Jump to content

Torrent TV


Znatoks
 Share

Recommended Posts

Donkeyhot

Acīmredzot tā ir tāda attieksme no developera puses. Ja nav , tad nav.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    13

  • Donkeyhot

    16

  • Volters

    13

  • kellerman

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Indulis

 

 

Kolīdz jādarbina savs serveris, zūd visa burvība un idejas unikalitāte. Tur jau pat vairs smartu nevahag, var palaist kaut uz veļasmašīnu

 

Jā, protams labāk būtu, ja nevajadzētu savu serveri, diemžēl šobrīd neesmu  citu variantu atradis, lai televizorā skatītos Torrent TV. Varbūt kādam, kas labāks zināms. Tā kā kompis otrā istabā, servera risinājums tomēr liekas labāks nekā stiept HDMI vadu pa visu dzīvokli, turklāt vada garums atsaucas uz kvalitāti.  Un tāpat abos variantos datoram jādarbojas kopā ar TV. 

Link to comment
Share on other sites

Smukais

Varbūt kāds ir atradis variantu, kā skatīties TorTv priekš SmartTV (LG) bez datora starpniecības. Man jau galva kūt gūglojot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

skatīties TorTv priekš SmartTV (LG) bez datora starpniecības

Nav un ilgi vēl nebūs. Un ja kādreiz būs tad tas nozīmēs pirkt jaunu televizoru, jo pašreizējo televizoru jauda ir nepietiekam ACE Stream (Torrent Stream) darbināšanai. Arī mobilo telefonu un planšešu jauda ir par mazu, lai uz tām pilnībā darbinātu ACE Stream Engine.

Link to comment
Share on other sites

Smukais

Nedomāju, ka TV jauda kaut ko izšķirs (protams, ka TV nav PC) gan jau kāds uzbūvēs progu, lai strīmu varētu palaist uz TV.

Link to comment
Share on other sites

Palasi ACE Stream forumu - tieši televizoru, telefonu, planšešu jaudas trūkums ir galvenais iemesls, kāpēc Torrent Stream pilnvrētīgi nedarbojas uz šīm iekārtām.

 

если LG в свои телевизоры вставит Qualcomm Snapdragon S4 Pro, а Самсунг  свой Exynos 5250, вот тогда можно будет говорить о встраивании в модели Smart TV, а пока только можно начать думать о приставках к TV, учитывая что в свет вышли  довольно мощные мобильные решения
Link to comment
Share on other sites

Njaa, galvenais trūkums tiem HD kanāliem, kas pieejami torrent stream, ir to raidīšana Full HD (1980*1280).

Neesmu pagaidām redzējis ierīci, kas tos kanālus rādītu uz TV bez bremzēšanas, kubikošanas. 1280*720 rāda bez aizķerēm.

Dators protams cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kamēr būs jāreģistrējas un būs vajadzīgi kaut kādi īpašie statusi, tikmēr tā nav aršana. Tautu masām vajag ātri, lēti un vienkārši.

Turpinām gaidīt normālu risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Es piekrītu teiktajam

Pievienots 20 June 2013 - 08:21 Laba bildes kvalitāte ir tikai un vienīgi skatoties pa taisno no satelīta. Par kvalitatīvu bildi, caur internetu, uz HD kanāliem, vari i nesapņot! Protams, katram jau savs līmenis attēla kvalitātes prasībām.

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā šī kvalitāte pazūd, ja, piemēram, sīdo transportstrīmu no satelīta pa taisno?

Līdz gala lietotājam nonāk viss 1:1. Pat ar visiem papildus audio celiņiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nezinu vai tagad kaut kas ir mainījies, bet vēl vasarā ACE Stream izstrādātāji savā forumā rakstīja, ka pilnvērtīga klienta priekš Android vēl ilgi nebūs. Problēma ir ierobežotajā Android ierīču jaudā. "Nepilnvērtīgs" Torrent Stream Controller uz Android jau ir labu laiku.

 

Nē, tomēr ir pieejams ACE Stream Engine uz Android.

 

"Pilnvērtīgais" Torrent Stream man uz Lenovo A660 dabojas, bet uz planšetes Ainol Fire - nē (ACE Stream Engine visu laiku kaut kādu kļūdu izmet).

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Volters

Nav tiesa. Nekas jaudas prasību ziņā nav mainījies. Skatos pat ar veco 945 čipseta videni.

Uzliec pēdējo aktuālo pleijera versiju.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Nevar lokālo TS-Proxy palaist, anti-vīruss neatļauj, jo satur vīrusa failu.

Kā ērtāk samaksāt par servera TS-Proxy? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā ērtāk samaksāt par servera TS-Proxy?

Vai tad tā "servera TS-Proxy" mājas lapā nav nekas rakstīts par iespējamajiem apmaksas veidiem? Mārrutks viņu zina kāds ir ērtākais apmaksas veids nevienam nezināmam pakalpojumu sniedzējam, kuram nav ne nosaukuma ne mājas lapas. Varbūt tas pieņem maksājumus vienīgi skaidrā naudā, vai bitcoin.
Link to comment
Share on other sites

Kā ērtāk samaksāt par servera TS-Proxy?

