Jump to content

FlexBox T202 HDCX (CX)


kuzmitch
 Share

Recommended Posts

andrisri

Diemžēl slimais ir jau atdots īpašniekam, pajautāšu lai viņš uzbildē zinātnes vārdā :)

Viens bija plates apakšā, blakus kaut kādam štepselim, iespējams uz priekšas paneļa vadu, otrs bija savus ~ 5cm augstāk, plates kreisajā malā.

Tos apzīmējumos jau es uzrakstīju, bet nu jā, fig viņu zin vai visām versijām tie ir vienādi ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    37

  • DreamMuca

    27

  • kuzmitch

    14

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

DreamMuca

var jau buut ka man ir paveicies ar partiju, bet ~ pirms gada iegaadaatais flexiic straadaa bez probleemaam.

tiesa ir bijushas dazhas "uzkaarshanaas" (ne uz ko vairs neraegjee). bet peec iislaiciigas (10sek) straavas atvienoshanas un atkal iesleegshanas ruxee taalaak :)

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

kuzmitch
(labots)

var jau buut ka man ir paveicies ar partiju, bet ~ pirms gada iegaadaatais flexiic straadaa bez probleemaam.

tiesa ir bijushas dazhas "uzkaarshanaas" (ne uz ko vairs neraegjee). bet peec iislaiciigas (10sek) straavas atvienoshanas un atkal iesleegshanas ruxee taalaak :)

 

 

man otrais šitā aizgāja, uzkāršanās palika arvien biežākas, pat līdz 3 reizēm dienā un tad man zb, atdevu uz maiņu.

 

es saprotu ka man vairs nav jāskrūvē vaļā un jābildē? :D

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

andrisri

kuzmitch atskrūvē gan, uztaisi bildi kā yota lodē, tie jaunie kondensatori nez kāpēc nav smuki platē, bet garās kājās..

nez, varbūt tas speciāli, varbūt viņi domā, ka vēl 25x tie būs jāpārlodē darba mūža laikā un lai nečakarētu PCB, varēs nokniebt kājas on lodēt pie tām kājām ? :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vecvecākiem Fleksis uzkārās, cik nopratu no sarunas pa tel., tad tikai Power gaismiņa slēdzas iekšā. Ir kāda iespēja pašam nomest uz rūpnīcas iestatījumiem vai nāksies piemeklēt servisu?

 

Deg tikai sarkana lampiņa un viss, nekādas reakcijas, spraud rozetē cik reizes gribi...

 

Sorry, mans jaut. laikam vairs nav aktuāls. Vienkārši šo nepiefiksēju.

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

kuzmitch atskrūvē gan, uztaisi bildi kā yota lodē, tie jaunie kondensatori nez kāpēc nav smuki platē, bet garās kājās..

nez, varbūt tas speciāli, varbūt viņi domā, ka vēl 25x tie būs jāpārlodē darba mūža laikā un lai nečakarētu PCB, varēs nokniebt kājas on lodēt pie tām kājām ? :D

 

 

tad jau varēja pielodēt ar vadiņiem izkarinātus ārpusē, nebūtu jāskrūvē vaļā :crazy::fuck:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Fleksis uzkārās tieši tā kā te bija aprakstīts - deg sarkanā gaismiņa un neslēdzas iekšā.Tā kā dzīvoju mazpilsētā izdrukāju forumā ievietoto shēmu un devos pie vietējā meistara lai apskatās un pārlodē.Sākumā negribēja ņemt ,jo Flexim ir(nu jau bija)garantija un vest uz Rīgu galīgi nav izdevīgi.Pēc dienas piekāpu un saņēmu atbildi ka kondensatori ir labi bet jāpāršuj iekšas.Vai ir kāda iespēja pašam nomest uz rūpnīcas iestatījumiem vai nāksies braukt uz Yotas servisu?

Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu?Paldies par atbildēm!

