Jump to content

Bitcoin


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

ir jautrība nedaudz.

Varētu par šo pastāstīt? Es pašlaik izmēģinu dažādus variantus, dārgākais, izskatās, pat bez id darbojās. Par 100% varēšu apgalvot, kad dabūšu ārā, taču ir tāds čujs, ka sanāks.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , PC_RAT teica:

pat bez id darbojās

četri, jo vārna pa kreisi ziemeļos zaļa.

 

Link to comment
Share on other sites

Konkrēti, es, nevēlos valstij, neko, maksāt. Kaut vai, tikai, no peļņas.

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

pat bez id darbojās

 

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

četri, jo vārna pa kreisi ziemeļos zaļa.

https://ramp.network/

Ar šito uztaisiju experimentu.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Cik zinu no citu pieredzes, kamēr tu tur ar kapeikām uz priekšu atpakaļ darbojies, tikmēr 99% ka izšmauksi nepamanīts, bet līdzko savam ikmēneša/ceturkšņa/gada apgrozījumam netipisku summu ieskaitīsi bankas kontā, tā gaidi jautrību. (Tas par kripto, nevis akcijām, etoro u.c)

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , ImissimI teica:

tā gaidi jautrību

Mans plāns ir uztaisīt experimentu ar VID, pie kādiem cipariem kāds sāks bāzt savu degunu kur nevajag. Ja vispār sāks, tas čujs man ir, ka izdosies beigās palikt nemanāmam vai nu palikšu bez naudas, viens no diviem.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ar Bitcoin interesanti gadījumi tiesās. VID uzrēķināja nodoklīti par Bitcoin darījumos gūto peļņu, VID klients devās uz Administratīvo tiesu. Tiesas sēdes laikā tiesnesis jautā VID pārstāvim, kā reāli notiek darījumi ar kriptovalūtām, un kā iesaistītās personas nopelna naudu darījumu rezultātā. VID pārstāvis sāk stostīties, tiesnesis paliek dusmīgs un nosūta blakus lēmumu VID, ka tā pārstāvis neko nespēj tiesai paskaidrot, un ir nekompetents. Beigās to lietu izbeidza, jo VID pārstāvis tā arī nevarēja paskaidrot no A līdz Z kriptovalūtu darbības ķēdi tiesai.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Mielestapa teica:

Ar Bitcoin interesanti gadījumi tiesās. VID uzrēķināja nodoklīti par Bitcoin darījumos gūto peļņu, VID klients devās uz Administratīvo tiesu. Tiesas sēdes laikā tiesnesis jautā VID pārstāvim, kā reāli notiek darījumi ar kriptovalūtām, un kā iesaistītās personas nopelna naudu darījumu rezultātā. VID pārstāvis sāk stostīties, tiesnesis paliek dusmīgs un nosūta blakus lēmumu VID, ka tā pārstāvis neko nespēj tiesai paskaidrot, un ir nekompetents. Beigās to lietu izbeidza, jo VID pārstāvis tā arī nevarēja paskaidrot no A līdz Z kriptovalūtu darbības ķēdi tiesai.

 

Visa jau tā kriptovalūtas vērtība reali ir dēļ tā ka neviens neprot izskaidrot kā pilnībā tā funkcinē, pat tie kas mahinējot miljonāri palika.  Un kamēr ir muļķi kurus apist.

 

Es varu derēt ka būs atkal jauns Kripto bums un masīva lavīna pēc ~5-10 gadiem kad izaugs jauna paaudze un tos varēs apmānīt lai skrien investēt/pirkt. Lai nopelnītu kādam jazaudē.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ImissimI teica:

Cik zinu no citu pieredzes, kamēr tu tur ar kapeikām uz priekšu atpakaļ darbojies, tikmēr 99% ka izšmauksi nepamanīts, bet līdzko savam ikmēneša/ceturkšņa/gada apgrozījumam netipisku summu ieskaitīsi bankas kontā, tā gaidi jautrību. (Tas par kripto, nevis akcijām, etoro u.c)

 

Trakākais ir tas ka tev sāk zvanīt un piepisties ja kāds kuram izraksti reķinu ir sasmērējies iepriekš un atsūta tev naudu no kautkāda Lietuvas revoluta.  VID tā komptence ir kāda ir, un uzskata ka citiem tagad jātērē laiks lai atbildētu uz viņa stulbajiem jautājumiem. kam man piš no kurienes nauda nāk, ja banka to pieņēma tad ejiet un pišiet swedam prātu.

