Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Viens no maniem klientiem apgalvo ka bite ir palaidusi 4g tīklu.

Salaspilī up/down ap 20 mbit/s esot bijis. 

 

Protams ka bites mājas lapa par šo klusē. 

Varbūt kādam ir kāda info par šo? Vai cilvēks kaut ko sajaucis ir..... 

Link to comment
Share on other sites

kaut ko twitterī esmu manījis.. bet noteikti jāvaicā pašai BITEi.. oficiāli noteikti nav.. varbūt kāds pilotprojekts..

Link to comment
Share on other sites

un kaada tam jeega ?? ? vietaas kur mobilais nets ir visvairaak vajadziigs, kur nekaa cita nav, tas bites nets ir viszheeliigaakais no visiem, diemzheel ......

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet noteikti jāvaicā pašai BITEi.. oficiāli noteikti nav..

Esmu jautājis,pašlaik abi ar tele2 stostās ka līdz 2018.g. būšot. Tele2 jau ir atklāta viena testa stacija Siguldā(kaut gan nezinu kā var pieslēgties un testēt,bet 4G viņiem siguldā esot).

 

Par tiem ātrumiem,bites mazā noslodze pašlaik vietām ir tā ka var saniegt 15-20mb/s (parasti naktīs).

 

Manā pusē jau "3G(4g līdzinieka) turbo ātrums galā,tagad vienādojās un pat nokritās kā ar tele2,nesen tieši testēju. Naktīs abiem stabili ap 10-11mbiti/s(1MB/S - 1,3MB/s). Pati bite izteicās,tā kā manā pusē problēmas pat ar DSL(lattelekoms neko vairāk par 5mb linku nepiedāvā),tad sākotnēji noslodze bija vel lielāka,tagad viņi optimizēja staciju un vismaz arī atļāva Tele2 paelpot. :D

 Pirms bites šeit bija 2 operātori ar 3G,un lattelekoms,bet pēc testiem,kurus biju veicis un jau sakasījos ar lmt,šeit 3g sniedza tikai Tele2. ātrums 0.5mbiti/s upload vidēji 0.06mb/s,neuzskatu par 3G,nu ok tas ir UMTS,bet operātoram kas pilsētā jau ieviesis un  uz visiem stabiem salīmējis mums te ir 4G,tas nav pieņemami.

4g priekš Latvijas vel ir Zaļa tehnoloģija,nav katram 3,telefons ar 4G un nav kur to īsti pielietot,bet telefoni ar ātrgaitas 3G,pastāv vismaz gadus 4-5,bet lmt sācis haltūrēt ar ļoti vājām BS,un man bija iespēja kvalitatīvi patestēt viņu piedāvājumu - posmā no Gaujas līdz Skultei 70% gadījumu 3G bija nepietiekoši vājšs,savukārt Bitei un Tele2 vismaz 70% šī paša posma 3G ir pietiekošā kvalitātē,lai skatītos filmas un spēlētu spēles internetā. 

Link to comment
Share on other sites

Bitei ir iepirktas licences pārraidei gan 800/850 gan 2800 frekvencēm, bet es noteikti neesmu dzirdējis par viņu plāniem kaut ko tuvakajā laikā laist gaisā. Kas interesanti - pēdējā izsolē Bite kodās ar LMT.

 

Btw, 20mbps nav nekas traks. Nenoslogots 4G virs 100 velk. Cik pingu rāda? Tas manā skatījumā ir viens no lielākajiem ieguvumiem, izmantojot 4G.

Link to comment
Share on other sites

a pings bitei diezgan labs 25-45ms 3g.

 

Edited by tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Sveicinati!

operatoram palaist 4g nav gruti,bet lietotaja riciba jabut modemam/ruterim ar 4g atbalstu-ta ka drosi var teiikt ,ka tas bija 3g nenoslogota tikla

Link to comment
Share on other sites

Sveicinati! operatoram palaist 4g nav gruti,bet lietotaja riciba jabut modemam/ruterim ar 4g atbalstu-ta ka drosi var teiikt ,ka tas bija 3g nenoslogota tikla

Tikai mieru, skaidri redzams, ka kapis26 kaut ko samurgojis, jo visiem ir skaidrs, ka šobrīd 4G modems/maršrutētājs un pat viedtālrunis ar 4G nav vairs nekas nepieejams, tas viss jau kļuvis par nozares standartu.

 

Bet nu BITE iespējams palaidusi DC-HSDPA ar 42Mbits down un 11Mb/s up, bet diez vai, jo autors ronalds_  neparāda nekadus ātruma testus vai citus pierādījumus, jo BITE HSDPA ir max. 21.6Mb/s down un 5.76Mb/s up, 20Mb/s up ir unreal.

Edited by Touareg
Link to comment
Share on other sites

Vai ,tad Bites piedavajuma ir aparatura ar 4g atbalstu????bet par DC-HSDPA ar 42Mbits piekritu,jo Bites piedavajuma ir tadi marsutetaji....protams dzelzus ar 4g atbalstu dabut nav problemu,jo paskat LMT ir loti talu prieksa gan Telei2 ,gan Bitei..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Man iepriekšējā weekendā LMT uzstādīja kārtējo anti rekordu - boot lv jaunāko rakstu lapa ap 10 sekundēm lādējās.  Bildes kā modemu laikos..... 

 

Gestapo, saki Ogrē jau ir? Moš es savējo parabolisko antenu varētu noķert - kāds nezin - bite uz testu pieslēgumu nedod? Savādāk tie 0.2 - 0.5 mbit/s vakaros un weekendos tā kā sāk apnikt!