Link to comment
Share on other sites

andrisri

Vai tad Yotas serviss strādā ?

Pēdējā info par to kantoro bija, ka tur "viss ir slikti", visa mantība arestēta, telpas aizzīmogotas, tiesu izpildītāju roku darbs.

Tā kā ļoti pamatotas aizdomas, ka šī instrukcija nākotnē ne vienam vien noderēs :D

Labots - andrisri
Link to comment
Share on other sites

Nu nez,pagājušo pirmdienu vēl viss strādāja. Biju iebraucis, lai pa garantiju nomaina kondiķus. 10 min un viss čikiniekā!

Link to comment
Share on other sites

Ja pēc izslēgšanas no tīkla deg sarkanā lampiņa un neslēdzas iekšā, tad 99% kondensātori.Ja jau negribēja ņemties, tad varbūt nebija kārtīgs meistars :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Paldies veči par info! Piebraucu pie cita meistariņa nomainīja izžuvušos kondensātorus un Fleksis iet kā jauns un bez šņākoņas!

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Re kā remontē mums pazīstaas firmas,lai nebūtu jāņem ārā plate :lol:

post-82079-0-99592200-1309091751_thumb.jpg

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Tā ir, bet remontē šausmīgi ātri. Šorīt arī vienam Flexboxsim mainīju kondensatorus, bet man nesanāk haltūrēt :sarkasms: Tāpat kā Yotā norāvu kondiķism vāku, bet nu tāds čakars pie īsajiem kāju galiņiem pielodēt jaunus kondensatorus, ka nepaslinkoju un atskrūvēju četras(tikai četras) skrūvītes un ielodēju kondensatorus kā vajag. Ielodēju jamocon TK elektrolītus. Tādi veinkārši kastīte bija :sarkasms: Yotā lodē fig viņu zin kādas firmas. Vispār būtu interesant noskaidrot, kuras firmas un ar kadu marķējumu elektrolīti vislabāk iztur tos impulsus barblokā?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DreamMuca

@janispauls: teu nu gan miglu bilde! no riita filmeeji?

 

nu arii man beidzot pienaaca tas briidis, kad Flexis neko vairaak par StandBy lampinju nav speejiigs paradiit.

pirms tam peec pilniigas nokaarshanaas liidzeeja atsleegshana no straavas un atkaartota iesleegshana. bet nu simptomi akuraat kaa te.

neesmu nekaads lielais meistars, bet tomeer zinu aiz kura gala lodaamurs turams.

taapeec kjeeros pie lietas, lai izraveetu vaininiekus (HTcon 100mikroF 16V)

post-70688-0-66620400-1312394725_thumb.jpg

vizuaali nekaadu defektu (uzpuushanaas) nav.

post-70688-0-00599800-1312394668_thumb.jpg

vispaar arii man saakumaa bija doma lodeet kondensatorus virspusee, jo kontakti un savienojumi ir tieshi virspusee (nevis apakshaa kaa ierasts)

post-70688-0-83564400-1312395034_thumb.jpg

rezultaats: viss atkal straadaa. Paldies Didzi :drinks:

kaajinjas liidz galam tomeer nelaidu, jo nebiju paarliecinaats, ka kontakts ies cauri visai plaaksnei.

kaa arii, peerkot kondensatorus, uz 16V nebija, bet bija 25V. taapeec arii ir nedaudz lielaaki par ieprieksheejiem.

post-70688-0-53814700-1312395561_thumb.jpg

bet beigu galaa ne jau izmeeram ir noziime :)

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

yotai kā kantorim ir [cenzēts].

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

vienas "nepareizas" partijas deelj neviens veel nav bankroteejis.

un shkjiet ka Yota ne tikai Flexbxus tirgo. (kur nu veel razhua)

 

 

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Tieši tāda pati problēma ar tiem diviem kondensatoriem ir Digiline T0660 HD ,laikam viens kantoris ražo un šeit tirgo Unisats

Par to miglu bildi,kā sanāca ar mobīlo,ciemos ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Blue daba dee

vabūt kāds zina cik liela jūtība ir digo tv un vai ir tik stiprs uztvērējs kā flexim kas ķer tos kanālus kuriem ir vājš signāls?

