Jump to content

Izvēle starp Galaxy S4 un Nexus 5


Recommended Posts

Rubenis
Rubenis - Un ko labu vai sliktu novēroji lietojot šo telefonu? Cik ilgi reāli baterija velk? Kā ir ar to skaļruni, tiešām švaks vai tā tikai runā?

 

Man ļoti patika ekrāns, rokās bija ērts, bet telefonam bija gumijas ietvars (ne orģinālais, bet kaut kāds pielāgotais, jo telefons bija nesen iznācis). Bačene reāli turēja apmēram pusotru dienu, bet droši vien turētu vairāk, ja es nebūtu "spēlējies" ar to un pētījis, kā kas iet.

 

Skaļrunis nav no tiem labākajiem, bet neteikšu ka tas ir briesmīgs vai nelietojams.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    7

  • Bonifacijs

    11

  • Emilz

    8

  • WentzLV

    12

martinno

 

 

Nu vispaŗ Nexus jau nevajag asociēt ar ražotāju...

Tieši tā... Nexus telefoniem ir Googles standarti, nevis ražotāja.

Es LG telefonu, visdrīzākais, ka nepirktu. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja pareizi atceros, Nexus 5 baltajai un melnajai versijai bija dažādi korpusu materiāli. Ka tik baltā versija nebija cietāka un līdz ar to slidenāka. Meklē Google, tiešām varu kļūdīties.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Es čamdīju melno versiju, ļoti patika korpuss. Tāpat arī čamdīju LG G2, vot tas likās kā ziepes gabals...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Baltais ir praktiski parasta plastmasa. Bet rokā tik un tā ļoti ētri un patīkami sēž.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Man kolēģiem ir gan minētie samsūdi (tiešām populārs modelis), gan Nexus 5. Nexusam ir milzīgi plusi, vismaz priekš manis tie ir plusi: - pliks androids - lieliska materiāla korpus, kaut kāda plastmasa ar gumijas efektu, telefonam nav tendence nokrist uz flīzēm - sasodīti ātrs - bezvadu lādēšanas iespēja, jāpiepērk tikai doka - prieks galda vai mašīnas

 

No apraksta secinu ka ir mīnusi sekojoši:

- bezvadu ladetajs neder cilvekam kas lieto tik intensīvi ka telafons gandrīz nepartraukti ir jātur uz lādētaja t.i. man, auto braucot ar ieslēgtu telefona navigāciju arī ir visnotaļ apšaubama lietojot bezvada lādētāju, nē nu ja 1 ace ir šķība un var nepartraukti šķielēt kur tur pie ručņika telefons lādejas , tad ok, bet tas jau atkal nav par mani

- ja sanāk darboties ar naftas produktiem tad visi gumijveidīgie korpusi reāli izkūst un viss gumijotais parveršas par kaut kādu lipīgu massu kas smerē rokas, pilnībā izkūst apmēram 1 mēneša laikā

- nepatīk tīrs android, Samsungam tomer ir ļoti pādomats tas interfeiss un visa tā vadība uz sensoriem balstīta, pie tas automatikas ātri pierod un atteikties nav vēlmes, arī paveco S3 nemaz nevar ta noslogot lai viņš bremzet, ja nu vienīgi speciāli kaut kā

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

No apraksta secinu ka ir mīnusi sekojoši:

Aizmirsi piebilsti, ka tie ir "tavu prāt mīnusi", vai "mīnusi priekš manis", vai "strīdos strīdēšanās pēc"...

 

Mīnuss - bezvadu lādētājs, ir vispār no pirksta izzīsts mīnuss - nepatīk bezvadu lādētājs, lādē caur vadu. Kā tas var būt mīnuss. Aij, takš, lai topika autors pačamda abus divus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Tie gan ir strong mīnusi.

 

Citiem vārdiem sakot, ja tev nav USB lādētāja, nemazgā rokas/nelieto cimdus, esi pieradis pie Samsung UI un nespēj mainīties, tad Nexus 5 nav labs.

 

A Samsungam ir Google Now?

Link to comment
Share on other sites

labiitis
Samsungam tomer ir ļoti pādomats tas interfeiss

 

Kā viņiem bija tas teiciens? Inspired by nature?  :)  Tiešām riktīgi dabīgs, tā vien iederas kompasta kaudzē.

