Jump to content

pērku velosipēdu


Fēniks
 Share

Recommended Posts

Pirms gadiem trim nopirku Merida Matts 5-V pa 150Ls, gadā nobraucu vismaz 1,5k, neko mainījis un remontējis neesmu, tikai ik pa laikam ķēdi saeļļoju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    12

  • ju

    7

  • binary

    7

  • Fēniks

    7

Top Posters In This Topic

Gestapo

 

 

Man tas Gestapo braucamais izskatās 1:1 kā maksimas variants.

Pats Tu maksimas variants, pirku Fanā, tikko tas atvērās, norullēju 6k km ar vienu izvilktu astotnieku un pārdevu pa kvartu. 

Link to comment
Share on other sites

Katrā gadījumā velo vajadzēja meklēt vismaz pirms pāris mēnešiem, tad vēl varētu dabūt labu atlaidi. 

Var jau ar velo braukt nez cik tūkstošus km un neko nedarīt, un gaidīt, kad kaut kur paliksies. OK, būs tipa sīkums, pārtrūks vienā brīdī ķēde. No ko tur, paņems un nomainīs. Opā, bet izrādās, ka tagad nevar vairs pabraukt, jo nez kāpēc ķēde lec pāri zobratiem. 

Protams, ikdienai nevajag nez ko, bet fakts, ka jauns sakarīgs velo sākas ap 300EUR. Ziemā varētu būt lētāk.

Iespējams, kādā Vācijā vai tml. arī kādā lielveikalā kas būs lētāks arī uz sezonas sākumu, kur veikals būs kādu specpasūtījumu uztaisījis, un nebūs salicis tīros ķīniešu pārslēdzējus, rāmjus no slotaskātiem un tml.

Link to comment
Share on other sites

reku te viens salicis sludinājumus ar velosipēdiem diezgan sakarīgās cenās: http://sludini.lv/index.php?ko=teksti&menuid=180⊂=2#augsha

 

starp citu, varu piedāvāt savu velosipēdu, rāmis vieglais, līdzīgs pēc skata sludinājumā "kalnu divritenis", dakša bez amort, deore LX vecā pilns komplekts izņemot aizmugures slēdzi kas ir Ultegra, aprīkots ar: plastmasas dubļusargiem, spidometru. cena.... 150eur?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

mhm, vēl izaudzē garus matus, nēsā legingus un dzīvo pie mammas.

Link to comment
Share on other sites

Nu priekš tiem, kas nevalkā legingus un nedzīvo pie mammas, ir arī šis. Kaut kā visos nopietnos resursors atsauksmes par velosipēdiem ar siksnas piedziņu nav tās labākās, bet ražotāji spītīgi Alfine 8 kombinē kopā tikai ar siksnu. 

 

http://www.edinburghbicycle.com/products/schindelhauer-ludwig-viii

schindelhauer-ludwig-viii.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

a šim nebūtu štruntīgā Sturmey Archer 5 ātrumu rumba

 

Palasīju par šiem Šeldonabrovna lapā. Kopš kompāniju pārņēmuši taivanieši, kvalitāte nevainojama.

Link to comment
Share on other sites

Domā? Cik lietotāju tik atsauksmju. Es gan pirms gada skatījos uz 7 ātrumu Surmey Archer rumbu, bet beigās izvēlējos Shimano.

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Vai un kāds ir rumbu speciālistu viedoklis par šādu agregātu:

 

http://www.ebay.de/itm/28-Singlespeed-Fixie-Retro-Fahrrad-Rennrad-Stadt-Rad-Fixed-Gear-VIKING-Blade-/141073035514?pt=Sport_Radsport_Fahrrad_Anh%C3%A4nger&var=&hash=item20d89bb0fa#ht_2933wt_1109

 

sūds galīgs, jeb pa pilsētas ielām var pabraukt kādu laiku?

Labots - niekalbis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

NU es tādu sev negribētu! Šim tikai viens ātrums, kas ir pavisam slikti, kad kalnā jābrauc.

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Rīgā laikam augstākais kalns ir Dzegužkalns ar 28m vjl.  :)  Doma vairāk bija par aprakstā esošām komplektējošām detaļām un to eventuālo ilgmūžību.