Link to comment
Share on other sites

Cap, esmu vecmodīgs - twitteri nelietoju - dēļ viena jautājumu tā kā neredzu jēgu reģistrēties.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds nezin - bite uz testu pieslēgumu nedod?

Pagaidām nē, dažiem izredzētajiem tika iedotas kartes uz testu, to arī šodien paspaidīju, plašākai publikai pagaidām nav un gan jau ar nebūs tik drīz. Vopšim testēšanais laiks tagad.  

Link to comment
Share on other sites

Bite jau dod 4G testu uzticīgajiem klientiem.. Aizej uz KAC, paprasi, vai esi to skaitā...

Ātrums ir ok. Max man ir bijis 70Mbps Down un 34Mbps UP, bet standartā ap 46/27 telpās...pings 20-60

 

Čalis bites salonā gan rādīja 100uz leju un nezinu cik uz augšu. Pieļauju, ka man moš telefons līdz galam neļauj - Sony M2 Aqua

Link to comment
Share on other sites

Nepilnas divas nedēļas var jau pagaidīt. Jācer ka bitei nebūs bezlimita plānu! Jo ja pietiekami liels useru bars sāk kačāt bezjēgā - pat 4g+ tiek nosēdināts līdz 2g līmenim.

 

LMT dotajā momentā varētu ieteikt piedāvāt "Profesionālo" tarifu plānu - apjoma limits - līdz 30gb mēnesī, kuru pārsniedzot uz parasto plānu pārslēdzas tomēr no 22 līdz 6.00 trafiks neskaitās, lielāka mēneša maksa protams ka, bet garantēti vismaz 2mbit/s down, ja vien signāla līmenis ir pietiekams.


 

 

Aizej uz KAC, paprasi, vai esi to skaitā

Neesmu to skaitā - bites pakalpojumu savu mūžu neesmu lietojis.

 

Nez ko tele2 domā... ?  

Link to comment
Share on other sites

Tele2 ir 4g komercrežīmā, tomēr pārklājuma zona ir tik niecīga, ka viņi kaunās savā mājas lapā pārklājumu karti ievietot.... 

Edited by ronalds_
Link to comment
Share on other sites

pirms tam bija adreses...

 

tagad mājaslapā baneris par 90% iedzīvotāju pieejamību 4G tīklam no 01.07.2015.

Link to comment
Share on other sites

Rigas centra ar BITE jauno simkartes un 4G simbolu toolbara kolegim down/up rada 24/30 androida, LMT savukart ios ierice vakar bija down 40 saemas kvartala.

Link to comment
Share on other sites

 

 

mājaslapā baneris par 90% iedzīvotāju pieejamību 4G tīklam

 

gan jau 90% iedzīvotāju vismaz reizi gadā apmeklē galvaspilsētu. Kur arī varēs papriecāties un piekļūt Bites 4G .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

... tika notestēts Ogrē. 40 lejā, 11 augšā
  Kā visi atceramies, arī LMT 4G pirmsākumos bija OK.  Tas ka Bite tagad lido (un kā lai nelido, ja pāris 4G lietotāju uz torni), neko nenozīmē. Palaidīs komercrežīmā, pārskries kačātāji no lēnā LMT - uz būs tajā pašā bedrē (hmmm, bet varbūt LMT uzlabosies "aizgājēju" dēļ ). Kamēr kačātājiem mobilajā tīklā nepadaris dzīvi neciešamu, nekas labs nebūs.  Gribi kačāt - velc optiku, bet nečakarē dzīvi normāliem lietotājiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

(hmmm, bet varbūt LMT uzlabosies "aizgājēju" dēļ ).

 

Tā tas būtu tikai normāli, ka kačokiem izšķīstot pa trijiem 4G operatoriem, kopējais caurmēra ātrums uzlabojas 

Link to comment
Share on other sites

raiviic, visiem optika diemžēl nav pieejama. Bet normāli būtu trafika ierobežojumi + bezlimita trafiks naktīs - naktīs kačoki nevienam netraucēs- lai uzdarbojas ;) 

Un mūsdienās vēl trakāka problēma par torrentiem ir video strīmi. Kaut ar tādu ātrumu kā bija Tīnūžu tornī pagājušajā weekendā nevienu videostrīmu nepaskatīsies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribi kačāt - velc optiku, bet nečakarē dzīvi normāliem lietotājiem.
 

 

Varbūt pirms gadiem 15 normālais lietotājs skaitījās e-pasta un ziņu skatītājs, bet mūsdienās normālais lietotājs notērē vairāk, kā dažs labs kačātajs, jo tā pati youtube ņem savus 4 mbit un mājsaimnieču online seriāli vēl mākoņdiski un arī itkā normālais lietotājs pārvēršās torrentu maniakam līdzīgu īpatni, kas noslogo nabaga mobīlo netu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es skatos cerīgāk, ka noslogojums 4G sadalīsies uz visiem operatoriem, no otras puses jāpiekrīt raiviic, ka kačātūjus nevajag nemaz tik daudz uz torni, lai sabojātu pārējiem dienu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā visi atceramies, arī LMT 4G pirmsākumos bija OK.  Tas ka Bite tagad lido (un kā lai nelido, ja pāris 4G lietotāju uz torni), neko nenozīmē.

Tu tak esi pats šerloks Holms :D  

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu viss vismaz pagaidām ir normas robežās - vismaz manā krajā

Baigie ātrumi Tev , kas par tarifu plānu un cik mēnesī notērē ja nav noslēpums ?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...