Jump to content

dzirdēt OB un ...


mambo
 Share

Recommended Posts

Vispār jau laikam man šajā sakarā interesē tikai jēdziens " ātrs bass"...

un to raksta cilvēks, kas rokās groza to asenes bubinātāju?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    16

  • Darkheart

    14

  • Luke

    18

  • mambo

    34

Top Posters In This Topic

Padjoms

 

 

un to raksta cilvēks, kas rokās groza to asenes bubinātāju?

 

to raksta cilvēks kurš (kas :shok: ) grib apmainīt 6GD2 pret gumijnieku lai paklausītos atšķirību.. 

Link to comment
Share on other sites

AFAIK ir daudz gumijnieku (Kevins varēs ieteikt precīzi, kuri), kas spēs ātro basu nodrošināt. Ne šis. Atšķirību tu , saprotams, dzirdēsi. 6GD2 jau basa nav.

Link to comment
Share on other sites

Padjoms

kas tas īsti ir tāds, tas ātrais bass par zvēru?

un kas tad īsti ir bass... vai infraskaņas bubināšana?.. :sarkasms: ja 6GD2 tā nav?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Padjoms

ātru basu tu var pat nedzirdēt....., varbūt būsi vīlies to dzirdot.....

šeit  Kevins var smalki izskaidrot....

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Ko nozīmē gumijnieks? Skaļruņa diafragma no gumijas vai gumijas surround?

 

Vispār, ja piekasās, bass pats par sevi nevar būt ātrs... tās frekvences nav ātras.

Ja runa ir par skaļruņu spēju ātri reaģēt uz skaņas signālu, tad tāds parametrs kā "gumija" neko neizteiks. Iedod skaļruņa TS parametrus, un tad var skatīties. Mājas audio basinieki pārsvarā ir lēni.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es īsti nesapratu to problēmu, kas izriet no jautājuma par to S90(?) (ja pareizi saprotu) skaļruni. Nu ja gribi pamēģināt, paklausīties, nu dari to! Atļauja te nevienam nav jāprasa. Vai ar S90 skaļruni Tev būs labāki rezultāti? Ehm- tas atkarīgs no tā, ko Tu gribi dabūt un arī no Tavu roku liekuma.

Otrkārt, 6GD-2 bass IR! Pie tam zemāks un dziļāks, par basa ātrumu nerunājot. Ja biedram Torņisam ir interese un vēlēšanās, labprāt varu to nodemonstrēt- ir man mājās uzskates līdzeklis. :) Tiesa gan, S90 sen man vairs nav un arī visticamāk, ka ne kad arī nebūs..

Link to comment
Share on other sites

Padjoms

Torņis- visu cieņu,bet nosukt mani par  "kas" un vēl paziņot,ka 6GD2 nav basa...ahujeķ

 

 

mazliet neadekvaats jo maķenīt...uh

 

 

zemāks un dziļāks tieši tā

...vispār gribās biku jaudu vairāk no tiem paneļiem un kauko jūtu, ka labāk sviest to gumijnieku

galvenā pretenzija-nedomāju,ka šis būs diezko precīzs,jo frekvencēm kam lemts noslāpt gumijā itkā teoretiski tiks pārmestas uz vidu,bet ta jau ir filozofija...jeb filosofija :)

http://www.youtube.com/watch?v=HHa4adt-KSQ


tajā brīdī kad gumijas neelastība murmulim neļauj izdarīt vajadzīgo kustību tad rodās kautkāds troksnis kas nosaukkts par subharmoniku vai kautkā ta un viņa f-līknē apzīmēts ar iekritumu

Link to comment
Share on other sites

75-ZT-4-K ar aatru basu nav nekaada sakara

Dark- nu nepiekasies

Par 6gd2 / zt atshkjiriibaam. Tie ir 2 principiaali savaadaaki skaljrunji. 75zt buus vairaak dzirdams uz ausiim jo buus leenaaks. 6gd2 ir vieglaaks difuzors, liidz ar ko var atspeeleet konkreeto muuzikas gabalu energjiskak, aatraak, ne tik izpluudis. Runaajot par gumijas piekareem --- es neteiktu, ka tas ir kaads kvalitaates etalons. Jaa, krievu laikos razotajiem skaljrunjiem ar piekareem uz taa saucamaas gumijas/ butila baazes bija/ir mazaaks THD basa un midbasa zonaa par modeljiem ar uretaana piekareem vai piesuucinaatiem papiiriem , tas ir fakts , toties taas gumijas piekares jau tika ieviestas lielaakas jaudas/ gaajiena deelj, deelj kam arii difuzors palikaas smagaaks, un liidz ar ko pats skaljrunis vairs ne tik dinamisks/ aatrs.

