Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

 

 

Pagaidām nav jēgas no bites 4G, ja pat ātrums būs labs. Pie viņiem ir datu ierobežojums 25Gb menēsi kamēr nebūs bezlimitu variants ar vismaz 10 Mbps uz abiem galiem tāmēr nafig tā bite nav vajadzīga. Tele 2 ar ir sviests iet tikai knapi 4 mbps, upload vispār gliemezis 1Mbps - bezlimitu variantā.   LMT man piedāvā bezlimitu un iet kā zvērs

Reklāma vai tendeciozs raksts. 

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

 

 

Pagaidām nav jēgas no bites 4G, ja pat ātrums būs labs. Pie viņiem ir datu ierobežojums 25Gb menēsi kamēr nebūs bezlimitu variants ar vismaz 10 Mbps uz abiem galiem tāmēr nafig tā bite nav vajadzīga. Tele 2 ar ir sviests iet tikai knapi 4 mbps, upload vispār gliemezis 1Mbps - bezlimitu variantā. LMT man piedāvā bezlimitu un iet kā zvērs

 

LMT uzsākuši trolļu mārketingu vai? Neviens mobīlais nets nav domāts kačātājiem. Gribi lielus ātrumus - meklē optiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār, kā jau te augstāk minēja, tagad jaunatne sēž uz onlain seriāliem. Kad manējie mājās, tad uz mobilām un planšetēm caur waifaju seriāli rotē tikai tā. Bet man optika, paziņām optika. Mobilo netu es viņām pērku minimāli, tikaI lai sabtransā pietiek tekstuālai komunikācijai. Bet drīz sāksies brīvlaiku periods. Un seriāli pārvāksies pie ezeriem un pļavām.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Meichukka8

 

Neviens mobīlais nets nav domāts kačātājiem. Gribi lielus ātrumus - meklē optiku.
 
mekle'optiku :D :D :D   :D :D :D   :D :D :D  Visi Dievi, kas ir uz zemes par šito smejas. Sorry ne visi cilvēki ir miljonāri, lai varētu privātmājās vai piepilsētās, vai ģeravņās sev ievilkt optiku. Optika pārsvarā ir pilsētu centros, daudzdzīvokļu mājas utml. ja vēl nezināji, pārējā Teritorijā ārpus pilsētas ir LMT, Bite, Tele 2, laikam bija kaut kāds tripelis, un par nežēlīgu cenu Telija, kas nu kam...
 
Kāds ir tādi lietoju un maksāju par viņu.Tākā pieejams ir tikai LMT-4G un viņš iet ļoti labi tā ka apmierina. Bite var ieskrietis ar tele 2, vismaz pagaidām!
Sīdoju torentus sīdboksā un augšā noleju pa mēnesī 1-3 Tb, nokačāju, gan mazāk tikai kādi 150-200 Gb mēnesī.
Link to comment
Share on other sites

Meichukka8

 

 

Vai tad plānam "Kosmoss" ir ierobežojums? 
 

 

ok nesen vēl nebija.

Bet man jautājums kā tur iet ātrums. Ja vismaz 10 Mbps uz abiem galiem neiet, tad nav jēgas no tāda `neta. Nav tur ierobežojums kā tele 2, ka bezlimitu variantā nomet bezjēdzīgi lēnu internetu kuru lieto praktiski nevar?

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Par tiem bezlimita mobilā interneta tarifiem pagaidām klusums, vienīgi prasot BITEs biznesa klientu menedžerei uzzināju, ka būs pieejams bezlimita tarifs par 26EUR/Mēn(LMT tie ir 26.80EUR/Mēn).

 

BITE tarifu plāns ''Kosmoss'' jau pieejams tikai viedtelefonos to nav atļauts ''hotspotot''.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet man jautājums kā tur iet ātrums. Ja vismaz 10 Mbps uz abiem galiem neiet,

Pagaidām ir kaut kas tāds; Down 20-70 Up 15-50 skatoties kādā vietā un laikā  

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

 

 

pieejams bezlimita tarifs

Bez apjoma UN ātruma limita?

Tele2 arī ir bez apjoma limita, tikai 4Mbit ātrums 

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Jā, tieši tā bez apjoma un ātruma limita un to piedāvā tikai un vienīgi LMT par ko gods un slava LMT 4G pakalpojumam.

Redzēs, ko BITE liks pretī.