 

Ar darba inspekcījām arī izsmiekls pilnīgs, tiem pat nav laptops līdzi lai kautko varētu parbaudīt. un raksta papīros ar roku un tad vel ko izmeklē un zvana nedēļu velāk ar stulbiem jautājumiem jo nejēdz norakstīt līguma numurus. totāla valsts nodokļu izsaimniekošana un bezjēdzīgi darbinieki kas barojās neko nedarot praktiski.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Laxe teica:

pišiet swedam prātu.

Pilnīgi piekrītu, man poh*i, ja valsts čakarē mani es, savukārt, VID. Cik es naudu nēsmu pazaudējis dēļ nodokļu politikas, tagad, lai rij manus putekļus.

Interesanta lieta ir - PaySera neļauj kripto skaitīt savos kontos, pieļauju, ka peļņu nevēlas saņemt, lai izpaliktu @laxe minētā skaidrošanās. Taču Revolut arī ir Lietuvas uzņēmums, vai iespējams, ka tā banku sektoru sadalījuši?

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 2 stundām , PC_RAT teica:

vai nu palikšu bez naudas, viens no diviem.

Nu jā.. un ko tad iesākt par to atkal var visu izlasīt lameriz topikos. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , ImissimI teica:

izlasīt lameriz topikos. 

Bez šādiem sīkumiem dzīve nav interesanta.

Link to comment
Share on other sites

Un - cilvēks, tak, mācās, pārsvarā, tik no savām kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu esošā vara vnm grib visu sap!st, tāpat kā 94ajā sap!sa Mavrodi kunga izveidoto MMM ... nebrīnītos ja viņš arī izveidoja btc :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Luckystrike teica:

izveidoja btc

Kas izveidoja, vai tad tā varētu būt? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzdūros interesantai lietai iekš Revolut.

Tā tam nevajadzētu būt, pirkšanas un pārdošanas cena sagrozīta.

Bez nosaukuma1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pirms 9 minūtēm , ImissimI teica:

vismaz haļavnā?

Nosacīti, ir doma izprovēt, kā tas viss strādā - pēc tam izdarīt secinājumus un papildināt iekārtu daudzumu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 37 minūtēm , PC_RAT teica:

Vai uz šitādu ir vērts mest naudu ārā?

Noteikti ir! Tu šādi atbalstīsi globālās naudas plūsmas 🤣.

Mani fascinē, kā cilvēki nesaprot, ka jebkurā piramīdā ( gan jau tūlīt atradīsies kāds, kurš bļaus, ka nemaz nav piramīda) ir vērts stāties iekšā pašā sākumā. Aha! Ir vērts! Jo idiotu pasaulē ir daudz, bet ne pietiekami visiem. Jā, tie, kas ir apsviedīgāki, dzer šampanieti, bet tie, kuri jautā forumos, nez vai tālāk par gāzēto ūdeni tiks.

Bet lai tev veicas. 😉

Link to comment
Share on other sites

Kā aļikam sanāk ar šādu kastu sūtīšanu, vai tiešām free? Un muita?

Just now, Jurkins teica:

ka nemaz nav piramīda

Ļoti minimāli piekrītu šim apgalvojumam, taču, tā ir citas dienas diskusija.

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tu šādi atbalstīsi globālās naudas plūsmas

Gribu būt daļiņa no tā visa.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Un muita?

Pačeko sīkāk. Tagad jau visi cenšas tos nodokļus ietvert iekšā. Nupat osci (gan ~120 eiro) sūtīju, nekādi papildus maksājumi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Bet lai tev veicas

Es neuzskatu, ka ar idejām dalīties būtu slikti.

