Jump to content

Izvēle starp Galaxy S4 un Nexus 5


Recommended Posts

Sveiki visiem!  :grin:

Nezinu vai īstajā sadaļā ar šo tēmu esmu trāpijis, ja nē - tad lūdzu pārvietojiet!

 

Pie lietas,

 

Iepriekš lietoju iPhone 4S, taču nācās no viņa šķirties, par cik kādu laiku neesmu sekojis līdzi tehnikas attīstībai - ir problēma ar saprašanu, kas ir kas, pāris dienas jau čekoju visādus telefonus, bet skaidrības ko pirkt īsti nav, toties ir divi varianti:

 
  • Google Nexus 5 - True HD IPS+ displejs izskatās mazliet gaišāks, kā Super AMOLED, YouTube salīdzinot kameru ar S4 šķiet, ka Nexus ir labāka (autofokuss strādā labāk), neskatoties uz tiem 8MP, procesors ir tikai mazliet jaudīgāks, kā S4, dizains arī ļoti atšķiras no citiem un ir tīri gaumīgs ar to matēto aizmuguri un sānu maliņām, bet man prasītos pēc fiziskas Home pogas. 

 

  • Samsung Galaxy S4 -  Pluss vairāk visādu sensoru, maināma baterija, turklāt šajā ziņā Nexus krietni atpaliek, Endurance rating (gsmarena.com) GalaxyS4 ir par 29h izturīgāks, kā Nexus, kā arī priekšējā kamera ir labāka un uzmanību pievēš arī skaļruņi, Nexus 5 esot samērā kluss, tāpēc pieņemu, ka S4 ir labāka skaņas kvalitāte..
 
Pa lielam man liekas, ka atšķiras tikai zīmols, dizains un baterijas ietilpība, kā arī visādas nianses, kas nav tik būtiskas, jo abi telefoni ir gana jaudīgi, gribētu dzirdēt kādas atsauksmes/ieteikumus no cilvēkiem, kas reāli kaut ko saprot vai no pašiem Nexus5 un GalaxyS4 lietotājiem.smile.gif
 
nexus-s4.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    7

  • Bonifacijs

    11

  • Emilz

    8

  • WentzLV

    12

Nexus 5, man personīgi patīk tīrs android, bez nekādiem papildinājumiem. Kamera priekš telefona ir laba, priekšējo kameru nekad mūžā neesmu lietojis. Un skaļruņi telefonā? Tu esi viens no tiem, kas ejot pa ielu klausās mūziku tā lai viss rajons dzird? 

Link to comment
Share on other sites

priekšējo kameru nekad mūžā neesmu lietojis

Ja gribas paskatīties, vai frizūra nav izplīvojusi vējā, vai lūpukrāsa nav izsmērējusies, vai bārda joprojām ir glīti sasukāta un pīnītēs sasieta, tad priekšējā kamera + kāda no simtiem aplikāciju == spogulīša aizstājējs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai ja liels kuņģis, tad var uz savu duņķi pačolēt. Elektroniskais duņķa meklētājs.

Link to comment
Share on other sites

bet man prasītos pēc fiziskas Home pogas. 

 

 

man tieši ļoti patīk softvāriskās pogas.

1) ar laiku neizčīkstas no vietas

2) pagriežot ekrānu,  piemēram, pārlūkā uz Landscape (ainavas) režīmu, S4 back podziņa paliek kur?

swap-menu-back-buttons-your-samsung-gala

 

Pareizi, paliek kaut kur ellē-ratā stūrī, pie kura man neviens pirksts neatrodas.

 

Bet Nexus sērijai (lietoju Samsung Galaxy nexus) back podziņa paliek labajā apakšējā stūrī - tieši turpat, kur parasti.

 

Pieraduma jautājums, bet paņemot rokās telefonus ar hārdvāriskām pogām, kretinē tas, ka grozot pogas vairs nav tajā pašā stūrī kur pierasts.

Link to comment
Share on other sites

WentzLV

LG G2 gluži vienkārši man nesaista. S3 arī biju apsvēris, bet tomēr gribu kaut ko jaunāku. Telefonam skaļruni gribu kvalitatīvu ne tāpēc, lai staigātu pa rajonu un klausītos mūziku bet kaut vai - lai dzirdētu, ka man zvana telefons nevis kalkulators :mrgreen:

 

Priekšējā kamera man ir vajadzīga, jo bieži izmantoju Skype, bet diez vai starp Nexus5 un S4 tur ir būtiska atšķirība.

 

Bet kā tad ir ar to bateriju? Tās 40h Nexus 5 un 69h Galaxy S4 ir realitāte?


