Jump to content

Meklēju administratora haltūru


stach
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Sakarā ar vēlmi pastrādāt pa vakariem meklēju kādu haltūru.

 

Esmu datortīkla administrators ar 7 gadu pieredzi.

 

Pārzinu:

  • MS server 2003/2008/2012, AD, DNS, DHCP, File server, utt. (ir sertifikāts 70-410 Installing and Configuring Windows Server 2012)
  • MS Hyper-v
  • MS Windows xp/7/8
  • Kā arī varu izveidot lielisku Mail-serveri (http://www.iredmail.org/) iesaku visiem. Uz doto brīdi man uz šī servera ir 8 domēni un ap 250 pastkastītes, dienā ir 3 GB ienākošo datu un 4 GB izejošo. 
  • Varu sakonfigurēt Kaspersky antivīrusa serveri.

 

Un visādas datortīkla lietas:

  • Mikrotik Routeri/ WiFi
  • Spiceworks - datortīkla pārraudzības rīks(http://www.spiceworks.com/).
  • Vadus arī protu izvilkt(bet ar to nenodarbojos).
  • Varu izveidot mājas vai uzņēmuma nelielu datortīklu, tai skaitā ar WiFi, kurš strādās un neraustīsies.

 

Zinu vēl daudz un dažādu lietu, bet slinkums rakstīt.

Labots - Mežavecis
Tomēr haltūra ir admins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    8

  • binary

    13

  • meeris

    12

  • PCMANS

    16

Tomijs123

Offtofiks

 

 

 

Zinu vēl daudz un dažādu lietu, bet slinkums rakstīt.
 

 

Interesanta attieksme meklējot haltūru.

Link to comment
Share on other sites

constrig
Zinu vēl daudz un dažādu lietu, bet slinkums rakstīt.

 

Vienu lietu gan, no daudz dažādām, nezini, par kuru arī nebija slinkums uzrakstīt!

"Perfekta" pašreklāma!

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl vajadzētu pieminēt, ko tu gribi vispār darīt :) Ir arī administratori, kas māk programmēt un darīt visādas citādas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Ir arī admini, kas māk zāli pļaut, kokus gāzt, betonu maisīt utt.

Un rozetē nulli iezemēt ar ... 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man vajag WD TV Live 1. paaudzei smuki iedarbināt šāres lasīšanu. Shēma sekojoša:

 

PC --> Wifi --> rūteris --> vads --> WD TV

 

Citreiz uzlasās šāre, citreiz nelasās šāre. IP iekštīklā fiksētas.

 

Helpzzzzz!

Link to comment
Share on other sites

Vienkāršāk nav atrast darbu, kur labāk maksā, lai nav jāhaltūrē pa vakariem?

Adminiem vakances pilns internets, atliek tikai izvēlēties.

Labots - meeris
Link to comment
Share on other sites

http://www.cvor.lv/jaunumi/it-algas_latvija/

 

Sistēmu administrators:

Atalgojuma līmenis ir tiešā veidā atkarīgs no apkalpojamo un uzturamo serveru un tehnoloģiju komplicētības un apjomiem.

Jaunākie speciālisti ar darba pieredzi līdz 1 gadam: Ls 500 – 800

Speciālisti ar 1- 5 gadu pieredzi: Ls 800 – 1500

Profesionāļi ar 5 un vairāk gadu pieredzi (darbs ar lielām sistāmām, datu glabātuvēm): Ls 1000 – 1700

 

Ja vēl kantoris apmaksā virsstundas dubultā, tad kāda jēga vispār vēl meklēt kautkādas haltūras? Pareizinam stundas likmi ar 2 un saprotam, ka nojāties visu vakaru tīrot vīrusus vai pārinstalējot sistēmas, backupot bildes un pronu pie radu drauga vai paziņām vairs galīgi nav saistoši. Un vēl beigās pie 50nieka ierubīšanas, tevi ieceļ ebreja kārtā.