Paldies visiem. Tāpēc mēs te esam, lai viens otram izpalīdzētu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Es neuzskatu, ka ar idejām dalīties būtu slikti.

??? Kur ir ideja? 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

gāzēto ūdeni

Kāda atšķirība kāds bizness, galvenais, lai pašam patīk. Es, piemēra, nekad mūžā vairs nedarīšu darbu, kurš mani neaizrauj.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Kur ir ideja?

Tas paspruka - gan jau ka kādam, arī, kas aizķērās.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Zinu vienu čali, kurš ielīda binancē sekojot kaut kādam jūtūbes guru. Kad es viņam teicu, ka, ja es būtu tā jūtūbes guru vietā, tad ņemtu ātro kredītu un darītu pats to, ko viņš iesaka darīt citiem un nevienam par to neteiktu. 🤣🤣🤣

Lai noprastu stāsta finālu, nevajag Einšteina IQ 😉.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

pašā sākumā.

Principā, braucošā, ar ir iespēja ielekt, ja labi skrien. Nesaku, ka tas vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

s, piemēra, nekad mūžā vairs nedarīšu darbu, kurš mani neaizrauj.

👍

Tiešām, lai Tev veicas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies.

Just now, Jurkins teica:

Tiešām, lai Tev veicas.

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

braucošā, ar ir iespēja ielekt

braucošam Tu esi vajadzīgs kā degviela.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tu esi vajadzīgs kā degviela.

Degviela un ielekšana neiet kopā.

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

braucošam

Taču paldies, par dzīļdomību.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Jebkurā braucošā piramīdā Tev jāmēģina saprast, vai pēc Tevis būs vēl pietiekoši daudz idiotu, kuri gribēs ielekt. Savukārt Tu pats ielecot jau nodrošināsi kādam iespēju dzert šampanieti (Tu esi degviela). Ja neizdosies saprast pareizi, tad pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Jebkurā braucošā piramīdā Tev jāmēģina saprast

Ja pats veidošu cilvēku loku, teiktu, ka būs, principā, jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, PC_RAT teica:

Ja pats veidošu cilvēku loku

Galvenais, lai pēc tam Tu varētu viņiem acīs paskatīties 😉.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tu varētu viņiem acīs paskatīties

Ganjau, neviens bagāts nav palicis, nevienu, sākumā, neapp*šot. Parādus var vēlāk atdot, atvainoties arī māku.

 

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

acīs paskatīties

Es īsti nesaprotu, ko domā, ka darīšu ar šiem cilvēkiem, izskatās, ka tev ir bagāta fantāzija, padalies.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Jā... nu negribētu būt "Tavu cilvēku lokā". Diapazons diezgan liels - no maigi atšūt līdz rupji pasūtīt. It kā jau pofig, bet mieles tāpat paliek. Un jā, ir tā bijis vairākas reizes. Laikam lieki piebilst, ka tā bija pareizā izvēle.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , PC_RAT teica:

ko domā, ka darīšu ar šiem cilvēkiem

 

Pirms 10 minūtēm , PC_RAT teica:

neviens bagāts nav palicis, nevienu, sākumā, neapp*šot

🤣🤣🤣

ak manas fantāzijas?

Link to comment
Share on other sites

Par ko tad es?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Pačeko sīkāk. Tagad jau visi cenšas tos nodokļus ietvert iekšā. Nupat osci (gan ~120 eiro) sūtīju, nekādi papildus maksājumi.

kādu paņēmi ? 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

kādu paņēmi ? 

Biju palicis pavisam bešā. Bet tā kā pašlaik man nav audioperiods🤣 un vairāk ir vajadzība pēc kaut kā maza, mobila, tad paķēru to fnirsi 1013, ko Kaspičs reiz pieminēja. Cenu bija nolaiduši uz 116 eirām. Pagaidām varu teikt tikai labu - savu cenu atstrādā par 100%.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...