Jump to content

Salūzis virszemes tv dekoderis


verbon
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Man ir virszemes tv dekoderis Digiline DVB-T T0660 Conax HD. Šodien mēģināju ieslēgt ar pulti, bet tas uzkārās - iedegās gan sarkanā, gan zaļā lampiņa un uz displeja parādās kanāla numurs, taču uz tv bildes nebija. Veicot tālākās manipulācijas ar pulti, nekāda reakcija nenotika, t.i., nevar ne pārslēgt kanālu, ne izslēgt. Arī manuāli uz dekodera neviena poga nereaģēja. Neko vairāk neizdomāju, kā atvienot no strāvas. Kad atkal pieslēdzu barošanas vadu, tad uz dekodera ieslēdzās tikai sarkanā lampiņa (power), bet zaļā neiedegas, kā arī displejs neiedegas. Uz pulti un pogām nereaģē. Kāda varētu būt vaina. Vienkārši gribas zināt vai nest uz remontu, vai tomēr pirkt citu. Lietots divi gadi. Garantija kā par nelaimi beidzās 1,5 mēnesi atpakaļ. jau iepriekš paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Maini EC3 un EC9  aizstājot ar 220uF 16v ilgāk kalpos

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

Kondensātorus vajag ar ļoti mazu ESR. Parasti ķīniešu 220uF

 no Ladgalītes tirgus var vispār nepalaisties. Vardu sakot, ar kapacitātes lielumu nevajag aizrauties šai konkrētajā vietā. Es arī savulaik provēju 330uF

, ESR sū** un uztvērējs nepalaižas. Ar jaunu 100uF un nepārāk labu ESR

 darbojas, tikai dažus mēnešus un atkaljauns kondiķis jāmeklē.Meklē kvalitatīvu kondensātoru un viss darbpsies.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vai mājas apstākļos saviem spēkiem ir iespējams nomainīt, ja ar elektroniku esmu uz Jūs? Vai arī jānes uz darbnīcu?

Labots - verbon
Link to comment
Share on other sites

Kondiķis maksa santīmus, tikai pilns tirgus ar nekvalitatīviem. Es vienkārši pamēru ESR un tad lodēju iekšā, bet ne visiem mājā uz plauktiņa attiecīgs mēraparāts stāv un pilnas atvilknes ar kondensātoriem.. Ja esi tikai lietotājs un ar lodāmuru nedraudzējies, tad tiešām varbūt labāk dot meistaram pārlodēt. Tāds pakalpojums maksā kādus 5Ls. Nē nu te firumā pavīdēja cena 20Ls, bet tā ir neadekvāta, jo lietots dekoderis tik daudz nemaksā. Ja ar lodāmuru draudzējies, tad darbs desmit-piecpadsmit minūtēm.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atvēru to kasti vaļā, lai apstītos, kas lācītim vēderā. Vizuāli apskatot kondiķus neviens nav ne uzpūties, ne savādāk aizdomas rosinoša paskata. Droši vien, ja nav speciāla mēraparāta, tad diez vai pats varēšu noteikt kurš no tiem ir pie vainas. 

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu tad bez izlodēšanas noteikt kondensatoru parametrus ir nereāli. (Ja kļūdos lai zinošāki cilvēki palabo) Bet ja ir izlodēts tad īsti nav jēgas lodēt veco atpakaļ - nemaksā viņi miljonu ;)

 

Ja gribi labot pats maini vien visus elektrolītiskos kondensatorus barošanas ķēdēs.  Bet nu nav teikts ka kondensatori 100% pie vainas ir. 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

 

 

Vizuāli apskatot kondiķus neviens nav ne uzpūties, ne savādāk aizdomas rosinoša paskata.

man bija tas pats sk #137

bet peec nomainiishanas.... ruxee kaa jauns ;o)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...