 

Nu ir ir tajos jaunajos samsung sabāzti tie sensori, tāpēc jau jauns (nesen izlasits)  viņš arī maksā gandrīz x2 pret nexus. Jautājums vai ikdienā tiešām lieto tos visus brīnumus.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

androidz

Intefeisu neiaztiekat, tas katram ir individuāli, man personīgi nepatīk, kad kāds manā vietā izdomā, kāds softs man patīk vai nepatīk, citam patīk, kad plūs/mīnus gatavs darbam izceļot no kastes...

Link to comment
Share on other sites

pcsssss

Nelasīju visu tēmu, iespējams jau kur minēts. Bet samsungiem ir ļoooti ērti sview coveri - ekrānu pasargā, pulksteni, neatbildētos zvanus vari pačekot ērti, atvero/aizverot automātiski atbloķējās/bloķējās ekrāns, nav nepieciešams spiest nekādas pogas un pacelt klausuli arī vari neatverot vāciņu.. S4 visumā liekas ļoti labi atstrādāts. Nexusu esmu tikai pāris min paturējis rokās gan. Mani punkti par s4.

Link to comment
Share on other sites

Es viennozīmīgi balsoju par S4  +  qi uztvērējs bezvadu lādēšanai + obligāti maciņš ( minētais s-view ir super ērta fīča) + omega rom. Var jau protams cepties par S4 plastmasīgumu - bet tā kā nēsāju maciņā - galīgi nerada diskomfortu un pēc gada lietošanas veljoprojām kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

Nexus 5 baltajai un drošivien arī sarkanajai versijai ir lielas problēmas ar gps, jātaisa vaļā korpuss un jāveic nelielas darbības, lai kaut cik uzlabotos.

Tās problēmas izpaužas, kā ļoti ilga satelītu meklēšana un gps peldēšana, ja ir atrasts, tas gan ja ir nepieciešama precizitāte, ja netraucē kā peld +- padsmit metru mērogā, tad ir varbūt pat ok.

Link to comment
Share on other sites

WentzLV

Liels paldies visiem par Jūsu viedokļiem, rīt braukšu un aptaustīšu abus aparātus.. Savi plusi un mīnusi ir abiem, bet ceru ka paņemot rokās būs skaidrība ko vēlos turpmāk lietot! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

A Samsungam ir Google Now?
 

 

Tu tiešām to Google Now lietot? Nu laika ziņas es apskatu. Ārzemēs valūtas kursus un laika zonas. Vēl sameklē svaigākos jaunumus par tēmām ko esmu gūglējis. Bet vai to vajag? Ak jā parāda diezgan neprecīzu statistiku cik es emu nogājis ar kājām un cik norbaucis ar velo mēneša laikā.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Teikšu tā, ka sākumā man tā fīča likās creepy as fuck, bet tad pieradu. Rāda visādus relevantos maršrutus un tādas lietas. Tāpat arī apdeitus visādām tuvām tēmām. Ierodoties ārzemēs uzreiz parādās dažādi noderīgi vārdi, ko izmantot saziņā. Tāpat arī visādas interesantas vietas, ko apmeklēt.

 

Visā visumā man likās interesanti. Cik sapratu, tad pati aplikācija vēl nav līdz galam izstrādāta (var dod feedback), bet potenciālu es redzu.

Link to comment
Share on other sites

WentzLV

Tikko ieraudzīju, ka Galaxy S4 ir pieejams arī šādā izskatā (Deep black), kas manuprāt ļoti gaumīgi. Vienīgi mazliet dārgāk (+19 EUR), bet uzreiz ir cits skats, nav tā lētā plastmasa aizmugurē. Šķiet, ka būšu izlēmis par labu šim :)

 

155812_xl.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņam(G2) tas displejs ir tik liels, ka tur gadījumā nav tik uzmanīgi, kā ar bērnu jāapietās?
 

