Jump to content

Radeon 7870 vs GTX 660


RSQ
 Share

Recommended Posts

 

 

Ok, ņem

 

Runā par spēlēm???

 

http://assets.vr-zone.net/17494/bf3.jpg

 

vai 

 

http://media.bestofmicro.com/X/A/369262/original/SkyrimUltraCPUBottleneck2013.png

 

Un par video editēšanu:

 

http://www.bit-tech.net/hardware/2012/11/06/amd-fx-8350-review/4

 

 

Un es beidzu šo offtopic.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un par video editēšanu

Jā, it īpaši par x264 HD 1080P Encoding :)

FX-8350-57.jpg

 

 

Runā par spēlēm???

Aha

bf3mpfx81502500kfinal.jpg

 

 

Bet ja par tēmu, tad vHD7870 ir jaudīgāks par gtx660 :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ak tu nabaga nepraša 1.Visas VGA maksā vienādi ? 2.Visas VGA uzrāda vienādi labu FPS ?

 

Nē, nē, es prasu par to tavu maģisko attēlu ar 2 dažādām matricām un vienu spēli. Tas ir kaut kāds jaunais fetišs? 

Link to comment
Share on other sites

Runājot par fx tad jā man ir fx=6300 un viņs skaitas max TDP 95W bet neviena spēle tiešām nenoslogo viņu 100% apmēram uz 60-70% tik, un tādā ziņā viņs patērē spēlējot games ~65W...Runājot par spēlēm kas izmanto daudzus kodolus, tas vairs taču nav tālu daudzām jaunākajām spēlēm būs tie kodoli vajadzīgi un tur neko nepadarīsi

Link to comment
Share on other sites

Bleķpauri, pēc TDP jau sen vairs nevar pateikt, cik kāds čips īsti patērē enerģiju. Un cik tavs 32nm FX ēd dīkstāvē ? Cik pie slodzes ? Ahūni daudz. 

Link to comment
Share on other sites

Bleķpauri, pēc TDP jau sen vairs nevar pateikt, cik kāds čips īsti patērē enerģiju. Un cik tavs 32nm FX ēd dīkstāvē ? Cik pie slodzes ? Ahūni daudz. 

 

 

Ko viņš dikstāvē var patērēt? Mans fx 6300 dikstāvē patērē vidēji 10w vaitad tas ir daudz?Pie slodzes ironman procis varētu patērēt ap 80-100w,manejais 60-70w, neko ahuuni daudz es nesaredzu:) ja divas normālas spūldzes ēd 120w

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

nevertell, on 16 Sept 2013 - 01:43, said: Dīkstāvē viss pc ēd par 20w

Spriežot pēc tā korumpētā saita, jebkura gadījumā nav 20W bet ~14,7

Uz 100% load arī var neskatīties, jo neviena spēle to Fx-6300 uz 100% nenoslogo

 

 

 

 

abme0.jpg

Atšķirība idle 2 w, par labu Fx-6300  :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Spriežot pēc tā korumpētā saita

 

:D Korumpēti, visi korumpēti...

Link to comment
Share on other sites

Tas ka kautcik vairāk ēd tas amd neko nenozīmē viņš sanāk jaudīgs un lets intel sanāk jaudigs un dargs par to naudu ko ietaupi perkot amd vari daudz kilovatus nomaksāt ja kilovats 10santimi:)

Link to comment
Share on other sites

Inteļa aizstāvjiem vairs galīgi nav nekā, kur pieķerties, tad nu aiztiek TDP, huh?

 

Vajadzētu pārstāt dzert kafiju un neizmantot arī elektrisko plīti, jo tas jau ahūna dārgi sanāk. Pašiem neliekas smieklīgi?

Link to comment
Share on other sites

Da labi, kāds var pateikt, kāpēc web-shops var piedāvāt ap 20ls zemāk kā konkurentiem lielai daļai datortehnikas komponenšu? 

Sorry par offtopicu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Inteļa aizstāvjiem vairs galīgi nav nekā, kur pieķerties, tad nu aiztiek TDP, huh?

 

Nope. Tie kas taupa pērk ko var atļauties, tie kas var atļauties, tie pērk labāko. Lieki piebilst kuri pēc tam sprēgā... :D

Link to comment
Share on other sites

Nope. Tie kas taupa pērk ko var atļauties, tie kas var atļauties, tie pērk labāko. Lieki piebilst kuri pēc tam sprēgā...

 

Tavs teikums bija absalūta stūlbība:D Kipa intel ir labākais? Diemžēl lai vai kā amd spēj parsist intel saki ko gribi (pats iepriekš lietoju intelus un esmu pārgājis uz amd un varu spriest tikai to ka amd ir labākā izvēle gamer pc)

Tākā galvenie ir šie kritēriji tad bez šāubām:

 

Price/performace amd+1

                            intel 0

 

Tas ir tāpatkā strīdēties par samsungs(u.c.) vs apple nu bet protams vislabakais price/performace ir samsunsg un citi abolits salidzinot ar tiem ir štrunts

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jums neapnika,tēma bija par videokartēm,+ autors sen aiztinies,ko pļūtat?


