Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Komunisti takš jau nogalināja cilvēkos biznesu. 
Rezultātā visiem viss (ne)bija. Izņemot dažus izredzētos.
Putlera hunta to taisās atkārtot.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

To regulē zinātne un sabiedrība!

Nē! Pilnīgi nē! Ja pagājušogad ekonomikas pieaugums bija 2.2% un šogad arī, tad kujova un stagnācija, ja 2.1%, tad pisec un krīze.😁

Ja nebūs pieaugums, nebūs iespēja norēķināties ar kreditoriem.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

varētu dzīvot 10 reizes labāk tērējot 10 reizes mazāk resursu

Lai dzīvotu labāk un tērētu mazāk resursus, sākam ar sevi! Slēdzam iesākumā šo dīkdieņu portālu! :)

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Daiļais teica:

kases aparāts bez lentas vispār strādā?

vai tad digitālie čipā/atmiņā neraksta? Mums tak pat RIMI piedāvā e-čekus. Es gan nezinu kādus izmanto KF.. būs žuļikiem, kur izvērsties :D 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 33 minūtēm , Regisss teica:

Vari saukt mani tad par mauku turpmāk!

Kāpēc Tevi? 🤣 Tu esi finansists? 🤣

 

 

Продуктовая компания Nestle продолжит работу в России

Она не считает неэтичной работу там, сообщил (https://twitter.com/Denys_Shmyhal/status/1504384301739167745) премьер-министр Украины Денис Шмыгаль.

Только в 2020 году компания уплатила в бюджет агрессора $ 502 млн.

 

Pirmās bezdēlīgas...

edit: nepārbaudīta ziņa. Ļoti ceru, ka tā nav.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jebkurš mazā uzņēmuma īpašnieks ir finansists, jo spiests pats plānot naudas plūsmas un budžetu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Jebkurš mazā uzņēmuma īpašnieks ir finansists

Ejam tālāk pa absurda ceļu... es arī esmu finansists, jo esmu spiests plānot ģimenes budžetu un naudas plūsmas🤣.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

es arī esmu finansists

vieglas uzvedības sieviete, tu gribēji teikt?

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Jā, bet diudesmit reizes lēnāk!

 

Hm, mēs tā kā neizmērojami laimīgāki esam kļuvuši?

Nauda ir matemātisks lielums, dabas/vides/cilvēku resursi arī. Tas, ka mēs izšmurgājam nākotnes resursus šodien, ne par ko kurtu par mums neliecina. Nav pārāk veselīga pieeja.

Civilizācijas moto - "Dzīvo ātri, mirsti jauns", ja?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 16 minūtēm , VebKamera teica:

Hm, mēs tā kā neizmērojami laimīgāki esam kļuvuši?

Neizmērojami laimīgs justos, tagad barona\kņaza saimniecībā ar zirgu laukus aparot?

 

Definē laimi.
Pirms nieka 100-120 gadiem nebija iedomājams, ka cilvēki varētu vienkārši braukt apskatīties pasauli (relatīvi droši, relatīvi lēti), iegūt operatīvu informāciju pāris stundu laikā no otra pasaules gala (bail iedomāties, kāda bija sajūta WW1 laikā, kad karš pieteikts, bet kur/kas notiek - nezini), jebkurā gada laikā tikt pie augļiem un tomātiem, nevis martā pārtikt no vienveidīga ēdiena no švaki iekonservēto dārzeņu paliekām, kas nu mazāk sapuvušas pa ziemu. Plus vēl fantastiskā iespēja atdot galus no jekburas infekcijas slimības. Nemaz nepieminēšu ilgstošā fiziskā darba atstātas sekas uz cilvēku un tam sekojošo dzīvildzi.

Tas ir mūsu vecvectēvu laiks. Nemaz ne absurdi sens. Nedomāju, ka viņi bija nelaimīgi, bet neticu arī, ka viņiem negribētos dzīvot mūsu pasaulē. Vai vismaz nosunīt ņuņņas, kam šodiena liekas briesmīgi grūta, jo ļavnās bankaz!

