Jump to content

Lietotas plazmas TV izvēle


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

uldiss, on 20 Feb 2013 - 17:36, said:tikai Panasonic vienmēr aizmirst uzlabot elektronikā vienu lietu, kā rezultātā visi vecie un jaunie Panasonic plazminieki acīmredzami mirgo. Nezinu, kā jaunajiem modeļiem ar kustību raustīšanos, bet mirgo pat statisks attēls, gan. Nekas nemirgo, nupat speciāli ielīdu ar degunu ekrānā, lai pamanītu kaut ko - nekā.

 

kāda jēga līst ar degunu ekrānā? labāk nosauc modeli, citādi nav ticams. es nevienu tādu panasonic plazminieku neesmu redzējis, kas nemirgotu. diemžēl, jo panasonic, kā ražotājs, manuprāt, ir viens no labākajiem.

Link to comment
Share on other sites

... es nevienu tādu panasonic plazminieku neesmu redzējis, kas nemirgotu. ...

 

Tad secinājums vienkāršs - Tu vispār neesi redzējis Panasonic plazmu darbībā.

Link to comment
Share on other sites

Livingston
kāda jēga līst ar degunu ekrānā? labāk nosauc modeli, citādi nav ticams. es nevienu tādu panasonic plazminieku neesmu redzējis, kas nemirgotu. diemžēl, jo panasonic, kā ražotājs, manuprāt, ir viens no labākajiem.

 

TX-P42GT50 

Link to comment
Share on other sites

uldiss, on 21 Feb 2013 - 19:33, said:snapback.png

... es nevienu tādu panasonic plazminieku neesmu redzējis, kas nemirgotu. ...

Tad secinājums vienkāršs - Tu vispār neesi redzējis Panasonic plazmu darbībā.

 

 

kā var tā secināt? es gribu teikt to, ka laika gaitā esmu redzējis vairākus panasonic plazminiekus gan veikalos, gan mājas apstākļos. visur tie ir mirgojuši. vienmēr ir intersējis paskatīties arvien jaunas paaudzes panasonic plazminiekus, vai mirgošana ir novērsta. dimežēl, nav novērsta.
būs jāatrod TX-P42GT50. redzēs, vai tas mirgo.

Link to comment
Share on other sites

Jau gadu skatos PANASONIC TX-P46G30E un nekas nemirgo. Bilde ir superīga. Strāvas patēriņš no 90-260W - pārbaudīts ar mērītāju virknē. Bilde ir izcila. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...