Cita runa ir par kādiem advancētākiem darbiem, kur likmes ir simtos par stundu, bet tādus reti kad uztic adminiem freelanceriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

constrig

 

 

lai sevi perfekti sareklamētu

 

Tagad zināsi ko var un ko nevar par sevi sacīt! Pirmais priekštats par cilvēku ir noteicošais, pat šeit!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Adminiem vakances pilns internets, atliek tikai izvēlēties

 

un uzņemties dresēta mērkaķa lomu par 400 eur uz rokas (un tad vēl nav teikts, ka nepaņem vasju, kurš nomet vēl 50 eur no savas cenas) :mrgreen:

 

Nezinu, vai kas ir mainījies pēdējā pusotra gada laikā, taču, kad meklēju darbu, prasības bija tik uzpūstas, ka brīžiem intervijās gribējās pajautāt - a putna pienu gadījumā negribi? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienkāršāk nav atrast darbu, kur labāk maksā, lai nav jāhaltūrē pa vakariem?

Varbūt arī ir vienkāršāk, bet ja ir izbaudīta brīvības garša, nu ļoti negribas atgriezties pie verga, (oj, pārteicos - algota darbinieka) režīma - 9.00 - 18.00 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaunākie speciālisti ar darba pieredzi līdz 1 gadam: Ls 500 – 800 Speciālisti ar 1- 5 gadu pieredzi: Ls 800 – 1500 Profesionāļi ar 5 un vairāk gadu pieredzi (darbs ar lielām sistāmām, datu glabātuvēm): Ls 1000 – 1700

 

Nezinu kur maksā šādas algas, taču provincē - pat tikai 60 km no Rīgas, par šādiem cipariem tik varam pasapņot. Arī strādāju par sisadminu palielā LV uzņēmumā  jau vairāk kā 5 gadus un alga knapi sasniedz 350 Eur mēnesī (tas ir ar visu "aploksni").  Ikdienā apkalpoju un uzturu 2 Win2003 servukus un virs 50 lietotāju kompjus, tīklus un visu kas ar to saistīts. IT jomā gan man grādu nav, taču RTU esmu beidzis un grāds ir citā profesijā. Gribi, negribi, bet nākas rauties pa haltūrām - pa vakariem būvniecībā, pa brīvdienām, ja gadās kāds pasūtījums, tad tajā jomā kurā ir tas RTU grāds... Ja kāds var piedāvāt darbu kaut vai tajā pašā Rīgā par šiem kas minēti teksta augšpusē, tad rakstat PM. Jūtu, ka jau pamazām sāku "izdegt" šādā režīmā strādojot jau gadiem ilgi.... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kā arī varu izveidot lielisku Mail-serveri (http://www.iredmail.org/) iesaku visiem.

Hmm... Pārlūkprogramma Google Chrome nevarēja izveidot savienojumu ar vietni www.iredmail.org

 

Autoram iesaku piesēst ClearOS un Zentyal, lai saprastu, kādam ir jābūt +- pasta serverim - es diez vai savam kantorim atļautu skapī uzstādīt Win serveri un izrakstīt pavadzīmi par trakā indieša programmatūru.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
strādāju par sisadminu palielā LV uzņēmumā  jau vairāk kā 5 gadus un alga knapi sasniedz 350 Eur mēnesī  [..]  Ikdienā apkalpoju un uzturu 2 Win2003 servukus un virs 50 lietotāju kompjus, tīklus un visu kas ar to saistīts

Tu smejies? Tevi vienkārši brutāli ekspluatē kā melno vergu. Es paralēli augstskolai jauns gurķis Jelgavā piestrādāju par adminu kantorī ar 60 kārbām un diviem 2k3 serveriem, un alga bija 650Ls pēc nodokļiem + piemaksas, un tas jau bija krīzes plaukumā, kad algas bija tikko apgrieztas uz pusi tajā kantorī, un iepriekšējais admins notinies uz Rīgu. 

