Jump to content

Radeon 7870 vs GTX 660


RSQ
 Share

Recommended Posts

Sveiki.Esmu iegādājies Asus Radeon HD7870 DirectCU 2gb.Mani māc šaubos,ka esu iegādājies ne to labāku.Pastoties Radeon 7870 vs GTX 660 @ youtube,liekas,ka gtx 660 ir labāki rezultāti nekā Radeon 7870.Vai taisība ka 660 ir nedaudz labāka par Radeon 7870?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu iegādājies
 

Tā, tā. Ja jau esi iegādājies, tad takā mazliet par vēlu sākt kaut ko pārdomāt.

 

660 dažās spēlēs būs labāka par 7870, bet 7870 kopumā tomēr ir labāka. Un klokota 7870 praktiski visur performēs labāk par 660.

Link to comment
Share on other sites

Labi,ka paņēmu īsto.Veikalā arī nevarēju uzprasīt konsultāciju,jo strādāja blondīne. :rus_roulette: Viņa teica,ka Radeons būs labāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tak tu jau esi nopircis un viss, ko tu te vēl čakarējies?


Nu tiešām autor 
Link to comment
Share on other sites

lūk gtx770 ir labāka, ko nu, skriesi pirkt to?  ja nav konkrētu sūdzību tad nemāžojies un spēlē laimīgs. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt,vel kāds piebilst,kādi ir katrai video kartei +/-
 

 

Taču jau teica tev, ka abas ir pavisam līdzīgas. 

 

Ja abas kartes noklokosi, 7870 performēs labāk.

 

Un, pat ja vari apmainīt savu 7870 pret 660, nekādu veiktspējas atšķirību tu neredzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Vai taisība ka 660 ir nedaudz labāka par Radeon 7870?

Nepareizs jautājums, pareizāk būtu, "vai gtx660Ti ir labāks par HD7870"

2s8pq3n.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

HD 8k sērijas jau ir, bet tās ir tās pašas 7k kartes priekš retail'a. 9k sērija sauksies citādāk, un pirmās kartes varētu būt gaidāmas uz oktobra beigām.

Link to comment
Share on other sites

Kad ta HD8000 serijas kartes parādīsies veikalu plauktos ? Aiz kalniem vai tomēr nē ?

Hawaii HD7970/7950/7870 analogiem tautas priekšā jāparādas ~25septembrī.Jaudas un cenas attiecība noteiks, vai tagadējiem HD7970/GTX680/GTX770/GTX670/HD7950/GTX760 īpašniekiem ceļi sāks trīcēt, vai saksies panisks lietoto VGA karšu "nogrūdēju/apgreidotāju" vilnis :)

Pēdējais analogs bija ar GTX760 kurš ir ~=jaudā ar gtx670, tikai viens maksāja tad 165Ls otrs 240Ls.Tie kas ar putam uz lūpām ignorēja PC kā konstruktoru, smagi iegrābās un zaudēja :)

 

 

Kā jūs spriežat pieņemsim gtx780 tagad maksā virs 400 latiem kad iznaks tās 9k sērija cenas kritīsies ?

Bet loģiski ka kritīsies

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Tas labi jo cenas tai 780 serijai ir ļoti augstas ja salīdzina ar iepriekšējiem modeļiem gtx480/580/680 kuri maksāja ap 300-325 ls

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

jo cenas tai 780 serijai ir ļoti augstas

Loģiski, jo tajā jaudā Nvidia ir monopols, vienčipu jaudīgākā ATI ir HD7970

 

GTX780/TITAN kā niere pa taukiem, jo konkurences no ATI tur nav.

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

AMD atbilde intel

Tā jau nav atbilde.It īpaši ja cena ir daudz lielāka par i7.

AMD var konkurēt piemēram ar Fx-8320 kurš ir ~115Ls lētaks par i7 4770k, bet spēlēs FPS tas pats.Ja tos 115Ls pielikt pie VGA, tad ta sistēma būs vienozīmīgi ātraka spēlēs par intel.

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko salīdzinat, dārgāks par i7 4770k, parēķini vel ūdens dzesi.Stūlbakais AMD izgājiens pēdēja laikā

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ta nu amerikā šis maksā 350Ls http://www.newegg.co...N82E16819113347 bet pie mums 200ls kaut kāds 10 pasaules brīnums vai..

