Jump to content

Starptautiskais cirks aļa Eurovīzija


martinno
 Share

Recommended Posts

Piespiedu kārtā nākas skatīties to balagānu, ko dēvē par eiropas diezmu konkursu...

Vairāk kā skaidrs, ka nekas vairāk kā politisks cirka iestudējums tas nav, bet ne par to stāsts.

 

Es esmu pamatīgi vīlies latviešu nācijā - tas ir vairāk nekā nožēlojami, ka Latviju pārstāv kaut kāds Dāņu (?) gejs, kurš cepj kūkas...

Tiešām gribas evakuēties no šīs valsts, jo cilvēki arvien vairāk pārsteidz...

 

Jūsu viedokļi:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    7

  • martinno

    7

  • Pirkss

    6

  • laikamTak

    9

rodgerz

Es savu balsi aizsūtīju Olgai. Netika. Ja parasti latviešu eirovīzijas dziesmas vismaz Latvijas radio apritē tiek atskaņotas, tad šo absurdu es pa radio dzirdējis esmu 1 reizi. 

 

Kas īsti Tevi piespiež obligāti skatīties to cirku?

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

obligāti skatīties

Nav jau obligāti - rokās PC un ausīs austiņas, bet nu ar vienu aci redzu TV. Mīļotā, redziet, skatās to balagānu :) 

Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

 

 

Es esmu pamatīgi vīlies latviešu nācijā
 

 

Vai pats arī balsoji?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Piedāvā mīļotai konkursa laikā panodarboties ar seksu, jeb sekss viņai neliekas tik aizraujošs ?

Link to comment
Share on other sites

qft.

bet nu ja sekss nespīd, tad var pamonitorēt twitteri - būs vismaz par ko pasmieties

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Un vispār, ja jau tik vien tā sāpe, lai gribētos evakuēties no šīs valsts... Kurai valstij tad ir tas superkandidāts?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

deriksx

Nav ne jausmas ko mēs aizsūtījām uz turieni :) bet jāiet palūrēt uz to šedevra ansambli.

Un vēl gejs ..... skaisti.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es tak nezinu, jo neskatos. Bet normāla valsts aizsūta, vismaz, savu tautieti, nevis kaut kādu ārzemju dīvaiņi.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu a kādu viedokli tu gribi dzirdēt! Kurš grib skatās, kurš negrib neskatās. IMHO - kaut kāda hujņa un balagāns. Un kāds un kāpēc dāņu gejs pārstāvēs Latviju?

Link to comment
Share on other sites

martinno

P.S.

Es pagājušo gadu pastiprināti pasekoju (paskatījos rezultātus)  līdzi šim cirkam, jo likās, ka mēs esam beidzot aizsūtījuši normālus džekus... Pēdējā vieta... Fantastiski.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tomijs123
(labots)

Nu es nesaprotu , par ko biedri iecepiens lielākā daļa nebalso un neizsaka savu viedokli. Bet ,kad tiek aizsūtīts kāds indivīds uz ES dziedāšanas konkursu notiek vilšanās visā nācijā. 

 

Neatradu šī gada balsošanas rezultātus, bet te http://nra.lv/izklaide/89477-per-eirovizija-uzvarejusi-tikai-par-85-balsim.htm var iečekot kādā balsotāju aktivitāte bija pagājušogad.

 

Vispār domāju, ka geja(?) & co sūtīšana ir diezgan veiksmīga izvēle, nevērtējot nemaz pašu dziesmu. Bet nu tad jau redzēsim

Labots - Tomijs123
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@androidz - ko Tu tā uzvilkies? Es tak nespiežu Tev skatīties... Nav nekas normāls sakām - ej garām.


 

 

Vispār domāju, ka geja(?) & co sūtīšana ir diezgan veiksmīga izvēle

Izvēle kam? Parādīt, ka Latvijā nav neviena normāla cilvēka, ko aizsūtīt, ka jebkurš pamuļķis ar kaut kādu kūku cepšanu var pārstāvēt mūs? Kauns nav? 

Link to comment
Share on other sites

bet kāda tad topika jēga? ja pats neskaties un nav priekšstata par to, kas tur notiek, tad jēga runāt tukšu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nē nu dīvainis gatavais, goda vārds. Pats pasākumu nosauc par balagānu, bet gribi, lai uz turieni brauc normāls izpildītājs. Neiet kopā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@laikamtak - pats kaut saprati, ko uzrakstīji? Tauta - mūsu pusdebīlā tauta aizsūta uz turieni kādu pārstāvi - viņi pat tērē naudu, lai nobalsotu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

 

 

Tauta - mūsu pusdebīlā tauta aizsūta uz turieni kādu pārstāvi
 

 

 Ko Tu ņemies , kāda tauta. Balsis bija labi ja 10k  par pirmo vietu. Vari pats izrēķināt cik tie ir procenti no tautas. Bet nu tikmēr pats sevi vari uzskatīs par pusdebīlu

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Referendums par eirovīziju?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
(labots)
viņi pat tērē naudu

Jobenskardāns, tā tak nav tava nauda !

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Pats pasākumu nosauc par balagānu, bet gribi, lai uz turieni brauc normāls izpildītājs.
Par ko tad vēl nosaukt? Ja ir konkurs kur piedalās vairākas valstis,tikai loģiski būtu ja katru valsti pārstāvētu tās pilsonis.
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Kāpēc gan lai uz pastulbu balagānu sūtītu savus tautiešus, kas spēj ieņemt pēdējās vietas? Esmu ar abām rokām par ārzemju geju sūtīšanu, tādējādi mana valsts demonstrē pasākuma līmeni. Līdzīgi dara parasti Vācija un Austrija, un, starp citu, dabon gana augstu vietu ar ko "lepoties".

