Jump to content

Paciņu saņemot Latvijas pastā, dokumenta aizpildīšana.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos painteresēties kā ir, uz pastu pienāk paciņa no ķinas, pastkastē iemet lapu kurā jāaizpilda daži lauciņi, jāuzraksta vārds, uzvārds, datums kurā saņem paciņu, un paraksts(Tur sānā rakstīts aizpilda klients). Vēl tur šis tas pēctam pastā jāaizpilda darbiniekam. Mani interesē jautājums vai ir svarīgi kā paraksts tu atrodas? Vai riktīgi jābūt ir tā paraksts uz kā varda paciņa. Vai uzrādot dokumentus vari pats paraksīties?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Par parakstu pilnīgi pofig visiem - nekad dzīvē nav pārbaudīts paku saņemot (esmu saņēmis vairākus tūkstošus sūtījumu, un pastā pavadījis pāris mēnešus dzīves).

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Tad sanāk tajās ailītēs vienkārši rakstīt...pakas pasutitaja vardu uzvārdu, bet ielikt savu parakstu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pag, pag, viņi tak prasa uzrādīt dokumentu, nu pasi vai vadītāja apliecību

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Pasta darbinieks salīdzina personas kodu uz pavēstes un pasē/tiesībās, un tava ģīmja līdzību ar subjektu uz dokumenta. Viss - paraksta vietā kaut ķeksi ieliec, un pasaki, ka roka paslīdēja. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu cik es saprotu tad šijā gadījumā nesakrīt...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ko tad Tu uztraucies!!!! pasīst un i dokumentu nepaprasīs, ja vien būsi visas vajadzīgās anāles aizpildījis

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

vienkārši uz pakas paraksts nebus īpašnieka, vai tas ies cauri:D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu paga - viena lieta ja paraksts cits, otra lieta ja svešs purns mēģina izņemt - tad jau ģimenes loceklis/ne ģimenes loceklis varētu arī pēc vecmāmuļas pensijas uz pastu piestaigāt uz pazīšanās pamata! Paraksts tad ir mazākā no tavām problēmām, jopt! Ja nav apstiprinātas pilnvaras veikt pasta operācijas tad protams ka neko tev nedrīkst izdot pastā!

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Oficiāli gan jau ka bez pilnvaras nevar, bet gan jau bez problēmām Tev viss sanāks


Karoče pats paraksts ir pilnīgi pofig kāds, viss ir atkarīgs no pasta darboņa vēlmes izsniegt vai neizsniegt Tev šo sūtījumu atsaucoties uz formālu pienākumu izdot vien norādītajam saņēmējam

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tas nu gan nebūs arguments :mda:    tur vairāk ir jautājums par to vai darbonis vēlēsies noticet ka Tavas darbības ir labdabīgas

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Oficiāli paku var saņemt tikai tas cilvēks, kam viņa ir adresēta. Un to nesalīdzina pēc paraksta, bet skatās tavus dokumentus, parasti jau pasi. Ja saņēmējs netiek pats izņemt paku, tad tev vajadzēs pilnvaru, lai šo paku varētu izņemt tu.

 

Neoficiāli ej un sarunā, ja vari... Parasti jau gan pastā skatās diezgan stingri uz šādiem gadījumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Mani interesejošais jautajums ir ja taja lapā kur jaaizpilda klientam būs citā rokrakstā rakstits vards uzvards un cits paraksts vai to skatisies:D

Vai dos tas nav aktuāli.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

rokraksts ir pilnīgi pofig, vari tur vienkārši krustiņu uzvilkt

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Kā jau minēja rokraksts un paraksts tas viss ir tufta, es bieži vien esmu ierakstījis tādus ķeburus, ka pats salasīt nevaru. Tiesa gan nezinu kādēļ uztraucies par rokrakstu un parakstu, ja galvenais ko skatās ir vai tava personība atbilst pakas saņēmēja personībai, un to skatās tikai ar personu apliecinošu dokumentu.

Link to comment
Share on other sites

Prognoze - neizsniegs, jo saņēmēja vārds nesakritīs ar ID uzrādītāju. Tādu gudrinieku ir bijis lērums, Latvijas pastā visus pasūta. Privātums un kārtība pāri visam ibo, kaut vai tāpēc lai vīrs nelūr ko sieva viņam dāvanā gatavo, nemaz nerunājot par shematiskajiem variantiem aka no kaimiņu paskastes tiek  izķeksēts paziņojums un izņemts sūtījums ar bomža papīriem utt., kā rezultātā kāds gada savu paciņu un tā arī nesagaida.

P.S.