 

Es vispār godīgi sakot h*jeju, kā vispār cilvēks ar jebkādām iemaņām virs sētnieka līmeņa spēj strādāt par 350 Eur. Kaksimas krāvējs saņem vairāk. Tas ir vienkārši pretstatā jebkādai loģikai - mans vienīgais minējums, ka cilvēks varbūt ir pilnīgi nespējīgs sevi parādīt, kā rezultātā visi domā, ka viņš ir slims cilvēks, bet tad viņš tak netiktu par adminu, vai ne..?  :SOH:

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Autoram iesaku piesēst ClearOS un Zentyal, lai saprastu, kādam ir jābūt +- pasta serverim - es diez vai savam kantorim atļautu skapī uzstādīt Win serveri un izrakstīt pavadzīmi par trakā indieša programmatūru.

 

Kāds tu gurs esi, tikai kur tu atradi Win serveri un indieša programmatūru???

 

Iredmail i projekts, kas palīdz izveidot mail serveri, kas sastāv no:

Postfix

Dovecot

MySQL

Amavis

ClamAV

SpamAssassin

 

Nu un protams tas viss tiek uzstādīts uz linux, manā gadījumā CentOS. Šim serverim es varu sakonfigurēt visu, kas man nepieciešams un pārskatīt jebkuru konfigurācijas rindu. Un nevienam neko maksāt nevajag, ja ir galva uz pleciem un proti pats visu sakonfigurēt.

KO es gribētu darīt:

  1. es varētu mazam kantorim sakonfigurēt iekšējo tīklu, file serveri un sainstalēt datorus.
  2. es varētu ieviest uzņēmumā Hyper-v virtualizāciju(ja kāds nezin, tas ir, kad uz viena fiziska servera servera griežas vairāki virtuāli serveri, kuri savā starpā nav saistīti).
  3. es varētu vienkārš saremontēt kādu datoru.
  4. es varētu veikt nelielā uzņēmumā programmatūras licenču auditu.
  5. es varu rakt un varu nerakt.
  6. es drusciņ orientējos WiFi lietās, piemēram, kā noliktavai izveidot vienmērīgu WiFi pārklājumu.
  7. es protu saskrūvēt skapi.
  8. un vispār man rokas aug no pareizas vietas! :)
Labots - stach
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Arī strādāju par sisadminu palielā LV uzņēmumā  jau vairāk kā 5 gadus un alga knapi sasniedz 350 Eur mēnesī

Bāc, kā es gribētu zināt tās firmeles nosaukumu, kas šitik dāsni atalgo savus darbiniekus...

Bet, ja nopietni, ir arī fakts, ka ja atradīsies muļķi, kas vēlēsies strādāt par tādām kapeikām, tad būs gudrie, kas to izmantos.

Iesaku atrast normālu darbu un tad cienīto bosu pasūtīt slaidākajā stilā uz tālāko gaiteņa galu. 


 

 

Kāds tu gurs esi, tikai kur tu atradi Win serveri un indieša programmatūru???

Win serveris arī ir tā indieša programmatūra, jo tagad Microcrap galvgalī ir Satja Nadela - mazliet traks indietis.

 

 

 

Iredmail i projekts, kas palīdz izveidot mail serveri, kas sastāv no:

Lielisks projekts, kam uz to brīdi pat mājaslapa nebija pieejama, kā jau minēju. Es izmantoju vai nu gatavu risinājumu vai apt-get, bet tas jau laikam gaumes jautājums.

 

 

 

es varētu ieviest uzņēmumā Hyper-v virtualizāciju(ja kāds nezin, tas ir, kad uz viena fiziska servera servera griežas vairāki virtuāli serveri, kuri savā starpā nav saistīti).

Lai esmu lameris, ja šis te nav Microsoft produkts...  Un nevajag uzreiz sākt ar "kāds tu gudrs esi" - neesam familiāri.

