Jump to content

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

 

 

Tu nevarētu mazliet vairāk pievērst uzmanību saviem tiešjiem pienākumiem?

Es ne reizi esmu par to aizrādījis, pretim saņemot atbildi, ka "šis ir diskusiju forums".

Tas nekas, ka tehniskajās sadaļās ārdās betons, galvenais ir uldiss pārliecināt, cik viņš ir nepareizs :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    25

  • uldiss

    14

  • Raimonds1

    24

  • mambo

    15

Mezavecis

Pirkss

Nākamreiz ziņo par topikiem, kur tēmas autors nav pilnīgs cirvis :) Drīz jau tuvojas betona karantīnas beigu laiks, pēc kuras viņš kļūst kārtējo reizi agresīvs. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Tāpēc, ka liberālismu ieviesa jau sen. Dombrovskis to spilgtāk izgaismoja un ievirzīja finiša taisnē.

Bet es uzskatu , ka mīlīgi snaudošais Kalvītis , šmigā esošais Slakteris , gudri runājošais Godmanis un odiozais Šlesers piebeidza jau tā vārgo Latvijas ekonomika , neatkarīgi no tā vai bija vai nebija liberāla , vieglprātīgie tautieši stulbuma un/vai alkatības vadīti sakrita sūdos , bet to , ka ir sūdos attapās tik tad , kad jau pie teikšanas bija Dombrovskis , kas tad arī visās nelaimēs tiek vainots . 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

KAM un cik reizes ziņot ? Moderatoriem, kuriem pofig? 

Jums tie reporti netīšām neiet pa taisno uz ?dev/null?

 

Kāda jēga viņu likt karantīnā uz laiku? Viņš nemainīsies. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirkss

Man vieglāk saganīt vienu profilu nevis 10, kurus viņš paspējis izveidot, jo viņš spēj visus reģistrācijas nosacījumus apiet un IP adreses viņam pietiks tuvākiem n gadiem.  

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

Uldi, taisi savu tēmu par padomju sistēmas labumiem un tur diskutē par dombrovski, sazvērestībam un personībām.

 

Šeit, ja vien tas ir vispār iespējams, varētu mēģināt Latvijas labumus un sliktumus apspriest tādā kontekstā - kā tieši tik pieļautas kļūdas valsts pārvaldē, kāpēc tās tika pieļautas, vai tās tiek apzinātas, vai notiek jelkāda mācīšanās no kļūdām vai arī tauta dzīvo pasaku pasaulē par labo un ļauno tēlu cīņu. ja iespjams, vispār bez personību apspriešanas, tikai un vienīgi - cik konkrētajos apstākļos valsts, politiķi, ierēdņi, tauta varēja zināt, kas notiek un kas jādara un kāpēc izdarīja nepareizi.


Great minds discuss ideas, average minds discuss events, and little minds discuss people.  Eleanor Roosevelt

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt pats taisi savu tēmu par padomju sistēmas labumiem, ja vēlies?

Es šeit diskutēju par šodienas Latvijas "demokrātiju" atbilstoši tēmas nosaukumam un mazliet ļāvos iekrist Mežveča provokācijā par viņa iecienīto offtopiku.

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi ievērojis, Raimonds1 IR šīs tēmas autors.

Obligāti jāuzbāžas visiem pārējiem ar savu pārliecību?

Tas ož pēc apmātības.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

uldiss

Paskaidro man vienu, kā var būt, ka tikai tev ir taisnība attiecībā uz visām šīm nedemokrātiskām tendencēm un mistiskiem sazvērniekiem? Var būt tikai 2 scenāriji - apgalvojumu autors ir ģēnijs vai jucis, jo kā zinām, no saprāta līdz ārprātam robeža ir maza. Es pašlaik sliecos noraidīt tavu ģenialitāti šajos jautājumos, jo visi pierādījumi vai fakti ir tikpat mītiski un safabricēti.  

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

šis, piemēram, ir diezgan pārspīlēts sazvērniecisks teksts

http://www.latvietis.com/index.cgi?action=7&id=1794

 

taču bērnkopības speciālistes bērnudārzos un jaunāko klašu skolotājas diezgan noteikti atzīst, ka vismaz daži apgalvojumi tur ir ļoti precīzi un atbilst dzīves īstenibai

 

Nevajag jau visu saprast burtiski.

Link to comment
Share on other sites

 

 

uldiss Paskaidro man vienu, kā var būt, ka tikai tev ir taisnība attiecībā uz visām šīm nedemokrātiskām tendencēm un mistiskiem sazvērniekiem?

 

Es nezinu, ko Tu savā prātā izdomā un atkal centies piedēvēt man.