Runaajot par ekraaniem --- 6gd2 tomeer ir mazaak prasiiigs pret shaadu noformeejumu, resp, vinjiem Qts ir pietiekami augsts, lai zemajaa galaa kritums basa galaa buutu minimaals, turpretim 75Zt tas ir savas 2-3x zemaaks, liidz ar ko taadaa ekraana noformeejumaa, vinjam shaa kaa taa buus nedabisks kritums zemajaa galaa( nenjemot veeraa ekraana izmeerus ) , saliidzinot ar ieprieksheejo exemplaaru, taakaa .... nu .... tas tests vienkārši pats pa sevi ir bezjeedziigs un nav apskates veerts.

 

bet tas fakts, ka taadaa OB variantaa arii taadam 6gd2 uz 1w jaudas THD uz 30Hz vareetu but visi 50%, es nemaz nebriinos. bet par to jau sovakar laikam nerunaajam :p

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Padjoms

tad tas ātrums ir kautkāds tipa frontes stavuma...tipa sinusoīdas/trapecoīdas rādītajs- tehniski nomērāmā sakarā... a uz ausi tipa izplūdis?

Link to comment
Share on other sites

Nu, es saprotu, ka ir cilvēki, kas čurā karstu no 6GD2. Es tak neliedzu jums to prieku. Es vispār esmu kurls un traks, mani nevajag ņemt nopietni. Tomēr uzstāju, ka padjoms un tornis ir "kas". Padomā, kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

kas ir sheit

es ir paarliecinaats AA biedrs ....un ioepuutiėt..   kaut caur faazu invertoru


jaa Curā,tieshaam apmeeraam kaa no 

shi  taa

 es

http://www.garigums.lv/gramatas/es-debesis_un_elle.pdf

 tas ir pzdaec- nav kur pieiesiėties!!!!!!!!

vienkārši .... z-maassssveetki:)

Link to comment
Share on other sites

iisumaa

aatrums tas ir taa, kad tev ir difuzors kursh kustaas noteiktaas svaarstiibaas kas ierakstiita muuzikaa. Attieciigi, aatrs preciizs skaljrunis ( noformeejums ) tev to svaarstiibu centiisies atspeeleet tieshi taa, kaa ir ierakstiits, savukaart suudiigaaks skaljrunis/ noformeejums to skaneejumu padariis leenaaku, uz ausi dzirdamaaku, ar savu nokraasu, jo

1. sliktaaks skaljrunis/ noformeejums peec konkreetaas svaarstiibas beigshanaas neapstaajas savaa vietaa, bet veel kaadu laiku bubina ( peecskanjas ) , kas uz kopeejaa fona rada iespaidu, ka konkretaa kaste/ skaljrunis pat skan skaljaak, pat ja saliidzinot ar aatru skaljruni, SPL uz meeriitaaja palaizhot sinusoiiidu, ir vienaadi . iemesli var buut ljoti dazhaadi -- smags difuzors, mazs magneetspeeks  ....kasteem- forseets ports ar augstu labumu .

2. sliktaaks skaljrunis / noformeejums var radiit papildu kropli. tas var buut gan THD ( harmonisks ) , kaa otraa, taa treshaa harmonika , gan intermodulaacijas , shiis tendences ljoti raksturiigas veco laiku skaljrunjiem, kuri bez sava aatruma un viegluma tomeer skan pa savam , silti, ar nokraasu( gan basa gan midbasa zonaa ) , ar ko piesaista karsta churaataaju uzmaniibu. Runaajot par sho tendenci, 100% ka ir razhotaaji, kas speciaali netiecas uz 0,0X procentiem kautvai otrajaa harmonikaa, jo tad vienkārši zemo galu nevar nu nekaadiigi sadzirdeet. Nu praktiski nedzird cilveeka auss neko zem 50Hz ( veel it iipashi 60dB iimenii vakaraa maajaas diivaanaa seezhot ar istabas chiibaam kaajaas )  .... visas taas zemaakaas frekvences kljuust dzirdamas/ lokalizeejamas  tikai deelj tiem papildu kropljiem ko ienes liidzi skaljrunis.

