Jump to content

Torrent TV


Znatoks
 Share

Recommended Posts

no dotā brīža haļavām šī ir pat labākā kas jel kad ir bijusi

Ja neskaita to, ka tas viss strādā tikai uz datora nevis uz TV. Es, piemēram neesmu pieradis TV lūrēt datora ekrānā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    13

  • Donkeyhot

    16

  • Znatoks

    10

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znatoks, vai Tu esi tas, kas ziņu portālu komentāros piespamo par nedzirdēto TV fīču?

//Delfi meteorīta ziņa

 

Latvijas TV kanālu LNT, LTV1, LTV7, TV3 un TV5 tiešraides internetā bezmaksas augstā kvalitātē skaties gan ārzemēs gan Latvijā http://tv.woano.lv

 

//Apollo raksts

Arī noraidītais LTV vadības kandidāts Rušenieks tiesāsies ar NEPLP, Millers publiski protestē

 

 

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā ! Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies ! Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: labakatelevizija@inbox.lv
Link to comment
Share on other sites

Ja neskaita to, ka tas viss strādā tikai uz datora nevis uz TV

 

Lūk šis gan ir dīvains apgalvojums. Īsti nesaredzu starpību, kādam devaisam nosūtīt no videokartes nākošo signālu, ja vien TV nav no vēlajiem Ulmaņlaikiem.
Fīča jau it kā laba, bet ar ne visai ātru netu tomēr baigi buferojas, bija slinkums gaidīt ilgāk, jo medutiņš vienalga jau tek, šitas varētu noderēt tikai specifiskos gadījumos, kāda ekskluzīva sporta pārraide, vai kas tml.
Bet kvalitāte tīri pieņemama, uz 42" teļļuka nav būtiskas atšķirības no sources - SAT.

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaredzu starpību, kādam devaisam nosūtīt no videokartes nākošo signālu

Jā, ja ir vieta kur nolikt to datoru blakus TV 

Link to comment
Share on other sites

Cerēsim, ka radīsies arī E2/Spark plagini.Tikai kanālu pārslēgšanās laiks gan nav nekāds izcilais, tāda tehnoloģija...

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja ir vieta kur nolikt to datoru blakus TV

Caur WiDi padot signālu uz TV no portatīvā datora.

Link to comment
Share on other sites

To VIL

Diemžēl neesmu Tevis citēto lietu autors. :(

Taču par to Torrent TV ļoti sapriecājos jo brīžiem mēdzu dzīvot ārpus LV . Un šī fīča mani ļoti ļoti patīkami pārsteidza. Man tas likās kāvairākiem datorfīču apskatniekiem daļējs apvērsums I-Net plus TV risinājumam. Kaut kas līdzīgs kā Skype. Ja pareizi atminos tad 2012 gadā no visas zemeodes sarunām aptuveni 40% ir notikušas Skype :-o

Nu un šis Torrent tv ir kaut kas līdzīgs.

Par LV televīzijām paldies. Es to nemaz nezināju .

Kas attiecas uz Torrent TV tad gribas uzskaitīt dažus parastā cilvēka priekus kas agrāk nav bijuši

1) Šāda kvalitāte pa velti pieejamos materiālos nav bijusi NEKAD NEKAD cvēces vēsturē

2)kas liekas pilnīgs brīnums no IPTV kas darbojas caru VLC vai MAG un Dune uztvērējiem tad tiem ir nepieciešams resurs un no viena tunera var palaist tikai vienas frekveences ietvaros iekļautos kanālus un tas ir jādara kādam. Tad Torrent TV lietā katrs kanāls ir pats par sevi :-o neviens neko tur nekontrolē un neregulē kā arī tas nav praktiski saprotams no kurienes konkrētais kanāls nāk

3) Liekas ka arī ir brīnums tas ka nav šī lieta kontrolējama tā pat kā Skype lietotāji un to sarunas un to apjomu

4) Manu prāt šis princips kas ir izgudrots - jo vairāk skatās jo labāk rāda. Tas taču ir amazing !

5) domāju ka šī programma iezīmē jaunu ēru tv lietās pasaulē kas līdzinās apvērsumam .

Link to comment
Share on other sites

Latvijas TV kanālu LNT, LTV1, LTV7, TV3 un TV5 tiešraides internetā bezmaksas augstā kvalitātē skaties gan ārzemēs gan Latvijā http://tv.woano.lv

 

 

Kā no šī varētu izmānīt ārā, lai rāda pa taisno VLC, nevis caur VLC plaginu pārlūkā?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Tur ar Latvijas kanāliem tas viss tiek padots ar citu spraudni, tur viss kā parastā ip tv, tas nav tas.

Link to comment
Share on other sites

Nav īsti saprotams kā šo pasākumu var padarīt par maksas pakalpojumu (brīprātīgi ziedojumu neskaitās) un kā "autortiesību fani" to varētu aizklapēt. Lai skatītos vienu konkrētu kanālu vajag zināt tikai šī kanāla content id. Ja lietotājs zina šo content id, tad tālāk jau TV kanāls dzīvo pats savu dzīvi un tā izplatīšanai nav vajadzīgs "portāls kurš uztur torentu strīmu". Piemēram: Investigation Discovery content id - 20e0fa89c4a507c65dbe9e2d07604fb5cd98c5da, ievadām šo rindiņu programmā "TS Player" un skatāmies izvēlēto programmu.