Te jau Pirkss lika manīt, ka es uz Taviem jautājumiem atbildēdams aizņemu pārāk daudz tēmas autora raidlaiku. Padiskutē, labāk, ar tēmas autoru. Vēlams saskaņo, vai viņs grib lai Tu te ievazā offtopikus par kautkādiem sazvērniekiem.

Link to comment
Share on other sites

IDEJA: Uztaisiet "episkais uldiss vs Mežavecis duelis" tēmu un ņemieties tur kamēr jums neapnīk. Kas var būt vieglāks? :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pirkss

Nav vērts, rezultāts ir zināms :)

 

Tak jebkādu teoriju var sagudrot. Pieņemsim, ka uldiss ir spiegs - teorētiski iespējami, bet realitātē maz ticami, bet tas nav svarīgi. Tā kā spiegus no šeit klātesošiem nav redzējis, var piemeklēt kaudzi faktu, kuri varētu atbilst spiega tēlam vadoties no filmām un citām tenkām. Tici man, ka līdz mūža beigām nepierādīs, ka viņš nav spiegs, jo katram argumentam var piemeklēt pretargumentu, lai piedzītu alternatīvo patiesību, lai tā smuki pa plauktiņiem saliekas :)

 

Analoģiski ir ar visām šitām masonu, žīdu, citplanētiešu Rofelleru un citām teorijām, kuras var pietiekami samudžināt ar reāliem faktiem, lai izskatītos patiesi, jo auditorija diez vai ir ekonomisti, politiķi, kas tiešām zina patiesību un bija notikumiem klāt.   

Link to comment
Share on other sites

Demokrātija var funkcionēt tikai sabiedrībā, kur cilvēki ir garīgi attīstīti, pilnveidoti. Cita tipa sabiedriebībās (balbaku) zem demokrātijas lozunga pabāž bardaku.

 

Ideja: kurš pārbauda valsts amatpersonu psihisko stāvokli? Ir vesels klāsts B-klāstera personības traucējumu, kas ir grūti nosakāmi, bet ļoti būtiski apdraud cilvēka "veselo saprātu", loģisku spriestspēju, analītiskās īpašības.

 

Kas vispār ir politiķis? Vai ir tāda izglītība-politiķis? Kādām īpašībām jāpiemīt politiķim? Kas ir mūsu politiķi? Kāda ir mūsu politiķu izglītība? No kādas vides viņi ir nākuši? Respektīvi - vai tie cilvēki, kas uzklausa "ekspertu" viedokļus ir loģiski domājošas būtnes, apveltītas ar analītisku prātu un loģiku? Vai viņi var pieņemt adekvātus lēmumus? Cik viegli viņi ir ietekmējami? Vai viņi ir savas nozares speciālisti? Vai vispār var iemācīt domāt? Cik vispār ir domājošu cilvēku palicis?

 

Kā izpaužas politiskā atbildība, ja tai nav viennozīmīgas definīcijas? Kāda jēga no tādas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau es saku Mežavecim, ka nav ko te ievazāt visādas konspirāciju teorijas.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Kā izpaužas politiskā atbildība,

Ja ir sūdi - atkāpjos . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Kas vispār ir politiķis? Vai ir tāda izglītība-politiķis? Kādām īpašībām jāpiemīt politiķim? Kas ir mūsu politiķi? Kāda ir mūsu politiķu izglītība? No kādas vides viņi ir nākuši? Respektīvi - vai tie cilvēki, kas uzklausa "ekspertu" viedokļus ir loģiski domājošas būtnes, apveltītas ar analītisku prātu un loģiku? Vai viņi var pieņemt adekvātus lēmumus? Cik viegli viņi ir ietekmējami? Vai viņi ir savas nozares speciālisti? Vai vispār var iemācīt domāt? Cik vispār ir domājošu cilvēku palicis?

 

Plus vēl - kādi ir ietekmes mehānismi, ja cilvēkam ir lieli kredīti? 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bezatbildība. Retos gadījumos beidzas ar atkāpšanos. 

 

 

Kā izpaužas politiskā atbildība,
 

 

Pie mums politiķis ir parasts cilvēks, kas kādu laiciņu padzīvojis politikas virtuvē. Parasti tiek ievēlēts, bet koriši var tāpat iebīdīt kur vajag, ja atrodies pareizā partijā ar pareiziem cilvēkiem. Viņš var būt jebkas - ārsts, biznesmenis, miljonārs vai parasts cilvēks no ielas.  Tā kā politika nozīmē publisku noķengāšanu, tad arī likumsakarīgi tur nonāk cilvēki ar biezu ādu un/vai ar neatlaidīgu nekaunību un spēj kompostrēt smadzenes citiem.  Ar vājiem nerviem visi politiķi ātri tiek norieti un nozūd pagrīdē. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Labais, es i nezinaju ka paps tā matjugājas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iz vienu tenisa kortu folkloras:

Ja no viena korta visu laiku skan teksti par māti, tad tur spēlē Godmanis un acīmredzot, zaudē.

