Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Man uz uz telefona ir kādas daudz? platformas. Lasīt un ticēt tam, ko raksta, var tikai pilnīgs idiots

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mam ar nav tas sūds.....ala tas pats ka v kontakte

Link to comment
Share on other sites

Ne katram ir vectēvs ukrainis, taču daudzi akli smeļas informāciju savos ierastajos kanālos. Tas ir tas pats kā tie divi latvju muzikanti deģēja par kovidu, un te pēkšņi pārmetās uz citu tēmu, vēl "aizraujošāku".

 

Link to comment
Share on other sites

man šodien atlidoja paziņa no Londonas, hohols, nekautrējas, ka viņu tā saucu, lāga puika, 3 brāļi ģimenē, viens kaut kur čuhņā, otrs kara zonā...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 7 minūtēm , Araabs teica:

daudzi akli smeļas informāciju savos ierastajos kanālos

kā saucas tavi ierastie telegram kanāli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tu esi lielākais idiots kāds jebkad šeit ir manīts!!!

 

TELEGRAM ir vienīgā īsteni pret fašistisko pitarašku noskaņotā platforma pasaulē, kas iekš RU ir ar likumu aizliegta jau gadus 4-5, tiek tur bloķēta visos iespējamos veidos, bet joprojām pilnvērtīgi darbojas, vienīgā platforma kurā ir iespējams momentā uzzināt reālo informāciju kas notiek RU, BY, UA, AZ, KZ utt. postsovjetu karstajos punktos!!!! Hau!

Einu einu, moš tev tā liek domāt šos gadus? Redzot šo nodevīgo un glumjos PSRS izdzimteņus, zinot viņu slīpētos gājienus, var aiziet paranojā, bet vienu es zinu. Ja tas nāk no Krievijas, pat uzpirkts labsirdīgs eiropeisks izdzimtenis, tad tam ticēt nevajag.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 20 minūtēm , laikamTak teica:

pēdējais jauninājums tai prokremliskajai platformai atnāca ar interesantu bildi

 

Kotad vienu karogu atzīmēja, bet otru nē

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

vienu karogu atzīmēja, bet otru nē

tak pēc plaukta skaidrs, ka abām valstīm katrai savs ceļš ejams

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

man šodien atlidoja paziņa no Londonas, hohols, nekautrējas, ka viņu tā saucu, lāga puika, 3 brāļi ģimenē, viens kaut kur čuhņā, otrs kara zonā...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Betmenis teica:

nezinu kas ir v kontakti bet Telegram noteikti ir labākais mesendžeris.un te nu vari pateikt paldies tikai Whatsap radītājiem un Skype sajājējiem.

Ir jāmāk radīt ko tik nejēdzīgu un nelietojamu.Kaut gan zema līmeņa kontenta patērētajiem jau nekas labāks nez vai vajadzīgs,ka tik kaķēnu video youtubē var draugiem rādīt.

Es tev neticu, ka tu nezini, kas ir VK, ja lieto Telegram prokremlisko atkritumu tvertni, ar koordinātu datu pieprasīšanas vajadzību.

Link to comment
Share on other sites

Tak izlasi...izstradatajs viens un tas pats...viss Open source iznemot serveri...tipa aizbēguši no raškas..bet kā īstenība? Un kam tie serveri?..nē nu varbūt viss safe, bet nu nax man raškas  softu.

 

Ja pat lv raškas  vestniecībai telegram kanāls ..kur apbižotajiem  krieviem sūdzēties..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Betmenis teica:

Safe.tas ir smieklīgi,nez,pat ja tā ir ka kāds lasa,cik jābūt apdalītam lai mesendžeros izplatītu konfidencālu infu.Man tur nekā tāda nav,ja kādam vajag lai lasa.Var vērot arī dažādas iekārtu bildes.

