Jump to content

Grāmatvedības programmas - maksas, bezmaksas

Recommended Posts

pirms 4 stundām , Bruketajs teica:

Un tas ir slikti, jo?... 

Nu man tas nešķiet labi, jo lielai daļai uzņēmumu nav tādi dzelži, tad viņi piedāvā likt uz saviem un ar remonte desktop slēgties klāt... tas ir vidējiem un maziem uzņēmumiem. Nevar normāli arī uzinstalēt un strādāt no vienas darba stacijas - nu izņemot ja ir tikai pilnīgi viens lietotājs konkrētam uzņēmumam. Lietotājus un to tiesības administrē tikai izstrādātājs...

pirms 4 stundām , Bruketajs teica:

Priekš kam?

Nu mākonī bāzētām sistēmām ir pieejas no web brousera... kaut no telefona slēdzies klāt un dari, kas jādara. Man kā grāmatvedības ārpakalojuma sniedzējam visādā ziņā ērtāk un izdevīgāk + vadīvas cilvēki var spēlēties ar iOS un Android aplikāciju un čekot paši datus online.

Grins izplatītāji ir https://www.latinsoft.lv/

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ieleja

12

• Mezavecis

10

• Bruketajs

9

• Vilx-

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hehe... līdz šim likies tīri sakarīgs kekss, bet nu pēc šā teksta.... Ja kas, kdienā lietoju ne tikai MSSQL, arī Oracle, MySQL un vēl šo to, attiecīgi ir kādu pāris desmitu gadu pieredze ar visām šīm

Tāpēc, ka uzmanības pievērsējs ir nolādētais spameris.

Cik dažādās? Win 7-10 un Server2008-20xx? Linux atbalsts vēl neskaitās.  Nu, ņemsim pa piemēru Tildi - speciālistu laikam daudz, bet atbalsts, kad paši MS ar pačiem kaut ko salaiž tūtā ir neeks

pirms 9 stundām , Bruketajs teica:

MSSQL izvēle mūsdienās ir zem konkrētas jautājuma zīmes.

hehe... līdz šim likies tīri sakarīgs kekss, bet nu pēc šā teksta.... :haha: Ja kas, kdienā lietoju ne tikai MSSQL, arī Oracle, MySQL un vēl šo to, attiecīgi ir kādu pāris desmitu gadu pieredze ar visām šīm un zinu kas un kā....

• Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Bruketajs
 hehe... līdz šim likies tīri sakarīgs kekss, bet nu pēc šā teksta.... gaisas_haha.gif Ja kas, kdienā lietoju ne tikai MSSQL, arī Oracle, MySQL un vēl šo to, attiecīgi ir kādu pāris desmitu gadu pieredze ar visām šīm un zinu kas un kā....
Katram ir tiesības pārliecināt sevi ka mssql nav alternatīvu, ja vajag db kas maksā sālīti, kur rezerves kopijas caur mandelēm un ko ražojis planētas mīlētākais softa ģenerētājs. Protams, mēs visi šeit esam megakorporāciju admini un programmisti, kur naudas daudzums nav jautājums un datubāzēm ir savs drošības specs piekomandēts.
Arī man ir vairāki mssql serveri aprūpē, bet es neesmu starā, ka izstrādātājs domājis tikai kā vieglāk uztaisīt savu softu no tā kas pieejams.

pāris desmitus gadu pieredze diez vai var kalpot kā kvalitātes pierādījums (lai gan miljardi mušu jau miljoniem gadu ir savu izvēlējušās, visas taču nevarētu tā kļūdīties, vai ne?)

bet par MS SQL piekritīšu - stabils uzņēmuma risinājums ar acīm redzamiem plusiem - daudz speciālistu, atbalsts, strādā dažādās OS

bet lielākiem datu apjomiem acīmredzams mīnuss ir licenču cena

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

strādā dažādās OS

Cik dažādās? Win 7-10 un Server2008-20xx? Linux atbalsts vēl neskaitās. 