Link to comment
Share on other sites

perkusionists Goldmann

suņa būdā liela daļa sabrūk ))

Link to comment
Share on other sites

vislielākā demokratija ir man maajaas-sieva izturēja manu nedēljuas bliezienu shodien nokodeeja

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu kam bet laikam Mežavecim vajadzēs adresēt - nevajag nenovērtēt tā.... brīvmūrniekus u.c. ne īpaši publiskas organizācijas, nu nav gluži tā ka tajās ir vien studenti iesācēji, slimi cilvēki beidzamie un sabiedrības pabiras, es neesmu to biedrs, nudien, bet nav tā ka man nebūtu nācies manīt to ietekmi, gan par gan pret sevi......

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Bonifacijs

Kā jau teicu, jo lielāka organizācija, jo lielāks lobijs. Nr.1 nevalstiska organizācija ir katoļu baznīca, kur ir vairāk kā miljards atbalstītāju visā pasaulē. Loģiski jebkurš kaut kādā mērā izjutīs ietekmi, bet tas nenozīmē, ka politika pakārtota baznīcas iegribām.  Bet teikt, ka kaut kāds tur Rokfellers n-tajā paaudzē vai mistiski žīdmasoni diktē pasaules kārtību, ir smieklīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nūūūū, par laimi pasaulei ir daudzi "līmeņi"un ietekme nav visvarena


Tai pat laikā lai cik tas arī nebūtu "pretīgi", ietekme ir.... neatkarīgi no ta ko mes par to domajam, gribam utt.


Nu protams tas viss ir nosacīti - var izskrietr cauri sietam un sataisīt vietēja mēroga ziepes, bet nu pilnīgi notekti nevar ta izskriet un vinnēt LV vēlēšanas kaut vienā reģionā bez "saSKAŅOSANAS"

Link to comment
Share on other sites

Ai, sarakstīju daudz, bet visu izdzēsu. Sapratu, ka temats nav man. Ņematies paši, kā jums tīk!

Divus, ko varu pateikt, šķidrā te ir daudz, arī cietais ir. Ne es te ko ķidāšu, bet šķidrā, dažu tekstos, ir vairāk.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Redz, ir cilvēki, kam daudz brīva laika šādu pseidoteoriju studēšanai, analizēšanai un turklāt ar putām uz lūpām aģitē to sociālos portālos. It kā sakarīgi cilvēki, bet ģenerē muļķības.  

 

Visam pāri ir elementāra smadzeņu skalošana. Vajag tikai purgu un var piebāzt smadzenes jebkuram, kas aktīvi klausās - politikus uzskatus, reliģiskos mēslus dažādu sektu izskatā, neticamas biznesa iespējas klikšķināšanas biznesā vai kādā piramīdā, sazvērestības teorijas un citu tuftu, ar kuru kāds cits nopelna iegūstot kārtējās cērpamās aitas/aunus. 

 

Dažam labam liekas, ka viņš ir gudrs un spēj atpazīt nez kaut kādu tur ļauno garu ietekmi valūtas fonda vai kādā cita melnā kardināla izskatā, bet patiesībā viņš pats ir zem tupeles. 

 

 

Kādā kontekstā tas viss ar demokrātiju? Elementāri - vajag tikai pareizo smadzeņu skalošanas veidu izvēlēties un tiks realizēta vēlamā demokrātijas forma līdzskrējēju (aitu bara) kora izskatā. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Bet teikt, ka kaut kāds tur Rokfellers n-tajā paaudzē vai mistiski žīdmasoni diktē pasaules kārtību, ir smieklīgi.

 

Kārtību regulē tie, kam ir kāposti. Vai latvija kaut ko regulē? Nē. Vai Krievija kaut ko regulē? Jā (starp citu gazes cenu Latvijā). Redz viņi nogrāva ļoteni ar 300 kakliem uz borta un viņiem par to nekas. Ja latvija ko tādu izdarītu, man pat bail iedomāties...

 

Nāk vēlēšanas. Sudraba politikā ielīda. Opā pēkšņi ziedotāji saradās, kas paši ir pliki kā baznīcas žurkas, bet katrs vidēji pa 15 kilogramiem nometa partijai. Tātad - kas maksā, tas pasūta mūziku.


 

 

Ivaram ir savs skatījums uz to, kam ir jāpārvalda šī valksts. Huļi tie jaunie te iedomājas ! Esat noskatījušies ?