3. pasiivie filtri, konkreeti induktivitaates spoles basa skaljrunja LPF filtraa . Taas ietekmee dempinga faktoru , respektiivi- pastiprinaataaja speeju kontroleet skaljrunja kustiibu, vienkaarshiem vaardiem izsakoties. 90% leetaa/ videejaa gala akustikaam, kas nopeerkamas veikalaa, basa galaa dempinga faktors NAV augstaaks par 10-15( deelj leetaam spoleem ar augstu Re ) . Tas rada saliidzinoshi nekontroleetu un papluudushu basa sajuutu. Protams, ka sodien varsh maksaa daargi, un ielikt daargaakas spoles iespeejams ka nav lietderiigi ,it iipashi  ja sisteemaa pashi skaljrunji ir stipri viduveejas/ zemas kvalitaates.

 

Visu sho kopaa njemot, mees leetaa gala sisteemaas basu dzirdam ar ausiim kaa papluudushu neizteiksmiigu vai tieshi otraadi uzmaaciigu bubinaashanu, pat 60-70-80dB skaljumaa, kur basu peec buutiibas kopeejaa muuzikaa praktiski vispaar nebuutu jaadzird, tikai kaa vieglu un maigu uzsitienu...

Bet piekriitu, ka subjektiivi tomeer ir patiikami, ka ir mazliet papluudums zemajaa galaa ap 30-40hz, jo savaadaak klausoties muuziku, rodas taa mazuma sajuuta, ka itkaa kautkam tur bija jaaskan, bet ir taads neizteiksmiigs klusums...


Par klausiishanaas baudaam runaajot. Taadam OB kaa likums buutu jaasamazina visas rezonanses probleemas , ko ienes noformeejums. Liidz ar ko arii nelogjiski likt OB taadu skaljruni kursh pats par sevi ir neizteiksmiigs/ leens ( kaa 75zt ) , taapeec arii OB fani pamataa izmanto vai nu seno laiku "RU papiirniekus", vai tie kam vairaak naudas un uzdriiksteeshanaas, kaadu muusdieniigaaku eminences vai taml izstraadaajumu. Tomeer ---> taads aatrs bass tomeer prasa arii kaut mazliet izkoptu klausiishanaas kultuuru un gaumi, jo milzumliela dalja ierakstu var izraadiities vienkārši neklausaami, deelj tam, ka piem paarbuustotaa basa gabalaa to pamattoni deelj aatruma tu iisti nedzirdeesi, bet toties augstaakas harmonikas, kas ierakstaa tam basam liidzi ierakstiitas, buus kaa uz delnas. Attieciigi --- kropliigs neklausaams skaneejums finaalaa. Taapeec es vienmeer esmu uzsveeris, ka OB izveele tomeer ir dziivesveids, nevis pashmeerkjis.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Vintāžas skaļruņiem lielākais pluss priekš open baffliem ir tāds, ka tie padara vienkāršāku dzīvi OB taisītājiem dēļ tā, ka daudziem vintāžas skaļruņiem ir liels labums. No mūsdienu skaļruņiem skaļruni ar augstu Q ir grūti atrast. Pats savos OB esmu iestūķējis basinieku, kam Qts ir ~0.31. Nu un spoles attiecīgi tam virnkē arī sanāca 8.2 un 15mH..

Lai iedzīvinātu basa skaļruni saprātīga lieluma open bafflos bez baffle stepa kompensācijas filtra, imho, Qts tādam basa skaļrunim prasās ap 1. Tādu skaļruni es zinu tikai vienu- to pašu Eminence Alfu, kas, imho, ir paliels s..ds, bet nu, protams, par attiecīgu cenu..

Link to comment
Share on other sites

nu ir jaasaprot , no kaa veidojas tas augstais Qts. Imo - Augsta Fs un zems magneetspeeks, tad attieciigi skaidrs, ka tas skaneejums super aatrs un kvalitatiivs galaa nevar buut. bet manupraat taada skaljrunja izveele prieksh OB jebkuraa gadiijumaa ir kompromiss. vai nu buus kaads skaljrunis ar zemaaku Qts un zemaaku Fs, kritums zemajaa galaa buus lielaaks, un vairaak buus jaakompensee, attieciigi tie kropliishi tpt kaaps uz augshu , nju , slikti gan taa gan taa. tas manupraat ir individuaali tas jaaklausaas, ja runa ir par 1 skaljrunja izmantoshanu. Taadam darkheart piem, kur ir 2x15 normaali skaljrunji katraa pusee , ar zemaa gala tiiriibu nevajadzetu buut probleemaam.

