizējamo.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Parādījušās ziņas, ka piegādāšot Ukrainai šos. Interesanti, no kā šaus. Gan jau, tāpat kā pa kluso migus ar harmiem sapāroja, šos ar kaut kādiem mi-24 sapārojuši.

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau skaidra turpmākā attīstība, okupētās teritorijās referendums notiks ar 85% par iekļaušanos mordorā. mordora uzņems, UA turpinās atkarot savas teritorijas, mordora paziņos kad  tiek uzbrukts viņas teritorijām, izludinās vispārīgu mobilizāciju un karu. Sāks zvadzināt taktisko olu zvanus, ja UA nepārstās atkarot bliezīs ar taktiskajām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ticamāks liekas scenārijs par taktisko bliezienu uzreiz pēc referenduma. Iespējams, pa Kijevu vai kādu AES.

Ļoti ceru, ka šoreiz neatkārtosies 2014. scenārijs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

Ļoti ceru, ka šoreiz neatkārtosies 2014. scenārijs.

??

Link to comment
Share on other sites

nu ko, jāsāk pamazām noskaņoties ka pašiem arī vajadzēs pakarot ar krieveļiem...

 

stulbi ka ziemā, vasarā būtu foršāk, cerams nato onkuļi iedos vilnas zeķītes lai kājas nesalst

Link to comment
Share on other sites

Ja ir pacietība, paskatieties šo, var patīt uz Gudkova pārdomām, apmēram kur bildē sākas pelēkā daļa (tiešraide nedod linku uz konkrētu vietu).

g.thumb.jpg.a388d1e0b78253d309740468121da56b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik vēl aizvien ir tā, ka iniciatīva ir krievijas pusē. Rietumi reaģē uz krievijas darbībām, nevis otrādi. OK, NATO štābos nesēž muļķi. Varbūt tā vajag.

Visjēdzīgākais, manuprāt, bet diezgan nereāls pasākums būtu pilsoņu karš krievijā. Lai gan, kas zin, pirms 1917-18, iespējams, arī daudzi tāpat domāja.

Toreiz gan anglosakši nolohojās. Vajadzēja pielikt vairāk pūļu, lai impēriju sadalītu gabalos. Lai gan, ko es zinu par anglosakšu domu gājienu 😁.

 

p.s. tāpat kā nolohojās 2. pasaules kara beigās un nesadalīja Ķīnu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Esi reāls, sen krievija ekonomiski ir sadalīta, pie Baikāla ķīnieši dara ko grib un neko nemaksā!

Link to comment
Share on other sites

Pēc kāda principa tad tā Krievija tagad varētu sadalīties? OK, visas tās Kadirovstānas varētu atdalīties, bet kautkā grūti iedomāties ka pat Kaļiņingradas vai kādas Habarovskas krievs nebūtu 'za Rossiju' un var iedomāties sevi kādā citā veidojumā.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...