Jump to content

Starptautiskais cirks aļa Eurovīzija


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    6

  • androidz

    7

  • martinno

    7

  • laikamTak

    9

androidz

 

 

Pievienots 06 May 2014 - 23:10 drunk_lizard, 06 Mai 2014 - 23:07, teica: Gestapo, 06 Mai 2014 - 22:18, teica: Izraēlā dzimušu un krieviski runājošu homoseksuālu nēģeri. blondu Pēc dzimuma maiņas operācijas.

Bļļļļļāāāā... es takš uzminēju!

 

Usjo topiks jāpārsauc, tas vairāk nav cirks, tas ir frīkšovs.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz Latvijas TOP balsojums bija par Nīderlandi nevis par ... šito ...

Vispār, būsim toleranti :mrgreen:

 

KKK.jpg

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Skumjākais tajā visā ir tas, ka nākamgad šādas Končitas būs jau vairākas...

Link to comment
Share on other sites

Sievišķim ne vainas, vienīgi varēja būt lielākas krūtis un nodzīta bārda :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tas sievišķis tak nedaudz pārveidots vīrietis , es labāk migrēšu uz Poliju - dziesma , ne visai , bet meičas labas .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā te nu mēs esam ... nākamgads laikam būs neskatāms jo līdīs ārā visādi *&^%$%

Nez man tā Polijas dziesma ar tām duņkām neiestādija, un tas silikons izskatījās tik lēti ...

Patika Zviedrija, žēl ka tikai 3 vieta ....

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nez, ja to uzvarētājdziesmu dziedātu nevis tas ar to izļurkāto putraimgaņģi, bet ,tikpat skaisti normāls sievišķis vai vīrišķis, vai rezultāts būtu tāds pats ? Laikamjaukanē.

 

Pašiem krieviem gan topā ir Verka Serģučka
Serģučka jau ukrainis. Kad Ukraina sāka pīties ar ES, bija baigā intriga tai eirovīzijā, kā tad tā serģučka dziedās - laša tumbai vai raša gudbai. Krieviem studijā arī toreiz par šito bija baigais sacepiens - ņe dai boh spajot tak kak ņenādo, ukraina buģet vrag. Nodziedāja - raša gudbai, kopš tās reizes serģučkas popularitāte krievijā strauji kritās un tv ekrānos šamais reti kad parādījās.
Link to comment
Share on other sites

Kā teica viens cilvēciņš, labāk bārdains sievišķis, nekā Krievija :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

es labāk migrēšu uz Poliju - dziesma , ne visai , bet meičas labas
Da labi - šīs arī dziedāja?!
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā jau teicu - manā skatījumā tas ir cirks

Pilnīgi piekrītu - akrobāti ir, kaut kādas dāmas uz šūpolēm manīju, bārdainā dāma ar bija ...

 

Lai gan pagājušā gadā man ar patika tie, ko aizsūtījām.

Link to comment
Share on other sites

Svekris

Nevienu dziesmu tā arī nenoskatījos, bet izlasot šo pa lielam tā lieta skaidra. :D

 

http://klab.lv/users/texti/

 

."

 

3.Azerbaidžāna - jau otrā valsts, kas izmanto triku, kad viens dzied, bet otrs bez jēgas fonā tirinās. Uzticams triks, jo nekad nenostrādā! Priekšnesums ir izcili līdzsvarots, jo arī dziesma ir garlaicīga
Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es nesaprotu, ko visi te ņemas. Tas ir tāds pats šovs kā talantu fabrikas, tikai globālākā mērogā. Ja kāds tajā pasākumā meklē kaut kādas vērtības, tad lai to dara kaut kur citur. Paskaties apkārt, kas notiek mūsdienu masu mūzikas industrijā un ņemšanās ap slavenībām. Visu plankingu, sekstingu, selfiju un citu dīvainību kontekstā bārdains "sievišķis" pat ļoti iederas. Cits stāsts, kā valsts izvēlas sevi reklamēt un kādus mūziķus uz turieni aizsūta. Jebkura reklāma miljonu cilvēku auditorijai ir reklāma, lai cik tizls nebūtu pats pasākums. 

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...