Ir brīnišķīga iespēja palasīt par šī brīnišķā produkta spēcīgajām pusēm turpat vikipēdijā:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hyper-V#Limitations

Link to comment
Share on other sites

Nu admins (sakarīgs) un 350 EUR alga tas kaut kā neiet kopā.... 

350 EUR alga - nu nez kas tas ir - pa tādu ciparu pat bomzis lāpstu nekustinās. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es varu rakt un varu nerakt.

O, man kā reiz prātā ir doma, ka vajadzētu dārzu paplašināt - smuki pārnest velēnu 50-70m² platībā, pēcāk to platību lāpstas dziļumā uzirdināt un attīrīt no visām saknēm… Pašam šobrīd drusku bail to darīt - pirms 2 nedēļām pēc ~20m² attīrīšanas iedzīvojos daļējā paralīzē (par laimi - pārejošā) :D

 

es drusciņ orientējos WiFi lietās, piemēram, kā noliktavai izveidot vienmērīgu WiFi pārklājumu.

Ja tu wifi lietās orientējies tikai drusciņ, tad kā vari solīt vienmērīgu un stabilu wifi, "kurš strādās un neraustīsies"? Pieņemot, ka pasūtītājam ir savi dzelži un kaut kādas nebūt prasības (e.g., lai būtu pieejamas gan 2.4GHz, gan 5.8GHz joslas). Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Neaizmirstam par darba stundas likmi. Biedri, iespējams, runā par pilno/nepilno(outsource) slodzi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

350 EUR alga - nu nez kas tas ir - pa tādu ciparu pat bomzis lāpstu nekustinās. 

 

Treknie gadi atgriezušies? 

Link to comment
Share on other sites

Kādi tur treknie gadi - ar šādu algu galvaspilsētā nepietiek pat dzīvoklim /komunālajiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nu admins (sakarīgs) un 350 EUR alga tas kaut kā neiet kopā....

 

Man jau šķiet, ka ja nebūtu sakarīgs, tad 5 gadus amatā nenoturētos, vai Tev tā neliekas? Problēmas ar datoriem šo gadu laikā ir bijušas daudz un dažādas, visu esmu atrisinājis.... Vienīgi, ka man nav izglītību apliecinošu "papīru" IT jomā, taču ir paliela pieredze kā jau minēju. Pirmo reizi pie datora piesēdos jau tālajā 1995.gadā, bet 98.jau patstāvīgi liku uz kārbā logus. Sāku ar Win95 un nujau win8, Win2003 un citus. Arī Ubuntu likts. Tāpat tiek pildīti dažādu marku lazernieku kārtridži un viss cits darīts.

 

To Bruketajs

 

Bāc, kā es gribētu zināt tās firmeles nosaukumu, kas šitik dāsni atalgo savus darbiniekus...

 

Diemžēl firmas nosaukumu publiski nevaru izpaust, kā jau minēju tad paliels uzņēmums ar filiālēm gandrīz pa pusi Latvijas...

 

 

 

Es vispār godīgi sakot h*jeju, kā vispār cilvēks ar jebkādām iemaņām virs sētnieka līmeņa spēj strādāt par 350 Eur. Kaksimas krāvējs saņem vairāk. Tas ir vienkārši pretstatā jebkādai loģikai - mans vienīgais minējums, ka cilvēks varbūt ir pilnīgi nespējīgs sevi parādīt, kā rezultātā visi domā, ka viņš ir slims cilvēks, bet tad viņš tak netiktu par adminu, vai ne..? 

