Jump to content

rar & video


Guest
 Share

Recommended Posts

esi pacietiigs... ja ir aatrs hdd un normaals dators, tad nu apmeeram 3-5 minuutes vai nedaudz ilgaak.

Link to comment
Share on other sites

pirms saaka scaneet paraadija "cannot load vdm ipx/spx support" vai tas nekas?

Link to comment
Share on other sites

tu noteikti zini, ka tas ir zip arhiivs? Pat ja tas nav zip arhiivs vai arii tas ir paaraak nepilniigs, procesam kaut kad ir jaabeidzas, pagaidi veel. Nu, ja iet ilgaak par pustundu, tad gan ctrl+C

Link to comment
Share on other sites

pirms saaka scaneet paraadija "cannot load vdm ipx/spx support" vai tas nekas?

 

par to es neko nezinu icon_sad.gif , ja buutu laika, vareetu paraknjaaties pa internetu. Varbuut tieshaam labaak, ja es meegjinaatu to failu novilkt. Man taapat dc++ pa nakti staav iesleegts...

Link to comment
Share on other sites

nu uzraadaas kaa winrar ikona bet aiz faila nosaukuma ir zip, vai tas normaali ka cietaa diska lampinja iipashi nemirgo bet cpu 100%?

Link to comment
Share on other sites

it kaa normaali... ja process paaraak ievelkaas, dos logaa spied ctrl+C, ja tas neliidz, tad vienkaarshi aizver dos prompt logu un palaid scandisk, jo vareetu buut kaut kaadi tur lost file fragments.

Link to comment
Share on other sites

ja nekas nesanaak, vari iedot novilkt un es apskatiishos, kas tur iisti ir ar to failu.

Link to comment
Share on other sites

ok. man naacaas vilkt vairaak kaa stundu taapeec negribeejaas atkal kachaat lai paarbaudiitu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...