Link to comment
Share on other sites

Jā, lielākai daļai ir arī paaugsts Fs, bet nu augsta Qts cēlonis, imho, visbiežāk ir cietāka piekare un arī cietāka centrējošā šaiba (citreiz arī cietāks difuzors) nevis zems magnētspēks.


Nu aizkadrā iekš skaipa mēs nu pat kā ar Kevinu izstrīdējāmies par to, kam ir lielāka ietekme uz rezultējošo skaļruņa labumu- elektriskajam labuma Qes vai mehāniskajam Qms. Skaidrs, ka tie visi ir saistīti.. Man nācās piekrist, ka, zinot to, ka dotajam skaļrunim 6GD-2 ir viegla piekare, kas liek pieņemt, ka tam skaļrunim varētu būt salīzinoši mazs Bl.. 

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

staasts bija par to, ka nevar jau vienu parametru iznjemt no konteksta. Muusdieniigiem skaljrunjiem Qts nosaka lielais magneetspeeks, taapeec piem taadam eminences Deltalite Qts ir 2x zemaaks nekaa vecajiem RFT utml briinumiem, bet vecajiem skajrunjiem ar zemu magneetspeeku Qts vairaak iespaido, kaa tu teici---cietaaka piekare--> augstaks Fs utt.... taa bija taateema par Qts 0,4 vai 0,8-1 . Pirmajaa gadiijumaa var atljauties un vajag lietot kompensaaciju lai dabuutu zemo galu augshaa. Otrajaa gadiijumaa kompenseet varbuut arii nevajag bet skaneejums buus taads iipatneejaaks / siltaaks/ vintaazhistaaks. Kas nu kuram labaak patiik ---> diezgan subjektiivs jautaajums .

Link to comment
Share on other sites

skaļrunis ar iekari kura tiek elektriski, -troniski bremzēta nav vēl izgudrots?

Link to comment
Share on other sites

ko jūs varētu teikt par OB basinieka stiprināšanu pie dēļa-no kuras puses skrūvēt t.i. skaļruni ar priekšpusi pie dēļa vai sēdināt iekšā? netā redzami abi varianti bet kā pareizāk? ja skrūvē plātnei no mugurpuses kā tas ir visos rādžiņos skaņa ļoti atšķiras-bass stiprinās-veidojas kauč kas līdzģs u-frame

Link to comment
Share on other sites

protams ka no priekshpuses. nekaadu aizmugures skruuveeshanu.

Link to comment
Share on other sites

man shitais uz 6GD2 skan daudz labaak.....vispaar ...es veeljoprojaam pipelee,  bet prieks par kustiibu

Link to comment
Share on other sites

šitais ''echo'' man te bez visādiem bafliem skan kā no debesīm

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Taadam darkheart piem, kur ir 2x15 normaali skaljrunji katraa pusee , ar zemaa gala tiiriibu nevajadzetu buut probleemaam.

Šovakar tieši kaitināju kaimiņus, pārbaudot, cik skaļi varu uzgriezt, līdz parādās jūtami kropļojumi. Diemžēl tīro skanējumu ierobežo telpā esošie priekšmeti un it īpaši reģipša griesti un sienas, kuru metāla konstrukcijas pie liela skaļuma nejauki vibrē. Taču no skaļruņiem manā sistēmā vājākais posms ir 12colnieki, kas šobrīd darbojas no 110hz līdz 500hz un pie skaļas mūzikas vibrē kā traki, kas droši vien skaidrojams ar to, ka šis diapazons mūzikā parasti ir visnoslogotākais. Ja es ikdienā tik skaļi klausītos, tad tur prasītos vēl viens 12nieks. Varu tikai iedomāties, kas notiktu ar LX521 vai NaO Note II RS 8colniekiem pie šāda skaļuma.

Link to comment
Share on other sites

normundss

 

 

Varu tikai iedomāties, kas notiktu ar LX521 vai NaO Note II RS 8colniekiem pie šāda skaļuma.

Tipiska muzona gadījumā ir pamatotas aizdomas, ka LX521 gadījumā pirmie atdurtos basinieki.  Ar visu "niecīgo" 56mm Xmax.