Droši tas ir kam? Tas kad te blakus karš notiek, un mēnešu laikā var tikt apdraudēta LV LR IR drošība, izmantot viņu softu tas varētu vilkt (pēc PSRS standartiem) turpat, kā .... Īsāk sakot, nav forši. Ir pietiekoši alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja raška soda par naidīgiem komentariem...tad iedomājies..visi kas Ukrainu slavinājuši ...pie sienas..ja raška tiks pie varas. Ceru ka netiks..un ka izjuks raška...nošaus maks. daudz krievus Ukraiņi...un mums mazak paliks ko dabeigt ja būs x stunda 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

100% drošs nekas nav. Tas ir tikai resursu jautājums. Uz Šņukuru mesidžiem resursus nav vērts tērēt, bet uz kāda svarīgāka, tas jau cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

nax man raškas  softu

kā ar proamerikānisko META? vai tas nepieprasa pārāk daudz personiskas informācijas?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

Nu ja raška soda par naidīgiem komentariem...tad iedomājies..visi kas Ukrainu slavinājuši ...pie sienas..ja raška tiks pie varas. Ceru ka netiks..un ka izjuks raska...nošaus maks daudz krievus Ukraiņi...un būs mazak paliks ko dabeigt .

Bāc, kāda aplamības, tas ka cilvēks visus šos gadus ir maldināts, viņš nav vainīgs, viņš citu dzīvi nav redzējis. Tu dauzītu no mucas izlaistu veci, par to, ka nemāk ieslēgt gaismu? Tauta ir ļoti laba, bet ir maldināta. Protams naids ar ukraiņiem ir neizbēgama problēma vairāku gadu desmitu.

Pirms 2 minūtēm , Betmenis teica:

jā,jā,un Huawei modēms to visu vēl nokopē Ķīnas valdībai.

Beidz,šitie visi speci,ja gribētu,un tā būtu,būtu noteikti noķēruši arī kādu konkrētu ,,darījumu,,.Tad lūdzu,beidzam gudri stāstīt un parādam.Citādi vis tas ir tikai plika muldēšana.

Tas ka kāda Telegram kanālā tiek izplatīta kaut kāda tufta,nav nekas nezināms,kaut ko līdzīgu vari atrast arī citur.Pat Youtube nopirdās ka nupat visu izmetīs,bet tapat ir.

Kadus datus tu ievadīji, kādus pieprasīja reģistrējoties?

Link to comment
Share on other sites

Jāsit vate kamer mīksta..un deg labi. Jā skarbi - bet tāds laiks .ja neierādīs tagad vietu..būs mūsu bērniem tas jādara 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Betmenis teica:

Nu tik ļoti jau nu nevajag satraukties,ja nāks ta nāks.

Tas taču bija zināms Ukrainā jau 21. decembrī, pat apstiprināts. ASV CIP ziņoja arī ukraini bija izskaitļojuši. Bet ko, not worry. Un pēc tam keine ahnung, oūūū.

Link to comment
Share on other sites

Ej nosveries vateni. Skatoties sižetus kā lopi bombī slimnīcas..man nekāda žēluma nav pret vateņiem...ja atnāks līdz mums...max daudz piebeigsim. Paskaties zemessargu statistiku cik piesakas tagad.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , osscar teica:

Otrā pasaules armija..modulārās bruņas..viss safe🤪

original.jpg

 

 

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

šī tehnika šauj no drošas vietas, kur ienaidnieks ir iznīcināts

Kautkā neizskatās ka tā tehnika šautu ni drošas vietas

 

 

Screenshot from 2022-03-17 20-18-38.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

Ej nosveries vateni. Skatoties sižetus kā lopi bombī slimnīcas..man nekāda žēluma nav pret vateņiem...ja atnāks līdz mums...max daudz piebeigsim. Paskaties zemessargu statistiku cik piesakas tagad.

Ej ej, piesakies, neaizmirsti, lai meita tev uzšuj skuju jaku, a to IF tevi varēs pamanīt, kamēr tu ar slāvu 60. gadu ak vilksies uz savu bedri. Karotājs atradies. Testamentu labāk uzraksti, lielāks tolks būs.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

A vel viens vatenis..pilnmēness laikam🤪

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ķeļega tika pozicionēts kā "drošs" messendžeris ar end to end šifrēšanu.

Patiesībā, tas ir pieejams privātās sarakstēs un ja to atsevišķi aktivizē.

