Jump to content

Parkarst kompis!!! Kur problema?


Guest Janchux
 Share

Recommended Posts

Guest Janchux

Nu tad taa... esmu konstateejis ka restarts metaas no videokartes!:( Jo procesors shancee viss normaali, bet probleemas sakas kad palaizhu 3sho Colinu un salieku maksimaalos settingus!:) Nedaudz paspeelee un tad nopiikstas un restarts!:(

 

tas ir videokartes defekts, vai tomeer gaisa ir pa maz??? :( Un ja gaiss ir pa maz, tad kaadi risinaajumi?? Vairak ventilatorus likt negribaas, jo tagad jau vinjsh skan kaa reaktiivaa lidmashiina!:(

Link to comment
Share on other sites

Nu tad taa... esmu konstateejis ka restarts metaas no videokartes!:( Jo procesors shancee viss normaali, bet probleemas sakas kad palaizhu 3sho Colinu un salieku maksimaalos settingus!:) Nedaudz paspeelee un tad nopiikstas un restarts!:(

 

tas ir videokartes defekts, vai tomeer gaisa ir pa maz??? :(  Un ja gaiss ir pa maz, tad kaadi risinaajumi?? Vairak ventilatorus likt negribaas, jo tagad jau vinjsh skan kaa reaktiivaa lidmashiina!:(

Ja uz max settingiem spele (incl. FAA, AF) karte var parkarst. Padoma par kartes dzešanas uzlabošanu ;)

P.S. draiverus priekš VGA meģinajs mainit? Var but problema tos?

P.S.S. man keisa viens 120mm (1400rpm), Zalman griežas uz 1400rpm perfekti tiek gala ar Prescott (idle +28C, burn +40C) ;)

Link to comment
Share on other sites

Vēl paskaties, kādu CPU core tev bios uzrāda, varbūt by default pārāk lielu voltāžu tavam procim dod mātes plate. Ir šādi gļuki novēroti.

Par to bios konfigurēšanu - nevar to tā forumā izstāstīt, vienkārši, tavs bios un tā settingi ir jāredz "dzīvajā". Parasti biosā ir jāpamaina 10-20 parametri, lai viss strādātu optimāli.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Ne nu traki gan tev tur ir, ventilatori visās pusēs, bet vienalga karst, kaut kas tur nav labi ar to termopastu - vai nu par daudz vai radiators nepieguļ labi procesoram vai kas tml. Nāksies tev iepirkt gaisa trubas (air ducts). ;)

Kur taadas trubas var iegaadaat un cik vinjas maksaa??? :roll:

Jet.lv esot par Ls11, šonedēļ pats taisos tādas iepirkt, tad jau redzēs ir kāds ieguvums vai nav. Patlaban pie Local t° = 33°C man ir CPU t° = 46°C, ar gaisa trubu CPU t° es varētu dabūt ~40°C. Tad jau redzēs kā būs.

Nu tad taa... esmu konstateejis ka restarts metaas no videokartes!:( Jo procesors shancee viss normaali, bet probleemas sakas kad palaizhu 3sho Colinu un salieku maksimaalos settingus!:) Nedaudz paspeelee un tad nopiikstas un restarts!:(

tas ir videokartes defekts, vai tomeer gaisa ir pa maz??? :(  Un ja gaiss ir pa maz, tad kaadi risinaajumi?? Vairak ventilatorus likt negribaas, jo tagad jau vinjsh skan kaa reaktiivaa lidmashiina!:(

Pie viena, kad iesi uz jetu, iepērc arī kādu ventilatoru videokartes appūšanai. R9600/X600 ir baigi švakās kartes attiecībā uz temperatūrām defaultais ventilators diemžēl ir par vāju. Un iepērc jetā varbūt arī termopastu Arctic Silver 5, gan jau noderēs.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Tā, šodien nopirku Jetā pedējās gaisa trubas no vitrīnas, vairāk jamiem nav, tad nu testēsim un skatīsim ir kāda jēga vai nav. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...