Jump to content

JVC CA-mxj550r mūzikas centrs magnetafona siksnas.


jazepssdfafs
 Share

Recommended Posts

Nu te nostaļģija pamesas. Skaidrs, ka vienmēr kāds gribēs jaunībasdienu bumboxsu paklausīties, bet tas nemaina lietas būtību. Nu tak atdzīstiet, ka kasrtes , kā masu produkts, ir mirušas. Kaut te faniem tas nepatīk, bet tas ir noticis fakts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mulkiibas....es klausos kastes...no tiem kas meta kasetes laukaa es savaacu tikai hromenes un tagad rakstu no LP uz vinaam...viss notiek....kapeec man buutu jaatrenkaa plates????nu pasaki kaapeec???a vasaraa kaa?kas es skraidiisu uz istabu peec kartaam 20 minuuteem un mainiisu plati......es te no torna kunga ieguvu savaa iipasumaa kastnieku ar reversu ...sataisiiju un viss notiek....skaiti ka varu 2vas plates klausiities kaut visu dienu.....a radio klausiities fuuuu galiigi garaam....tur neko vairaak par alfabeeta pirmo burtu dzirdeet nevar....vieni barani savaakusies....liidz riebumam , runaat jau vairs nemaak tik velk

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

Nu tak atdzīstiet, ka kasrtes , kā masu produkts, ir mirušas

Par kasetem te vispar neviens neruna,tema ir pavisam cita...

Link to comment
Share on other sites

Nu nenoliec jau radio galīgi, swh rock piemēram ir tīri klausāma stacija.

Link to comment
Share on other sites

nu bet tas ir taapat kaa diskoteekaa  kas speelee tas izveelas muziku....man tas nav pienemami ,es radio swh VISPAAR neklausos...toties iesleedz radio2   O kaa tur velk aaaaaaaaaaaaaaaa      UH uz velna parausanu,liidz riebumam

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nez, man arī pamatīga kolekcija ar kasetēm saglabājusies. Lielākā daļa stāv laukos, vasarā tiek klausītas. Atsevišķi retumi, kādus internetā fig atradīsi, stāv mājās un tiek šad tad paklausīti uz pagājušā gadsimta JVC kombaina. Un arī mašīnā vēl stāv kasetnieks un dažas kasetes, kas tiek uzliktas brīžos, kad ceļš aizvedis prom no klausāmu radiostaciju uztveršanas zonas. To mašīnas maģi gan plānoju ravēt ārā un likt ko modernāku.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

es radio swh VISPAAR neklausos...toties iesleedz radio2

 

Nu bet kas Tev liek to sūdaino penšu staciju ar "um-pa-pā, um-pa-pā, šļak" stila muzonu klausīties? Un es teicu SWH Rock nevis SWH.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
..toties iesleedz radio2 

 

tur taču viens un tas pats, ja nedēļu klausās, tad pats var baurot...... 

 

star fm

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Nu stacija, atkarībā no gaumes, man piemēram patīk vakaros Skonto paklausīties, be tur ir tā, ka labākais muzons sākas pēc 12-tiem naktī. Tiem, kam nav pretenziju pret krieviem - Hity Rossii patiesībā ir tīri neslikta stacija.

Link to comment
Share on other sites

Skonto var paklausīties kādu mēnesi, pēcāk visas dziesmas no galvas zini, maza viņiem tā fonotēka. SWH Rock būtu labinieks, bet dēļ švakās apraides vajag internetu.
Pārsvarā klausos SWH parasto vai Kurzemes, dēļ raidījumiem, jo ne jau visu laiku tā mūzika vajag, bet klusumu arī neciešu :)
Kad sagribas labu muzonu, ir izveidotas dažas random veida playlistes attiecīgajam noskaņojumam, tās arī klausos.

Reizēm tas ir blūzs, reizēm klasika vai smagais roks, un, protams, 70/80-tie - disco.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Nu bet kam jums kasetes, ja radio klausaties? Savukārt, ja inretesē "vairāk mūzikas ,mazāk runu" tad sadzen fleškā savu mīļo muzičku un būs "sava radiostacija" Nu kādas tur vēl kasetes. Tās lai paliek nostaļģijai te dažiem faniem. Es laimīgi pārdzīvoju kasešu ēru, tā i nevienu kaseti nenoklausoties un neierakstot. Es tās kā sugu nekad neesmu atdzinis, jo profesionālā apskaņošanas darbā nekā sliktāka par fonogramu kasetē es iedomāties nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad kāds teica, ka klausās? :)
Es gan paralēli turēju gan lentes, gan kasetes. Lai nu skanējums bija krietni bēdīgāks, tomēr no laba avota nācis tik traks tas ieraksts tomēr nemaz nebija, plus krietni mazākie izmēri un kompaktāka aparatūra arī darīja savu - laikam nekad neesi piedzīvojis visai nepatīkamu momentu, kad kādā dzerstiņā tik ļoti lolotā un taupītā Lapinska lente pēkšņi iztinas pa piebradātu, netīru grīdu :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...