Vēl jau interesanti būs šī gada 1. jūlijā, kad 4G varēs pārraidīt 800MHz frekvencē pārklājot lielas teritorijas un padarot šo pakalpojumu pieejamu ārpus lielpilsētām un rajonu centriem.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
(labots)

Es saprotu ka mārketings ir stipra lieta, tomēr mobilo tīklu iespējas ir ierobežotas!

Lmt izveica modernizāciju Tīnūžu bāzes stacijā. Palaida 2600 mhz frekvenci. Palika krietni labāk. 

4330848367.png

 

Pieņemu ka bez bezlimitu tarifa bite neko nepārdos, tomēr neviens mobīlais tīkls nepavilks, ja visi sāks torrentus lietot vai youtubi hd kvalitātē kačāt!

 

Kaut arī te ir risinājums - saucas QoS  Ieviešam tarifu plānu PRO ar lielāku prioritāti, garantētu min ātrumu, bet ar apjoma ierobežojumu. 

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Jā, tieši tā bez apjoma un ātruma limita un to piedāvā tikai un vienīgi LMT par ko gods un slava LMT 4G pakalpojumam.

Godīgi mana kolēģa pieredze ar LMT ir briesmīga, jo viņam ir tarifa plāns bez ātruma un apjoma ierobežojuma, bet viņu ierobežo tīkla noslodze, jo ātrumstikai pa nakti ir tāds kādu LMT solīja.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Skaidrs ka tīkls ir pārslogots dēļ tiem, kas pilnā mērā izmanto ''bezlimita'' internetu. 

Link to comment
Share on other sites

Nitram

Mums Tev ir forsa zina!

Sakot ar 1. maiju, dubultojam Tava mobila interneta tarifu plana MINI datu apjomu!

Tava Bite

 

Link to comment
Share on other sites

ricijs

Njā latvieša dabā vainot valdību un viens otru  :sarkasms:

 

Ja jau LMT ir tāds varonis, kas piedāvā bezlimita 20mbit, tad viņam arī tas ir jānodrošina un klients ir tiesīgs ar saviem 20mbit darīt ko grib. Ja tīkls netur lai samazina ātrumu uz 5 mbit uz klientu.

Bezvadu operatoriem kaut kāda visatļautība sola to ko nevar nodrošināt.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

piedāvā bezlimita 20mbit, tad viņam arī tas ir jānodrošina
  Puis, ir tāda lieta kā fizikas likumi, kurus cilvēks mainīt nespēj. Ja nebūtu mērkaķu, kuri lieto bezvadu netu kačāšanai un pr0n skatīšanai, tad  arī būtu visiem normāls ātrums. Bet nevar jau nevienam indigo iestās'tit, ka bezvadu nets nav paredzēts šādām darbībām, priekš tā ir kabelis vai optika. 
Link to comment
Share on other sites

marizo

Eu, nu piedāvā tiem indigo mērkaķiem optiku vai kabeli, lai tad kačā. Nekačātājiem netraucēs ;)

Otrkārt - kāpēc vispār 4G tiek piedāvāts pilsētās, kur ir plašā izvēlē optikas un kabeļi?  :pooh_honey:

 

Neaizstāvu ne vienus ne otrus, bet reāli tracina šī ņemšanās.

Piemēram, man tagad DSL. Sagribas ko ātrāku, ņemu 4G. Tad ko - man jāatsakās no tutrubas un kāda torrenta? Ir internets - lietoju. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

ricijs

 

 

Puis, ir tāda lieta kā fizikas likumi, kurus cilvēks mainīt nespēj. Ja nebūtu mērkaķu, kuri lieto bezvadu netu kačāšanai un pr0n skatīšanai, tad  arī būtu visiem normāls ātrums. Bet nevar jau nevienam indigo iestās'tit, ka bezvadu nets nav paredzēts šādām darbībām, priekš tā ir kabelis vai optika.
 

 

Saprotu ka 4g vienā brīdī pārvēršās par pudeles kaklu, bet tad nevajag operatoriem nodarboties sava veida populismu, tad kad jāpievilina klienti tad gan viņi aizmirst par fiziku un stāsta cik gan 4g ir pārāks pa kabeļu internetu.

 

Ka arī ja jau 4g nav paredzēts kačātajiem, youtuberiem un mājsaimniecēm, kas skatās online seriālus, tad likvidējam mājas interneta tarifus un atstājam viņu mobīlajam, kur izlasīt epastu, ziņas un darbināt waze, jo nu 26 eiro ņemt par internetu, kurā var tikai ielīst apskatīt epastu ir bezkaunība.