Pļūtam tāpēc ka kopš aizslēdza pc komplektācijas šeit nav ko darīt  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tavs teikums bija absalūta stūlbība:D Kipa intel ir labākais? Diemžēl lai vai kā amd spēj parsist intel saki ko gribi (pats iepriekš lietoju intelus un esmu pārgājis uz amd un varu spriest tikai to ka amd ir labākā izvēle gamer pc) Tākā galvenie ir šie kritēriji tad bez šāubām: Price/performace amd+1                             intel 0

 

Emmm neesi nu tik gudrs, price/performance ir tieši tas ko es rakstīju. Jā, AMD šajā jomā ir labāks, bet ar to arī viss beidzas, kaut vai dēļ fakta, ka AMD labākais 8 kodolu procis ir mazliet labāks par Intel i5 proci. Taču Intel vēl ir i7 4 un 6 kodolu versijās, kuri ir jaudīgāki par FX. Ja budžets ir svarīgs - AMD, bet ja vajag labāko, tad Intel. Tas manā postā skaidri bija rakstīts.

 

Pārgāji no Intel uz AMD un domā ka daudz labāki procesori - konkrēti no kāda uz kādu pārgāji????

 

Un nestāsti, ka AMD ir vienīgā pareizā geimeru izvēle - ņemot vērā spēles un to prasības, tad teju Intel 4kodolnieks ir labāka izvēle, varbūt izņemot kādas 5 spēles.

Link to comment
Share on other sites

Un nestāsti, ka AMD ir vienīgā pareizā geimeru izvēle - ņemot vērā spēles un to prasības, tad teju Intel 4kodolnieks ir labāka izvēle, varbūt izņemot kādas 5 spēles.

 

 

Šis bij murgs jaunākās spēles prasis vairak kodolus un darbinās tos visu 8 tapec no intel nebus jēgas un lai vai kā ja tu piemini jaudihgos i7 tad 5ghz fx varam likt pretii un cauri intel chuss tikai nesac atkal TDP utt + vel tam tas 5ghz procis bus letaks nekā intel:D

 

Intel ir izvēle priekš rendēšanas utt

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Šis bij murgs jaunākās spēles prasis vairak kodolus un darbinās tos visu 8 tapec no intel nebus jēgas un lai vai kā ja tu piemini jaudihgos i7 tad 5ghz fx varam likt pretii un cauri intel chuss tikai nesac atkal TDP utt

Šobrīd ir ap 5 spēlēm, kas spēj izmantot vairāk par 4 kodoliem. Kā būs nākotnē - velns viņu zin. Ja vadies pēc konsolēm, tad atslābsti, jo konsolēs izmantos vairāk kodolus, bet ar zemu takts frekvenci, taka intel joprojām spēs spēles pavilkt bez problēmām.

 

 

AMD 5Ghz procis ir i7 4770k cenā, bet pat netur tam līdzi, aizmirsti par i7 seškodolnieka pārspēšanu...

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/62166-amd-fx-9590-review-piledriver-5ghz-15.html

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

AMD 5Ghz procis ir i7 4770k cenā, bet pat netur tam līdzi, aizmirsti par i7 seškodolnieka pārspēšanu...

Nevienam jau tā jauda maximālā nav vajadzīga... 70Ls amd procis specj prsist uzpusi dārgāku intel proci :sarkasms: un ja jau tadas speles ka gta4 un bf3 izmanto vairakus kodolus tad nakamas dalas arii un daudzas jaunakas speles arii

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nope. Tie kas taupa pērk ko var atļauties, tie kas var atļauties, tie pērk labāko.
 

 

Tu maz apver, ka esi pretrunā pats ar sevi? Ja jau tu netaupi, tad kādā sakarā sāki bazaru par Inteļa zemāku TDP?

 

 

 

ja vajag labāko, tad Intel
 

 

Nerunā, ja tiešām nekā sakāma nav! Ja vajag labāko, tad Porsche, VW neder. Pirms posto, varbūt arī izlasi savus tekstus?

Link to comment
Share on other sites

Nerunā, ja tiešām nekā sakāma nav! Ja vajag labāko, tad Porsche, VW neder. Pirms posto, varbūt arī izlasi savus tekstus?

 

Mani fascinē cilvēku nespēja izlasīt visu teikumu, tikai izraut vienu daļu un to bāzt acīs. Ja tev būs 100 000 Ls lai tos iztērētu sporta autiņam, tu ņemsi Porsche vai VW Passat???

 

Un jā, es uzskatu, ka Intel ir labāks, ja taisa kādu tiešām spēcīgu darbastaciju. Vidēja budžeta geiminga kompim es ņemtu AMD proci, bet zemā cenā vai tiešām spēcīgam datoram - Intel.

 

 

 

Tu maz apver, ka esi pretrunā pats ar sevi? Ja jau tu netaupi, tad kādā sakarā sāki bazaru par Inteļa zemāku TDP?

 

Tikai to cik Intel proči ir efektīvāki, salīdzinot ar AMD. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai to cik Intel proči ir efektīvāki, salīdzinot ar AMD. 


efektivi un par labu cenu ir amd intel ir efektivi bet par lielu cenu 
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...