 

Labots - versatile
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

šodiena liekas briesmīgi grūta, jo ļavnās bankaz!

Kurš Tev teica, ka dzīve ir grūta? Vienkārši apbrīnojama uzcītība izlobīt absurdus secinājumus.🤣

Link to comment
Share on other sites

versatile

Āa, tad tu ir bužujs, kas ot žira besitsja?

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Kurš Tev teica, ka dzīve ir grūta?

tīmekļa kamerā iespundētajam biedram par maz laimes esot.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

a, tad tu ir bužujs, kas ot žira besitsja?

A Tu nē? 🤣

Link to comment
Share on other sites

Pie Kima tak var kaut kā tikt. Tur būs vienkārša un skarba parastā cilvēka dzīve. Čemodan, vokzal, … 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

A Tu nē?

Es nesūdzos, ka progress pārāk ātrs, paralēli turpinot piemest malku ugunskuram.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es arī nesūdzos. Vienkārši konstatēju.

 

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

paralēli turpinot piemest malku ugunskuram

Nu un ja jau iesākām, tad es neskrienu pēc jaunām šmotkām uz veikalu līdzko kāda influencere kaut ko izvemj mode mainās, nemainu 2-reiz gadā trubas, kompjus u.t.t. Tā kā diezgan nevietā.

Lai gan varētu atļauties. Man to vienkārši nevajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu to kladzini katrā otrajā foruma ierakstā, tā vairs nav konstatācija. Mēs visi sen zinām, ko esi konstatējis un vari to neatkārtot. Jo citādi izskatās pēc sūdzēšanās.

Ja pavisam nevari, ieliec sev parakstā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Haha, labs. Telefonu nemainot un drēbes nepērkot.

A ekstra aliņus sestdienas pēcpusdienā? Nekad ar mašīnu neaizbrauc tur, kur varētu vispār nebraukt? Ziemā nepērc banānus un tomātus? Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Haha, labs. Telefonu nemainot un drēbes nepērkot.

A ekstra aliņus sestdienas pēcpusdienā? Nekad ar mašīnu neaizbrauc tur, kur varētu vispār nebraukt? Ziemā nepērc banānus un tomātus? Tiešām?

Reāli jau iztērēt var tikai tik cik ir makā naudas. Ja netērē šmotkās, tad iztērē kautkamā citā un tas cits tāpat prasa resursus. Sāktu pirkt telefonus, tad vienkārši nebūtu aliņam.

Savādāk jau būtu sakrājušies lieka nauda, bet ja iztērē visu ko saņem, tad jau sanāk ka tērē resursus pa pilno.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Mielestapa teica:

Resursu tērēšana un planētas indēšana ir nepieciešama evolūcijas vārdā - jo saindētākā ekosistēmā planēta

Nav jau obligāti kautkas jāindē, lai tērētu resursus un būtu progress. Var teikt ka lai sasniegtu progresu neko neindējot ir jāpatērē vēl vairāk resursi un jāsasniedz vēl lielāks progress.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tu esi vecs, vecs kā pasaule, bet es rīt....

Tev tikai rīt un rīt - Maslova piramīdas apakša... :( :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tu esi vecs, vecs kā pasaule, bet es rī

Elementārs paaudžu konflikts. Salīdzinoši nesenā pagātnē klausīties džezu skaitījās piedauzīgi, sekoja rokenrols un hipiju ēra...

Protams, mums, padzīvojošajiem, liekas labi, tā kā ir, jaunajiem tas liekas - stagnējoši veci pamuļķi.

Smieklīgākais, ka, esot labiem gēniem, visi par veciem stagnātiem kļūsim. Tikai nevajag pieteikties brīvprātīgajos :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Prime teica:

atgādinās

a kas tur nepareizs?

ANO nav iespēju? domāju, ka ir.. un tas būtu pareizāk spiest ANO līmenī, ne NATO. Tiesa, kamēr putleristiem ANO DP ir veto.. būs ļoti grūti un ilgi, bet ne neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

ANO tur bezcers kamēr Okupants tur, bet var jau notikt brīnums un tur esošais diplomāts, Putlera rezīmu pamet zem tanka

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Nu vispār jau es minēju piemēru par zālēm. Inde sākās 20.gadsimtā. Nesākšu spriedelēt tieši kad.