Lai cik dīvaini kurjerpastiem viss ir pofig, es pat esmu aizmirsis kad pēdējo reizi esmu pats saņēmis man adresēto sūtījumu. Tiesa gan viemēr kad sūtījums uzradās Latvijā, vienmēr zvanu pirmais un noorientēju kur un kam atdot.

 

 

Nu vienkārši doma tāda ka ģimenes loceklis izņemt var?

Nē nevar

@@Bonifacijs, nafig tu cilvēkam muļķības stāsti? 

 

P.S.S Apdeits izlasot TC pēdējā mēneša ierakstus

 

Un vispār: iespējams ka esmu paranoiķis bet izskatās ka TC kādu grib apčakarēt un grūti mani būs pārliecināt par pretējo. Profilā rakstīts 16 gadi, jautājumi kādu kreditku piesiet paypalam ( 16gadniekam entās kartes??, viena nav brīnums, bet vairāk par vienu neticās), jautājumi par paypal naudas atgriešanas procedūru un te vēl kā izņemt paciņu uz cita vārda. Ne mirkli nebrīnīšos, ka 16gadīgais senčiem nezinot ( a moš arī zinot) ir uzrāvis uz viņu vārda paypalu un uztaisījis pirkumu, tagad izņems ne tas cilvēks, tirgotājam predjava - sūtījums nav saņemts ( pastā maitas atdevuši citam) , kešbeks no paypal. Cool business - truba rokā, piķis kontā, dzeltenie šķībacainie brāļi uzmesti

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

nuu 85% ka tev vispar neprasis uzradit nekadu ID, taka lai aizpilda iista persona un drosi dodies uz pastu un vienkārši iedod lapeli un gaidi... neko nesaki ka tev vajag iznemt svesa cilveku paku. 85% ka izsniegs ''tavu'' paku tapat vien.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Te tak jau bija teikts ka maza miestiņa pasta nodaļa kur cits citu vaigā zin, tāpat zin kas kuram rads utt.  tapēc arī ir liela iespēja ka sanāks tas joks. Rīgas centrālpastā skaidrs ka pasūtīs un dikti tālu

Link to comment
Share on other sites

 

 

drosi dodies uz pastu un vienkārši iedod lapeli un gaidi

Un gaidi kad tev paprasīs doķus. Un ja tev doķus nepaprasīs tad kādam iespējams tā pastā būs pēdējā darba diena. Kad tu pats pēdējo reizi vispār pastā esi ko saņēmis ?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Lai nu kā, personīgi es kantorim adresētās ierakstītās vēstules vienmēr saņemu bez kādam tur pilnvarām utt. Tā lapele ka jaiet saņemt ierakstītu vēstuli paliek pie apsardzes, jo tai nav tiesības parakstīties par vēstules saņemšanu. Teoretiski var to lapeli pec tam paņemt jebkurš un iet uz pastu saņemt vēstuli adresētu firmai, uzradi tik dokumentu uzraksti ka esi kaut kāda amata un saņem vēstuli - tas Rīgā kur pilnīgi noteikti psta nodaļa nav ne jausmas kas par firmu, kas tur strāda un kads tam visam sakars ar cilvēku kurš ir ieradies saņemt. Tāpat sūtītas ir pa pastu lietas kas nav atļautas sūtījumiem, un neko ja darbonis pasūta, ejam uz blakus nodaļu un sūtam no turienes, ta tai pastā tādi lunohodi strāda kas paši nezin ko drīkst un ko nē, ja tantukam ar smaidu sejā piemiedz ar aci tad vari darīt visu kas prātā ienāk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te tak jau bija teikts ka maza miestiņa pasta nodaļa kur cits citu vaigā zin, tāpat zin kas kuram rads utt.
tā ir, tikai ir arī tāda lieta - miestiņos ar darbu ir pavisam švaki, ja atdos ne tam un sacelsies skandāls , tad darba nav un nespīdēs tuvāko 50km rādiusā. Nedomāju ka miestiņā arī kāds gribēs riskēt. Un palasi vienu no maniem iepriekšējiem ierakstiem - pie zīlnieces nav jāiet ka te visticamāk ir kaut kāda uzmešanas shēma 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tur vajag ņemt talkā sociālo inženieriju - dot iespēju uzdot sev 1-2 dikti svarīgus jautājumus un lepni atbildet, uzmanība un interese pec tam personālam zūd un vari manupulēt kā vajag. Savā laikā ir tā pagrūzti papīru mar simtiem tūkstoš u uz parakstīšanu ka cilveks i nepamana ka ir parakstījis vajadzīgo dubulto komplektu ar dokumentiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

