Jump to content

Politika Latvijā un pasaulē.


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza

skaidrs, ka līnijas jātīra, gar ceļmalām jau viņi tos kokus savāc, bet dziļāk mežā nogāž un atstāj kā pagadās, ne atzaro, ne sagarina, atstāj pat iekārušos blakus kokos, jo maksā tika par nozāģēšanu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aigars

    16

  • boto

    14

  • aoma

    15

  • alusbundza

    85

Top Posters In This Topic

īpaši apdāvinātiem vinču ritinātājiem sev dziļumā paskaidrošu - ar viņčas palīdzību var koku nolikt sev vēlamajā vietā. viņču lieto kā palīgu zāģēšanai. tas tā analfabētisma likvidēšanai. bet piedodams, cilvjiem ar īpašām garīgajām vajadzībām patīk spriest par lietām, no kuram nekā nejēdz. jo vairāk nejēdz , jo vairāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

jarajara, man arī ir pieredze koku gāšanā (8.g.profesionāls kokgāzējs) , līdz šim nekad neesmu izmantojis vinču, bet sevišķi ekstremālos apstākļos tas ir izmantojams

Link to comment
Share on other sites

Nupat uzskrēju vienam video , kur manas , ne gluži mīlētākās tautas pārstāvis , ne gluži politkorektā un visiem foruma biedriem saprotamā valodā ( krievu) , bet soli pa solim un saprotami paskaidro šodienas notikumus .

Tiem , kuri spēj uzņemt informāciju krieviski , varētu būt interesanti paklausīties ( un noderīgi)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HY3yl8Yfils

Mazliet apbēdināja mūsu pašu, latvju bāliņu, bļaustīšanās beigās . Nevis par to , ko darīt , lai piespiestu tam deleģētās institūcijas vērst ko par labu , bet galvenais bija - kurš tad vainīgs , kam galvu cirtīsim ( it kā no tā kas vērsīsies par labu) ..bet nu tas tā ...

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Peleecis, tas jau sen skaidrs, ka visi eiriķi, dolāriņi sadrukāti no zila gaisa - bez seguma, un cik vēl ilgi tas pasaulē turpināsies, nav nojausmas, bet kaut kad jau vadzis lūzīs

 

varētu likt pie darba 100latniekus,

mežā ar nazīti (zāģi) drīkst ieiet tikai sertificēts darbonis 

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
tas jau sen skaidrs, ka visi eiriķi, dolāriņi sadrukāti no zila gaisa - bez seguma

Vari man iedot kādus pārsimt bezseguma eiro?

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

No ekonomikas viedokļa būtu bijis pareizi apaļkoku eksportam uzlikt paaugstinātus nodokļus, bet kokmateriālu apstrādei atcelt.

Jau 1581. gadā rakstnieks Džons Heils rakstīja: “Cik neaptēsti gan mēs varam būt .. ja paciešam, ka mūsu izejmateriāli aiziet svešiniekiem un dod viņiem darbu un tad mēs tos pērkam no viņiem atpakaļ.” Jau sen saprata, ka izejmateriālus eksportēt ir slikti,  bet importēt ir labi.

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 Ekipējumu. 2 zāģa tiesības. 3 licenzētu traktoru ar ko izvest 4 lielvardes seģenīti ko paklāt zem zāģa lai nenopil.  

savā privātajā mežā, ja tas neatrodas blakus Mežniecībai, tu vari zāģēt kā gribi,

                                                                                                                                                                                       Čukņa kurā nekā nav.
 

vot šitais man ir pieriebies, mums pašiem ir jāveido Latvija, jāvēl pareizie deputāti un visādi citādi jāvirza valsts pareizajā virzienā

Link to comment
Share on other sites

alusbundža . Man gan šeit likās interesanti nevis  bezvērtīgu pāpīrīšu fakts (Tas tiešām ir sen zināms) , bet gan mehānisms , kā šādi papīrīši darbojas . Primitīvi sakot - vēli ko gribi , viņi veiks savu uzdevumu . Nemainot Valsts finānšu premisas , var skraidīt un vēlēt , un vēlēt un pēc tam atkal skraidīt .

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

Peleecis. Nu un kā to var izmainīt? Nekā, vienīgi, ja pasaulē notiek kaut kas katastrofāls - nenormāla finanšu krīze, karš, globāla dabas katastrofa vai hvz.