Link to comment
Share on other sites

Meichukka8
(labots)
Pagaidām ir kaut kas tāds; Down 20-70 Up 15-50 skatoties kādā vietā un laikā  

Wow, nu kad viņiem tas būs, būs japaņem uz testu varbūt ka vēl labāks kā LMT sanāks. 

 

 

 

Godīgi mana kolēģa pieredze ar LMT ir briesmīga, jo viņam ir tarifa plāns bez ātruma un apjoma ierobežojuma, bet viņu ierobežo tīkla noslodze, jo ātrumstikai pa nakti ir tāds kādu LMT solīja.

Man liekas ka tas ir tīri pieņemami, ka bezvadu nets pa dienu un vakarā nestrādā uz max, priekš lapu apskatīšanas pilnīgi pietiek, bet torentus var kačāt pa nakti vai no rītā kad iet pat 30 Mbps. Man arī pēcpusdienā, vakarā iet 1-5Mbps, pa nakti, rītā iet 30 pāri... Nesaprotu nekādu problēmu pēc 23:00 ieslēdz torentus kačāties no rīta 8:00 piecelies tev piekačāsies 120 Gb lejup, kādas problēmas? Neredzu jēgu priekškam vajag 24h, lai strādā uz maksimu, pa vienu nakti var novilkt Blu-Ray 1080p sezonu Troņu spēlēm.

Pietam augšuplādē iet visu laiku uz max, sīdot ar var 24h dienā, ja gribas. A kačāt tik pa nakti.

 

Būtu jau jauki, ja pilsētu nomalēs vai laukos būtu pieejama optika, bet nu cilvēkiem jāiztiek ar to kas ir.

Labots - Meichukka8
Link to comment
Share on other sites

LvKafija

Cik dzirdēju no bites, tad viņiem briest jauni tarifa plāni ar 5.05.2015.

Beidzot arī bitei buss neierobežots internets mājai.

Un salabojuši savu godīgās lietošanas politiku, vairāk neslēgs masveidā ārā internetu.

 

Interneta rādītāji pagaidām ir patīkami, pats paņēmu testu.

 

Ceru ka bite turpinās mani patīkami pārsteigt ar cenām un dāvaniņām :D

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Man liekas ka tas ir tīri pieņemami, ka bezvadu nets pa dienu un vakarā nestrādā uz max, priekš lapu apskatīšanas pilnīgi pietiek, bet torentus var kačāt pa nakti vai no rītā kad iet pat 30 Mbps.

Viņš fotogrāfs un viņam neder, ka tikai pa nakti ir normāls ātrums, jo strādā viņš kā kuru dienu. Torrentus nekačā, bet faili uz augšu un leju iet gan. Bet tā viņš jau meklē ar kuru operatoru vienoties par optikas pievilkšanu līdz mājai, jo mobilais internets ir pagaidu (un diezgan švaks no LMT puses) risinājums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tīkls netur lai samazina ātrumu uz 5 mbit uz klientu.

Ātrums ir tik gudrs, ka pats māk samazināties.

 

Kā ieriebt kaimiņam? - ar 3 kompjiem velc torentus, kurus pašam nemaz nevajag.


 

 

Otrkārt - kāpēc vispār 4G tiek piedāvāts pilsētās, kur ir plašā izvēlē optikas un kabeļi?

Tāpēc, ka cilvēki, iznesot miskasti, uz minūti nav pie kabeļa,


 

 

Bet tā viņš jau meklē ar kuru operatoru vienoties par optikas pievilkšanu līdz mājai, jo mobilais internets ir pagaidu

Ahā, tātad modes iespaidā kļuvis par laucinieku.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Ahā, tātad modes iespaidā kļuvis par laucinieku.

Nope, Liepājas privātmāju rajons bez komunikāciju infrastruktūras - kamēr kāds no interneta provaideriem neko uz rajonu nevilks, tikmēr nav variantu! 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Ja VIL bija tas LMT pārstāvis, tad viņa pēdējais posts parāda, cik sekla domāšana ir tam kantorim.