 

G2 pēc dimensijām ir tieši Nexus 5 un S4 izmērā, tikai mazliet biezāks spēcīgākas baterijas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Izskatās varen labs ar to ādu aizmugurē, tik uzreiz padomā kā tieši viņu nēsāsi, lai nesanak ka man kad savam stiklu sadauziju jau pirmajā nedēļā, 5x izvelas no biksu kabatas un nogāzās uz flīzem bez skrambiņas a sestajā tomēr sasitu gan...  pats pasūtiju partaisīju maciņu lai var nēsat pie jostas horizontālā stāvoklī un tā lai telefons maciņā drusku iesprūst, tb pat no atverta maciņa pats bez palīdzības arā izkrist nevar

Link to comment
Share on other sites

WentzLV

 

 

Izskatās varen labs ar to ādu aizmugurē, tik uzreiz padomā kā tieši viņu nēsāsi, lai nesanak ka man kad savam stiklu sadauziju jau pirmajā nedēļā, 5x izvelas no biksu kabatas un nogāzās uz flīzem bez skrambiņas a sestajā tomēr sasitu gan...  pats pasūtiju partaisīju maciņu lai var nēsat pie jostas horizontālā stāvoklī un tā lai telefons maciņā drusku iesprūst, tb pat no atverta maciņa pats bez palīdzības arā izkrist nevar
 

 

Ja godīgi, man telefonam maciņi īpaši nepatīk, ne tie atveramie, ne parastie, bet kaut ko vienkāršu jau noteikti vajadzēs piemeklēt.. Noteikti arī kādu ekrāna aizsargplēvi un viss.. Tas telefons pats par sevi izmēru ziņā ir liels, tas maciņš viņu tikai vēl lielāku padara..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Manās rokās nav bijusi neviena LG ražota lieta kura nebūtu saplīsusi 1-2-3 gadu laikā
 

Tagad man viss ir pilnībā skaidrs.

 

 

 

lai nesanak ka man kad savam stiklu sadauziju jau pirmajā nedēļā, 5x izvelas no biksu kabatas un nogāzās uz flīzem bez skrambiņas a sestajā tomēr sasitu gan
 

Ja rokas ir tik tizlas, tad nu tiešām nav nozīmes, kas uz vāka virsū uzspiests - sajāsi visu tā vai tā. ((:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tava attieksme vien liecina ka Tev nav piederējušas labas lietas.

 

Nu piemeram man kadreiz bija tads lielisks telefons kā Siemens S25, ļoti pardomats ar lieliskam funkcijam, diktafonu un krāsaino ekrānu veselu mūžību pirms tam kad Nokijai saka parādities pirmie modeļi ar krāsaino ekrānu - tad lūk to vareja sarunas laikā iesviest peļķē, ar roku sačamdīt kur nu viņš tur ir, izcelt noskalot tai pašā peļķē un turpinat tā arī nepārtraukto sarunu, velak aiziet mājās, izjaukt nedaudz un izžāvēt un turpinat gadiem lietot tā itka nekas nebūtu bijis - patiess stāsts par manu eksemplāru, kurš starp citu bija bez kāda īpaša marķējuma par ūdens drošību

 

Bija man velāk Siemens ME45, diemžēl melnbalts, tacu arī lielisks telefons - es diezgan biezi izklaidejoties draugiem rādīju tadu fokusu - pametu gaisa līdz ceha griestiem, nu kadus 5-6 metrus un ļauju nogāzties uz betona grīdas - ne skrambas, ne gļuku, ne nokritušas detaļas, pa lielam diezgan ūdensdrošs ne reizi vien iekritis ūdenī uz īsu brīdi un nekas

 

Rokas pulksteņi Seiko - manejais ir peldināts jūrās visapkārt zemeslodei, baseini, akvaparki - kvalitatīva manta, supercieto stiklu gan saskrāpēju kā nieku kaut kur pa māju ņemoties

 

Un tad lūk viktorīnas jautajums kāpēc vecais pirms 20+ gadiem pirktais CRT Samsung TV ikdiena no rīta līdz vakaram lietots, pa dažādām dzīvesvietām un pat kojam staipīts vēl joprojām vecāku mājās ir galvenais TV un vēl ne reizi nav remontets, a LG plazma 1x pie sienas piekarināta un vairs ne reizes nekustināta, ne īpaši intensīvi lietota nomirst 2 gadu laikā, a????  Tā būtu kvalitāte, ja? Es jau te nemaz neminu citus tā TV draņķa trūkumsu par kuriem esmu šeit jau ne reizi vien rakstījis.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs laikam nav lasiijis par gaismas spuldziites konspiraacijas teoriju, tad jautaajums, kaapeec jauna lieta peec 2 gadien vienkārši nomirst, atkristu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacij, man pieder tikai labas lietas. Es nekad nepērku kaut ko, kas varētu nespēt normāli kalpot.