 

 

Pieraduma jautājums, bet paņemot rokās telefonus ar hārdvāriskām pogām, kretinē tas, ka grozot pogas vairs nav tajā pašā stūrī kur pierasts.

 

Nu man piemēram iPhone 4S ļoti pietrūka menu un back pogas, kas ir Galaxy S4.. Bet pie visa pierod!

Link to comment
Share on other sites

Nexus, normāli lietojot, būs jālādē katru dienu. 

Link to comment
Share on other sites

WentzLV

Galaxy S4 var aptaustīt un paspaidīt jebkurā Samsung veikalā, kur varētu patestēt Nexus 5?

Link to comment
Share on other sites

Lāpstas nekam neder, manuprāt, LG G2 ir labākais variants šajā kategorijā. Bet tas nesaista kādēļ tieši?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

WentzLV

 

 

Lāpstas nekam neder, manuprāt, LG G2 ir labākais variants šajā kategorijā. Bet tas nesaista kādēļ tieši?
 

 

Nexus man patīk dēļ dizaina, viņš ir atšķirīgs, tā matētā plastmasa ir ļoti pievilcīga, taču visi tie Samsungi un LG G2 ir tik vienādi, ka man domas krīt uz Nexus, bet no otras puses vai es nezaudēšu uz tā korpusa rēķina piemēram baterijas ietilpību, skaņas kvalitāti u.c.?

Link to comment
Share on other sites

Paziņam ir Nexus 5. Šis nereti sūdzas, ka pie intensīvas lietošanas jau pēcpusdienā baterija iet uz beigām, bet man ar G2 tādu problēmu nav. Dienas beigās 30-50% vienmēr vēl palikuši.

 

Par dizainu var strīdēties - katram patīk kaut kas cits. Man personīgi ļoti patīk G2 šaurās malas un melnās versijas back covera tekstūra. Dažādos leņķos pie dažādas gaismas tas covers izskatās pavisam citāds. Dažkārt pilnīgi melns, dažkārt pēc melna džinsa, dažkārt pēc zila.. Un tur ir tas foršais LEDs power pogai

Cik es zinu, Nexus 5 skaņas kvalitāte ir pieņemama, tik skaļruņi laikam nav tie paši skaļākie.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Nexus un tikai.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

nexus 5-->unlock--->custom kernel----> labākais android performance par super cenu. Ar jauno kameru, kas beidzot nav pēdējā miskaste, kas nobauda nexus produktus tos reti pamet.

Labots - labiitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau līdz šim lietoji 4s, tad pareizā izvēle būs 5s


Ja no droīdiem tad HTC One

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lietoju S4.

Baterija tur 2 dienas. Daudz runāju, e-pasti, zilzobis, wifi, mobīlais nets. Protams,ka ja labi grib var nosēdīna't arī daudz ātrāk.

Ja ir ~80-100 zvani pa dienu, un ne gluži 15 sekunde skatrs, tad tāpat līdz vakaram izvelk.

KRETINĒ, ka šādas klases telefonam ir pretīgi lēts korpus. Hromētais plastmasa srāmītis ap ekrānu ir aplupis, ar visu to, ka nēsāju plastmasas vāciņā. Gan jau, ka ādas maciņā vai silikona vāciņā būtu mazāk nobružāts.

Protams, ka bez plaisas displejā neiztikt - tizlas rokas, ko padarīsi. :sarkasms:

Kamera dikti laba.

 

Bija kautkā sācis vairāk rīt bateriju un iebremzēt - norootoju, nofleshoju utt, uzliku atpakaļ stoku, bet caur gaisu vairs updeiti nenāk. Saka, ka rootot neesot bijis labi. Nav bijis laika iedziļināties. :D Tagad atkal viss ir jauki.

 

Pirms tam ija LG Optimus X2(P990?) un sievai P500. Nu esmu daudz, daudz, daudz apmierinātāks, kā ar tiem abiem.

 

Nexus nav, bet mani no Nexus iegādes atturēja tas, ka to ir ražojis tas pats LG, kas to P990. Protams, ka zinu, ka ražo to ko vajag un tādā kvalitātē kā vajag, bet nu tomēr...

 

Nexus bonus būs vienmer jaunie Androīdu, nevis kā korejiešu kretīneļiem pēc 1-1,5 gadiem. :aiwa:

Man uz S4 KitKat pa gaisu tā arī neatnāca.

Fiziskā spogas - uz S4 tā home poga ir ok. Bet tīri softiskas aŗi ir super. Piemēram leikas debīli, kad uz telefona ir fiziska search poga kuru negad tā arī neemsu izmantojis(bijušie LG).

 

Ps. Sieviete ar S3 mini arī ir krietni apmierinātāka kā ar LG un čurā rozā. :D

Link to comment
Share on other sites

Tu te tā dīvaini salīdzini, MIGs.