Un par to vienu ātrumu- man pirms 30 gadiem bija t.sk. 'vzrosļiks', un bija gana labi. Protams, siekalojos uz start-shosse, tomēr, manuprāt, pilsētas ielām mega lielas jēgas no ātrumiem nav.

Link to comment
Share on other sites

Fiksīšiem (kā tai ebay linkā) gadījumā nebija tā, ka visu laiku jāminās? Man tādu negribētos…

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

Fiksīšiem (kā tai ebay linkā) gadījumā nebija tā, ka visu laiku jāminās? Man tādu negribētos…

Viņiem aizmugures rumbai ir 2 zobrati- ar brīvgaitu un bez.

Link to comment
Share on other sites

Pašam man fiksītis nav bijis, bet cik nu apkārt runā un dažiem paziņā ir, tad lētās rumbas fiksītim izbeidzas aptuveni gada laikā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Un par to vienu ātrumu- man pirms 30 gadiem bija t.sk. 'vzrosļiks', un bija gana labi

 

Man ar savā laikā, kad sīks biju, bija vzrosljiks. Biju priecīgs, kad dabuju pirmo ātrumnieku!

Link to comment
Share on other sites

Man Salūts mājās vēl ir. Padomju laikā pat šos velosipēdus nevarēja tik viegli dabūt, bija uz izķeršanu. Man bija trīs gadiņi, kad mamma to salūtu nopirka un viņai tas bija pirmais personiskais velosipēds mūžā. Es vēl tiku uz tā bagāžnieka apkārt vadāts.

Hipsterīšiem mūsdienās jau šie patīk atkal. Bet tā man pašam to PSRS brīnumiem bija visām vecuma grupām paredzētie, sākot ar mazo trīsrireni un beidzot ar lielo Vela 5. 

 

155115_600.jpg

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Rīgā laikam augstākais kalns ir Dzegužkalns ar 28m vjl.

 

Rīgā ir dofiga stāvu uzbraucienu, kur ar vienātrumnieku dabūsi kāpt nost un stumties, ja vien neesi uzkačājis musīšus un kārtīgi ieskrējies, tas protams nav aktuāli ja velo lieto reizi pāris-trīs mēnešos izvizināties pa tuvējo parku :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Tie kas brauc ar fiksīšiem kalnus forsē braucot slalomā. Esmu redzējis saliektu lielo zobratu, jo cilvēkam kājās spēka ir vairāk nekā ķīnā ražotam zobrata izturība.

Link to comment
Share on other sites

Fēniks

Bump ritenis vēl aktuāls. Viedie prāti kas saskārušies velo ar amortizātoriem , cik sapratu vairāk problēmas nekā labuma?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Problēmas ir ar lētajiem, ja dakša 200+, tad viss ok, strādās kā nākas un taisi vien apkopes, ja ričuks lēts, tad labāk bez amortiņiem. 

Link to comment
Share on other sites

Amortizatorus vajag tiešām nelīdzenām virsmām. Kaut kur ikdienā pavizināties, tikai lieks svars būs.

Link to comment
Share on other sites

Ir patīkami, ja vismaz viens ir, citādi braucot pa bruģi vai no/uz apmalēm olas var atsist.

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

Vai tad nav nevienas omes vai opja laukos, kam no šķūnīša izvilkt braucamo!?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šis:


http://www.sportsdir...olcode=93229611


 


Par kvalitāti un servisu neko nepateikšu.


 


Kaimiņam bija dunlop sāds līdzīgs, nobrauca vienu sezonu ap 40km, otru bez gultnju mainju nenobrauca, spriegotājs arī nodilis jau bija. kvalitāte zem katras kritikas :D


Link to comment
Share on other sites

Tas dunlop ir viens no sudigakajiem variantiem kads vien var buut ... nevajag pirkt tadus velo , nevoiens meistars p[ectam tadu s*du nenems preti.

 

Tur ir salikts VISS pats sliktakais un letakais ko vien var salikt ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt šis: http://www.sportsdir...olcode=93229611 Par kvalitāti un servisu neko nepateikšu.