 

 

 

es diezgan biezi izklaidejoties draugiem rādīju tadu fokusu - pametu gaisa līdz ceha griestiem, nu kadus 5-6 metrus un ļauju nogāzties uz betona grīdas
 

 

Par tavu attieksmi gan nezinu, ko domāt. Tu draugu klātbūtnē galvu arī mēdz durvīs sist un rādīt, ka stulbāks jau nu tāpat palikt nevar?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu malacīts, ko tur piebilst, par mani vari mierīgi nedomāt, man viss ir labi, ja vel brīvā laikā padalīsies ar savu viedokli/redzējumu par labu tehniku un vispār - ar interesi palasīšu, vien neaizmirsti ikreiz piebilst tādu faktoru kā izturību

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mieriņš, smukie puiši!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pareizi atceros, Nexus 5 baltajai un melnajai versijai bija dažādi korpusu materiāli. Ka tik baltā versija nebija cietāka un līdz ar to slidenāka. Meklē Google, tiešām varu kļūdīties.

 

Pareizi atceries. Red (vai Orange) versija ir kaut kur pa vidu starp balto un melno.

Link to comment
Share on other sites

WentzLV
(labots)

Principā var slēgt ciet šo topiku, jo pasūtīju Galaxy S4 (Deep Black).  :) 

Paldies visiem par ieteikumiem. Varbūt vēlāk padalīšos iespaidos!

samsung_galaxy_s4_mini_leather_back_pane

Labots - WentzLV
Link to comment
Share on other sites

nav tā lētā plastmasa aizmugurē

Tad tā arī būtu rakstījis, ka tev vajag telefona aizmuguri! Es domāju ka vajag telefonu ar funkcijām, bet ja telefonu vajag, kā dizaina elementu, tad ej pēc Vertu, un nepazemo sevi ar S4!!!

Ko tagad kaimiņu Anniņa teiks?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Long John

Manuprāt, piebilde nav īsti vietā. Kas tur slikts, ja cilvēks grib gan funkcionālu, gan glītu gadžetu? :sorry:
Protams, reāli jau tas vāks ne vienmēr būs redzams, jo telefonam ar tik lielu (un padārgu) displeju prasās "aizsardzība". 
Es savam Galaxy Note sākumā lietoju oriģinālo aizmugurējo vāciņu, kas savienots kopā ar grāmatas vāka tipa biezas ādas ekrāna aizsargu.
Tagad nopirku "flip cover", kas atveras "vertikāli"- daudz ērtāk turēt sarunas laikā, kā arī vieglāk noņemams, lai ievietotu auto turētājā.

 

    http://www.ebay.de/itm/Flip-Leder-Tasche-Case-fur-Samsung-Galaxy-S4-mini-i9190-Hulle-Cover-/321198585916?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzh%C3%BCllen&hash=item4ac8ed783c#ht_3549wt_1030

 
Tādā variantā vispār tas telefona oriģinālais vāks nav redzams.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Norchello

 

 

Principā var slēgt ciet šo topiku, jo pasūtīju Galaxy S4 (Deep Black).

A tieši kādu izvēlējies GT-I9500 vai GT-I9505 ?

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Tad tā arī būtu rakstījis, ka tev vajag telefona aizmuguri!

jema laikam viedtālruni rokās nav turējis.


 

 

Principā var slēgt ciet šo topiku, jo pasūtīju Galaxy S4 (Deep Black).

Interesanti, kā viņam tas aizmugures vāks, aparāts neslīd no rokām?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Un Jūs vēl sakat, ka Apple visus ir sazombējis... Redz, Samsūds ir izdarījis to pašu... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

WentzLV
(labots)
Tad tā arī būtu rakstījis, ka tev vajag telefona aizmuguri! Es domāju ka vajag telefonu ar funkcijām, bet ja telefonu vajag, kā dizaina elementu, tad ej pēc Vertu, un nepazemo sevi ar S4!!! Ko tagad kaimiņu Anniņa teiks?

Negribu būt rupjš, bet tu laikam esi pilnīgs auns, tu apģērbu arī pērc tikai tādēļ, lai būtu silti? Nemaz neskaties, kā tev tas izskatīsies? Ja es pērku telefonu, man ir savas prasības pēc kā es viņu izvēlos un jā, man ir svarīgi, kā tā aizmugure tur izskatās, jo es taču viņu diendienā lietošu, nevis turēšu mājās atvilknē.