Link to comment
Share on other sites

 

 

56mm Xmax

vispaar jau xmax tam skaljrunim ir 14mm , tie 56 ir mehaaniski iespeejamais gaajiens no liidz( kas praktiski nekad neizpildaas ) . bet, te jau runa nav par gaajienu. tiem skaljrunjiem jau saliidzinoshi nedaudz jaudas un nebuut ne augsta juutiiba

Dark - par to vibreeshanu es iisti nesapratu kaa taa vibraacija izpauzhaas. Grozs rezonee ? Jeb vienkārši panelis uz kura uzmonteets ir paaraak viegls

Link to comment
Share on other sites

normundss

 

 

vispaar jau xmax tam skaljrunim ir 14mm

Taisnība gan, jālasa uzmanīgāk ražotāju datašīti.

 

 

 

tie 56 ir mehaaniski iespeejamais gaajiens no liidz( kas praktiski nekad neizpildaas )

Zema Qts subi OB noformējumā prasa diezgan pamatīgu līmeņa korekciju krossoverā. Materiālā ar elektroniskiem basiem gājiens izpildās ka vai nu, kas arī ir ierobežojošais faktors (trešais pēc kaimiņiem un glāžu plaukta). Bet kā jau te iepriekš minēts, OB diez vai būtu optimālā izvēle, ja gribas kārtīgi kalbasīt.

 

 

 

pie šāda skaļuma

Vispār būtu lietderīgi kaut kā kvantitatīvāk definēt TO skaļumu, reģipša konstrukciju kvalitāte un kaimiņu tolerances robežas ir dikti relatīvi atskaites punkti. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

panelis uz kura uzmonteets ir paaraak viegls

30mm finiera kasti un ar špiļkām pie akmens plates pieskrūvēt

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Ja es ikdienā tik skaļi klausītos, tad tur prasītos vēl viens 12nieks.

 

Man kā citiem biedriem rodas jautājums, cik dB, tad bija ? Kaut ar elementāru spl mērītāju ? 

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Tipiska muzona gadījumā ir pamatotas aizdomas, ka LX521 gadījumā pirmie atdurtos basinieki.

Tīri tehniski var jau būt, bet uz ausi kompresija un dinamikas zudums, manuprāt, vispirms būtu manāms 8colniekam.

 

 

 

Dark - par to vibreeshanu es iisti nesapratu kaa taa vibraacija izpauzhaas. Grozs rezonee ? Jeb vienkārši panelis uz kura uzmonteets ir paaraak viegls

Ne viens, ne otrs. Laikam ne tā izteicos. Runa ir par skaļruņa membrānas vibrēšanu, kurai pieliekot roku dažu centimetru attālumā ļoti spēcīgi jūtamas gaisa svārstības dažādās frekvencēs. Subjektīvi liekas, ka šis skaļrunis ir noslogots visvairāk, lai arī pēc rūpīgākas papētīšanas izskatās, ka tas nepārsniedz pat pusi no sava Xmax (+-4mm).

 

Labi, pamērīju ar REW softu un ECM8000 mikrofonu skaļumu klausīšanās punktā, kas pašlaik ir 3m no skandām ~25m2 telpā. Secinājumi:

  • parastais klausīšanās līmenis man ir līdz 75db;
  • kad gribas skaļāk, tad tie var būt ~85db, kas man subjektīvi liekas skaļi;
  • virs 85db sāk vibrēt reģipša konstrukcijas, bet dzirdēt to var, ja nofiltrē visu virs 500hz;
  • ap 90db reģipša un citu istabā esošo priekšmetu vibrācijas skan cauri mūzikai;
  • pie 95db gribas sargāt ausis.

Maksimālais līmenis, ko pārbaudīju, bija 100db. Maksimālais pīķa līmenis, klausoties dažādu mūziku bija līdz +14db.

 

Te salīdzinājumam var aplūkot tabuliņu: http://www.abelard.org/hear/hear.php#how-loud

Link to comment
Share on other sites

 

 

kad gribas skaļāk, tad tie var būt ~85db, kas man subjektīvi liekas skaļi; virs 85db sāk vibrēt reģipša konstrukcijas, bet dzirdēt to var, ja nofiltrē visu virs 500hz; ap 90db reģipša un citu istabā esošo priekšmetu vibrācijas skan cauri mūzikai; pie 95db gribas sargāt ausis.

 

tas tak nav nekaads skaljums, tur tak paaris knapi wati vien ir ......

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Acīmredzot, man vairāk arī nevajag, vismaz ne pašreizējā dzīvoklī.

Link to comment
Share on other sites

+  cik tupas tumbas..man arī +- tie paši db. esmu mērījis izejā ap 0.5-1w pie 92 db tumbām.