Link to comment
Share on other sites

Digo jūtība nedaudz no flekša atpaliek. Bet ļoti ļoti minimāli. Tas pats fleksis jau vien ir, gan softiski, gan dzelziski, tikai nedaudz citā izpildījumā.

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

vai flexim izvēlnes dizains atšķiras no digo tv ??? Lai kāds ieliek flexša izvēlnes fotogrāfijas.

Link to comment
Share on other sites

Blue daba dee

un kādi ir signāla indikatori tam flexim vai tādi paši kā digo tv??

Man mājās ir digo tv ( ja kas).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien uz remontu atnesa DigoTv HD izjaucu un pārlodeju tos pašus EC3 un EC9 kondensātorus. Vizuali izskatās, ka ir tā pati plate kas flexim.Pec mērijumiem EC3 pietrūka 35uF no vajadzīgā.

Link to comment
Share on other sites

Digo TV atšķiras tikai ar ārejo noformējumu. Plates ir pilnīgi vienādākas un problēmas arī ;(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kur vispār tagad Digo TV un Flexi pa lētākām naudiņām var iegādāt? Nu jau noteikti iet zem 40 Ls?

Link to comment
Share on other sites

Man ir istabas antena, dzīvoju daudzdzīvokļu mājā un man nav neviena, kas uzkāptu uz jumta, uzstellētu šito verķi un izmestu vadu lejā uz manu stāvu! Saki, ka tā šņākoņa ir antenas vainas dēļ?

Link to comment
Share on other sites

Nē, ar bildi viss ir kārtībā! Man pat grūti teikt, kuros brīžos tā šņākoņa ir izteiktāka, bet noteikti tas ir tad, kad parādās paša dekodera info līnija apakšā, arī kanālā - kad parādās titri, lai gan šņākoņa ir praktiski visu laiku fonā, vienkārši tajos brīžos tā ir izteiktāka.

Link to comment
Share on other sites

Videosignāls ar asām frontēm dod traucekli uz audio. Man tas pats, Jānopērk it kā būtu scart kabelis ar atsevišķi ekranētiem vadiem. Bet neesmo to vēl izdarījis. Ja skatos caur RGB, tad šis troksnis ir izteiktāks.

Link to comment
Share on other sites

"scart kabelis ar atsevišķi ekranētiem vadiem" - kāds tas ir? Kā man veikalā to atšķir no "parastā" Scart vada?

 

 

Jau atradu ARGUSā - http://web.argus.lv/shop/productinfo/VSSS%2F.15.21E/hwindex.htm

 

Jāaiziet uz Euronics - tas man vistuvāk - jācer, ka tur tāds būs un arī būs norādīts par tiem "atsevišķi ekranētiem vadiem"

Labots - donis7
Link to comment
Share on other sites

Larkšķis skaņa tiešam visdrīzak ir dēļ kabeļa, bet var būt arī problēmas iekš TV. Uztvērēju vajag censties turēt maksimālajā skaļumā, bet ar televizoru griezt klusāk. tad uzklājums no kabeļa būs mazāks.

Link to comment
Share on other sites

man ir uztvērējs uz maksimumu, skaņu regulēju caur TV. Bet es šodien nopirkšu to kabeli un pamēģināšu tad - kā ies!

Link to comment
Share on other sites

donis7, TV aparātam video iesatījumos nav maināms PAL B/G/D/K/I ? Pie nepareiza PAL skaņa var šnākt.

 

Un vēl nedaudz oftopiks.

Kā beidzās projekts ar TVB-T uztvērēju automašīnā? Derēja flexbox, vai vēl nemēģināji. Agrāk lasīju, bija Tev tādas domas...

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...