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Igauņiem 2001 gadā bija nēģeris
Par to jau stāsts,ka pasākums zaudē jēgu un jebkuru interesi skatīties/balsot.Tik pat labi konkurs varētu saukties Eiropas izpildītājs/dziesma. Un nekāda sakara ar valsti no kurienes mākslinieks.Jo tieši tā jau vairākus gadus notiek.
Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

Es tikai nesaprotu , kur  ir problēma nobalsot par savu favorītu, laki pēc tam nav jālej gaužas asaras. Šogad pat to varēja izdarīt bez maksas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Cirks, kuru vairs neskatos

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

@androidz - ko Tu tā uzvilkies? Es tak nespiežu Tev skatīties... Nav nekas normāls sakām - ej garām.

Tā tik vēl trūka, lai es to balagānu skatītos. Bet nu a ko tu gribi - kāds topiks, tādi komentāri.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Izvēle kam? Parādīt, ka Latvijā nav neviena normāla cilvēka, ko aizsūtīt, ka jebkurš pamuļķis ar kaut kādu kūku cepšanu var pārstāvēt mūs?

 

Un kāpēc uz to balagānu būtu kaut ko normālu jāsūta? Tur nevienam to nevajag.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marizo

Nu es šim pasākumam necenšos piešķirt kādu jēgu, nav jau visam jābūt nopietnam. Galu galā - tā ir izklaide, kas vienam patīk, citam - ne.

Fonā ar vienu ausi skatos un vienu aci klausos, ja nu kāda forša dziesma trāpās. Pēdējos gados gan tā pašvaki.

2006 g. pasākums patika, bija pat vairāki lipīgi favorīti, piemēram, Lietuva - We are the winners, UK - Teenage life, Somija - Hard rock hallelujah, Vācija - No no newer

Un jā - kūku cepēji man šķiet ar gana lipīgu meldiņu

+1

 

varēja aizsūtīt Latvijas vārdu aizstāvēt Izraēlā dzimušu un krieviski runājošu homoseksuālu nēģeri

Un kāpēc viņi visi nevarētu dziedāt savas valsts valodā, vēlams tautasdziesmas?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Mani 5 centi

Latvijas dziesma bus pilnigi nesaprotama viduvejam eiropiesa pratam, bet nu tantem Latvija ganjau patik ar saukli "vai cik milja dziesma, un chalis latviski tik labi iemacijies :D" Domaju bus kada no pedejam vietam.

Ja godigi Anglijas dziesma ir titi OK, varbut mazliet "Eiroviziska" bet klausities var, pirms kada laika sanaca redzet vinju ari dzivaja uzstajoties.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Gestapo, 06 Mai 2014 - 22:18, teica: Izraēlā dzimušu un krieviski runājošu homoseksuālu nēģeri. blondu

Pēc dzimuma maiņas operācijas.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Iesnaudos , bet cik ziņās dzirdēju - viss kā parasti .

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Izlasot no rīta ziņas es jutos šokēts, nu kā tad tā. Tik sūdīga dziesma un netiek finālā :(

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Kaut ko pozitīvāku: toties mums ir lieliskas izredzes šī gada Koru Olimpiādē :)

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Tik vāja dziesma no LV sen nebija redzēta, bet tāda nu bija tautas izvēle :) par vidējā latvieša muzikālo gaumi man nav īpašu ilūziju. Eirovīziju pēdējos gadus ignorēju, labāk noskatīšos Radīti Mūzikai atkārtojumu :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Būtībā pareizs stratēģisks gājiens. Dabīgi, ka finālā netika, bet tagad varam teikt, ai tie jau nebija mūsējie, kaut kāds zils dānis. Nosūtītu, piemēram, veco kreveli Olgu, tad atmazkas vairs nekādas nesanāktu, tas pats, kas ar veco sakārni medni jau savulaik bija.

Link to comment
Share on other sites

Destructo
(labots)

Juroviženu skatos kopš PV laikiem, katru gadu, pagaidām neesmu izlaidis nevienu , un lai cik dramatiski tas pasākums izskatītos no malas, atsevišķi gadījumi ir pat tīri ok. Šis gads salīdzinājumā ar iepriekšējo piecu gadu "stabilajiem atkritējiem" bija vairāk nekā ok, ja godīgi, biju pārsteigts, ka netikām... jo RUS, UA, SWE, ME utt bija vairāk nekā nesaistoši, blāvi un šķībi.. bet nu, šādos šaubīgajos parasti tad arī nospēlē brāļu valstis un politiskais faktors. No pirmā pusfināla patika Islande.

 

Ir arī otra teorija... man ir viena laba paziņa žurnāliste no NL, kas pēdējos 4 gadus pa Juroviženu ņemās, viņa gan vienā balsī apgalvo, ka parasti par uzvarētāju jau priekšlaicīgi tiek noteikts lielākais s*kātājs/a un ja gadījumā kāda no Lielajām piecām neiespēlē neko pretī, pie šī favorīta arī pieturās. Konkurentiem ir visas iespējas s*kāt stiprāk un cik noprotu neviens no tā nekautrējas - joberējas gaiteņos, tualetēs, grimmētavās, viesnīcās, kafenēs un visur kur nav slinkums, zinot to, ka pasākums notiek Dānijā, man bail iedomāties pēc kādām zivīm ož gaiteņi...

Labots - Destructo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

Mūzikas gaume, mūzikas gaume. Darbā piespiedu kārtā skan SWH, visu dienu. Diesmu par raudošo susuriņu, vai zilo karbunkulu afromerikolatviešu izpildījumā atskaņo dienas laikā kādas reizes 5as! Nu tas tak ir pizzec kaut kāds!

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...