 

Es kaut ka neredzu ka pie mums būtu pieejams par 200Ls, jeb tu banali vadies pēc salidzini.lv kur rakstīts, ka pieejami 2gab.Pasūti, varēsi paklausīties attaisnojušas pasakas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaunie čipi izskatās pēc krāniņa mērīšanās. Jo ļoti šaubos vai 5Ghz čips būs ātrāks par kādu no Intel čipiem.

 

Šeit AMD un Intel izvēlas dažādus piegājienus - Intel pālielina single core veiktspēju un energoefektivitāti, AMD mauc augšā takts frekvenci, TDP un viss notiek, mārketings strādā...

Link to comment
Share on other sites

Intel pālielina single core veiktspēju

Un kuru tas interesē, ja es krāmēju spēļu PC, man vienalga cik amd vai intel ir spējīgs ar single core.Mani galvenais interesē FPS ekrānā un cena.Ja piemēram Fx-8320 nodrošina komfortablu FPS par 95Ls, tad priekš kam man pirkt I7 4770k par ~210Ls.

Uz max TDP var arī neskatīties, jo spēlējot 8core CPU nav noslogots 100%, pat ne 50%.Un vispār, kurš krāmē spēļu PC un pedantiski uztraucas par W patēriņu.Gribi taupīt W, pērc planšeti :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kuru tas interesē, ja es krāmēju spēļu PC

 

Es runāju par čipiem kopumā, un spēļu datori nav vienīgie, citiem arī TDP ir svarīgs, jo lieto datoru arī kam citam, izņemot spēles. Nepērc Intel, neviens neliek. :D

Link to comment
Share on other sites

citiem arī TDP ir svarīgs

Tāpēc arī teicu, lai pērk planšeti, piemēram kādu no microsoft surface, varēs pilnvērtīgi arī strādāt ar microsoft word office.

 

 

Nepērc Intel, neviens neliek

To nu katrs izlems arī bez tavas svētības.Tie kas gribēs pielikt pie VGA ~115Ls, zinās kuru CPU ņemt :)

 

1.Fx8320+GTX770

2.i7 4770k+hd7870

 

Budžets viens, rezultāts vienos vārtos, domā līdz  :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

citiem arī TDP ir svarīgs
 

Tu pats vispār arī izlasi sevis rakstīto?

Varbūt tu arī pērc sporta vāģi un ietaupi uz degvielu? Tak nevajag līst diskusijās, kur pašam nav nekādas sajēgas.

Link to comment
Share on other sites

Nepareizs jautājums, pareizāk būtu, "vai gtx660Ti ir labāks par HD7870"

 

Neliekaties traucētie čakiji, bet man tomēr jāpaprasa, kas tā par maģisku salīdzināšanu? Nē tiešām vareni...

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

kas tā par maģisku salīdzināšanu?

Ak tu nabaga nepraša :)

1.Visas VGA maksā vienādi ?

2.Visas VGA uzrāda vienādi labu FPS ?

 

Cenu diapazonā starp gtx660 un gtx760 saimnieko HD7870.Ar gtx660 var salīdzināt HD7850 nevis hd7870 :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

To nu katrs izlems arī bez tavas svētības.Tie kas gribēs pielikt pie VGA ~115Ls, zinās kuru CPU ņemt   1.Fx8320+GTX770 2.i7 4770k+hd7870   Budžets viens, rezultāts vienos vārtos, domā līdz 

Atradis ko salīdzināt tomēr eksistē arī tādi procesori kā "i5"  kuri spēlēs performē ļoti līdzīgi ar i7. Takā nav ko te smērēt to i7 te jo viņš vairāk ir domāts darbam jeb renderingam utt.

 

Jā un tas i5 viennozīmīgi savu darbu spēļu lauciņa izpildīs labāk nekā fx.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu pats vispār arī izlasi sevis rakstīto? Varbūt tu arī pērc sporta vāģi un ietaupi uz degvielu? Tak nevajag līst diskusijās, kur pašam nav nekādas sajēgas.

 

Es nesaprotu kurā vietā es pieminēju kādu hardcore gaming datoru??

