Jump to content

Aptauja: Lietojam Smartfounu vai parasto?


Kaadu tel?  

97 members have voted

  1. 1.

    • Smartfounu
      20
    • Vienk. mob. tel.
      76


Recommended Posts

kaulainais

ja tu kraaj latinju pa latinjam, lai nopirktu smartphone... neticu. latinju pa latinjam var kraat kaut kam sakariigam un noderiigam nevis smaartphone... taadus peerk, ja latinji nav jaakraaj, jo jeega = maza!

bet labi - ne par to bija shis staasts...

Link to comment
Share on other sites

ja tu kraaj latinju pa latinjam, lai nopirktu smartphone... neticu. latinju pa latinjam var kraat kaut kam sakariigam un noderiigam nevis smaartphone... taadus peerk, ja latinji nav jaakraaj, jo jeega = maza!

bet labi - ne par to bija shis staasts...

nu kaa lai saka vecaakiem ar fionsanseem ir labi, bet ja kautko patrs sev gribu tad ariii pasham jaakraaj, vienkaarshi tas taapeec lai neizlaistos, taadas taas, lietas, un starp citu smartphone ir noderiigs un sakariigs
Link to comment
Share on other sites

kaulainais

Ja?! Un kur TU PERSONĪGI izmanto tās viņa iespējas?! Skolā? Tramvajā? Forshi jau varbuut ir, bet cik noderiigi...

Link to comment
Share on other sites

DUMBPHONE Siemens CX70 ar CX65 firmwari

+ GPRS, MMS, WAP, E-Pasts, HTML (LMT)

Aktīvi izmantoju visas i-neta priekšrocības. 10Multiklase ir oki

+extra daudz info par veiktajiem/saņemtajiem/neatbild. zvaniem

varu apskatīties cikos un cik ilgi aizvakar esmu pļāpājis ar kaimiņu Janku ;)

+Ērta pēdējo sms,zvanu,e-pastu aplūkošana (1 klik un redzu kādas ir bijušas manas pēdējās aktivitātes)

+Java spēļuki un aplikācijas fixi rullē :) salīdzinot ar *50 *55 klasēm riktīgi ātri vis veras.

+3D Java dzinējs

+Foto ciešamā kvalitātē (640*480) ar iespējām to rediģēt.

+ Lieeeels displejs

+ extra daudz parametru telefongrāmatā katram ierakstam (email,dzimmene,foto,icq,adrese,fax utt...)

+ settingu saņemšana no siemens lapas (wap,mms,gprs)

Ir arī mīnusi ;) kā vienmēr.

- tikai 10,5MB atmiņa bez iespējas paplašināt

- naf mp3,mmf supporta

- baterija tur tikai 2-3 diennaktis aktīvā režīmā

- firmwari pagaidām iekš LV nevar iešūt.. nu tieši original siemens centrā

 

Nu tā vispārīgi... Iepriekš lietoti Siemens S10 (3 krāsas RGB), C35, 2x S45i.. pa starpām bija ar aizvēsturiska nokia (viena no visvecākajām).

Esmu apmierināts ar dzīvi un nejūtos īpaši atpalicis no SmartPhone

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Smartphone jau nu nē, bet par cleverphone gan varētu saukt SE t610.

+ Zilais zobs

+ IR

+ E-pasta klients

+ Ētri taustiņi

+ Iespēja kontaktam pievienot attēlu

- Reizēm bremzē

- Atmiņa 2 Mb

- Neatbalsta mp3

Link to comment
Share on other sites

Ja?! Un kur TU PERSONĪGI izmanto tās viņa iespējas?! Skolā? Tramvajā? Forshi jau varbuut ir, bet cik noderiigi...
jaa ljoti noderiigi, jo normaala izmeera teksta failus var glabaat, un organaizers ariii ir ok, ir ariii citi shaadi taadi skiiikumi, kas ir super, itkaa vareetu bez tiem, bet ar tiem daudz labaak
Link to comment
Share on other sites

:roll:  em - ko nozime - SMARTPHONE ???  :roll:  

Gudra Klausule... :D

 

laikam jau mans NOKIA 3310 ir kaut kads DUMBPHONE... :D

Muahahahaahahaha :D

Shitas laps!

SmartPhone ir SYmbian mobilie!

NU >200Ls :D ir arii leetaaki - nGage`s :lol:

nu man ir necils smartphone 7650 viens no pirmajiem taa vien shkjiet, bet procis taads pasts kaa nokia 6600, veel maajaas meetaqajas SE P800 ar sasistu ekraanu,

 

procis jau neko neizsaka , jaaskataas kaada symbian versija griezas

Link to comment
Share on other sites

Ja?! Un kur TU PERSONĪGI izmanto tās viņa iespējas?! Skolā? Tramvajā? Forshi jau varbuut ir, bet cik noderiigi...

 

Tad panem un nopeerc kautkaadu 8086 kompi un esi laimiigs jo domaaju ka tu sava kompja visas iespeejas ariii neizmanto !

Link to comment
Share on other sites

:roll:  em - ko nozime - SMARTPHONE ???  :roll:  

Gudra Klausule... :D

 

laikam jau mans NOKIA 3310 ir kaut kads DUMBPHONE... :D

Muahahahaahahaha :D

Shitas laps!

SmartPhone ir SYmbian mobilie!

NU >200Ls :D ir arii leetaaki - nGage`s :lol:

nu man ir necils smartphone 7650 viens no pirmajiem taa vien shkjiet, bet procis taads pasts kaa nokia 6600, veel maajaas meetaqajas SE P800 ar sasistu ekraanu,

 

procis jau neko neizsaka , jaaskataas kaada symbian versija griezas

sam znaju, vienkaarshi ews runaaju par tehnisko pusi,bet vai vispaar pashrociigi ir iespeejasm paarshuut jaunaaku versiu savam nokia 7650? he versija man sestaa, bet griezhas ok

Link to comment
Share on other sites

man dumbphone Siemens X450- lietoju zvaniishanai, pilniigi nekaadas vajadziibas nav peec smartphone, ja gribeetu sen buutu nopircis...