 

Labāk nē. Viens tāds, laukos jau ir izjauts. Pats nepirku, bet nācās labot. Tur pilnīgi viss pa lēto, bremzes v-brake pieregulēt nevar, griez to seškanti kā viciņu, smags rāmis, nezinu kāpēc, bet tik smagu mīšanos no ātrumnieka nebiju jutis. Ja citu veļuku paceļot un nometot, atlec no zemes, tad šis kā lakta purvā iekrīt.

 

Pats neesmu velomāns, bet pirms 5 gadiem iepirktais MTB no Zviedru lietotajiem, nav ne vainas, vienīgais ko esmu nomainījis, kameru, ko pārsitu uz ceļinieku zemu nozāģētas trubas, bremšu trosīti, Apkopes un remontus taisu pats.

Tikai tagad derētu nomainīt aizmugurējo kaseti un ķēdi.

Link to comment
Share on other sites

Es brīnos, kā tam Dunlop nav žēl savu zīmolu bojāt, bet nu laikam nauda tiešām nesmird.

Gestapo, cik tav MTB maksā, ko?

Un manāmi overpraistos tas Everlast tur bija, tagad jau cena tuvāk patiesībai.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Opā, bet izrādās, ka tagad nevar vairs pabraukt, jo nez kāpēc ķēde lec pāri zobratiem.

Nu tad mainīs kaseti un klaņu zobratus... Ja vēl kādā brīdī pieleks ka pārslēdzēja rullīši arī nodiluši... 

Braucu pāris k gadā, aktīvajā sezonā 200-800 km mēnesī. Nesveru 60kg. Astotniekus velku pats, gadās ik pa laikam. Nupat jau laiks ķēdi mainīt ar visiem zobratiem. Pēc tādas atrakcijas var pats būt šokā, ka tas ritenis arī tā spēj pabraukt - samazinās luftes un pārējais un vairāk muskuļu enerģijas aiziet braukšanā.


Par amortizatoriem:

 

Ir patīkami, ja vismaz viens ir

Jā, tikai lētie amortizatori ir laimes spēle. Ja ārā zem 10 grādiem, tad par manas meridas oriģinālo dakšu neakd nevar zināt - nostrādās vai būs cietā. Tāpēc tad labāk slēdzu lokautu, vismaz zinu, ar ko rēķināties.

A laba dakša maksā ojojoj....

Link to comment
Share on other sites

Mr.Vilks

1700 reizes skatits,71 atbilde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Riteni ir zelta vertee...

Link to comment
Share on other sites

Zelta ne zelta, bet pa 25 EUR kaut ko braucamu nopirkt nav iespējams. Ja vēl ņem vērā, ka ķēde un 7 ātrumu kasete, kas lētajiem MTB noteikti būs jāmaina pērkot lietotu, arī maksā ap 30 EUR. 

 

Padomju brīnumu labā stāvoklī arī pa 25 diez vai var atrast, tos hipsteri tagad izķer. Un ar rezerves daļām arī jau sāk problēmas parādīties. Piemēram salūtam riepas dabūt ir nereāli.

Link to comment
Share on other sites

Va ta salūtam nav 24" rati? Cik man zināms, var tepat Latvijā nopirkt, un nemaksā arī kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kad Centrāltirgus kioskā pirku jaunu aizmugurējo konusu, jo gribējā lai tas velo stāv garāžā pilnā darba kārtībā, tad pārdevēja teica, ka riepas šiem gan vairs nevarot dabūt. Neesmu pētījis kāds tur tas izmērs ir, jo vēl oriģinālās ir normālā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

(..) Centrāltirgus kioskā (..) pārdevēja teica, ka (..)

Izcils "viena tante teica" piemērs :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Smejies vai raudi, bet tā praktiski ir vienīgā vieta, kur padomju brīnumiem var vēl nopirkt daļas. Nu vēl Latgalītē.

Link to comment
Share on other sites

OK, es saprotu, ka detaļas, bet riepas uz 24" būs praktiski jebkurā velobodē. Jā, protektoram gan būs cits zīmējus, un vēsturiskā spēkrata statusu nedabūsi :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...