Jump to content

Par alternatīvo domāšanu latvijā


camel
 Share

Recommended Posts

(labots)

Iepotētu ideju kladzināšana un pakaļdziedāšana vēl nav domāšana. Arī tie pirmajā postā pieminētie "domātāji" savu sakāmo sagrābstijušies kautkur citur uz ko paši bieži atsaucas un citē. Tiek potēts arī kā pareizi jādomā - meklē zemtekstus, piekasies detaļām, prasi kas vainīgs, kam tas izdevīgi, sazvērestības teoriju būvēšana, neattīstītos kritizētājus un muļķus pārliecināt ar tīra, brīva gara spēku :) utt.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

 

 

strukturētajam ūdenim

 

 

atnākšu no veikala, ar alu šitā izdarīšu

 

Alutiņ veco brāl, esi par mani stiprākais! Tikko nostrukturizēju alu, redzēs vai no vienas krūzes būs kirdih.

Nekā tamlīdzīga. Bet es jau biju sapriecājies, ka pasaule uz trīs ziloņiem stāv.

Link to comment
Share on other sites

Biju domājis, ka Latvijā ir tikai viens ziņnesis - delfi.lv

 

 

uz mūsu kūpinājumiem tas neattiecas

Tālāk nelasīšu.

Link to comment
Share on other sites

camel: nu tev pašam kā liekas ar pasauli viss ir kārtībā un pašam nekad nav radušies jautājumi, kāpēc viss notiek tā kā notiek ? Vai ir izdevies izveidot daudz maz loģisku pasaules modeli ?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Palasiju tā ulda sēnes izteikumus.. Bļin, tas ir kaut kas.... It kā persona alko nelieto, bet tādus murgus producē...

Es no savas puses piebilstu ka bez uldis senes prāt aizliedzamām lietām, būtu šādiem personāžiem jāaizliedz pieeja internetam, lai savus murgus izplata tikai palātas biedriem, ne visai pasaulei!

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Mans uzskats ir tāds, ka 95% pasaules iedzīvotāji ir idioti.

Tad ir 95% varbūtība, ka esi idiots. Plus mīnuss 5.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

(vai tas būtu mūsu uldiss?)

ļoti liela iespēja, ka tas ir mūsējais 

Link to comment
Share on other sites

@@zeds, nezinu, neko nezinu, es laikam pie tiem 95%, vai apakšējiem 5%.

 

Vispār domāšanas nozīme ir stipri pārspīlēta, lielākā vērtē tie, kas efektīvi izpilda norādijumus.

Link to comment
Share on other sites

Ko darīt ja man ir pilnīgi p*fig? Ja es tāpat kā liela daļa apkārtējo -dzīvoju savu dzīvi, pats domāju, pats vērtēju un daru? Kuros procentos tad es esmu? :o

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kuros procentos tad es esmu?

95. Ko tu nesaprati? Tas jau liecina, ka pie 95.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tie , kas tajos 5% , šeit nesēž .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

man ir pilnīgi p*fig
 

hujter - tas bija retorisks jautājums... liekas, ka pats esi to 95% sākumā... hahahaha... tikpat dumjš kā es, bet rindās stāvi pirmais haha

 

edit: Jā, par tiem iedomātajiem 5% man darba kolēģis runā nonstopā... piesauc i masonus, i 8 ģimenes kas pārvalda pasauli utt...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@@Svekris,

Polis un krievs strīdas par ģērboņiem.
Krievs: Jums, vajadzēja par savā ģerbonī ķenguru, nevis ērgli likt!
Polis: Ķenguru? Kāpēc ķenguru?
Krievs: Kabatā jums nekā nav, bet lecat visaugstāk par visiem.
Polis: Tādā gadījumā, jums vajadzēja ģerbonī Kupidonu (Amoru)!
Krievs: ??? 


Polis: Pakaļa jums plika, toties bruņoti esat līdz zobiem un visiem uzbāžaties ar savu mīlestību.

 

Tiešām labs :D 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...