 

TDP man piemēram ir svarīgs HTPC, offica datoram. Un nē, es nepirkšu sporta vāģi, lai taupītu degvielu, bet šeit ir atšķirība:

 

- FX 9370 - 220w

- i7 4770k - 84w

Link to comment
Share on other sites

Atradis ko salīdzināt tomēr eksistē arī tādi procesori kā "i5"

Eksistē gan, piemēram i5 4670k maksā 50Ls+ vairāk nekā Fx-8320

 

 

arī tādi procesori kā "i5" kuri spēlēs performē ļoti līdzīgi ar i7

Tikai tajās spēlēs kuras neizmanto 8kodolus/plūsmas.Ja spēlē CS 1.6 pietiks arī ar Pentium4 :)

Bet tie kas spelē tik popularu geimu kā Bf3 MP, jeb spēlēs Bf4, 8kodolu CPU būs tieši laikā un kapēc gan ne, ja Fx-8320 pa 95Ls nodrošina to pašu jeb pat labāk, ko intel par (50-115)Ls

Pat tik pokemonisks heims kā GTA IV izmanto 8kodolus.

 

 

Jā un tas i5 viennozīmīgi savu darbu spēļu lauciņa izpildīs labāk nekā fx.

Nē viņš neizpildīs labāk savu darbiņu , katrā zeiņā ne Bf3 MP vai GTA

bf3mpfx81502500kfinal.jpg

 

 

 

TDP man piemēram ir svarīgs HTPC, offica datoram. Un nē, es nepirkšu sporta vāģi, lai taupītu degvielu, bet šeit ir atšķirība: - FX 9370 - 220w - i7 4770k - 84w

Tu piksi HTPC un offica datoram i7 4770 ? LOL

 fX-8320 125W

FX-6300 95W

 

Kā jau teicu, neviena spēle nenoslogo Fx-8 uz 100%, tapēc kaut kāda čīkstēšana par max TDP atkrīt

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Eksistē gan, piemēram i5 4670k maksā 50Ls+ vairāk nekā Fx-8320
Lēnāk pār tiltu  http://www.salidzini.lv/search.php?q=i5+4570

 

 

Tikai tajās spēlēs kuras neizmanto 8kodolus/plūsmas.Ja spēlē CS 1.6 pietiks arī ar Pentium4 Bet tie kas spelē tik popularu geimu kā Bf3 MP, jeb spēlēs Bf4, 8kodolu CPU būs tieši laikā un kapēc gan ne, ja Fx-8320 pa 95Ls nodrošina to pašu jeb pat labāk, ko intel par (50-115)Ls Pat tik pokemonisks heims kā GTA IV izmanto 8kodolus.
Tas nu gan ir 100% bulšits jo tās speles kuras izmanto tos 8 kodolus gandrīz vai var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Bet ja kādā spēlē arī tiek izmantoti tie 8 kodoli vienalga atšķirība starp ātriem 4 kodoliem un lēniem 8 kodoliem nav liela. 
Link to comment
Share on other sites

Lēnāk pār tiltu http://www.salidzini...h.php?q=i5 4570

 

Redzu tikai to, ka tas ir 4kodolu 3.2GHz :( CPU bez K un pieejams sākot ar 120Ls+

Bf3 MP viennozīmīgi švakāks par Fx-8 :)

 

i7 3770k Vs Fx-6100(tas pat nav 6300 un ne Fx-8....

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Tu piksi HTPC un offica datoram i7 4770 ? LOL

 

Nē, bet es ņemšu i7 foto video darbstacijai drīzāk kā FX procesoru.

 

 

 

Bf3 MP viennozīmīgi švakāks par Fx-8

 

Tas ir iemesls kādēļ visa viedokļu apmaiņa izbeidzas šeit - citas spēles jau neeksistē... :D

 

Un vispār offtopic. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

citas spēles jau neeksistē

Ir kaut kas labāks no militarajiem šuteriem, ja nē, tad ko streso :)

Varbūt GTA tev arī  ir švaks iemesls, jeb jaunās konsoles ar AMD cpu, zem kuriem tiks optimizēti jaunakie geimi.Protams, kāds varbūt brēks man patik CS 1.6 utt..kur pietiek ar Pentium 4

 

 

es ņemšu i7 video darbstacijai

Ok, ņem :)

FX-8350-57.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...