Link to comment
Share on other sites

alusbundža Nū .. ja video noskatījies , šķiet tur bija arī pateikts kā ... mainot principus , pēc kuriem tiek noteikta nacionālās valūtas nomināla vērtība , respektīvi atsakoties no monetārās piesaistes un pārejot uz Lata nodrošinājumu ar reālu mantu ,vai pakalpojumu - zeltu , kartupeļiem , friziera darbu , koku gāžšanu  , mežiem galu beigās  ...utt . Mainot piesaisti no viena drukāta papīrīša citam, tiešām nekas nemainīsies . Bet kā to panākt? Nez ... informējot pēc iespējas visus , visriņķī , par šādas rīcības nepieciešamību . Ja ideja iet plašumā , labvēlīgā vidē tā sasniedz kritisko masu , bet tad jau gan jau atradīsies kāds , kas uz šī zirga gribēs iejāt varas aizkulisēs . Un pat nav svarīgi , kādu mērķu vadīts , bet galvenais lai izdara šo vienu lietu . Bet ja ne , tad manuprāt sanāk otrādi - nav svarīgi kādu mēŗku vadīts tu iesaisties politikā , tev nekas nesanāks , piedušīs vienā setā , ar dāžām  nullītēm klāt vai nost , klabinot datoru. 

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
bezvērtīgu pāpīrīšu fakts

Jau teicu - ja jums liekas ka tie papīrīši ir bezvērtīgi - atdodiet man - es zināšu ko ar tiem iesākt...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
nodrošinājumu ar reālu mantu ,vai pakalpojumu - zeltu , kartupeļiem , friziera darbu , koku gāžšanu  , mežiem

tā kā pasaules finanses pārvalda 3% pasaules varenie, un tie labprātīgi negribēs atgriezties pie vecajām pārbaudītām lietām, jo viņiem tas nebūtu izdevīgi

un mūsu valdība par katru cenu arī virza latviju tajā virzienā (ieviešot eiro), lai būtu tajā lielajā putras katlā

Link to comment
Share on other sites

šņukur, atver ziedojumu kontu, es tev pirmais ieskaitīšu piecīti ceļam uz laimes zemi, kur nu tev tā ir - [sib]īrija, Anglija vai kas tur vēl ne...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
ka varu protams iztikt bez visa tā ja neuzraujos.

kas tevi kontrolēs, nav jau valstij lieki līdzekļi, lai aizbrauktu apskatīties, kā tu zāģē 

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu,taču tas netika darīts jo bija Repšem izdēvīgi lai noturēt lata segumu.Ja tajā laikā būtu jāmaksā nodokļi par koku eksportu neviens mežā neietu jo tas pasākums būtu ar mīnusiem.

 

šeit jau izpaužās šī milzu atšķirība starp abiem Nacionālās Valūtas piesaistes principiem . Vienā gadījumā tiek stimulēta vairošana un pavairošana , otrajā resursu izpārdošana . Pie kā noved šīs atšķirības , mēs baudam patreiz uz savas ādas . Un te pat nav tik būtisks nodokļu likmes lielums . Vienā gadījumā vērtības tiek izpumpētas , otrā - paturētas mājās un vairotas . 

Bet par to ka atradīsies kāds , kurš lai tiktu pie šiem papīrīšiem un to sniegtajiem labumiem , pat savu Māti ir gatavs pārdot , par to gan nešaubos . Tā kā , kā jau te agrāk teicu   - uz vēlēšanām negrasos iet , kamēt neredzēšu personas , kuras tiešām vēlas un grib ko mainīt . Un galvenais pateiks - kā grasās to veikt .

P.s un NĒ ... man nav vienalga , kas šeit notiek - šīs tomēr ir manas un manu bērnu mājas

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Mans piedāvājums samest šņukuram ceļazīmei pie žerāra vienā virzienā joprojām ir spēkā.

