Jump to content

rar & video


Guest
 Share

Recommended Posts

vai ir iespējams dabūt laukā video failu(vai kautvai daļu no video) no rar,ja pats rars ir nedakačāts. Vienkārši es nokačāju rar failu kur ir iekšā video taču kad gribu extractēt tad protams paradās "Unexpected end of archive" pats rar fails ir ~60mb vai kaut nedaudz no tā video kas tur iekšā var dabūt laukā?

Link to comment
Share on other sites

Vari pamēģināt ar labo peles taustiņu un Extract here, jo tad viņš atarhivē ari to, ko nepazīst. Varbūt tas, kas atarhivēsies ies... experimentē...

 

tās ir manas fantāzijas...

Link to comment
Share on other sites

Komandrindas rar var laist ar parametriem rar -x -kb arhivs.rar, tad tas izpakos failu līdz kļūdainajai vietai un to atstās. Ja tā nesanāk, tad mēģini vispirms to arhīvu salabot: rar -r arhivs.rar

Link to comment
Share on other sites

kā lai laiž tās komandrindas?

 

Josi, pilniigi pareizi par taam komadrindaam, tikai shaados gadiijumos vairaak buutu nodereejis .arj formaata arhiivs, kam ar daudz vairaak iespeeju. un viesi, tev laimeejies, ka tev ir arhiiva dalja ar faila saakumu, nevis vidu vai beigaam. Un veel vairaak tev laimeejies, ka tas ir video fails , kuram beigas var arii nebuut, taapat saakumu redzeesi.

 

Lai rakstiitu komandrindu, ieej dos promt logaa un ar komandu cd c:progra~1winrar paarej uz winrar direktoriju, no turienes savukaart raksti, ko tev teica Josi.

Link to comment
Share on other sites

kā lai no win2k tiek dosā?? un kur tieši jaraksta: -x -kb arhivs.rar

 

(sorry laikam esmu pārak stulbs) icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa atradu izraadaas pie Accessories.  nu un kas tālāk tieši jaraxta?

 

1. Tajaa logaa, kas atveersies raksti: cd c:progra~1winrar

2. Raksti rar x -kb arhiivs.rar (arhiivu eertiibai vari paarvietot un winrar)

3. Vajadzeetu buut visam kaartiibaa un paraadiities tam video failam...

 

raksti, ja kaut kas neskaidrs

Link to comment
Share on other sites

baigā neraža šito "" zem 2000 nevar dabūt parādās tikai "°°" un ar crtl+c dos promptaa nestraadaa!

Link to comment
Share on other sites

(sorry par spam tagad nezkapeec alt kaa enter straadaa)

rar x -kb arhiivs.rar "arhiivs" ir domaats tas winrar zip fails pie program files un kas jaaraxta x vietaa?

Link to comment
Share on other sites

(sorry par spam tagad nezkapeec alt kaa enter straadaa)

rar x -kb arhiivs.rar   "arhiivs" ir domaats tas winrar zip fails pie program files un kas jaaraxta x vietaa?

 

arhiivs ir tas, no kura tev jaadabuu aaraa tas video fails. vienkaarshiibas labad no windows explorer vari vinju paardeeveet uz kaadu iisaaku vaardu. Un - rar x -kb arhiivs.rar - taa visa ir viena komandrinda, ieskaitot x.

 

Pameegjini full screen modee, tad vajadzeetu klaviatuurai pareizi straadaat (varbuut icon_smile.gif ), lai dabuutu full screen mode, nospied vienlaiciigi alt+enter vai izveelies vajadziigo pogu no DOS Prompt loga augshpusee.

Link to comment
Share on other sites

°nezinu vai esmu pareizi sapratis bet vai taas komandas gadiijumaa neliek to nedakachaato failu atveet liidz kaadai konkreetai vietai?

Link to comment
Share on other sites

Ar sho komandu paliidziibu tu vareeesi dabuut no rar arhiiva aaraa to faila dalju un ar taadu pashu nosaukumu, kaads tev tur atrodas. Tam video failam, cik es sapratu, nebuus beigas, bet saakumu taapat redzeesi.

Link to comment
Share on other sites

es tagat to zip failu nosaucu par z un man vins staav uz c diska tad man tagad jaaraxta: "rar x -kb z.rar" ?

Link to comment
Share on other sites

Jaa, jaa, tieshi taa, protams, tam z failam ir klaat paplashinaajums.rar, pareizi?

 

rar x -kb z.rar *.*

 

taada izskatiisies pilna komandrinda

Link to comment
Share on other sites

kad es taa izdaru paraadaas "cannot open z.rar the system cannot find the file specified"

Link to comment
Share on other sites

kaa luudzu icon_smile.gif ?!!

 

Tas ir zip arhiivs???

 

tad buus jaapamegjina ar programmu pkzipfix.exe, negaranteeju, ka izdosies, bet ir veerts pameegjinaat.

Link to comment
Share on other sites

nokachaaju tiko to pkzipfix.exe pet kad palaiz tad paraadaas dos logs ar uzraxtiem un uzreiz pazuud

Link to comment
Share on other sites

vispaar kaads tev ir nets, ja kas, varam satikties dc++, es to failu novilkshu un paskatiishos vai tur ko var dariit, he he

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, protams... visvienkaarshaak buus, ja iekopeesi pkzipfix.exe winrar direktorijaa un no taa pasha DOS Prompt loga ierakstiisi pkzipfix z

Link to comment
Share on other sites

varam jau pameegjinaat, saki kuraa hubaa seedi, ieliec to failu shaaree, nosauc savu niku vai vienkaarshi taa faila nosaukumu un es meegjinaashu novilkt...

Link to comment
Share on other sites

nu tad iekopee pkzipfix.exe winrar direktorijaa, paareejos mieriigi dzees aaraa un no taa pasha dos loga raksti: pkzipfix z

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...