 

Ko tu stāsti ar vienvārsakot :D:D:D

 

Noskatijos abas daļas. Norēcos zils!

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

Var būt, ka daļa sazvēresības teoriju ir radītas tāpēc, lai diskreditētu jebkādu pretīrunāšanu un noliktu kādu ideju. Piemēram - ir problēma - tauta izpārdod nekustamos un mežus un tos mežus pa daudz izcērt. Iedalam tēmu deputatam šortos un tautai stāstam, ka šis te muld kaut ko, paskat, kā viņš izskatās.

Tas pats ar visādiem blakustematiem, kā ņēmās ar to zemeņu kūku par Ls700 laikā, kad aktuālā problēma bija nekustamo burbulis. Vēl visādi tur izteicicni pa reņģēm, bikšu gludināšanu, Lagzdiņa Saeimas loga bildi utt.

-------------------------------------------------

Ko vispār var ietekmēt indivīds 4 gadus starp vēlēšanām, ja tam nepatīk kāds process sabiedrībā? Jau kārtējo reizi matemātikas eksāmens ir diezgan slikti kārtots, prasības sekmīgai atzīmei ir komiskas, sabiedriskas diskusijas ir maz un nekvalitatīvas, visādas tantes stāsta par visādiem alternatīviem radošumiem (kur nevajag neko zināt par fiziku, ķīmiju, matemātiku), valsts medijs taisa pārraides - Gudrs vēl gudrāks un Experiments, kur dalībnieki ir starā par savu nezināšanau un tauta jūtas, ka tai aug gudra jaunatne. Kā pateikt, ka varētu būt labāk un iedot kādus kritērijus zināšanam un prasmēm labticīgajiem jauniešiem un vecākiem.

 

Tā varētu būt informācija - kāds jautājumu un uzdevumu krājumiņš, kuru palasot interesantam būtu iespēja uzzināt, ko viņš zina un ko nezina. Tas viss ārpus oficiālās izglitības sistēmas, kur skolotājam visu laiku jāpieņem visādi kompromisi un tas nevar iet pret vairākumu, kas neko daudz nejēdz un negrib.

Nu un, protams, visur, kur ir tā sauktā brīva sabiedriskā diskusija visu laiku uzturēt reālu atgādinājumu, kas ir un kas nav visādi radošumi un eksaktās zinības. Tad vismaz tiem, kam vajag, būtu jelkāda iespēja apjēgt mediju maldināšanu un iegūt sev vajadzīgu informāciju. Pie tam tas jāatkārto atkal un atkal visādos veidos, citādi tas pazūd.

 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/aptauja-latvija-skolenu-matematikas-zinasanas-vienas-no-zemakajam-eiropa.d?id=35679431

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Protams, tikai jautājums, vai nauda ir tikai tiem saucamajiem žīdmasoniem, kuri arī pasūta mūzika?  Iesākumam pietiek ar n miljonāriem, kas atrodas tepat Latvijā, kuriem ir lielāka motivācija šeit kaut ko koriģēt, jo šeit dzīvo. 

 

Tātad - kas maksā, tas pasūta mūziku.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Var būt, ka daļa sazvēresības teoriju ir radītas tāpēc, lai diskreditētu jebkādu pretīrunāšanu un noliktu kādu ideju. Piemēram - ir problēma - tauta izpārdod nekustamos un mežus un tos mežus pa daudz izcērt. Iedalam tēmu deputatam šortos un tautai stāstam, ka šis te muld kaut ko, paskat, kā viņš izskatās.

 

Šī "deputāta šortos" norādēs savulaik būtu bijis vērts ieklausīties  http://tencinusarunas.wordpress.com/2010/04/03/starp%C2%A0-dzirnakmeniem-%EF%BB%BF-gundars-valdmanis-bruninieka-cina-pret-jauno-slepeno-paktu/  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es te nesen , pie stiprāka dzēriena trauka , diskutēju ar bijušo kursabiedru , kurš visumā ir samērā skeptisks . Kaut kā nonācām pie kopsaucēja , ka mums neiet tik labi kā pie kaimiņiem dēļ tā , ka savlaicīgi "čekas maisus" neatvērām , a viņi atvēra , un tāpēc mums priekšā .

Link to comment
Share on other sites

mēs te laukos konkrētāk-par to ka pašnāvniekiem būtu jāiet uz Saimes namu nevis tiltos jākāpj

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Skaidra lieta, ka chekas maisos tur nekas svariigs vairs buut nevar! Nu attaisiis valjaa un uzzinaas, jaa kaiminju vasilijs tomeer ir bijis stukachs. Ko nu? Vairs nevarees ar vinju shnjabi dzert.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...