 

 

 

Manuprāt, piebilde nav īsti vietā. Kas tur slikts, ja cilvēks grib gan funkcionālu, gan glītu gadžetu?

Paldies, pilnīgi piekrītu tev! :) Funkcionalitāte protams ir primārais, bet vizuālais arī svarīgs, jo telefonu lietošu katru dienu un es gribu, lai man viņš patīk, nevis nepatīk!

 

 

 

A tieši kādu izvēlējies GT-I9500 vai GT-I9505 ?

Paņēmu šo GT-I9505 - http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/samsung_i9505_galaxy_s4_16gb_black_edition_deep_black

 

 

 

Interesanti, kā viņam tas aizmugures vāks, aparāts neslīd no rokām?

Vakar biju dzīvē aptaustīt telefonus un bija pieejams tieši šis black edition, nekādus slīdēšanus testus gan neveicu, bet manuprāt diez gan ērts un neko daudz viņš nekustējās pa rokām, turklāt nospeķot to aizmuguri praktiski nav iespējams un izskatās ļoti gaumīgi. :)

 

 

 

 

 

Un Jūs vēl sakat, ka Apple visus ir sazombējis... Redz, Samsūds ir izdarījis to pašu...

 

Es vakar iepazinos arī ar LG G2, man viņš vienkārši nepatika, ieslēdzu abiem kameras, ja S4 krāsa ekrānā izskatījās praktiski, kā dzīvē, tad LG galīgi nē. Super AMOLED displejs ir daudz tīkamāks manai acij par LG G2 nedaudz lielāko ekrānu. Turklāt man tā S4 Home un back poga jau ir ļoti pierasta un vajadzīga lieta. Un nav runa par kaut kādu sazombēšanu, katram tomēr ir sava gaume, es arī iepriekš lietoju Apple, tagad pārgāju uz Samsung - Vai tāpēc esmu nodevējs?

Labots - WentzLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

WentzLV
(labots)
nē, Tu pārprati - ne par Tevi tas bija... Tas tā globāli  

 

 

Tas labi, jo man tiešām patika (bildēs) arī NEXUS5, taču dzīvē pataustot uzreiz sapratu, kas ir mans! :)

Un es tur nedomāju par to vai Nexus ir LG un S4 ir Samsung! :D

Labots - WentzLV
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta nav te ko ņemt galvā lielāko daļu brīvkomentētāju, nu nav nemaz tā ka te baisie eksperti sēdētu, paprovē vien uzjautāt kādu nopietnāku/sarežģītāku jautājumu un fig dabūsi kaut 1 normālu atbildi. 

 

P.s. vakar biju iegriezies TELE2 noformēt papildus atlaides, kuras piešķīra pēc draudiem aiziet uz BITI, un patureju rokā joka pec arī to LG G-fonu, nu nemaceju pat ar viņu kaut ko izdarīt jo 1 fiziskas un 2 sensorpogu ar saprotamu nozīmi vietā ir kaut kadas mistiskas 4 zīmetas pogas ar man nepazīstamiem apzīmejumiem, kā darbojas nav saprotams un 20s pec paņemsanas rokā tika iesviests atpakaļ plauktā un ar sajūsmu tālāk spaidīts NOTE3 kuram viss ir tā ka jābūt - ok, subjektīvi, bet nu nevajag manam trīsritenim uz muguras rezerves riepu - neērti va zinies :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Juuusu visu viedoklji ir suuds!

Sevishkji bonifaacija

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Nevaru nepiekrist Verneris no Rīgas lietotāja teiktajam, zinot to ka viņš plaša profila eksperts mobīlo telefonu jomā. Ceru, ka Bonifācijs izdarīs labu darbu un atslēgs sev internetu un nepostēs subjektīvo tiršanu un viņa raudošo viedokli. kurš nevienam neinteresē. Autoram - Izvēle, kā starp jebkuru tehniku, ir jāizvērtē pašam, nevis iepostojot kārtējo troll pavedienu, kas ir vienā kategorijā starp AMD vs Intel tipa tekstiem. Aizej uz bodi, paspaidi abus divus, un ņem to kurš patīk. Rēķinies ar to, ka katrai ierīcei ir savi plusi un mīnusi, kurus aprakstiji pirmajā postā. Tas, kuru no šiem diviem tu izvēlēsies ir atkarīgs no tā, kurai funkcionalitātei tu liksi lielāku prioritāti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...