Jump to content

Aptauja: Lietojam Smartfounu vai parasto?


Kaadu tel?  

97 members have voted

  1. 1.

    • Smartfounu
      20
    • Vienk. mob. tel.
      76


Recommended Posts

Parasto - Agraak SE t230, bet tgd piekjeeros pie N8310 jo bacha ilgi tur, meldoijas man po, ir tikai vibrikjis ir raadinjsh un viss man pietiek!

Link to comment
Share on other sites

:roll: em - ko nozime - SMARTPHONE ??? :roll:

Gudra Klausule... :D

 

laikam jau mans NOKIA 3310 ir kaut kads DUMBPHONE... :D

Link to comment
Share on other sites

:roll:  em - ko nozime - SMARTPHONE ???  :roll:  

Gudra Klausule... :D

 

laikam jau mans NOKIA 3310 ir kaut kads DUMBPHONE... :D

Muahahahaahahaha :D

Shitas laps!

SmartPhone ir SYmbian mobilie!

NU >200Ls :D ir arii leetaaki - nGage`s :lol:

Link to comment
Share on other sites

:roll:  em - ko nozime - SMARTPHONE ???  :roll:  

Gudra Klausule... :D

 

laikam jau mans NOKIA 3310 ir kaut kads DUMBPHONE... :D

Muahahahaahahaha :D

Shitas laps!

SmartPhone ir SYmbian mobilie!

NU >200Ls :D ir arii leetaaki - nGage`s :lol:

nu man ir necils smartphone 7650 viens no pirmajiem taa vien shkjiet, bet procis taads pasts kaa nokia 6600, veel maajaas meetaqajas SE P800 ar sasistu ekraanu,

Link to comment
Share on other sites

telefons parastais(SE t610), jo vairaak man navdas nav un arii negribu teereet vairaak par 150 ls prieks telef. pataadu naudu es labaa jaunu proci nopeerku.

Link to comment
Share on other sites

parasto M65...

 

Telefons ir zvanīšanai, bet dators ...

 

P.S. lai gan domāju ka ja Smartphons buutu ar izturiigo korpusu izvēlētos arī tādu, un izmantotu 1/10 no tā iespējām :) salīdzinot ar patreizējo, no kā es izmantoju ap 1/3 iespēju, cerams :)

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Ņjāā,.. man tad, laikam ir DUMB&DUMBER phone: Siemens C55 :D .

Lietošo to, kamēr nenosprāgs "dabīgā vai nedabīgā" nāvē...., jo kamēr varu normāli piezvanīt & saņemt zvanus (neko citu man no telefona nevajag), naudu varu ieguldīt daudz vajadzīgākās lietās (neesmu no tiem, kuri no mājas nevar iziet, ja nav kāds no jaunajiem modeļiem).

Link to comment
Share on other sites

Lietoju klasisko telefonu. Ķecerīgas domas par smartfonu pat neesmu kaldinājis.

 

Lai kliedētu bažas par to, ka izvairos ne nezināmā, var apgalvot, ka vienu nedēļas nogali biju paņēmis patestēt Nokia 3650 (symbian + pogas pa riņķi). Kādi iespaidi:

+ atmiņas karte

+ Bluetooth

+ epasta klients !!!

+ laba ekrāna izšķirtspēja (patīk epasta klientam).

+ priekš tā laika laba kameriņa

+ html pārlūks

 

- nav touchscreen'a

- maz funkciju (priekš phone labi, priekš smart par maz)

- man izdevās pārpildīt atmiņu, ka testu beidzu dēļ tā, ka fons nebūtojās.

- Telefons liels, bet tam ir maza izmēra baterija!!! Ieliekot lielāku bateriju, varētu panākt darbības laiku, kas pārsniedz nedēļu.

- lai piekļūtu atmiņas karte, ir jāizņem baterija

Link to comment
Share on other sites

DUMBPHONE k700

 

(+) Labs dizains, pietiekoši normāls fočuks ar video, spēles, e-pasts, ZilaisZobs, IR, dafigā melodiju tipi, prikols vadīt kompiic, labs displejs, ērta lietošana, normāls rādžiņš, normālas profilu un ekrānsaudzētāju iespējas, Mani Draugi, cHTML, diezgan ātrs GPRS, iebūvēta google :D, Music DJ, divi modinātāji. . . nav SMARTPHONE utt. . .

(-) Nav atmiņas kartes, švaks aķīc, nezinu kas, bet bikiņ pietrūxt firmwarei. . .

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Kaadus paaris gadus bija N6210, bet saaka sleegties aaraa uc gljuki - kam ir bijis taads, gan jau zina par ko runaaju - tagad tas staav maajaa kaa backups telefongraamatai un pats lietoju atrastu N6510.... nekaa smarta te nav :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Armands

Man tagad ir CX65 kuru pirms nedeeljas nopirku, pilns ar wisaadaam funkcijaam, bet nu daudzas kas buuutu patieshaam wajadziigs - NAW :evil:

Ieprieksh lietoju ->

large_2005012300160264993.jpg

Nju baigi labs un nesper arii newiens :p:D

Un izsturiigs ar peec welna :p

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Samsung X-100 ir ok.. manaam vajadziibaam super tel... :))) lai gan pastaav doma... mozh nomaniit uz D-500...