Teoretiski var to lapeli pec tam paņemt jebkurš un iet uz pastu saņemt vēstuli adresētu firmai, uzradi tik dokumentu uzraksti ka esi kaut kāda amata un saņem vēstuli
Tas gan,  tikai dokumentu tu uzrādīsi, savus datus atstāsi un feiskontrols un datu salīdzināšana notiks, un ja kas tevi atradīs ja atklāsies ka tu esi nospēris kaimiņfirmai aicinājumu ierasties. Kaut gan ja jau ļoti grib nav jau problēmu arī feiku pilnvaru uztaisīt
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ja tā ir šēma tad tas ir vienkārši nožēlojami, nu nabaga pastnieci uzsviest ir vienkārši stulbi

 

A tā sociālā inženierija rullē un vel pavisam nesen es pierunaju notaru, pat liecinieku klātbūtnē apstiprinat cilveka parakstu iesniegsanai tiesā bez personu apliecinoša dokumenta. Amata pārkāpums protams, tik protams ka paraksts bija īsts,tāpat kā cilvēks un ta griba, tik tik ka nu nebij līdzi dokumenta. Sarunat var viskautko, bet tas ir jādara tā lai neuzmestu cilveku kurš sniedz tev šo pakalpojumu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur vajag ņemt talkā sociālo inženieriju - dot iespēju uzdot sev 1-2 dikti svarīgus jautājumus un lepni atbildet, uzmanība un interese pec tam personālam zūd un vari manupulēt kā vajag.
viss ir atkarīgs kas ir otrā pusē, ja vecā kaluma pedants tad fig izies cauri. Lielākie sūdi jau kāpēc ir visa šī papīru jezga visur ir - pārapdrosīnāšanās no negodīguma un ja kas notiek lai galus un vainīgo atrod. Ja visi 100% būtu godīgi nekā tāda nebūtu. Diemžēl Utopijā jeb ideālā sabiedrībā mēs nedzīvojam
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un gaidi kad tev paprasīs doķus. Un ja tev doķus nepaprasīs tad kādam iespējams tā pastā būs pēdējā darba diena. Kad tu pats pēdējo reizi vispār pastā esi ko saņēmis ?
 

ja prasa ta saki ka tev citam vinu vajag...kur problema!

neatceros tiesam kad butu pedejo reizi prasits man paradit id,un neizmantoju es vinu viena pilseta vien,ne ari ipasi labi pazistams kadam.

nav tik traki...Protams tas itka ir nelegali bet taa nu vinsh i ,dod un kaa vel.

varbut kkada galvenaja rigas nodala nedod,nezinu,uz tadam vietam nav iets.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā feiki papīri nekad nav bijusi problēma un ne velti tagat it visu digitalize un papīra orģinalam nav nekāda īpaša nozīme, a ieraksts digitālajā reģistra ir viss. Nu ko lai saka - principā pareizi - kur aitas, tur cirpēji, modificējam aitu ta lai vilnas nav i vsje cirpēju arī nebūs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ja tā ir šēma
Man diemžēl izskatās ka viss par to liecina. Īsumā tur augstāk uzmetu aizdomīgos punktus. Bet tā protams visi ir cilvēki, visu var sarunāt, bet iedomājies tu ar kaut ko sarunā , nu kā ar to pieminēto notāru un uzmet viņu. Fig tas notārs uz to vairs kādreiz parakstīsies pat vistuvākajam draugam, tas viss, tā sarunāšana iet cauri līdz laikam kamēr kāds neapdedzinās
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Konkrētais minetais gadījums bij ar tantuku notaru kaut kur 50+++ gadiem, ar veciem bukiem var būt vēl vieglak sarunāt, ja vien māki kā vajag blēēēt, ja nemāki nu tad neko. Ar jaunajiem arī var viskautko sarunat un iespējams pat vieglāk, taču stulbi ir uzrauties uz tikko universitati beigušu luni kurš ir makani principials tieši savas dumības un pieredzes trūkuma dēļ, tads var vēl arī policiju izaukt uz vietas. Karoče katram cilvēkam savs piegājiens un protams ka ir cilvēki ar kuriem kaut kādu iemeslu dēļ nu kaut vai mēnes fāzes dēļ šajā konkretajā dienā un situācijā nav iespējams vienoties.

Taču no savas pieredzes varu vien teikt to ka mana profesija ilgus gadus ir bijusi dabūt gatavu uzreiz to kas pat teoretiski nav iespējams teiksim tuvākās nedēļas laikā un tas nudien ir iespējams protams ir jāzin kur pasmaidīt, kur puķes atnest, kur šokolādi, vīnu, konjaku kur ierasties ar labu rekomendaciju, kur sirsnīgi izstastīt ko un kāpec vajag, kur labāk paklusēt un izlikties par slimu cilvēku. Vienīgais ko nudien nevajaga darīt - atklāti melot. 