Link to comment
Share on other sites

Ehh , dažs labs te tā kā straus - galva smiltīs , pakaļa gaisā ( tiešām nedomāju nevienu konkrēti ), man ir silti , labi - neko neredzu un arī negribu redzēt . Bet nu ... lietas mainīsies , kad pie tās pakaļas piekārtosies drāzējs , un uz to nebūs ilgi jāgaida . Tak lieciet snukuru mierā ... prom dzīšot . Tak cik sapratu , jams jau ir prom , bet labprāt vēlētos atpakaļ . Ok - visi stulbi , es viens tik gudrs .. cik tad ir to veiksmes stāstu? Ap procenti 10? Un tad ar , no šiem desmit , seši septiņi ir parazīti . Šo es nesaprotu . Nu ok - es arī kaut kā kuļos , un daudz maz veiksmīgi . Ne tik veiksmīgi , kā brīdi atpakaļ , bet kuļos . Bet gan tad , gan šobrīd man sāpēja un sāp , ka citiem ir pilnīgā pakaļā . Es varu jebkurā brīdī aizpirst projām taisni skatoties , bet tur man nebūs Jūs , to , kurus es varu uzrunāt savā valodā , saukt par brāļiem un māsām un kurus es tik labi saprotu un kuri saprot mani . Galu beigās , nebūs to , par kuriem man nav vienalga . Vai tas ir snukurs , vai kinkurs , vai da vienalga kas . Ļauži attopieties !!! Vai tiešām vis ir izmērāms ar papīra gabaliņiem Jūsu makos? Ja tā tad esiet gatavi pārdot savu Māti , savu Draugu , bērnu un turpināt stāvēt ar iztieptu pakaļu drāšanai , jo par to tak samaksās ...Skumji :(

Labots - Peleecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām vis ir izmērāms ar papīra gabaliņiem Jūsu makos?

Tieši tā, tas ir mūsdienu dievs, ne tikai mums, bet visur. Sen jau vajadzīgs restarts ir cilvēcei, noformatēt visu un sākt no jauna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alusbundza
Taisoties urbināt naftu jūrā un valstij no tā tikšot tikai 15%. Nav tā ka pa maz??

kādu naftu? uz kādu valsti tad pārcēlies? 

Link to comment
Share on other sites

Par tiem latvenergo kokiem. Vai tiešām vēl kaut kur ir tie 100gadīgie virs 30m augumā palikuši? Mums te netālu ir līnija, katru gadu zāģeri iziet cauri. Pat krūmi nepaspēj lieli izaugt, kādi vēl koki.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Vai tiešām vēl kaut kur ir tie 100gadīgie

atlikuši ir tikai pie saprātīgiem privātīpašniekiem, (priede zāģējama - 100. g. egle - 90.g. )

divus gadus atpakaļ nozāģēju savā mežā 9. priedes no 100 - 120.g priekš mājas celtniecības

ekonomiski nav izdevīgi audzēt skujkokus ilgāk par 90 - 100 gadiem

lapkoki līdz 80. g.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Kāds nezin,Zaubē krogs ,,Skorpions,, vēl eksistē? Vienreiz ziemā Zaubē uzrāva atkalu tā ka trīs dienas nevarēja nekur aizbraukt,tur viss vienos kalnos un mašīnas netika nekur.Kaisīt arī neviens nekaisīja,kad sāka kust tad tikām uz Nītauri.No Nītaures jau ceļš labs. Tā nu trīs dienas dzērām Skorpionā.
snukurins, lūdzu nesačakarē šo topiku ar mēsliem, tikai par politiku
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Vai tad tas ka latvijā ir vietas no kurām netiek ārā trīs dienas

a ko tad tu gribēji?

ka jebkurā viensētā no rīta septiņos pie durvīm pēc puteņa piebrauks traktors ar sniega lāpstu? 

Link to comment
Share on other sites

:polling: Nez, Latvijā būs tāds pats hārlemšeiks kā Bulgārijā pēc energotarifu paaugstināšanas ?

:boredom:  Nē, Latvijā cilvēki ir saprotošāki...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

1dien vai 2dien braukšu cauri Zaubei, tad arī pastāstīšu kā tur tagad izskatās. Agrāk tur vairāki klienti bija, bieži rādijos. Un jā, 'Skorpions' bija īpaša iestāde :D 

Link to comment
Share on other sites

Kamēr viņi Tevi nav paņēmuši...  pastarpināti.

 

 

mazā pieGdiena

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vēl var neturēt visu naudu pie saviem korišiem vienā bankā, Saeimas ilgadējam deputātam par Noguldījumu garantiju fondu jau vajadzēja būt informētam... 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ir taču banku uzraugi, kam jau laikus jāredz ,kas notiek,

par ko viņi algu saņem?

tā pat ar ''pareksu''



R.Pauls jau nav mahinators, ka būtu jāsadala nauda pa n-tām bankām

secinājumi: mahinatoriem šeit vienmēr taisnība, tie nekad neko nezaudē, jo zina, kā vis jānomuhļī

Link to comment
Share on other sites

R.Pauls ir nevainīgs jēriņš, kurš tikai palīdzēja Šleseram, Šķēlem un citiem nemahinatoriem iekļūt Saeimā, par ko viņš algu Saeimā saņēma, ceru, ka zini...

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...