Link to comment
Share on other sites

tev jau ir standarta tumbas , oskar. bet tajaa OB gadiijumaa jau sanaak taa, ja darks savu midb krossee pie 100Hz , nju tur jau nav tikai kritums zemajaa deelj zema Qts , bet gan papildu akustisks iissavienojums arii deelj maza/ nekaada ekraana izmeeriem . tpc jau arii ir taa sajuuta, ka skaljrunim ir stress --- nu kaa tad lai nebuutu ???

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Es nezinu, par kādām tieši tumbām Oskara gadījumā ir runa, taču nav tā, ka OB gadījumā salīdzinot ar standarta tumbām vienmēr slodze būs lielāka. Viens un tas pats skaļrunis, protams, OB noformējumā būs daudz noslogotāks, bet ne jau salīdzinājumā ar jebkurām standarta tumbām. Ir jārēķinās ar to, ka OB vajadzēs lielāku skaļruņa laukumu un/vai xmax. Ja tas tiek ievērots, tad OB arī basa galā var pārspēt standarta tumbas, kurās parasti tiek izmantoti maza izmēra un zemas jutības mazjaudīgi mājas hi-fi skaļruņi. Šaubos, vai pie augsta SPL, piemēram, 6,5" mājas skaļrunis kastē darbotos ar mazāku kropļu līmeni, nekā ekvalaizēts kvalitatīvs 12" pro skaļrunis OB. Protams, lai OB noformējumā iegūtu apmēram to pašu, ko dod tāds pats 12" skaļrunis kastē, būs vajadzīgi vairāki šādi skaļruņi.

 

Gandrīz ikviens, kas paskatās uz manu skandu izmēriem, nodomā, ka klausos ĻOTI skaļi, kaut gan galvenais šo izmēru mērķis ir nodrošināt tīru skanējumu klausīšanās režīmos, kas iekļaujas dzirdi nebojājošos līmeņos, un papildus ieguvums - lielāks skaļruņa laukums, kas labāk cīnās ar telpas ietekmi.

 

Pēc rūpīgākas apskates, tas mans 12colnieks pie ~95db kustas salīdzinoši normāli - līdz kādi 2mm uz katru pusi, kas ir puse no xmax. Ja salīdzinājumam paņemam to pašu LX521 izmantoto skaļruni ar tādu pašu Xmax un ar gandrīz tādu pašu Qts, bet ar daudz mazāku skaļruņa laukumu, jutību un jaudu, tad pieņemu, ka pie tāda paša skaņas līmeņa tas 8colnieks jau būtu ārpus xmax robežām.

 

Bet viss augstāk rakstītais nemaina to, kādam SPL dodam priekšroku. :) Pieņemu, ka Kevins klausās daudzreiz skaļāk. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

.....vispaar ...es veeljoprojaam pipelee, bet prieks par kustiibu

es arī tāpat )

alfa15 + kaut kas līdzīgs visaton no šķūnīša

jūtu ka vairumu mūzikas ar OB var nospēlēt bet vai tie tiek galā ar orķestra gabaliem? žužinošās mūzikas kur instrumenti neizceļas

Link to comment
Share on other sites

 

 

es arī tāpat ) alfa15 + kaut kas līdzīgs visaton no šķūnīša jūtu ka vairumu mūzikas ar OB var nospēlēt bet vai tie tiek galā ar orķestra gabaliem?

 

Jpt, kas tas pa skaļruni tāds "OB", kurš kaut ko spēlē? OB NAV ne ko jāspēlē! OB ir akustiskais noformējums! Tik daudz vajadzētu iemācīties saprast! Jautāt vajadzēja vai tas Tavs s..da skaļrunis tiek galā ar orķestra gabaliem. Lai kāds to varētu pateikt, vajadzētu vismaz pateikt, kas tas ir par skaļruņa modeli.

Link to comment
Share on other sites

noformējums var būt arī tāds-zem ūdens iebāzsts

no noformējuma nekas nemainās?

Link to comment
Share on other sites

Mainās gan. Pamēģini aiztaisīt vāku un paraut kloķi. Skaņa stipri mainīsies.

 

P.S. Sūdzēšos.........

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Cilvēk, kā Tevi tur, man negribas palikt rupjam, bet ar Tavu izpratni un sajēgu, lielākais ko no Tevis var gaidīt- kaut nu Tu mācētu nopirkt veikalā prastākās tumbas un tās pareizi pieslēKt pie pastiprinātāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...