 Domāju, ka agrāk. Vismaz 19. gadsimtā. Tajā laikā dzīvoja viens cilvēks, kuram nu nekādi nevarētu pārmest nekompetenci finansu lietās. Tieši otrādi - viņš bija viens no tā laika izcilākajiem prātiem arī šajā jomā. Tajā pat laikā viņam bija žēl šai nodarbei iztērētā laika. Viņš bija pamatlicējs visu laiku prestižākajai balvai. Un nav nejaušība, bet ir likumsakarība, ka šī balva tika paredzēta par izciliem sasniegumiem dažādās zinātnēs, bet nebija paredzēta par sasniegumiem ekonomikā un finansēs. Tas, ka tagad šāda balva ekonomikā ir uzradusies un kādam ir pieticis bezkaunības piekabināt tai šī izcilā cilvēka vārdu, ir viņa piemiņas zaimošana.  

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

vienkāršie darbaļaudis, kuriem  atbilstoši standartiem pienākas 9 kvm. telpa dzīvošanai un 500 g maizes dienā

 

Sociālistiskiem režīmiem ir tāda īpatnība, ka daļu resursu atvēl šādu vienkāršu prozas darbu rakstīšanai. Lai nedaudz apņurcītais proletariāts nedaudz atvelk dvēseli, pie avīžu stenda stāvot un ar sociālistisku liesmu sirdī apmierināti lasot piecgades plāna progresu, kad ar varoņspītu, uzticību Vadonim un nesalaužamu gribasspēku Dzimtene pārliecinoši ir visas pasaules avangardā ražošanā, kosmosa izpētē, dzīves kvalitātē un uzticībā Vadoņa dzīvesgudrībai, tam ar dzelžainu roku vadot brālīgo tautu saimi pretim saulainajai rītdienai, kamēr buržuāzijas vadītās NATO valstis kolonizē teritorijas, kuras vēl nav patvērušās PSRS drošajā kolektīvā.

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , versatile teica:

Pirms nieka 100-120 gadiem nebija iedomājams, ka cilvēki varētu vienkārši braukt apskatīties pasauli (relatīvi droši, relatīvi lēti),

pēc 30 gadiem bļaus, ka šodien, dzīvojam akmens laikmetā, visiem jābrauc uz Marsu ekskursijā, ja nē, tad lohs ....

Link to comment
Share on other sites

Līdz kaut kādam brīdim bija kaut kāda konstruktīva info šeit,bet pēdējās pāris lapas iederas pavisam citā tematā,maz sakara ar Krieviju.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam vienmēr paticis apgūt jaunas teritorijas, no Āfrikas tas mēris lēnām izplatījās pa visu pasauli...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja pašķirtu pārdesmit lapas atpakaļ, kad karš Ukrainā vēl nebija sācies, tieši tie paši biedri, kas te mani gandrīz komunistos ierakstījuši 😁, ļoti pārliecināti oponēja par ļoti labo sankciju (ne jau to, kas tagad) graujošo ietekmi ilgtermiņā. Nu tipa, ka viss bija labi un pareizi. Bija, bija, vai ne?

Tikpat pārliecināti šie ir, ka kapitālisms savā pašreizējā veidolā ar mūžīgo vajadzību pēc izaugsmes ir mūžīgs. Aizvien pieaugošā potrebļadstva ir super un būs mūžīga. Skaidrs, kas gan ir tāds, piemēram,  Švābs salīdzinot ar mūsu ekspertiem? Puika! 😁

Nestrīdēšos. Paliksim katrs pie sava.

 

Pirms 30 minūtēm , Betmenis teica:

biznesam nav ne vainas,tikai ir vajadzīga valdība kas neļauj dzrīt muļķības

Ko ta šitas pīpē? 😁

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

pēc mēneša karš būs beidzies, vai nē?

Nekas nebūs beidzies, kamēr vien šitais monstrs stāvēs

dscf6190-1-scaled.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...