Jump to content

FlexBox T202 HDCX (CX)


kuzmitch
 Share

Recommended Posts

Jap, tas ir Didža raksts, pieejams arī šeit kaut kur forumā LTC topikā. Liels paldies vēlreiz par foršo testu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    37

  • ggg97

    13

  • DreamMuca

    27

  • kuzmitch

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vai Lattelecom ir sertificējis šo modeli? Vai arī tas tiks tirgots tikai caur YOTAs tīklu?

Kad tad īsti tas konteiners ienāks un Flekši būs nopērkami visur un par normālu ciparu? Viena saka Marta beigas, citi saka Aprīļa beigas? Kā ir patiesībā?

Gribas apskatīties vai ir tik labs ka slavē.

Izsaktās, ka šodien Čaka ielas Yotā šitas tūneris parādījās. Vismaz skatlogā bija izlikta lapiņa. Maksā 50 ls.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis ka YOTA ir parāda LTC 400 000LS, tāpēc ir kavētas piegādes Lattelekom partneriem, Viedkartes STB utt, jo Yotas dīleri neveic laicīgi maksājumus. Tāpēc ir problēmas ar STB un citu štruntu iegādi.

Link to comment
Share on other sites

Flexboxis pieslēgts pie CRT televizora ar komplektā esošo SCART kabeli.

 

Problēma tāda, ka fonā ir dzirdama tāda kā rūkoņa(rūkoņa pastiprinās, ja attēlā parādās baltas(gaišas) krāsas).

 

Vada problēma?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tad jau Selteka nav vienīgā, kam problēmas ar Skart kabeļiem.

Bet labāk ka komplektā ir kabelis, nevis ka tā nav, Kā, piemēram, Dbox no Jakabson.

 

P.s. Ka tur paliek ar to Fekšu kravu? Ir kuģis pienācis vai nav?

Link to comment
Share on other sites

Man neo-shop teica ka krava ar Flekšiem bija, šiem nekas nav ticis, sadalija pa veikaliem un esot uzrāvuši augšā cenu. Vienā veikalā kuru sazvaniju teica ka esot iedalijuši šiem sešus :sarkasms: gabalus pa 54 Ls. Kaut kā nenopietni ar tiem flekšiem.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Ka tur paliek ar to Fekšu kravu? Ir kuģis pienācis vai nav?

 

buusi bikinj nokaveejis. marta baigaas jau paraadiijaas pirmie. patin bikinj atpakalj uz #36

 

Edit: SemiCom veel zaljais kjeksiitis staav. cik patiess nezinu.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Šodien pirkos Yotā un protams prasīju par Flexšiem. Būšot pēc pāris nedēļām un liela partija, tā ka visiem pietiks. Tiešam, ir bijusi neleila partija un tikai uz priekšapmaksu. Tak būtu zinājis es būtu naudiņu pārskaitījis, bet nu ar bodniekiem jau grūti ko saprast- tie ir citas kategorijas cilvēki kuru psiholoģija man ir neizprotama :fool: .

Ja pieslēdzot uztvērēju TV parādās skaņā traucējumi, tad 100 punktu vainīgs scart kabelis. Vienam TV ta skabelis iet, jo skaņas ieeja zemomīga, bet citiem ar augstomīgu ieeju nes no video uz skāņu virsū traucējumus. Ja godīgi, tad labu scart kabeli nav iespejams dabūt un tas jālodē poašam. Vajag RGB un kompozītajam videosignālam 75 omu koaksiālo kabeli, bet audiosignālam kārtīgu audiovadu ar labu ekrānu. Vai lodēt tos automātikas galus, tā jau gaumes lieta. Vismaz es to automātiku nekad nelodēju, jo nevaru ciest. Skaidrs, ka tādu vadu pa 1Ls nesalodēsi, bet nu scarts ar plikiem vadiem bez ekrāna arī nav nopietni :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā arī neesmu sapratis - kurš no lētajiem set top bokšiem ar HDMI un HD jāņem...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nu shis (Flexbox T202 HDCX) ir gan ar HDMI gan HD. arii maksas kanaaliem der. maksaa nedaudz virs 50Ls.

citaa pavedienaa tiek apspriesta arii Selteka HD. Jacobson arii dazhi modelji ir ar HDMI un HD. bet daargaaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eziitiss

Flexboxim tādas nav un visticamāk arī nebūs, ja vien kāds neizdomās kaut ko tādu uztaisīt.