Link to comment
Share on other sites

SE T610,labs telefons,lai arii tomeer bik zheel,ka izteereeju $,lai to iegaadaatos,mieriigi vareeju iztikt ar N3310

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

Super-truper C100:

(+) Samsung;

(+) Mazs;

(+) ljoti mazs ekrāns;

(+) baterija mazu laiku tur - nevar ilgi apkaart dauziities;

(+) aukstumaa rubaas aaraa - saudzee manu veseliibu;

(+) IR - nevar savienot pat ar veel vienu taadu pashu super-truper, nemaz nerunaajot par Nokia;

(+) 500 kontakti;

(+) garantija 3 gadi;

(+) modinātājs :D ;

(+) plānotājs :D ;

 

(-) Samsung, un vēl C100...

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Super-truper C100:

(+) Samsung;

(+) Mazs;

(+) ljoti mazs ekrāns;

(+) baterija mazu laiku tur - nevar ilgi apkaart dauziities;

(+) aukstumaa rubaas aaraa - saudzee manu veseliibu;

(+) IR - nevar savienot pat ar veel vienu taadu pashu super-truper, nemaz nerunaajot par Nokia;

(+) 500 kontakti;

(+) garantija 3 gadi;

(+) modinātājs :D ;

(+) plānotājs :D ;

 

(-) Samsung, un vēl C100...

 

;)

 

ZELTA VARDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Mani telefoni-

Siemens s10 active

Mitsubishi trium

Ericsson t29

Ericsson t20

Nokia 3310

Nokia 5110

Nokia 6150

Samsung c100

Nokia 6610

Nokia 6210

Siemens Cx65

Nokia 6250

Siemens Cx65 (jau cits)

Pagaidaam vairaaak neatceros...

Bet vislabaakie man skita Nokia 5110,6150,6210,6250,6610-loti uzticami...

Bet,savukaart, Muusdieniigaakais ir Siemens CX-65...

Ericssoni nepatika,samsungs veel vairaak...

Mitsubishi gan bija tiiri labs,bet tomeer ne tik,cik Nokias... :)

Link to comment
Share on other sites

topica meerkis ir : cik mees ( juss) kas lieto smartpfonuu irrr fcking kruti? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

juuzoju CX65... sucks, bet apmierina, driiz buus S65 par briivu... es laimiigs! (viena firma daavinaas par to ka no vinjiem njemu preci... dziive ir skaista)...

Link to comment
Share on other sites

topica meerkis ir : cik mees ( juss) kas lieto smartpfonuu irrr fcking kruti?  :wink:
Meerkjis ir noskaidrot kopeejo iipatsvaru, jo kad iet runa par tiem runaataju ir daudz, bet ar reaalu pieredzi maz to cilveecinju
Link to comment
Share on other sites

kaulainais

redzi, taa lieta taada - dabaa viss liidzsvaraa - ja pats esi dumb, tad phone ir smaart, ja phone dumb, tad pats - smaart... :lol::lol:

 

mieru, tikai mieru!

Link to comment
Share on other sites

Samsung X600

Sākumā patika, laba kamera, bet tagad nenormāli sāk besīt ārā. Liekas baigas klucis. Kad būs nākamā LMT akcija (uz Lieldienām) būs jāiehavo N6610i.

Link to comment
Share on other sites

redzi, taa lieta taada - dabaa viss liidzsvaraa - ja pats esi dumb, tad phone ir smaart, ja phone dumb, tad pats - smaart...  :lol:  :lol:  

 

mieru, tikai mieru!

stulbs apgalvojums, jo lai nopirktu smartfounu, tev pasham prieksh vinja jaasakraaj naudinja un ariii veel pietam naudinja ir jaanopelna, jo reti kuram ir bagaati vecaaki, kuriem var mieriigi paprasiit lai iedod smart fonam naudinju
Link to comment
Share on other sites

kaulainais

pirmkaart, tas tachu bija joks;

otrkaart - nestaasti man te daugavinja, ka tie bagaataakie cilveeki ir tie gudraakie... vinji vienkaarshi ir bijushi iistajaa vietaa un iistajaa laikaa, peec tam vinju visnotalj gudraas atvasiites tiek iekaartotas pa paziishanos visnotalj izdeviigaas vietinjaas... bet tas cits staasts - par to smaart telefonu tas joks, jo man pasham c100 un... nu kaut kaa jau jaaatspeeleejaas ir tiem - advanceetajiem!

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart, tas tachu bija joks;

otrkaart - nestaasti man te daugavinja, ka tie bagaataakie cilveeki ir tie gudraakie... vinji vienkaarshi ir bijushi iistajaa vietaa un iistajaa laikaa, peec tam vinju visnotalj gudraas atvasiites tiek iekaartotas pa paziishanos visnotalj izdeviigaas vietinjaas... bet tas cits staasts - par to smaart telefonu tas joks, jo man pasham c100 un... nu kaut kaa jau jaaatspeeleejaas ir tiem - advanceetajiem!

es saprotu ka tas joks, bet bik nevietaa, nu jaa bet saprotiu vienk tas mani aizskaara jo man lai tiktu pie telefona latinjsh pa latinjam bija jaanopelna
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...