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

stabils uzņēmuma risinājums ar acīm redzamiem plusiem - daudz speciālistu, atbalsts,

Nu, ņemsim pa piemēru Tildi - speciālistu laikam daudz, bet atbalsts, kad paši MS ar pačiem kaut ko salaiž tūtā ir neeksistējošs pirmajās dienās, un kaut kāda sajēga nāk tikai vēlāk. 

Pie katras nianses iesaka pārinstalēr mssql.

Protams, mssql ir standarts, bet nezinu, vai labāk ir drazains standarts, vai labs nestandarts. 

Oracle ir savas nianses, bet vismaz ne tik katastrofālas, kā mssql (spriežot pēc Horizon)

Protams, no sirds atvainojos, ka aizskāru svētāko no datubāzēm.

pirms 10 stundām , Regisss teica:

Nu man tas nešķiet labi, jo lielai daļai uzņēmumu nav tādi dzelži,

Kādi tad dzelži ir nepieciešami? Normāls dators ar spogulī saliktiem cietajiem un nodrošinātu rezerves kopiju veikšanu? Ja uzņēmumam pat tā nav, tad jāveras ciet!

Lietotājus un to tiesības administrē tikai izstrādātājs...

Tas protams, ja ir taisnība, ir klajš idiotisms.

Nu mākonī bāzētām sistēmām ir pieejas no web brousera...

Grāmatvedība uz browsera? Nu moins! Smird pēc Norge laikiem ar viņu masterpiece softu.

kaut no telefona slēdzies klāt un dari, kas jādara.

Savadi man pavadzīmes no viedtālruņa, bet es ar popkornu un kolu skatīšos, kā trilleri!

Grins izplatītāji ir https://www.latinsoft.lv/

Jau paskatījos - tipiskie LV softmahūberi - nekādas cenas, nekādas tehniskās nianses - zvaniet un mēs jūs presēsim nopirkt mūsu softeli!

• Kādas šausmas! 1
pirms 1 stundas , Bruketajs teica:

Man ir - not impressed.

Gan jau lai būtu "impressed"  vajag, lai ir speciāla aplikācija "free pizza & beer",   un kad to palaid - "tadammm", no disku lasītāja izlien pica, a no korpusa izlec ārā alus...

P.S. Esmu daudzus gadus piedalījies grāmatvedības, jeb precīzāk - resursu uzskaites sistēmu izstrādē. MSSQL NAV mana mīļākā DB. Mana mīļākā DB ir Oracle. Vienmēr.

Jā, un un attiecīgajām DB ir arī brīvās versijas. Ja kantoris jau pārsniedz brīvās versijas limitus, tātad var atļauties arī nopirkt maksas versijas. Ja to nedara - tad tādā kantorī kā IT cilvēkam noteikti nevajag strādāt, jo šie taupa uz tā, uz kā nevajag taupīt..

pirms 2 stundām , Bruketajs teica:

Pašam ir sanācis notestēt?

nu tikai lai pārbaudītu vai strādā

strādā. Menedžmenta Studija strādā. nav ērtas lietas, kas nāk kopā, ja Windows, bet domāju, ka visu ko var izdarīt

ātrdarbību un lietojamību gan nenovērtēšu

• 1 year later...
spitaligais

Lai neceptu jaunu topiku, paspārdīšu mironi.

Meklēju nelielu grāmatvedības programmu priekš pašnodarbinātā. 

Darbības joma - tirdzniecība onlainā.

Galvenās prasības:

Lai strādā uz Debian/Linux iedzimti, vai stabili caur Vine.

Pavadzīmes iespējams izrakstīt angļu/latviešu mēlē.

Noliktavas menedžments nav dikti svarīgs, bet ja ir, tad nenāk par sliktu.

Online variantus izskatītu ja visi striķi trūkst.