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

mjaaa...

redz, es jau nesaku, ka smartphone kaa taads nav nekur deriigs, BET - ka tas ir stipri vien pa daargu skolniekam vai studentam. Kaut kaadiem biznesmenjiem tas ir vajadziigs ne tikai deelj funkcijaam, bet arii teela veidoshanai, bet skolniekam... Ja kraaj latinjus prieksh smartphone, tad tas ir garaam...

Man liekas, ka ir taa - krutaakie telefoni ir biznesmenjiem, naakamie krutaakie skolniekiem... :lol:

Link to comment
Share on other sites

kaulainas nu tur tev vareetu piekrist , bet ja tas skolnieks prot izmantot to phoni pilnveertiigi kaapeec gan ne

Link to comment
Share on other sites

mjaaa...  

redz, es jau nesaku, ka smartphone kaa taads nav nekur deriigs, BET - ka tas ir stipri vien pa daargu skolniekam vai studentam. Kaut kaadiem biznesmenjiem tas ir vajadziigs ne tikai deelj funkcijaam, bet arii teela veidoshanai, bet skolniekam... Ja kraaj latinjus prieksh smartphone, tad tas ir garaam...

Man liekas, ka ir taa - krutaakie telefoni ir biznesmenjiem, naakamie krutaakie skolniekiem...  :lol:

Nus Vienk saproti es emsu toposhais Biznesmenis:D taapeec jau laiciigi saku pierast pie shaada tel:D bet ja godiigi, labaak sakraaju naudu un nopeerku telefonu, nevis kaa kaads idiots, paarsi vakaros nodzeru, vai katru dienu suukaaju cigaretes, atsakos no shaadiem suudiem un varu atljauties smartfounu
Link to comment
Share on other sites

mjaaa...  

redz, es jau nesaku, ka smartphone kaa taads nav nekur deriigs, BET - ka tas ir stipri vien pa daargu skolniekam vai studentam. Kaut kaadiem biznesmenjiem tas ir vajadziigs ne tikai deelj funkcijaam, bet arii teela veidoshanai, bet skolniekam... Ja kraaj latinjus prieksh smartphone, tad tas ir garaam...

Man liekas, ka ir taa - krutaakie telefoni ir biznesmenjiem, naakamie krutaakie skolniekiem...  :lol:

 

Kāpēc uzreiz tik skarbi. Ja skolnieks vēlas šo mantu, tad viņam šā kā tā nāksies kādu laiciņu pakrāt, kā rezultātā ir novērojami vairāki pozitīvi aspekti:

a) skolnieks nosprauž mērķi un to sasniedz

B) skolnieks praktiski apgūst budžeta plānošanu

c) skolnieks praktiski apgūst naudas pelnīšanu un piepelnīšanos

d) skolnieks uzzin sava darba vērtību (neuzdos jautājumus, cik es varu prasīt par a4 lapas pārrakstīšanu).

Pati manta uz šo apstākļu fona ir sīkums.

 

P.S. Kad es mācījos skolā, es gan nekāroju mobilo telefonu. Mans mērķis bija apgūt fotografēšanu, ko arī sasniedzu, savācot nepieciešamo tehniku, izlasot literatūru un izfotografējot ievērojamus filmiņu daudzumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

Lietoju NOKIA 6600, esmu apmierinaats... vienigais, kas vareja but labaks ir... procha aatrums, bet paarejais man ljoti patiik! esmu tehnomaans un tik tieshaam nenozhelu, ka nopirku sev taadu verkji! iesaku! unn... neba nopirku to lai izceltos vai vienkārši nebij kur naudu likt... es izbaudu priekus ieliist netaa (nedomaajot vai taa ir wap lapusse vai ne), man patiik izmantot MSN vai Yahoo messendzheri caur mobzi, man patiik normaals kalendaars man patiik tas.. ka vari chakareet to founu kaa mazu pc... prieki liel, kopumaa sakot! :)

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

nu nez, es maaciijos `elitaaraakajaa` LV skolaa un tur lielai daljai esoshajiem jaunieshiem nebija vajadziibas nekam kraat... Nospeera telefonu - shtrunts - naakamaa dienaa jauns...

ne jau visiem, protams, bet daudziem. :?

Link to comment
Share on other sites

nu nez, es maaciijos `elitaaraakajaa` LV skolaa un tur lielai daljai esoshajiem jaunieshiem nebija vajadziibas nekam kraat... Nospeera telefonu - shtrunts - naakamaa dienaa jauns...

ne jau visiem, protams, bet daudziem.  :?

mjaaa tur jau ir taa lieta tiem kuriem tie tel ir poh, ka var katru dienu jaunu nopikrt, vinjsh nesaprot kaa ir naudu nopelniit un kas kaa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest pusvaditajs

Lietoju N6600!

Caurmērā esmu apmierināts ar smartphone sniegtajām īpašībām, kaut arī neizmantoju tās pilnvērtīgi - vienkārši tas prasa pārāk daudz laika.

Kaitina tas ka nav standartā daudz vienkāršu lietu:

- hronometrs

- taustinjsleegs

To visu protams var labot! :?

 

Jaapiekrīt ieprieksh teiktajam par atrdarbiibu.... piemeeram neveelamo zvanu blokjeeshana darbojas nevis peec 0,5 sek bet gan peec 2, kas jau ir manaami...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...