Ja viņš nepārstāv to kantori, tad ar šo postu es iestāstiīšu tik pat bezjēdzīgi, kā viņš.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Wow, nu kad viņiem tas būs, būs japaņem uz testu varbūt ka vēl labāks kā LMT sanāks
Šie ātrumi ir šobrīd, tā ka ķer vien ciet. Atklāšu arī mazu noslēpumu - līdz 1.jūnijamā saucamā testa periodā, tas ir par brīvu un bez limita. Tiesa to dod komplektā ar cilvēcisku neformālu lūgumu - neesi cūka un neizmanto bezjēgā kačājot. Bet nu realitāte ir tāda ka tad kad viņu sāks lietot komercrežīmā un būs daudzi lietotāji, ātrums gan jau ka būs mazāks
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Skuteļa kungs veicis labu LMT un BITE 4G interneta ātrumu salīdzinājumu, interesanti tas, ka ''pilnais'' LMT 4G tīkls ir ar mazāku PING kā BITE(30ms pret 32ms) un ārī maksimālo lejupielādes ātrumu uzrādīja tieši LMT 126,92 Mbps, kamēr BITEi ātrākais mērījums bija 101,23 Mbps, tas apgāž BITE reklāmu, proti, ka viņiem ir ātrākais 4G internets.

 

http://kursors.lv/2015/05/03/bites-un-lmt-4g-mobila-interneta-salidzinajums-riga/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Meichukka8
(labots)
neesi cūka un neizmanto bezjēgā kačājot

 

 

A ja kačā ar jēgu? A nosīdot kādus 500 Gb var?

Labots - Meichukka8
Link to comment
Share on other sites

(labots)

@@Touareg,Viena usera rādītāji neko nenozīmē globāli. Interesanti protams bet ne vairāk. Esmu vienreiz Bitei noķēris 151Mbps bet netaisos apgalvot  ka LMT ir sūds un Bites reklāma ir pilnīga taisnība.Dažādu lietotāju mērījumus no dažādām vietām var apskatīt Bites FB un tviterī ar haštagu #Bite4G

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

tas apgāž BITE reklāmu, proti, ka viņiem ir ātrākais 4G internets.

Lai reklāma nebūtu maldinoša, tele2 savlaik neteica "mums ir zemākās cenas", bet sauca sevi par cenu līderi.


 

 

Ja VIL bija tas LMT pārstāvis

Šobrīd nepārstāvu nevienu juridisku personu.

Link to comment
Share on other sites

Ja LMT neizdomās kaut ko alternatīvu, tad vasarā jau zinu, kāds būs man jaunais operators..

Link to comment
Share on other sites

marizo

Baigi neiedziļinājos nosacījumos (ja tādi ir), bet pliks dārgākais internets (22,50) sanāk dārgāk kā dārgākais internets ar atlaidi, ja arī telefonā lieto Biti (18,00) + BITE2 (4,27) (mobilajam bezmaksas sarunas un SMS Bite, LMT, Lete2, LTC tīklos). 

 

Katrā ziņā visi tie 4G baigi vilina piekrāpt DSLu :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

piekrāpt DSLu

 

Tā tomēr ir stabila vērtība, vēl vari cerēt uz to VDSL kā mierinājumu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
BITE jaunie mobilā interneta tarifi - http://www.bite.lv/l...rvices/internet

Šis laikam tikai šodien parādījās, ne?

 

Man kā reiz šāds jautājums aktualizējies. Kā Bites klients tagad metu aci uz Bite 50GB par 13,20 euro bezgalību par 18 euro.. Par šādu cenu uz LTK DSL vairs pat domas nav.

Vai lielie Bites skeptiķi var ieteikt cenas ziņā ko līdzīgu no citiem operatoriem? Gan jau mēneša laikā pārējie operatori arī pieskaņosies, bet man vajag uz sitienu! :p

P.s. Ar Bite pārklājumu problēmu šeit nav!

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

erglis4

Skumji, man Liepājas centrā (Sūnu iela) pat 3g interneta vakar nebija, domā, ka 4g būs? Es tieši apsveru domu iet prom no Bites :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

(mobilajam bezmaksas sarunas un SMS Bite, LMT, Lete2, LTC tīklos).

 

:spiteful: Lete 2


 

 

Vai lielie Bites skeptiķi var ieteikt cenas ziņā ko līdzīgu no citiem operatoriem?

 

LMT Neatkarība.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT Neatkarība.

 

LMT pakalpojums INTERNETS TELEFONĀ ir paredzēts interneta izmantošanai telefonā.


P.s. jepaķ, jepaķ, tas neatkarības reklāmas video :taunt:
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...