No sava kabineta- papildināt kontu- parakstīties (abonēt).... mēneši, TV skaits.

Es pirku VIP statusu, maksāju ar bankas karti, caur liqpay. Visa procedūra aizņēma 5 minūtes.

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Firza, viņi paši tur Krievijā putrojas ar pārskaitījumiem, PayPal nepieņem, no Eiropas daudziem ir problēmas ar samaksāšanu. Mājaslapā par samaksu nekas nav teikts, vienīgais ir tas kas forumā apspriests.


Wilza, paldies. Vienalga kāda karte, un kā tur ar konvertāciju?


ricij, pa 150 rubļiem tas ir viņu serveris, ja liek bezmaksas lokālo TS-Proxy, tad tev jābūt ieslēgtam datoram, lai tas darbotos, tā es vismaz sapratu, bet lokālo neizdevās ielādēt, tāpēc nolēmu izmēģināt šito.

Labots - Stomps
Link to comment
Share on other sites

Mastercard der, par citām nzinu, norādi summu rubļos, banka pati pārkonvertēs.

Turi telefonu blakus, vajadzēs koda saņemšanai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Baigais Janka

Khm, torrent-tv.ru tiešām tā sabrucis (palasot kādreiz tik slavinošās atsauksmes), vai man tik neiet? Vakar sadomāju paspēlēties, piereģistrējoties dod vip uz 3 dienām izprovēt, vaūūū - savs superātrais mākonis, blā, blā, blā.... Pamatdoma to bija darbināt uz Samsung Smart TV - tā arī palaist nezidevās. Obligāti vajag TS proxy, kas ir maksas pasākums (papildus maksāt netaisos, jo ir Lattelekom Interaktīvā & Smartā kā tādā grēda citu lietu ar ir pieejamas). OK, tā kā ir pagaidu vip status var laist lokālo proxy - tā arī nepalidās, nograujas ar konsoles paziņojumu, ka komandrinda nepareiza, un nekas nešancē (forumā problēma pieminēta, atblidi neatradu).

Labi, paskatīšos, kas uz kompja... Par HD var aizmirst - bilde OK, bet, kā beidzas buferēšana - skuju, ik pēc laiciņa noraustās. Garām. Tie, kas nav HD, khm, khm, khm, nu mammīt mīļā - šodien tādu kvalitāti piedāvāt... Pat uz kompja tas izskatās, kā caur pakaļu, ja vēl uz normāla izmēra TV tas būtu - lai dies pas. Katrā ziņā tā pati ineraktīvā TV vismaz ir kauču kā skatāma, bet nu šitas nepasēja nekādos vārtos.

Vārdu sakot - nesapratnē :) Bija pa brīvu, bija OK, tagad pa maksu - un nelietojams? :)

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

nu janka nez nez man shanii lapaa viss straadaa http://torrent-tv.ru

ko tad vips dod? vieniigi suudiigi ka latvijas kanaali pazudusi. pasaa saakumaa bija.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Par televizoru iespējām nepateikšu, bet par PC gan esmu apmierināts.

Viņiem bija reālas problēmas ar savu plejeri- tad jaunākā versija, tad vecākā... Varbūt tā ir jāpārinstalē.

Manam datorbremzei HD nevelk- tos neskatos. A pārējo buferizāciju jāpieregulē opcijās...

 

p.s. Diezgan bieži viņiem nav signāla devēju, kas attiecīgi sabremzē skatīšanos...

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

butu ideala shtelle ja tur butu ari latviesu kanali, vienigais ko esmu atradis latviski ir viasat sport baltic, kuru raida ja nemaldos 3 valodas un var uzlikt latviski

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

saakumaa jau vienu briidi bija tur tv6, tv3.. bet hosteetaaji kautkur izkuupeeja.

Link to comment
Share on other sites

Pats skatos šo torent tv jau divus mēnešus uz samsung tv 6 serija .un mani tas ļoti apmierina īpaši HD kanāli kuri ir apmeram 50 .interneta atrums ir 10 mb/s.un iet paraktiski bez bremzēšanas Un tas vis par nieka 2Euro mūsu naudā. Uz datora var skatīties bezmaksas. piereģistrējoties ir piejami ļoti daudz kanālu  500 un tas vis par nieka 2 euro mēnesii kur vēl lētāk var dabūt šo labumu

Labots - renchina
Link to comment
Share on other sites

 

 

 ir pieejami xxx kanāli un tas vis par nieka 2 euro mēnesii kur vēl lētāk var dabūt šo labumu kaudzi

 

Ei tu nost :D Cik vērtīgi! :D 

Link to comment
Share on other sites

Man laikam rokas līkas. Kā var to torent tv uzlikt uz Samsung smart tv F sērijas? Atradu kaut kādu manuāli, kur jāielogojās kā developer. Problēma tajā, ka man login name ņem pretī tikai e-pasta adresi.

 

Vai es kaut ko netā daru?


Tomērt iekšā tiku. Kāda ir servera IP adrese? Tās, kas ir manuālī man nekonektējās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...