 

Ikviens būs apmierinātāks ar 2014. gada Audi RS6, nekā ar 2000. gada VW Golfu, vai ne tā? Gribi salīdzināt objektīvi - salīdzini S4 ar nexus 5, nevis kādu aizvēsturisku trubu, kas arī savam laikam nebija nekas pārkruts

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Verneris

LG suuc, Htc suuc, nestaav blakus samsuuda ekraana kraasaam! Es tikai par samsuudiem, pats tagad isuudu lietoju, bet tas man tikai testam, lai saprastu, kas tad tur TAADS tajos isuudos par ko visi slapina biksees! jau 2 meeneshi lietojot, vel vienalga esmu paarliecinaats, ka jaapaariet atpakalj uz samsuudu!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

S3 manuprāt ir foršāks par S4, kā S3 lietotājam no pirmas dienas kad vareja LV nopirkt ir bijusi iespēja paspēleties arī ar S4

 

 

Nu a LG.... man ta GoldStar tehnika ir pieriebusies līdz acīm, kaut kāds Opelis, uz ta fona Samsungs velk uz Audi

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Bija kautkā sācis vairāk rīt bateriju un iebremzēt

Es uz pakaļas - iebremzē Quad-core 1.6, cīk līkrokainiem ir jābūt Samsung programmētājiem.!?

 

Tikai nexus, un pietiek ar vienīgo argumentu - tīrs Androids, bez nevajadzīgām cackām, ko katrs ražotājs pacenšas iestūķēt savā aparātā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

LG suuc, Htc suuc, nestaav blakus samsuuda ekraana kraasaam!
 

Nu jopt... Tu salīdzināji IPS ar Amoled matricu, mļatj... Amoleds acis dedzina ārā...

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nesen papļeckāju S5, nav man sajūta, ka Samsungs saprastu tirgu. Es protams, esmu unikāla sniegpārsliņa, bet man besī, ka produktiem momentā ir redzams ražotāja logo. Nexus 5 ir arī viens no retajiem droīdiem, kam korpuss ir patīkams. Nav nekāds gļamurņenkijs. Mugura arī nespeķojas.

 

Nexus arī ir konkrēti lētāks.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Samsung nesaprot tirgu?!?!?!?!?!? Nu ja Tev nepatīk viegli peejama jaunu telefonu pārdošanas statistika tad nu ieskaties kaut vai ss.lv

 

Samsung 1327

LG           188

 

gandrīz 10x pārsvars pār LG....

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ok, labošu - tirgus nesaprot, kas ir labi telefoni!

Link to comment
Share on other sites

SS ir vieta, kur dažādi kosmonauti atkratās no saviem mēsliem. Pavisam nu noteikti ne rādītājs par lielo ražotāju pārdoto tālruņu daudzumiem.

 

Un lai arī Samsungs ir pārdevis vairāk tālruņus, kas par to? Kas no tā mainās? Lētie drēbju vai apavu ražotāji arī pārdod vairāk, nekā pārkutie zīmoli. Tas nav nekāds rādītājs.

 

Tu vispār tā interesanti runā, iesāc kaut ko teikt, bet līdz galam nepabeidz.

 

 

Nu a LG.... man ta GoldStar tehnika ir pieriebusies līdz acīm, kaut kāds Opelis, uz ta fona Samsungs velk uz Audi
 

Šeit tas pats. Atkal kaut ko glupi paburkšķi, bet tas arī viss. Tukši bazarēt jau nav nekāda jēga, vai nu argumentē savus tekstus, vai dodies apspriest S5 savā Samsungu fanklubā. (:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

ok, klientam vienmēr taisnība :yahoo:


 

 

Tu vispār tā interesanti runā, iesāc kaut ko teikt, bet līdz galam nepabeidz.

 

Nu es neesmu no tiem maksliniekiem kam dzīvē nav nekā cita ko darīt kā pierādīt domīgajiem ka Maļēviča kvadratā ir izmantotas 2 pamatkrāsas, no kuram viena neapšaubāmi ir melna, a otra pilnīgi noteikti ir balta, ja kāds vēlas apgalvot ko citu nu tad lai strīdas pats ar sevi, nu neiesu es nevinam skaidrot kas ir saule 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es nekad vairs netaisos pirkt neko no LG, jo tas brends sevi manās acīs ir pierādījis atliektiem galiem

Es labprāt izvelēšos Samsung tehniku, jo sis brends manās mājas ir pierādījus savu produktu kvalitati, atsevišķām lietām arī 20+ gadi ilgstošu

 