 

Parādīt jau spējīgs, jo prasīju lai piemet pie algas, jo tomēr tas ir pilna laika darbs, bet šefs negrib ne dzirdēt, tikai štuko apmēram tā: ja esi gatavs izveidot ineta veici, tad kaut ko piemetīšu pie algas. Kā jau var noprast, tad tas ir ar tirdzniecību saistīts uzņēmums. Ir viena svarīga lieta, kas liek cilvēkiem turēties pie tamlīdzīgiem uzņēmumiem - tie ir esoši mazi bērni. Kad uzrodas šie, tad jebkurš domā mazliet savādāk kā tad kamēr esi viens kā putns debesīs....Tad kā prioritāte darba izvēlei parodas aspekts, kaut nelieli, bet stabili ikmēneša ienākumi. Protams, mani reālie ienākumi mēnesī parasti ir lielāki par šiem 350 Eur, jo nievienu haltūru garām nelaižu. ;)  Tagad bērni paagušies un sāku domāt tālāk - tas ir pamest mazpilsētu un mesties atpakaļ Rīgā kur tomēr iespējas krietni plašākas kā laukos... 

Labots - PCMANS
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man jau šķiet, ka ja nebūtu sakarīgs, tad 5 gadus amatā nenoturētos, vai Tev tā neliekas?

 

 

(..), bet šefs negrib ne dzirdēt, tikai štuko apmēram tā: ja esi gatavs izveidot ineta veici, tad kaut ko piemetīšu pie algas.

Un ko mēs no tā secinām? Tikai un vienīgi to, ka šefs ļoti labprāt izmantoja lēto darba spēku. Piedod, bet par tevi kā par sakarīgu adminu šīs frāzes it nemaz neliecina. Būtu sakarīgs admins pie kaut cik sakarīga šefa, tad ne vien alga būtu jau pašā sākumā lielāka, bet arī pielikumu nebūtu jālūdzas vai vismaz nesaņemtu atteikumu pēc tam, kad atsakies pildīt webdeva pienākumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko mēs no tā secinām? Tikai un vienīgi to, ka šefs ļoti labprāt izmantoja lēto darba spēku. Piedod, bet par tevi kā par sakarīgu adminu šīs frāzes it nemaz neliecina. Būtu sakarīgs admins pie kaut cik sakarīga šefa, tad ne vien alga būtu jau pašā sākumā lielāka, bet arī pielikumu nebūtu jālūdzas vai vismaz nesaņemtu atteikumu pēc tam, kad atsakies pildīt webdeva pienākumus.

 

Ja jau neliecina, tad jau jāsāk domāt par to, kas tad Tavā izpratnē ir tas "sakarīgais" admins? Vari definēt? Par to, ka šefs izmanto un cenšas maksāt maksimāli maz, par to piekrītu. Bet tādi jau ir vairums uzņēmēju Latvijas nabagzemē....

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Diemžēl firmas nosaukumu publiski nevaru izpaust, kā jau minēju tad paliels uzņēmums ar filiālēm gandrīz pa pusi Latvijas...

Mana replika bija vairāk retoriska - esmu daudz tādu šaraškinu kantoru pieredzējis, un vēlvienu uzzināt vairs nav azarta...

 

Nopieni sakot, ja ir zināšanas un apņēmība, vajag lēnām un klusi izzināt tuvākos piedāvājumus, atrast sev piemērotāko, aprunāties, pieņemt un tikai tad doties pie esošā šefa uz atvadu kūku un kafiju. Ja jau reiz algas paaugstinājums ir aprunāts un noraudīts.

350€ ir ņirgāšanās un bērna audzināšana nav iemesls izbaudīt šādu te algu - tieši otrādi, man kā bezbērnu slaistam liekas, ka audzinot sīci, vajag mazliet vairāk naudu ķešā.

Vēl kā variants, saņemot šādu algu ir reāls darbs 1-2 dienas nedēļā, lai apdarītu svarīgās lietas un pārējo laiku var darīt ko papildus.

Katrā gadījumā, neko nemēģiju ieteikt un pārliecinā - tikai uzvedināt uz pārdomām. 


