Jump to content

FlexBox T202 HDCX (CX)


kuzmitch
 Share

Recommended Posts

Vai Flexbox T202 ir vēl līderis? Ko un kur vislabāk pirkt?

Apskatīju Yotas mājaslapu. Nav skaidrs kādā statusā Yota tagad ir, un vai vēl eksistē firmas veikali

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    37

  • ggg97

    13

  • DreamMuca

    27

  • kuzmitch

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

YT Group SIA Lizuma iela 1, Rīga, LV-1006, Latvija

 

WayteQ HD-95CX Terrestial FTA+conax MPEG4,HD WAYTEQ 25.90Ls 10gab.-25.00Ls

 

TV STAR T7100 CX HD Terrestial FTA+conax MPEG4,HD TVSTAR 29.90Ls

 

STRONG SRT8903 Terrestial FTA+conax MPEG4,HD STRONG 31.00Ls 5gab-30.00Ls

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Ja vajag vienkārši skatīties, tad Flexbox nav ne vainas. Neko jūtīgāku nav nācies rokā turēt. Ja vajag ieraksta funkciju, tad man, pa savu cenu, iepatikās TV STAR T7100 CX HD. Var izmantot kā multimediju plaijeri, ir ieraksta funkcija un galvenais ir normāla izeja uz komponenšu video, HDMI un iebūvēts modulātors. Es viejkārši scartu kā sugu nevaru paciest un lai nolādēti franči par to izgudrojumu. Īsti neesmu izpētijis,bet pēc procesora parametriem sanāk ,ka vae skatīties DVB-T2, tas nozīmē Krievijas digitālo TV. Man gan tikai viens tāds dzelzis rokā ir bijis un nekādus testus neveicu.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Dekoders vajadzīgs vienai pensionārei, kurai STARs nobeidzās. Galvenais, lai ērts lietošanā, lēts un neplīstu

Link to comment
Share on other sites

Nu pensionārei ieraksts un multimēdiju plaijeris vajadzīgs kā zaķim stopsignāls :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Flexis gan par normālu cenu vairs pārdošanā nav manīts.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka vairs nenāk iekšā :) Neatbilst ES prasībām enerģijas patēriņa gaidstāvē. Precīzi nepateikšu, kādas tajā visā bija nianses, bet kādu laiku atpakaļ bija liela mēroga troksnis.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Nu ar to enerģijas patēriņu gaidīšanas režīmā tak lielākajai daļai aparātu ir problēma.Faktiski tiek izslēgts videopastiprinātājs un vis. Ja ar pulti izslēgtu pa nopietno, tad tak nojauna jākrauj programnodrošinajums un tad uztvērējs "silst" kā lampinieks

Link to comment
Share on other sites

stars gaidstāvē kādus 5W gandrīz ēd. varētu pa 10Ls vienu tādu mazlietotu nopārdot, bet tikai nākamnedēļ.

Link to comment
Share on other sites

OffTop

Nu nekādies nevaru tos terminus pieņemt...

Standby-gaidīšanas režīms, tas jā.

Gaidstāve...? Tā man jaunības gados vairāk bija... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja grib stāties dzimumattiecībās ar santīmu, tad vienmēr uz nakti uztvērējam un TV jārauj štepselis no kontakta ārā. No otras puses, lampiņa parasti izdeg to ieslēdzot, un modernā elektronika dara tāpat. Tā kā ar to santīmu taupīšanu var visādāk sanākt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Varu derēt, ka Fleksim, kurš ir ieslēgts 24/7 kondensatori uzšāvuši būs ātrāk, kā tantukam, kas pa nakti izrauj no barošanas :D

Bet ne jau santīmos ir sāls. Vienkārši līka konstrukcija bez šatdauņa. :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Vot par tiem kondensātoriem var vēl pastrīdēties. Par Flexbox nepateikšu,jo nav iznācis salīdzināt.Toties Uzliku sev un čomam pilnīgi vienādus jaunus Optibox sat uztvērējus.Čoms apzinīgi katru vakaru slēdza laukā, bet es principā nē. Tad nu mana uztvērēja barblokā kondensatori nosprāga gadu vēlāk kā čomam. Aparātiem nepatīk,ka španungu bieži slēgā iekšā un ārā. Vai gaidīšanas režīmā konstrukcija līka, grūti pateikt. Nav tak iespējams darbināt gaidstāvē(stulbākais termins kādu var izdomāt) ar iekrautu prigramnodrošinājumu. Gribi,lai bilde ir uzreis, par to jāmaksā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
jazepssdfafs

janispauls, on 26 Jun 2011 - 15:34, said: #135 janispauls Biedri 745 raksti Pievienots 26 June 2011 - 15:34 Re kā remontē mums pazīstaas firmas,lai nebūtu jāņem ārā plate :lol:

 

Labdien.

Atvainojos ka pacēlu topiku.

šodien atnāca sievišķis ar beigtu agregātu :sorry:

 

Nu atvēru - un atvainojos - skatos pa hamski nomainīts EC3.

Pārbaudīju tagad izžuvis EC9. Loģiski nomainiju abus agregāts iet kā jauns.

Stāsts gan nav tamā. Jautājums na zasipku ; kā Jūs domājat cik Jēkabpilī pie vecās krājkases ņem meistars par EC3 maiņu????????????????????????

:hunter: @@@@ 20 Ls. man gan apetīte bija pieticīgāka 2 ls. Starp citu laboja Yotas pārstāvis . :dornis:

Labots - jazepssdfafs
Link to comment
Share on other sites

Yotā plati ārā neskrūvē, bet norauj veco kondiķi un uz galiem uzlodē jauno. Smuki nav, bet darbojas un remontē ļoti ātri. Var jau vīrus saprast, ja tāds lērums kondiķu jāpārtlodē, tad nav laika skrūves skrūvēt. 20Ls par remontu, nu tas ir sviests. Tak lietots, ejošs Flexbox vairāk par 10Ls nemaksā. Kā var klienti nesaprast, ka tādas aparatūras remonts mūsdienās vairāk par piečuku nevar maksāt. Vot kā būs pēc jevro ieviešanas, gan nezinu. Pa pieciem jevropas rubļiem tak nav vērts lodāmuru darbināt, bet 10 jevriki tā kā bišku pa šerpu.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

jazepssdfafs

Tas nav  sviests / man parādija čeku. Tikai tas gan pagājušajā gadā bijis.

lai nu paliek saremonteju , atdevu .,visi priecīgi.

Link to comment
Share on other sites

Normāla cena. Ja pats nedari un nes uz vienu no dārgākajiem remontētāj-kantoriem, tad ar to ir jārēķinās.

Un, ja tā padomā, tad nemaz nebūt nav tā, ka sviež pakaļ ar Flekšiem par 10 Ls. Vismaz ne ārpus Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
TasEsmuEss

Par ko varētu liecināt tas, ka šis dekoderis ir sācis ļoti karst? Rādīt rāda, bet roku nevar pielikt. Iepriekš viņš tikai mazliet silts bija.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā ,patausti, kas karst. Tad varēs arī saprast, kur problēma.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Ir garantija vēl, tāpēc iekšā nelīdīšu pagaidām. Un no ārpuses nevar pateikt. Viss korpuss ir vārošs, gan augša, gan apakša.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Stāv uz tv, kurš nesilst, un nekas nav noslēgtā skapī, viss vēdinās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...