Jump to content

nevar iedarbinat bendzinzagi


mendpza
 Share

Recommended Posts

intervall
esi baigi lietojis tos mēslus ar autotune?

Esmu gan-pēdējos 2 gadus katru ziemu-545 mēslu.Nevaru pateikt neko labu ne par korpusu,ne par karburatoru ar to ~pajebeņu~."Pa garantijai" jau 3 gabali nomainīti,kamēr pavecs 260 stihls iet jau 4.-5. gadu bez neviena remonta,tāpat kā onkuļa 262xp(šim gan grupa vienreiz tika nomainīta).Visi šie "jaunie" tiek taisīti,lai nokalpotu labi,ja garantijas laiku.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir - labāk pirkt vecu klasiku - 254 husi, nekā jauno modeli pa 500 naudām. Man pašam gan jau gadus 5 izpārdošanā pa 120 Ls (ja pareizi atceros) pirkts Dolmar 111 kalpo godam. Protams, mežu negāžu, bet katru pavasari 10 kubus malkas pagalēs sagriežu gan, kā arī medību torņus būvēju un stigas reizēm patīru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār jau motorzāģis ir tikpat vienkāršs kā mopēds un priekškam to nest uz servisu. Nu jā, laikam tagad izaugusi paaudze, kura pat velosipēdu nemāk remontēt un stumj riepas pie meistara pumpēt

A kas pie taa vainiigs? Daljeeji jau pashi esam pie vainas. Shajaa digitaalajaa eeraa visus kas prasa paliidziibu suutam uz googli utt. Tad arii rodas tie kas nesaprot un tie kas noskataas video pat ja par teemu(starp citu atradu video kuraa arii piemin shiis probleemas)

 un saakaas pashdarbiiba. Bet ne vienmeer internets atrisinaas visas probleemas. Nereti shii formula visiem maaciit visu mekleet internetaa var atspeeleeties:

http://fishki.net/1259067-nashyol-v-lesu-granatu-opasna-li-ona.html

Link to comment
Share on other sites

Man te arī, pa ziemu šķūnī nostāvējis zāles pļāvējs pavasarī negrib lekt. Ņēmu nost plastmasas, skatījos, tīrīju sveci, pēc tam jau kaut kā pieleca. Bet reiz kaimiņš pamācīja. Kad pavasarī izvelk no šķūņa, vajag paturēt saulītē, vai ~5min papūst virsū silto gaisu ar telpu elektrisko sildītāju. Un pļāvējs lec kā briedītis, un visu sezonu lec kā briedītis. Vienkārši pa ziemu stāvot mēdz pieķerties mitrums, kaut arī malkas šķūnītis man ventilējas labi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Nopirku lēto HPG motorzāģi (jaunu), nevaru palaist. Dzirkstele ir, svece paliek slapja. Mainīju sveci no ejoša zāģa, tāpat neiet. Pārliku sveci otrā zāģi, lec normāli. Kā pārbaudīt kompresiju? Vai kāda cita problēma. 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kompresiju pats var pārbaudīt - zāģis jāņem aiz startera auklas roktura un jātur gaisā, - ja no zāģa svara visa aukla iztinas ārā, tad kompresijas naff, jāpaliek 1-2 apgriezieniem.

Link to comment
Share on other sites

1) lasīt manuāli. varbūt konkrētajam aparātam ir palaišanas nianses.

2) vai tiešām tā ka ne mazākās atbildes, neviena pukšķa? (es droši vien kaut kā tā daru - pēc uzpumpēšanas pāris reizes paraut ar čoku izvilktu, tad čoku pa pusei atpakaļ un nospiestu gāzi raut kamēr uzstartē.)

3) nest pie tuvākā družbu zinātāja. gan jau labāk palīdzēs saprast kas ne tā.

Link to comment
Share on other sites

Tomēr palaidu, kaut kā karburators bija pārregulēts. Laikam par daudz deva. Sagriezu iekšā un tad lēnām griezu ārā, kamēr pielēca. 

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur sagriezi, tā ātri motoru var nokaut.

Normāliem (mehāniskiem) karbuļiem ir 3 skrūves, T, H, L

Kā ir Tavam aparātam, nezinu, bet H skrūve regulē motora max rpm, ko pārsniedzot, motoram būs čau.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk iedod servisā lai karbuli saregulē

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...