 

 

Pilniigi pareizi, UBUNTU APEEDIIS WINDOWS !!!111oneoneone 

Uj, tas jau izklausījās kaut kā sektantiski...

Bet ja nopietni, nav tur par ko fanot tajā Ubuntā... linux kā jau linux...  

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

PCMANS, sakarīgs vai nē, to var novērtēt pēc zināšanām, prasmēm, attieksmes pret darbu un pret dzīvi. Ja ar šīm lietām viss ir kārtībā (arī ar pēdējo - attieksmi pret dzīvi), tad parasti arī alga par pilnu(!) slodzi tomēr ir augstāka. Rauties 8+ stundas pamatdarbā, par to saņemt €350, un papildus nelaist garām nevienu haltūru, priecājoties, ka beigās tomēr salasās drusku lielāka summa - nu tas nav nopietni…

Es, protams, nezinu darba specifiku - var jau būt, ka lielajā mega uzņēmumā ar filiālēm pa pusi Latvijas reāli tiek apkalpoti tikai vienas filiāles 5 datori un 1 printeris, kā arī darbam var veltīt, kā Bruketajs teica, 2 dienas nedēļā, savukārt pārējo "darba laiku" veltīt haltūrām - nu ja tā, tad OK… Lai gan, spriežot pēc frāzes par interneta veikalu, izklausās maz ticams scenārijs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

350€ ir ņirgāšanās un bērna audzināšana nav iemesls izbaudīt šādu te algu - tieši otrādi, man kā bezbērnu slaistam liekas, ka audzinot sīci, vajag mazliet vairāk naudu ķešā. Vēl kā variants, saņemot šādu algu ir reāls darbs 1-2 dienas nedēļā, lai apdarītu svarīgās lietas un pārējo laiku var darīt ko papildus.

 

Rakstīju jau, ka ir man haltūras un diezgan pastāvīgas. Arī sieva raujas kā traka pa darbiem un nauda beigās salasās kaut cik jēdzīga. Vienīgi stāsts par to, ka sādā režīmā strādājot tiešām esi noskrējies kā vergs un tas cilvēku nodzen. Bet tāda ir Latvijas patreizējā realitāte. Kā domājat - kāpēc gan tik daudz aizbraukušo no valsts???

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā domājat - kāpēc gan tik daudz aizbraukušo no valsts???

Tāpēc, ka slinki un/vai nemākulīgi :D Viena no lielākajām cilvēku problēmām, ja ne pati lielākā - apņemšanās trūkums, nespēja realizēt idejas, bailes un neticēšana savām spējām. Aizbraukt daudziem šķiet daudz vieglāk.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
PCMANS

Neviens jau nesauc par muļķi, bet iesaka neizniekot savu dzīvi. Savulaik strādāju vienā kantorī pa kādiem 200Ls algu administrējot vairākas kastes un darot vēl 100 lietas + daudz haltūrējot. Pēc dažiem gadiem secināju, ka brīvā laika nav, stabilas algas arī nav un iespējas apgreidoties šādā scenārijā ir apaļa nulle. Manā gadījumā nebija ne iepriekšējās pieredzes, ne augstākās izglītības. Šefs pateica, ka var maksāt tik cik var maksāt. Ir kantori, kur joprojām IT lietas tiek ļoti zemi novērtētas un acīmredzot nav precedentu, ka bez IT cilvēka visa uzņēmuma darbība apstājas. 

 

Šitā bilde labi ilustrē situāciju

wheel-barrel1.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

tiek apkalpoti tikai vienas filiāles 5 datori un 1 printeris, kā arī darbam var veltīt, kā Bruketajs teica, 2 dienas nedēļā,

 

Nē, esmu 1 admins kas pārvalda visas filiāles un patreiz online ir 34 datori, 2 serveri un 19 dažādi printeri kurus monitorēju un ja ar kādu no šīm kastēm gadīsies kāda šaize, tad man sekos zvans.