Pārējais iet plaintekstā uz sterveri. Rusņā.

 

Lietoju informācijas iegūšanai, ne izplatīšanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Betmenis teica:

Šamie jau reportē to kas pašiem der,arī Irākā visu ko vajag atrada.

Pat paši ukraiņi uzskata ka Krimas aneksija nebija plānota,tā bija spontāna,izmantojot Krievijai labvēlīgo mirkli.

Tiesa gan,pie mums var būt,tas var notikt.nevajag piemirst ka krieviem ir ātomieroči.Šajā gadījumā gan maz ticams ka bliezīs pa mums,pārāk tuvu esam pašiem,un mazznozīmīgi,bet nu EU otrā galā ko ,,pamācošu,, jau uzlaistu.

Tālu jau arī nav jāmeklē,var pamācūties no USA un darbībām Hirosima/Nagasaki.

Kāda Hirosima, Nagasaki, tu tiešām salacies to pašu drazu ko Putins? Izšaut var, bet kurš būs pirmais? Ir divi marazmātiķi- Putins un Bidons. Kāpēc man dēļ diviem principiāliem kropļiem jācieš? Es taču jau teicu, ja Krievijai būtu normāls prezidents, visi būtu vinnējuši šo mūžīgo pretstāju! Tad kurš no šī visa vinnē?

Link to comment
Share on other sites

Jā lox un zs nav ak ..palasi kaut netu 😉

Link to comment
Share on other sites

Just now, osscar teica:

Jā lox un zs nav ak ..palasi kaut netu 😉

NAV!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ka tik viens AK netiek jaukts ar otru AK 🤣 47/74/M VS 4

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

 

Nu i sasodīts tā vecā lidosta? Kāda jēga tam šeit?

Link to comment
Share on other sites

Nu raška mirušie nepilnā mēnesī vairāk kā usa irākā un afganistānā 20gados kopā.un raška afgaņos 15 k zaudēja vai vairāk...bet ilgākā laikā..un somijā vispār ap miljonu...ofic .gan mazāk..melojot....tā kā gaļu nav žēļ viņie..cilvēka gaļa lētāk par bekonu...ja uz eur rēķina.pagrimusi valsts.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Ka tik viens AK netiek jaukts ar otru AK 🤣 47/74/M VS 4

A vot kāda tev starpība? Iedos tev trīs magazīnus, un guļai pēteris. Nesaprotu, priekš kam uz uzdevumu tik daudz, lai bi ja divas i to pa smagu 🤣 Nu būs tev iespēja pacelt, a tolku ta? Stiepsi uz migu un pēc tam onanēsi?

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Mateušs pilnmēness naktīs pārvēršas par Araabu? (It kā pretstati, bet ļoti līdzīgi) Ja tie ir divi dažādi cilvēki, tad viņi būtu ļoti piemēroti viens otram kā sarunu biedri.

Labots - TOoMoOT
  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

Mateušs pilnmēness naktīs pārvēršas par Araabu? (It kā pretstati, bet ļoti līdzīgi) Ja tie ir divi dažādi cilvēki, tad viņi būtu ļoti piemēroti viens otram kā sarunu biedri.

Regulārais atvilkās, vai vienkārši daiļamatnieks.

Moš pat bijušias verhatuis, pipars viņu zin, a moš nenodzērās un dadienējās 🤣

Labots - Araabs
Link to comment
Share on other sites

Sāls ir 750kg, cukurs 10 centneri, jūtos apskausts miljonārs, mana laiva iet dibenā, drīz mana iedzīve kusīs līcī, un viss būs kārtībā, pats ar riņķi līdz barčikam.

Link to comment
Share on other sites

Somijā arī nebija dronu bet bija suomi automāts un meži😅

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ceru un ticu ka vatastānu iznīcinās. Punkts. Un būs miers Ukraiņi, Ķīnieši vai Usa..da jebkas. Vai visi kopā.vai iekšienē apslaktēs vadību.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Betmenis teica:

Izrādās ka es neesnu vienīgais kam tā liekas,

Nebiju te nācis ļoti sen, bet notika nepatīkamākais, mums Eiropas draudzīgajā valstī.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...