Manās rokās nav bijusi neviena LG ražota lieta kura nebūtu saplīsusi 1-2-3 gadu laikā, nemaz nerunājot par to ka lietojot ātri vien saproti ka tas ir lets hlams kas savas funkcijas pilda visnotaļ nosacīti

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nu vispaŗ Nexus jau nevajag asociēt ar ražotāju... Tas, ka pēdējos 2 taisīja LG neko nenozīmē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man draugam bij kadus 2 gadus atpakaļ LG bleķa monstrs ar milzīgu Google uzrakstu, nezinu ka saucas iespējams viens no pirmajiem Nexus - sūds pēdējais, viņš pēc pusgada viņu izsvieda, arī agrak ir draudzenēm bijuši visadi LG telefoni - visi kā viens sviežami, un tagat pēkšņi noticet ka Nexus ir labs??? Suns met spalvu, ne tikumu - LG var nosaukties par Nexus.... bet....


nu varbūt 4 gadus atpakaļ, neatceros īsti

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Katram brendam savi plusi un mīnusi. Pats lietoju Samsung Galaxy S2 ar 4.4 custom ROM un mani pilnībā apmierina - baterija tur apmēram 3 dienas pie normālas lietošanas, viegls, plāns, ērts rokās, ātrdarbība laba.

 

Neatteiktos no Nexusa, jo esmu palietojis pāris dienas un man patika.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

LG telefoni - visi kā viens sviežami, un tagat pēkšņi noticet ka Nexus ir labs??? Suns met spalvu, ne tikumu - LG var nosaukties par Nexus.... bet....

Nu ģēnijs... Un argumenti ģeniāli...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tev ir visas iespējas iegadāties to Nexus un pārliecināties pašam, palieto gadus 3 un atraksties - bija tā vērts...

Link to comment
Share on other sites

WentzLV
(labots)

Jūs te džeki, mazliet iekarsuši un arī novirzījušies mazliet no tēmas! :) Gribēju pajautāt:

 

Emilz - Būs man to LG G2 jāapskata dzīvē, varbūt tad domas mainītos.. Viņam tas displejs ir tik liels, ka tur gadījumā nav tik uzmanīgi, kā ar bērnu jāapietās? heheh!!

 

 

labiitis - Kas ir jaunā kamera? Es cik skatījos Nexus5 Review'us, tad uz tā KitKat tā kamera strādā ļoti lēni un neforši..

 

 

MIGs - Man vairāk simpatizē Samsung (kā zīmols), vienmēr ir licies, ka LG ražo tikai labus TV, jo paskatoties uz dažus gadus veciem LG telefoniem - nu man personīgi viņi visādā ziņā ļoti nepatīk, ne vizuāli, ne dizains, ne viss tas interface, nu nekā.. Bet šis Nexus 5 šķiet tāds tīri sakarīgs, jo lasīju jau atsauksmes par Nexus 4, kas arī esot tīri ok aparāts, tāpēc tāda intrese, galvenokārt jau dēļ tā korpusa, kas šķiet daudz pievilcīgāks par 'pēc skata lēto S4'.. Un kā ir ar to S4, visiem tiem tiem daudzajiem sensoriem, vai Tu pats viņus reāli izmanto? Un kas vēl uzskatāms, kā mīnuss, neskaitot lēto plastmasu? 

 

 

Rubenis - Un ko labu vai sliktu novēroji lietojot šo telefonu? Cik ilgi reāli baterija velk? Kā ir ar to skaļruni, tiešām švaks vai tā tikai runā?

Labots - WentzLV
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Nevienam nepatīk Porsche cayenne pakaļējās lampas, un 99%  no aptaujātajiem nekad to mašīnu nav redzējuši!  :shok: 

2 gadus lietoju S2, vienkārši super, pārgāju uz S4, neticami, bet ekrāns par kārtu labāks, viss pārējai ir ok.  :yahoo: 

Varu tikai ieteikt kādam, ņemt to, kas patīk , vai tas ko var pavilkt, un nekad neņemiet tikai tādēļ, kas tas ir moderni, un ka kaimiņu Pēterim tāds ir, varbūt viņš muļķis un ar telefonu sūdus skrāpē no poda virsmas!  :) 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Tev ir visas iespējas iegadāties to Nexus un pārliecināties pašam, palieto gadus 3 un atraksties - bija tā vērts...

Man kolēģiem ir gan minētie samsūdi (tiešām populārs modelis), gan Nexus 5. Nexusam ir milzīgi plusi, vismaz priekš manis tie ir plusi:

- pliks androids

- lieliska materiāla korpus, kaut kāda plastmasa ar gumijas efektu, telefonam nav tendence nokrist uz flīzēm

- sasodīti ātrs

- bezvadu lādēšanas iespēja, jāpiepērk tikai doka - prieks galda vai mašīnas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...