Link to comment
Share on other sites

strādāju par sisadminu palielā LV uzņēmumā  jau vairāk kā 5 gadus un alga knapi sasniedz 350 Eur mēnesī

 

 

Nū vecīt, ti papal, bet nu labāk vēlu laboties kā nekad. 

350 Euro Rimi kasiere pelna. //man ir smutna aizdoma, ka drusku vairāk. 

 

Pilns workinday ir sludinājumiem sisadminiem/techsuportiem, uzmet CV, pastaigā pa intervijām un paskaties kādu ciparus tur piedāvā. Zem 500 tai lietai nevajadzētu grozīties. 

 

p.s. Drusku, neticās, ka tā var būt, moš Tu troļļo mūs te. :D

p.s.s. Tie, kas strādā IT uzņēmumos ar konstantu darbinieku trūkumu moš jau Tev PMus met, kā nekā viņiem tur prēmijas par katru darbinieku, kas pārbaudes laiku iztur. //Accenture, Tieto, u.tml. 

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

 

 

p.s. Drusku, neticās, ka tā var būt, moš Tu troļļo mūs te.

 

Kādēļ gan man būtu jātroļļo? Tak rakstīju, ka tāda alga tiek maksāta neRīgā. Tas nav izdomāts cipars, par nožēlu....

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Viena no lielākajām cilvēku problēmām, ja ne pati lielākā - apņemšanās trūkums, nespēja realizēt idejas, bailes un neticēšana savām spējām
Tikpat liela problēma ir otra galējība (kura mani kretinē vairāk nekā cilvēku neticēšana savām spējām) ir- visu varu, visu protu.

Gadījums iz dzīves. Uz darba intervija atnāca cilvēks, kurš "teicami pārzina excel". Kad prasījām excelī uztaisīt vienkāršu pavadzīmes veidlapu, tad visi rezultāti (kopsummas) tika rēķinātas ar kalkulatoru.

Laukos visi arī ir meistari uz visām rokām (tulkojums no krievu valodas), bet kad prasu uzmūrēt sienu, tad uz rezultātu skatoties, nesaprotu, kas ir labāk - meistaru nošaut, vai pašam nošauties.

Link to comment
Share on other sites

@@PCMANS, Rīga, neRīga, ... Rakstīji arī, ka uzņēmums ir pa pusi Latvijas izpleties un Tu apkalpo visas filiāles - tādā gadījumā faktiski būtu jābūt vienalga, vai dzīvo Rīgā vai nē. Neba nu deklarētā dzīvesvietas adrese nosaka algas apmēru.

Ak jā, 60km nav maz, bet nav arī baigi daudz - ja katru dienu uz Rīgu jābraukā, tad sanāk diezgan daudz laika pavadīt ceļā, taču ļoti iespējams, ka ceļā pavadītais laiks nepārsniegs haltūrām veltītās stundas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šefs pateica, ka var maksāt tik cik var maksāt. Ir kantori, kur joprojām IT lietas tiek ļoti zemi novērtētas un acīmredzot nav precedentu, ka bez IT cilvēka visa uzņēmuma darbība apstājas.

 

Pilnīgi piekrītu Tevis rakstītajam. Un vai zini kādēļ šefi tā pasaka, ka nevar vairāk maksāt? Tāpēc jau, ka, protams, daudziem uzņēmumiem patreiz neiet viegli; tāpēc, ka uzskata, ka datori jau paši par sevi strādā un admins jau tikai "nedaudz" strādā uzņēmuma labā tos uzturot pie dzīvības; kā arī tāpēc, ka skopi egoisti un domā tikai par sevi - no sērijas: "Jo mazāk samaksāšu adminam, jo vairāk ietaupīšu sev naudu!". Tikai diemžēl šādi šefi nesaprot, ka tādējādi zaudē sakarīgus darbinieku. Daudzi bijušie darba biedri jau ir prom uz ārzemēm šādas attieksmes dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...