Jump to content

Uzkrājošā apdrošināšana bērnam


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Par ieguldīšanu - jāiegulda tad, kad visi baidās respektīvi ņemot par piemēru šā foruma iemītniekus un viņu skepticismu varu tikai secināt, ka tirgum vēl ir daudz rūmes augšupejai.

 

Par ieguldīšanu izglītībā ir ļoti pareiza doma, tikai izņemot vienu kontekstu - algotu darbu kāda cita labā, Latvijā maksimālais, ko reālais mirstīgais var nopelnīt ir kādi ~3000eur uz rokas(superpuperjavapro10gadipieredze)

Ja gribi vairāk vienīgais veids ir:

1)savs bizness

2)ieguldīšana biznesā(akcijās)

 

Es pēdējos gados piekopu tieši 2. variantu un rezultāts man pagaidām neliek vilties, kāpēc tik daudz negatīvisma, nezinu. Finanšu IQ Latvijā cilvēkiem ir <75, tāpēc ja arī ieguldīt izglītībā, tad tikai finanšu sfērā un ilgtermiņā ieguldījums atmaksāsies desmitkārtīgi! 

Labots - PuPs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ronalds

    4

  • itanium

    17

  • PuPs

    16

  • e = d

    5

Top Posters In This Topic

Kāpēc tu vēl turpini rakstīt?

Neviens itin neko negatīvu nesaka par ieguldīšanu, bet gan par taviem tekstiem un veidiem, kā tu izvēlies aktīvus, kuros ieguldīt. Sajūta ir tāda, ka tu pilnībā neko nejēdz no šīs tēmas, vien to, ko spokos, youtubē esi redzējis.

 

Nemaz nepieminēšu (ui, pieminu gan) to, ka tu vēl joprojām muldi beztēmā. Nav šī tēma par ieguldījumiem finanšu aktīvos, bet gan par dzīvības apdrošināšanu ar uzkrājuma veidošanu bērnam. Tak, jopcik, admoreratori, saņematies!

 

Link to comment
Share on other sites

Es izsklāstīju uz faktiem balstītu viedokli, kur ieguldīt bērnam vai vispār būtu vislabāk - tev tas nepatīk, lieliski, turpini tikt ņemts vienā vietā no banku ieguldījumu fondu puses, es atradu labāku veidu.

 

Kur tu redzi beztēmu, esmu minējis vairumu kvantitatīvu, argumentētu faktu, tu gan neko tamlīdzīgu tēmas autoram palīdzējis neesi, vienīgi mēģinājis mani apklusināt. Kāpēc? Mans viedoklis ir ka tev vienkārši skauž.

 

Un ja kāds arī ir jāapklusina esi tu, jo tu neko nedod diskusijai.

Labots - PuPs
Link to comment
Share on other sites

Tā kā mani šodien jau iekļāva agresīvo grupā, veltīšu tev vēl vienu pēdējo teikumu : tu esi SIENA, un kaut tev dzīvē viss izdotos!

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Atkārtoju Pupam jautājumus:

1) Cik tieši tu esi nopelnījis izbeidzot kādu noguldījumu līgumu un dabūjot reālu naudu kontā?

2) kādā laika periodā?

3) kādu summu investējot?

 

Un nokāp no mākoņa. Latvijā parastais darba cilvēks labākajā gadījumā kustina dažus desmitus tūkstošu, drīzāk padsmit tūkstošus dzīvības polises termiņam tuvojoties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Joprojām gaidu Pups atbildi par to, CIK reāli viņš ir nopelnijis savos darījumos. 

P.S mana pieredze liecina par to, ka parasti šādi "extrēmie pravieši" kuri ar putām uz lūpām klaigā, ka mēs tiekam "vālēti" no banku puses un, bezmaz, vienīgais glābiņš ir visu naudu gāzt akcijās, ir cilvēki kuri līdz mandelēm ir iekšā kādā no "mega bizness piramīdām" un tiem ir nepieciešamas svaigas asinis a.k. nauda..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesen biju pie zobārsta un redzēju, ka viens cilvēks braši neņēma čeku. Būtu ņēmis, varētu pievienot deklarācijai un atgūt PĀRMAKSĀTO nodokli.

 

Un ja tas cilvēks strādā ārzemēs, tad viņa tas čeks tiešām 100 gadus nav vajadzīgs.

 

Kāds šeits par investīciju zeltu ieminējās. Lētākais veids kā nopirkt zeltu ir ar kādiem 6-7% virs tā brīža tirgus cens, parasti gan ap 12% ja pērk mazā daudzumā. Plus vēl pierēķinām kapitāla pieauguma nodokli (15%) un tas sanāk, ka zelta cenai ir jāuzles vismaz par 21% lai vispār iezietu pa nullēm. Vienīgais iemesls pirkt zeltu, ir samazināt risku ja visa banku sistēma pēkšņi nobrūk vai ari tiek devalvēta valūta. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

kapitāla pieauguma nodokli (15%)

Vai ta tas nav jāmaksā no kapitāla pieauguma, respektīvi, ja cena uziet par 10% un es slēdzu pozīciju, tad tie sanāk 15% no tiem 10, ne 110.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ja tas cilvēks strādā ārzemēs, tad viņa tas čeks tiešām 100 gadus nav vajadzīgs.

Strādā Somijā, bet zobus labo Teikā?

Link to comment
Share on other sites

Vai ta tas nav jāmaksā no kapitāla pieauguma, respektīvi, ja cena uziet par 10% un es slēdzu pozīciju, tad tie sanāk 15% no tiem 10, ne 110.

 

Jā taisnība. Ja ir pirkumu apliecinoši dokumenti, kur ir norādīta tā vērtība. Mantošanas, dāvinājuma gadījumā, vērtībai jābūt norādītai līgumā. Perētējā gadījumā 15% no zelta pārdošanas cenas. 

 

VIL, būsi pārsteigts cik daudz cilvēku tā dara. 

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Arī bitcoini jau esot aizgājis vilciens. 

 

Bet par to zeltu un kapitāla pieauguma nodokli. Ja es pērku investīciju monētas ārzemēs (piemēram britu Britania) par mārciņām, un pēc kāda laika to pārdodu Latvijā. Tad VID tās monētas vērtību rēķinās pēc pirkšanas dienas valūtas kursa, vai pārdošanas dienas? Kas notiek, ja uz monētas pārdošanas brīdi pirkuma valūta vairs nepastāv?

 

Un tajā pašā UK, uz gan suverēni, gan Britania ir legāls maksājuma līdzeklis uz kuru kapitāla pieauguma nodoklis it kā neattiecas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...