Labojat, ja kļūdos, bet Flexbox ir Ķīniešu veidojums, ko štancē ar dažādiem nosaukumiem dažādās kastītes. Patreiz iekš LV ir redzēti Flexbox un Digiline, bet ir dzirdēti arī citi nosaukumi citu valstu tirgiem.

Par pašiem modeļiem: ja interesē DVB-T, tad būtībā ir 2: 101 - bez conax un 202 ar conax. Pati specifikācija ir tāda, kādu Yota ir pasūtījusi uzrakstīt (kāds ir atrodams visās weblapās kur viņus tirgo) - vai tas atbilsts patiesībai ... to grūti spriest.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tam flexbox t202CX ir latviešu valoda izvēlnei?

 

Un vispār ir vērts ņemt viņu par 54Ls vai arī par šo cenu ir kaut kas labāks pieejams tagad?

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu pārīti FINLUX HD par 52Ls.Neko sliktu nevaru teikt ,tomēr funkcionālāks nekā Flexbox T202CX un pēc ķīnieša uzreiz neizskatās.

Link to comment
Share on other sites

Flexbox atmaksājas pirkt par 44Ls Yotā. Tad tam nav konkurentu. Cita lieta, ka Yota nespēj piegadāt šos uztvērejus vajadzīgajā daudzumā un ir deficīts.A kāda starpība, kādā valodā izvēlne? Es pat neesmu ieverojis, kāda valoda :sarkasms: . Interesanti, kur tad Flexbox izskatas pēc "ķīnieša"? Parādiet man uztvērēju ar lielāku jūtību un precīzaku signāla līmeņa indikatoru par FlexboX un tad runāsim. Manuprāt, ja klučojas bilde, to ievēro katrs, bet izvēlnes valodu un dizainu tikai retais. Parasts lietotajs tikai "pogā kanālus" un vispār izvēlni neredz.Gaumes jau cilvēkiem dažadas, bet mani interesē tikai tehniskie uztveršanas parametri un pagaidām Flexbox T202HDCX konkurenta nav.

Link to comment
Share on other sites

Ari lietoju šo modeli, bet jautaajums ir cik tad Lietuvā ir to kanālu? Te minēja pat BBc world.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kad biju uz LTTC mainīt TVStar FW, tad runīgais meistars teica, ka Flexis neesot riktīgs HD aparāts, ka tur ir kaut kāda šmugulēšanās. Kā tas tieši izpaužas - nezinu. Meistars arī nestāstīja. Varbūt kādam ir kāda info, var padalīties?

Link to comment
Share on other sites

Nu cik esmu dzirdējis no vienas tantes... Nevaru iedod avotu

Tad flexbox iekšā ir sd procis kas ar programmatūru piespiests laist arī hd stafu. Lai gan normālos hd dekoderos ir citi procesori, kas piemēroti hd (jaudīgāki).

Tā teikt rādīt rādīs hd kanālus bet ja ltc paceltu biteiru hd tad pavisam iespējams ka nepavilks...

Link to comment
Share on other sites

Flexbox atmaksājas pirkt par 44Ls Yotā. Tad tam nav konkurentu. Cita lieta, ka Yota nespēj piegadāt šos uztvērejus ...

Par ko tad mēs diskutējam.Līdz ,piemēram ,1.jūnijam spēs? :)

Link to comment
Share on other sites

Tā teikt rādīt rādīs hd kanālus bet ja ltc paceltu biteiru hd tad pavisam iespējams ka nepavilks...

LTC jau bitreitu diez vai pacels, bet derētu visus lētā gala HD uztvērējus notestēt ar neapgrieztu bitreitu - tad arī redzētu kura ir vai nav pinvērtīga HD iekārta.

Link to comment
Share on other sites

Kur tad Tu ņemsi "neapgrieztu bitraitu"? Ko Lattelekoms rādīs, to arī skatīsimies :sarkasms: . Ja godīgi, tad es fleksi neprezentētu kā HD aparātu, jo lielakajai daļai skatītaju tas HD vajadzīgs kā zaķim stopsignāls, toties vajag stabilu lētu uztvērēju ar HDMI un RGB izeju un lielu jūtību. Flexbox aparātu muterīte lieto jau kādus trīs mēnešus un tas uzkārās tikai vienu reizi, kad tīkla spriegums baigi raustijās(uzkārās gan Lattelekoma modēms, gan rūteris un kompis vispār atrubijās). Nav bijis jālauza galvu par softa apgreidošanu un nez kādu tur Lattelekoma plūsmas atjaunošanu- Flexbox vienkārši stabili darbojas un ko tad vēl skatītājam vajag.