Link to comment
Share on other sites

a prasa ta saki ka tev citam vinu vajag

Atbilde - pilnvara ir ? Nav? Tad lai nāk pats saņēmējs, vai arī pasūta piegādi mājās. Cilvēciski es saprotu, ka ģimenes locekļiem it kā nav noslēpumu vienam no otra utt., bet pasta darbiniekiem ir instrukcijas izsniegt tikai adresātam, un viņas ir tapušas tikai pateicoties skandāliem, ka kāds ir paņēmis otram domāto sūtījumu un tur kaut ko tādu ieraudzījis ka pisec ģimenēm, draugu un radu naidi utt. Kas vainīgs? Pasts, jeb konkrētais darbinieks kas neiedeva rokās konkrētajam adresātam. Šā vai tā ja arī iedos, tas būs reāls pasta darbinieka pārkāpums, un vari paguglēt pilns internets pieraudāts ka Latvijas pasts maitas - radiem nedod sūtījumus, liek nākt pašiem

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu protams, tieši tā - nekad nedrīkst uzmest cilveku ar kuru ko sarunā - pasaule ir ļoti maza, par to agrāk vai vēlāk visi uzzinās un tad pēkšņi izrādīsies ka vairs neko un nekur nav iespējams sarunāt. Tas saucas reputācija, un bieži vien ta ir dārgāka par naudu un sīkām nepatikšanām.


Feinākais no visa tā ir tas ka ja ir piegāde mājās, tad parakstīs jebkurš un pastniekam būs pilnīgs pofig, jo neies tak pa 5x stiept to mantu parakstīt uz piekto stāvu :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Konkrētais minetais gadījums bij ar tantuku notaru kaut kur 50+++ gadiem

Ok tu ar viņu sarunāji, bet nomuķīji kaut ko ka tantukam sūdi. Hren viņa vairs kādreiz uz to parakstīsies. Kā jau teicu viss ir līdz pirmajiem sūdiem. Mani arī uz daudz ko var parakstīt, kamēr sūdi nav un neviens neuzmet viss kārtībā, bet agri vai vēlu atrodas kāds speciālists kas nokauj ticību cilvēcei un viņas godaprātam. Es pats ne reizi esmu teicis interesantiem elementiem: tu man nestāsti pasakas bet pasaki kam tev to vajag, un es izdomāšu kā to izdarīt vislabāk, bet ja sastāstiīsi es izdarīšu tieši tā kā tu lūdz , bet sekas var sanākt ne īpaši patīkamas ne tev ne man, un nepatīkami pārsteigumi mums nevienam nav vajadzīgi

 

 

Feinākais no visa tā ir tas ka ja ir piegāde mājās, tad parakstīs jebkurš un pastniekam būs pilnīgs pofig, jo neies tak pa 5x stiept to mantu parakstīt uz piekto stāvu

Vot šito gan nezinu, cik skurpulozi viņi skatās kad piegādā līdz durvīm, ne jau to pāris latu vai eiriku žēl, bet vienmēr bijis vienkāršāk un ērtāk aiziet līdz pastam pašam. 

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tā jau ir gan, ir šai pasaulē gana sūdabrāļu un ja deguns nav trenēts, var viegli ieknābt brūnā massā

Link to comment
Share on other sites

Tieši tādēļ degums ir trenēts, palasot šī  bomāra tekstus,  visu saliekot kopā rezultāts bēdīgs = rada lielas aizdomas par viņa nodomu godīgumu. Paldies Bonifācij par kompāniju, jauki te piedrazojām, no rīta atnāks moderi, štata klaķieri arī nepaies garām, gan jau ka tēmu paturpinās. Interesanti ko teiks pats varonis, kādas atmazkas izdomās. Es off , lai jauka diena un nedēļas nogale visiem pozitīvajiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

thx es ar off rīt jau 11 pirmā strelka, eh neļauj pagulet cilvēkiem bye

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani interesē jautājums vai ir svarīgi kā paraksts tu atrodas? Vai riktīgi jābūt ir tā paraksts uz kā varda paciņa. Vai uzrādot dokumentus vari pats paraksīties?
 Man pastniece  uzpikstin un es  ir klat tai paša diena vai otrā...un iedo...Pa cik pazistami man dokumentus nepras..iedod baltu lapu kura jaizpid un viss.kautgan pirms tam bija  pases/IDkartes serijas numus vaidzīgs...tagat atkal nevaig...
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...