Jump to content

DIY pastūzis austiņām


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Ek, Kaspars12, nokavēji.... 

Palasījos krievu forumos atsauksmes par Superlux HD-669 un jau pasūtīju no ebay. Iespējams ka b/u Sennheiser HD555 būtu bijusi labāk izvēle.....

Link to comment
Share on other sites

Patestēju (uz ausi) to sound blaster live! - ārprāc kāds mēsls!!! nnoname 100% taisnība! MB iebūvētā skaņas karte skan 10x labāk. Kā savā laikā tādu sūdu varēja pārdot ja ne kā hi end, tad vismaz kā vidējo līmeni????? 

 

Uz mizkasti.....! 

Link to comment
Share on other sites

internetā iesaka šo karti  klausīties   Foobar2000  ar Kernel Streaming  un Resampler 48Khz. 

Labots - Reader
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tagad ir šāds setup: Foobar2000 = WASAPI (draiveri) = ODAC (dacs) = stacionārais austiņu pastiprinātājs = Sennheiser HD600 austiņas, pārsvarā tiek klausīti FLAC mūzikas faili 24 / 96 Khz

 

Ja kādam interesē, varu pārdot savu portatīvo CMOY ausu pastūzīti, kas skan labāk par vairumu pleijeru austiņu izejām.

Labots - romis
Link to comment
Share on other sites

Saņēmu austiņas Superlux HD-669.

Ko var teikt - dizainiski diezgan ok. Tālāk salīdzinu ar savējām vecajām coby cv-770 (atradu arhīvā pirkuma epastu)

Par vidiem un augšām - slēdzelēju šurpu turpu.... Skan apmēram vienādi labi - man nav iebildumu. Basi - nu jā coby variantā viņu var teikt ka nav. Superlux HD-669 basus māk nospēlēt.

Bet.... ērtums... Superlux HD-669 smagas, neeēras... Dīvaini ka pieskaroties pie vada vibrācijas tiek nodotas ausij un ir ideāli dzirdamas. Tā kā bērnu spēļu telefonā ar sērkociņu kastītēm. Gandrīz nemaz nedzird ārpuses trokšņus.... Domāju ka esmu vīlies pirkumā.... 

 

Kaut gan ja atmetot augstāk teikto un tīri skanējumu novērtētu ir oki.... 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Par HD669 nezinu, bet HD662 un HD668 man patika, ar zināmām rezervācijām, protams.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju patestēt HD681EVO,žēl ka nebija uz vietas,jāgaida līdz maija sākumam tad redzēs kas būs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...