Jump to content

Paciņu saņemot Latvijas pastā, dokumenta aizpildīšana.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

bloodface

atceries, ka vienīgie dokumenti kurus vari uzrādīt pastā ir pase un identifikācijas karte...

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Pēdējā mēneša laikā esmu saņēmis kādas 10 pakas, dzīvoju mazpilsētā, un vienmēr nākas uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Ja kādam pastā tiek izsniegtas pakas bez personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanas, tad pastniece pārkāpj noteikumus un riskē ar savu darba vietu, bet nu tā jau ir attiecīgā cilvēka paša problēma.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Tas saucas reputācija, un bieži vien ta ir dārgāka par naudu

Te nu var ar abām rokām piekrist . 

Link to comment
Share on other sites

un vadītāja apliecība http://www.lsm.lv/lv...ieciibu.a81593/

 

Tikai pase vai ID karte, kamēr nav mainīta likuma norma. Taka tuvākos mēnešus autovadītāju apliecība neder.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai pase vai ID karte, kamēr nav mainīta likuma norma. Taka tuvākos mēnešus autovadītāju apliecība neder.
 

 

Pilniigas muljkjiibas, par sho speciaali apriilii jautaaju savaa pasta nodaljaa sanjemot pacinju (biju sagatavojis kabataa arii pasi). Meenesi 2x eju uz pastu, un tagad tikai ar vadiitaaja aplieciibu.

 

„Līdzīga norma bija spēkā arī iepriekšējā regulējumā, un šobrīd esam saskaņojuši ar Satiksmes ministriju, ka pagaidām turpinām izsniegt sūtījumus, uzrādot arī autovadītāja apliecību,” paskaidroja Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Link to comment
Share on other sites

Vakar viena mana paciņa ieceļoja LV muitā. 

Cik ilgi tā tur aizkavēsies jeb kāds varētu būt vidējais ilgums paciņas "apstrādei" muitā?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ilgi tā tur aizkavēsies jeb kāds varētu būt vidējais ilgums paciņas "apstrādei" muitā?

Parasti 1-2 dienas, bet mēdz būt arī izņēmumi.


 

 

tagad tikai ar vadiitaaja aplieciibu

Es gan nepaslinkoju izņemt personas apliecību (to, ko lamā par ID karti) un tagad man vienmēr kārtīgs dokuments līdzi un nekādu probklēmu nekur, kur prasa personas dokumentu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ilgi tā tur aizkavēsies jeb kāds varētu būt vidējais ilgums paciņas "apstrādei" muitā?
 

 

No briizha "nosūtīts uz muitas iestādi" liidz "Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā" parasti paiet 2-5 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Ja paveiksies sagaidīsi nākamnedēļas beigās, savā pastā.

Viss ok, tēmu slēdzu:)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...