Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Rūķu sievietes esot bijušas tikpat bārdainas kā vīrieši, par orku sievišķo dzimti Tolkinens norādes nav devis, bet pamatā šie esot radīti kādā īpaši pretīgā veidā ;)

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , e = d teica:

Vēlēšanu novērotāja Krievijā. 

09ED3130-D22C-47AF-836E-EBD6A8A0D55D.jpeg

bija vidaks, kur kaut kādā vēlēšanu apgabalā iegāja vateniete un komisionāre slēpusi tos "viena orklande" biļetēnus, apsēdusies uz viņiem. milici ievilkuši iekšā, tad piecēlusies un jā, bija zem pakaļas. nu būs tajā musorusranskā izmaiņas drīz.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Gestapo teica:

Nu ja tā blakus noliek, tad līdzīgi ir, nu varbūt subjektīvi, bet Ādijam krietni filigrānāk sanāca.

 

tev nevajag šitādus vidakus mest, tavs niks.. uhh. ka tik DP no rīta neklauvēs.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pag, mēs Zilupei šitajā pusē, te drīkst 2 nacistiskus režīmus salīdzināt un karu par karu saukt :D

Labots - Gestapo
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mans nelaiķa fāters Ādolfu slavēja līdz pašai nāves stundai, vācu okupācijas laiks bija labākais laiks viņa dzīvē, kaut mazs puika vēl bija. Nevaru viņam neko pārmest, pateicoties viņam, ar krievu "filozofiju" īsti neesmu nekad sadzīvojis :)

 

Mazs skaidrojums - mana dzimtā puse ir Kurzemes katls, kur neviens šāviens tā arī nav bijis, toties, pateicoties dzelzceļam, bija tanku remonta darbnīca, kurā pārsvarā strādāja cilvēki ar inženiera izglītību, respektīvi, inteliģenti un saprotoši, vietējie pat ļoti labi esot sakomunicējušies, kad ienāca krievi, sācies bardaks, reāli kā no Tolkinena "Gredzenu pavēlnieka"...

Labots - aoma
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , aoma teica:

mana dzimtā puse ir Kurzemes katls,

manējie ar no tā gala. skaļi jau neteica, bet lika noprast par krieviem. par vāciešiem gan skaļāk pateica- kad ienāca, tad pie durvīm pieklauvēja un pajautāja, vai nevar pa nakti šķūnī palikt, ja bija aukstāks laiks, tad jau gribēja mājā gan. :D  bērniem iedeva šokolādi un pods arī vietā palika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AlCohol teica:

manējie ar no tā gala. skaļi jau neteica, bet lika noprast par krieviem. par vāciešiem gan skaļāk pateica- kad ienāca, tad pie durvīm pieklauvēja un pajautāja, vai nevar pa nakti šķūnī palikt, ja bija aukstāks laiks, tad jau gribēja mājā gan. :D  bērniem iedeva šokolādi un pods arī vietā palika.


Man tieši tas pats stāsts… Plieņciems… ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Regisss teica:

Man tieši tas pats stāsts

man to pašu vecvecāki stāstīja. Tad kad Orki atnāca, izrija visu, pie*irsa virtuvi (burtiski) un vēl sazagās.

Labots - Prime
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man māte no Aglonas, tur vācieši mierīgi esot bijuši, visu esot pirkuši, nekādu zādzību vai citu debošu, atnāca krievi visu nolaupīja ko nebija paspējuši noslēpt, cūka vienvārdu sakot

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man vecmamma to pašu stāstīja. Ienāca vācietis, konfektes atstāja. Ienāca krievs, stobrs pie deniņiem un 9 bērniem vēl ēst atņēma visu.

 

Laikam jau tā nevar būt sagadīšanās, ka visi to stāsta....

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

puiši, baigā rusofobija panesusies. būtu boņs, sauktu mūs par nacikiem. :D stāsti paliek, arī citas paaudzes tos dzirdēs un varēs tas krievs izstiepies par savu atbrīvošanu runāt, citiem būs pajāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Jurkins teica:

Fobija nebūs īstais vārds. Nav kāda gudra termina, kur pamatā ir naids, riebums?

image.thumb.png.5fdf341b1513bef867ab129856e119bb.png

nav jau baigi jā3.14šas un saucam par 3.14mpismu.

nu vienīgi, ja @Gestapo vel ir idejas.

 

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Jurkins teica:

Nu bet kaut kāds valodnieku atzīts vārds nav?😁 Tas izklausītos solīdāk!

gaidi Gestapo, viņam lielāka pieredze par naidu un riebumu pret konkrētu tautu būs. gan jau nodefinēs. :D

Link to comment
Share on other sites

Fake vai nē, runā, ka rašisteļi Dņeprā šāvuši pa vecu tilta balstu, noturot to par ukraiņu desanta baržu.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Man vecmamma to pašu stāstīja. Ienāca vācietis, konfektes atstāja. Ienāca krievs, stobrs pie deniņiem un 9 bērniem vēl ēst atņēma visu.

Arī esmu no veciem cilvēkiem to dzirdējis. Ne velti kalendārā vārda dienas svin arī Ādolfi. 

Link to comment
Share on other sites

Post image

"Zildzeltenais karogs jau plīvo virs atbrīvotās Izjumas, tas arī notiks ikvienā Ukrainas pilsētā un ciematā. Mēs virzamies tikai vienā virzienā un tā ir Ukrainas uzvara." - Zelensky.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Labs video komentētās Maikls Naki  . Es teiktu ka ļoti argumentēti . Arestovičs... nu labs tautas nomierināšanai/ atslābināšanai kad ukraiņiem nosacīti ne pārāk pēc marta līdz augustam. Krievi lēnām, bet spieda  ukraiņus ( Severodoņecka utt) .  Nu tautai vajag tādu . It sevišķi kas krīt panikā/depresijā. Baigi labi atceros perstroikas laikā kad pa televizoru rādija Alanu Čumaku, kurš hipnotiski mierīgi runāja un ''uzlādēja'' ūdeni kuru vajadzēja nolikt TV priekšā. Nu bija baigi daudzi kuriem tas palīdzēja (ticēja). Pareizi saka ka liela daļa slimību ''caur galvu'' . Atrodas tāds nomierinātājs un cilvēkiem viss labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , base7 teica:

Lukašenko par spīti sankcijām, nolēmis personīgi sagādāt malku Eiropai. Kā nekā Baltkrievija ir Eiropas centrs. 

ņehuj ar orku vai kartošku tēraudu nesit? fiskarus paņēmuši. :D

vismaz vajadzēja apsi iedot, lai ar to vājo cirtienu plīstu, vismaz. :D

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Prime teica:

neviss no lēkta līdz rietam, bet riestam :D 

līdz suņu laikam jau nav tālu. februāra beigās viens otrs sāk dīdīties. orki ap 24., itkā. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...