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tur pirmajā lapā rēgojas "reklāma", ka var nokačāt plejlistu un skatīties ar pleijeri neatverot pārlūku. Kur to playlist var ielādēt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā uz katru kanālu jābūt vismaz vienam 1. strīmotājam, broadcaster, tā teikt. Daži kanāli ir ciet šī iemesla dēļ. Ja šo aizklapē, tad viss. Izdarīt to var provaideris.

Link to comment
Share on other sites

Simple TV ir gan liste no vairākiem resursiem, gan tv programma. Programma gan tāda melīga un uzticību nevieš, laiki nesakrīt un pārraides arī.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne pilni, bet ... playlisti mētājās šite http://golik.ucoz.ru/forum/38-242-5.  Interesanti kad ''piegriezīs'' šo pasākumu. Lai gan , atceros to trobeli ar Tracker Ru . Nu aizklapēja ciet zem viena nosaukuma- momentāli atvērās zem cita nosaukuma. Vienīgais kas var apturēt kad pieņem likumu , kad ja uz tava datora griežas torrents, tad automātiski velk uz policiju datora īpašnieku. Savādāk tas džins ir izlaists no pudeles. Tauta ir ievērtējusi labumus un nemaz tik viegli neatteiksies no ''haļavas''.

Link to comment
Share on other sites

Tur tieši par НТВ paketi varētu sanākt skandāls. Paši krievi traci sacels par autortiesībām. Pārējais saturs tāds samērā nevainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Tak jau vairakus gadus skatos http://tvid.us lapa un tur gan latvijas gan krievijas kanali  sad tad raustas bet kopuma ir ok bet ta laikam IPTV skaitas, ta ka sita laikam citadaka mazliet :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Tur tak šausmīgi zemas kvalitātes bilde. Nu jā, es atkal par kvalitāti, bet tā jau ir, ja nepatīk, neskaties un es arī neskatos.

Link to comment
Share on other sites

Par to torrent ru kvalitāti gan grēks sūdzēties, jo vienus un tos pašus kanālus varu salīdzināt ar kabeļoperatora. +/- tas pats vien ir. Nu redzēsim kā tas pasākums izvērsīsies. Bet, nedomāju ka tik viegli noraks. Ja ne šie , tad būs citi. Nu neslikts variants, jo līdz šim dažus kanālus vajadzēja nepārtraukti meklēt, jo parastā strīmošanā atklātās saites ilgi nemēdz dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Ieejot līcī, dažām filmām ir gatavs links uz kura uzspiežot atveras web players un var skatīties filmu. Kaut kas neticams.

 

post-149-0-17501100-1361743822_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kā pamēģināju viena raidījuma ierakstu pa taisno noskatīties, bez vilkšanas, kvalitāte bija drausmīga. Varbūt tie devēji bija tādi švaki, nezinu. :)

Link to comment
Share on other sites

Kas varētu būt par vainu, ja tajā torrent-tv(.)ru mājas lapā, slēdzot kanālu (jebkuru), uzrādas ka piekonektējies 25 streameriem (piem.), bet buffering visu laiku ir 0% ? 

Link to comment
Share on other sites

Da ko Jūs visi te nīdat, kas negrib lai neskatās, bet man ar LT optiku iet griezdamies un perfektā kvalitātē.

Ja jums jefiņiem ir DSL vai mob.internets domājiet kā dabūt ātrāku internetu.

Besī, ka visi nīd un sūdzās.

Bled priecaties vajadzētu par tādu haļavu nevis visu no*irst !!!

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju šo torrent tv arī. Novilku to programmu, kuru viņi dod (TS player), bet ejot uz kādu kanālu man atkal izmet logu, ka nepieciešams uzinstalēt TS player-u. Pēc pirmās reizes TS instalējot datoru pārrestartēju un vienlaga tas pats. Internets: LTC DSL 6Mb/s, Google Chrome pārlūks

Link to comment
Share on other sites

Ja jums jefiņiem ir DSL vai mob.internets domājiet kā dabūt ātrāku internetu.

Pats jefiņš, ne jau visi dzīvo ķīnas mūros kur ātro netu pakaļ met. Man piemērm vēl gadus 5 droši vien ka DSL būs labākais kas pieejams. Citiem pat DSL nespīd, nākas ar triatelu lāpīties. 



Bled priecaties vajadzētu par tādu haļavu nevis visu no*irst !!!

Kah haļava, kam nē, es to pašu no SAT skatos, man pa lielam pofig. 

Link to comment
Share on other sites

Nočakarējos, kmēr atinstalēju visus tos plaginus. Man šausmīgi nepatī tos sū** instalēt, jo nekad pēc tam netiek līdz galam vaļā. Skatos SAT labā kvalitātē un man arī palielam pofig.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nekāda uberkvalitāte jau sat sd kanāliem nav, teikšu ka streams no dreamboxa un ši torrenta daudz neatšķiras. labāks variants par sopcast šis ir. 

Link to comment
Share on other sites

5Dziivoju London un pa retam lietoju sho(torrent tv) pakalpojumu. Ir pat ljoti ok, atgaadina vecos labos dreamboksha500 laikus. Zheel ka nav eng celinji kanaaliem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...