Link to comment
Share on other sites

Tīri salīdzināšanas pēc notestēt var kabeļtīklos (Baltkomā bitreits iet līdz ~21 Mbps). HD skatītāju patiešām maz, bet ja pērk ierīci ar HD atbalstu, tad jau labāk tādu kura var pavilkt arī lielāku bitreitu par LTC patreiz piedāvāto.

 

P.S. Bet man nav Flexbokša (pagaidām).

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Nu tad paņem un notestē. Mn nav pieejams Baltkom kabeļtīkls un nevaru pamēģināt. Nav jau ko te gari filozofēt, bet vajag parbaudīt. Es runāju tikai to, ko esmu pats notestējis.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Tam flexbox t202CX ir latviešu valoda izvēlnei?

 

manai muteriitei gan ir T202HDCX. tur izveelne IR iestataama arii latvieshu valodaa. domaajams, ka arii parastajam T202CX vajadzeetu buut taapat, jo raadaas, ka abiem shiem aparaatiem ir virsuu viens un tas pac softs.

HD kanaalu arii raada. straadaa nevainojami (pagaidaam).

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Rāda to maksas 1.20Ls HD kanālu?

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

kameer veel nebija par maxu (tip test), raadiija 100%. pac redzeeju to Discovery HD. kaa pashlaik - :pardon: jaabrauc skatiities on_the_quiet2.gif .

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

b** un mans fleksis guļ jotā pa garantiju. remontēt nevar, softu nepāršuj, tikai maina. a iedot ta nav ko... black%20eye.gif defekts - karas līdz pat 10-15 reizēm dienā.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas viņi vispār vairs nav dabūjami, šodien mēgināju pasūtīt divos interneta veikalos pa 54Ls, abos pateica, ka tomēr nebūs :pardon: Nu ko pēdējais mēģinājums no trešā veikala pa 55Ls, dārgāk gan negribas maksāt. Ja kāds zina kur vēl kādu vietu kur var dabūt līdz 55Ls padalieties.

Labots - kur?
Link to comment
Share on other sites

Ari lietoju šo modeli, bet jautaajums ir cik tad Lietuvā ir to kanālu? Te minēja pat BBc world.

14 bezmaksas kanāli!

To starpā visas Lietuvas televīzijas (arī TV3 un TV6) + sporta kanāls SPORT1, mūzikas kanāls, kā arī ziņu kanāls. Vēl arī BBC News, kā arī TV Polonia (jo Lietuvā daudz poļu). Visai normāli es jums teikšu!

 

Par Flexbox - vectēvam ar vecmammu uzstādīts jau ap martu un līdz šim nav sūdzējušies un zvanījuši, ka kaut kas neietu. Vienīgais, kad tika zvanīts bija kanālu pārskanēšana, kad te tika mainītas frekvences. Un tas viss.

Link to comment
Share on other sites

Nu mums ir 3 (LTV1, LTV7, LNT)! TV5 nebūs visā Latvijā, par TV3 vēl tur strīdās un par Reģionālo TV arī nekas nav skaidrs! :D

Link to comment
Share on other sites

budulaajs

Man liekas viņi vispār vairs nav dabūjami, šodien mēgināju pasūtīt divos interneta veikalos pa 54Ls, abos pateica, ka tomēr nebūs :pardon: Nu ko pēdējais mēģinājums no trešā veikala pa 55Ls, dārgāk gan negribas maksāt. Ja kāds zina kur vēl kādu vietu kur var dabūt līdz 55Ls padalieties.

 

Šodien nopirku Flexbox T202HDCX Ludzā par 55ls veikalā Kvarcs (mego) Juridiskā adrese Rīgas iela 11a Madona!

Link to comment
Share on other sites

Es pa to laiku secināju, ka interneta veikalos vismaz līdz 55Ls nav dabūjams. Ja kāds zina kur daudzmaz Rīgas apkārtnē varētu, dodiet ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar iegādājos FlexBox T202 HDCX. Lietošanas instrukcijā (24.lpp) ir norādīts, ka: "Ieejot Non-Menu režīmā un nospiežot "INFO", esošo kanālu informācija tiks attēlota uz ekrāna..."

Vai kāds var pateikt, kas tas par Non-Menu režimu un kā pie tāda tikt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...